Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Site Üye Profilleri...Topik Permütasyonları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ulan xcan..yakaladın detayları...zaten ambians ironi detaylarda saklı...alıyon cımbızla valla...

sinan kardeşim herkes büyük harflerle yazsın maddelerini...sevgiler paylaşımda bulunan dostlara...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    her yeni gelene hoşgeldin
    her kaza yapana geçmiş olsun
    her motor alana hayırlı olsun diyen ve biraz geyik sohbetini seven aktif üyeler
    Eeee! aynı ben. Bide nacizane herşeyin vıcık vıcık tekniğini merak eder bişeyler yazmaya çalışırım.

Motosikleti
    hashmet ve muritu bende bu yarıldım ambiansına hep bayılırım...

rich ben kalbindeki veritabanına girmek isterim...site arşivlerinde değil gönlünde yerim olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    kankam ellerine sağlık yine yapmışsın yapacağını ben 14. maddeye mi giriyorum yoksa bana göre hala madde yokmu
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    9-YERİNDE DURAMAYAN DELİ DİVANE GEZEN KENDİNİ DAĞLARA TAŞLARA ADAMIŞ KROSCU ÜYELER

bu abilerimiz sadece geziler ve etkinliklere topik açar...başta değerli kılıçbalığı abim ve harduro abim...hayatları dağ bayır ve ovalarda geçer...şehire arada bir inerler...erzakları alıp tekrar dağlara çıkarlar...arada bir yerel halkın önünü keserler...onları korkuturlar...
    motorum siz bu kategoridesiniz...

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    metocum evinde 20-25 kişilik motorcu grubu ağırlayanlar için de bir kategorin var mı aceba ??
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

Motosikleti
    vay deamon abicim vay...sende yalan oldun be abi...İzmit Taraklıya falanda uğramadın...unuttun bizi abi...

15- EVİNİN KAPILARINI DOSTLARINA SONUNA KADAR AÇAN GÖNLÜ GENİŞ ÜYELER...

Bu üye arkadaşlar...evine motor sitesinden arkadaşlarını çağırma gibi talihsiz bir karar alır...10-15 misafir beklerken eve 50 kişi gelir...ve ev enkaz haline gelir...48 saat evde gerginlik olur...vay eve misafir çağıran senmisin diye yengemiz hanımefendiden fırça yenir ve bulaşık yıkama cezası alınır...

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    metocum yemin billah yoğundum abi...söz daha sık gelcem buluşmalara...özledim valla...bu arada hatundan fazla fırça yemedim...motorla gezilere katılmama cezam da dolmak üzere
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    arkadaşlar esasında coşku sel olup akardı bende ama artık konu dışı ana sayfaya taşınmadığı için libido oranımız düştü...heyecanımız kalmadı...khutuck musty81 5x water akira ve adını sayamayacağım çok arkadaşım site yönetimine dargınız biraz...kimse adına konuşmak istemem ama galiba bişeyler yazacak enerjiyi bulsakda sizlerle paylaşma şansımız olmadığı için elimizi ayağımızı siteden çektik biraz...

SİZLERİNDE EKLEYECEĞİNİZ MADDELER VARSA BUYURUN...
    çoook fazla takılmasamda konu dışına ,sana hak veriyorum abi, doğru söze ne denir ,doğrunun hep arkasındayız.. haklısın, yürü be kim tutar seni. dillendirin bunu, renk olsun biraz ana sayfada demi. en azından belli sayıda olmasına izin verilir tüm sayfayı kaplamasın diye her yeni açılanla birlikte demi

bu arda biz hangi katagoriye giriyoruz, bizi de bi katagorize et be abi
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Mete abi en yakın buluşmada geyik insanları olarak toplanalım, ben bir "Konu Dışı, Tutku Yaratır" pankartı hazırlayayım, yönetime karşı eyleme geçelim Olmayacak başka türlü

collapsed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi bide benim gibi acemiliğinden korkup ne diyeceğini bilemeyen ama topikleri ikişer defa hatmeden sonrada 'yahu hala eremedik ne zaman sonu gelecek bu manyalitenin' diyenler war

galiba

yani en azından ben

Motosikleti
    muritucum senle biraz daha kaynaşalım fokurdayalım sanada bir kategori bir katakulli buluruz...hehe..seni kategorize etmem için seni özümsemem lazım...yani sende benim gibi muhalefet elemansın...dediğim dedik öttüdüğüm düdükçü tayfadansın...demin kont88 e bayağı döşedin ordan diyom...belki yazdıkların haklı ama sonuçta hevesi kırılmasın çocuğun diye ben fazla uzatmak istemedim orada meseleyi...kırılmanıda kimsenin seni kırmasınıda istemem...sonuçta burası paylaşımcı bir site...iyi kötü bişeyleri paylaşıyoruz...Tek Teker Arif neden bir tane diye düşünürüm hep...sanki tek yetenek oymuş gibi memlekette...o anlamda düşün...belkide senin yazıların kont88in hayatında bir mihenktaşı olacak ve azimle taşı delip dünya akrobat kralı olacak...sana gelip diyecekki

"hey muritu bir zamanlar hor gördüğün fakir ama onurlu ybrli bir genç vardı...işte karşındayım...azim yaptım artık kralım...bu hırsı sana borçluyum sayende böyle oldum abiii"

ulan gecenin bi saatinde ne geyik çevirdim yav...eh khutuck ben sizin boşuna hocanız değilim demi kanka...allahda bana yetenek vermiş...zeka vermiş...ukalalığımıda yaparım aslanlar gibim...heheh...

collapsed ne olursan ol gel...motorunun markasıda burda önemli değil...bu site ve üyelerinin gönlü herkese açıktır...yenisi eskisi yok...iyigeceler beyler..abbas yatar müsadenizle...
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

14-GÜNCELCİ TAYFA
    Millete kıllık olsun diye , eski - üstü tozlanmış - unutulmuş - "banada cevap yok mu?" diyen bütün topicleri canlandırır...

15-ÜYE OLMAYA ÜŞENEN TAYFA...
    Yeni gelen birçok arkadaşımdan şu lafı duyarız.Ve bu şahısların durumu gerçekten yorumsuzdur.
    "Yaw 3 aydır takip ediyorum , üye olmak bu güne nasipmiş."

Demek ki , k.adı - şifre - d.tarihi yazmak çok zor geliyor...

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    muritucum senle biraz daha kaynaşalım fokurdayalım sanada bir kategori bir katakulli buluruz...hehe..seni kategorize etmem için seni özümsemem lazım...yani sende benim gibi muhalefet elemansın...dediğim dedik öttüdüğüm düdükçü tayfadansın...demin kont88 e bayağı döşedin ordan diyom...belki yazdıkların haklı ama sonuçta hevesi kırılmasın çocuğun diye ben fazla uzatmak istemedim orada meseleyi...kırılmanıda kimsenin seni kırmasınıda istemem...sonuçta burası paylaşımcı bir site...iyi kötü bişeyleri paylaşıyoruz...Tek Teker Arif neden bir tane diye düşünürüm hep...sanki tek yetenek oymuş gibi memlekette...o anlamda düşün...belkide senin yazıların kont88in hayatında bir mihenktaşı olacak ve azimle taşı delip dünya akrobat kralı olacak...sana gelip diyecekki

"hey muritu bir zamanlar hor gördüğün fakir ama onurlu ybrli bir genç vardı...işte karşındayım...azim yaptım artık kralım...bu hırsı sana borçluyum sayende böyle oldum abiii"

ulan gecenin bi saatinde ne geyik çevirdim yav...eh khutuck ben sizin boşuna hocanız değilim demi kanka...allahda bana yetenek vermiş...zeka vermiş...ukalalığımıda yaparım aslanlar gibim...heheh...

collapsed ne olursan ol gel...motorunun markasıda burda önemli değil...bu site ve üyelerinin gönlü herkese açıktır...yenisi eskisi yok...iyigeceler beyler..abbas yatar müsadenizle...
    yok abi haklısın da muhalefet olsun die değil, sen açtın demin kaza ölüm haberlerini bunları duydukça bende senin gibi hem üzülüyorum hem delleniyorum. 2. bi tek teker gelsin eyw herzamn desteklerim zaten yolu açık olsun uluslar arası arenada bi yerlere gelsin yazdımda. biz sadece örnek olunabilecek bir yerde burada,dışarda daha duyarlı olsun diye yazdık okadar,hemde vakit harcadık. sende anlmışsın bunu, hem sen bizim abimizsin biz büyüklerimize hep kulak verdik.. zaten belli kendide kabul etti bazı şeyleri cahilce yaptık die.. onun tek teker olabilmesi için senin açtığın ölüm olaylı topiğe malzeme olmaması yani uzun ömürlü olması lazım, yoksa bu kafayla, kolu başı kırıp en iyi ihtimalle tabii bu işten uzklşması da var demi..

neyse abi ,biz doğru sözümüzü esirgemeyiz ..o tayfadanız heralde
    saygılar abim, çocukları çok severim ,seninkilerinde yanaklarından öperim.
    geyikte hocaymışsın hakket, helal olsun be,hocamızsın bea..
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı
    14-GÜNCELCİ TAYFA
    Millete kıllık olsun diye , eski - üstü tozlanmış - unutulmuş - "banada cevap yok mu?" diyen bütün topicleri canlandırır...

15-ÜYE OLMAYA ÜŞENEN TAYFA...
    Yeni gelen birçok arkadaşımdan şu lafı duyarız.Ve bu şahısların durumu gerçekten yorumsuzdur.
    "Yaw 3 aydır takip ediyorum , üye olmak bu güne nasipmiş."

Demek ki , k.adı - şifre - d.tarihi yazmak çok zor geliyor...

+1 müthişsin ya, bu da çok yerinde bi sosyolojik bulgu olmuş...

hemşehrim değiilmi işte sevgilerimi gönderiyorum memleketime ,size
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    16-YENİ MOTOR ALMIŞ HEYECANDAN YERİNDE DURAMAYAN VEYA GÜNE GÜZEL BAŞLAYAN GÜNEŞİN IŞIĞINI İÇİNDE HİSSEDEN VE GÜNAYDIN TOPİĞİ AÇMAK İSTEYEN POLYANNA ÜYELER...

Bu tip üyeler hep coşkulu ve hayat doludur...sabah işinin başına geçtiğinde veya sabah güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra pc nin başına geçer ve caaanımmm siteem ve dostlarım der...güne güzel başlamak için bir günaydın topiği açmamak için kendini tutuamaz...yada motorunu yeni almış ise...sonraki her gün mutlu geçer onun için...motorunu kapının önünde hatırladığında bünye mutluluk hormonu salgılar...içinden hehehhehehe...motorum var ne güzel diye gün içinde sevgi kelebeği gibi gezinir...yüzü hep güler...insanlara iyilik yapmak ister...

insan psikolojisi nede olsa normaldir...normal olmayan benim bu detayı yazmamdır...

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150

sanırım ben geyikçi tayfadanım.belki biraz da hass.su bu oldu ansıl yapıcaz diyenlerdenim.ne biliym özeleştiri kıvamında bi cevap işte.bu arada cin malı bende de var.inşallah japona hatta belki amerikana doneriz ama maddiyat işte.o yuzden canım çinlim guzel çinlim.hürmetler saygılar.

Motosikleti
    locco aynı tayfadanız desene....

17-BURNUNDAN KIL ALDIRMAYAN SİTE BEKÇİSİ EDASIYLA AVARE AVARE DOLAŞAN ADMİN VE MODLAR...HAVALIDIRLAR...BURUNLARINDAN KIL ALDIRMAZLAR...HEP DENETLEME GÖREVİNDEDİRLER...YAHU BİR TOPİĞEDE BEN MESAJ ATAYIM HALKIN İÇİNE İNEYİM FALAN DEMEZLER...UZAKTAN UZAĞA TAKİP EDERLER...VUKUAT ÇIKTIMI HEMEN TEPENE BİNERLER...AMA PAYLAŞIM YAPINCA KARİZMALARI SARSILIR...HEP BÜYÜK ŞATOLARDA YAŞARLAR...

Bu yazıyıda okuyup kıs kıs gülerler...ama ulan mahallenin delisi bu Mete Han deyip bulaşmayalım deyip muhatap bile olmazlar...

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    bir de generaller paşalar var hocam.onları hangi sınıfa sokalım.askeri kanatmı diyelim ne diyelim

Motosikleti
    zuhtupaşamız bi tane zaten...oda gözbebeğimiz...kıymetini bilelim dimi...Allah başımızdan eksik etmesin baş kumandanımızı...

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    18- Aramaya inanlar, inanarak arayanlar, aramak için inanmayı bekleyenler ve inanmak için arayanlar.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler