Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Bursa paramotor trayk uçuşum iyi seyirler :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Malum işler aga :( iş güç kış hazırlıkları falan bağladı beni şu aralar ama ipimi bi koparırsam soluğu o taraflarda alcam inş. uğrarım yanına gavuşuruz bakalım
    piyanist_irf bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malum işler aga :( iş güç kış hazırlıkları falan bağladı beni şu aralar ama ipimi bi koparırsam soluğu o taraflarda alcam inş. uğrarım yanına gavuşuruz bakalım
    tamam paşam başım üstüne biliyorsun önce iş güç onları hallet gerisi ayrıntı her şey olur , ama önce sağlık tabi öperim gıdıştan .
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    [QUOTE=piyanist_irf;2833217]inşallah allah sağlık verisin, şu an için temel eksikleri tamamlamakla meşgulüm pervane inşallah gelecek tekerleride temin edince işin mekanik kısmı başlayacak, ve beni zorlayacak kısım motosiklet motorunu traşlayıp şasiye oturtmak olacak gibi geliyor ama yavaş yavaş acele yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

QUOTE]

Evet abi, Vedat söyledi egzozlarla uğraşıyormuşsun,vallahi zahmetli iş, Allah kolaylık versin
    piyanist_irf bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    [QUOTE=Serk21;2833266]
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah allah sağlık verisin, şu an için temel eksikleri tamamlamakla meşgulüm pervane inşallah gelecek tekerleride temin edince işin mekanik kısmı başlayacak, ve beni zorlayacak kısım motosiklet motorunu traşlayıp şasiye oturtmak olacak gibi geliyor ama yavaş yavaş acele yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

QUOTE]

Evet abi, Vedat söyledi egzozlarla uğraşıyormuşsun,vallahi zahmetli iş, Allah kolaylık versin

Sağolasın serkancım zira uğraşmaktan ziyade tam olarak bilmediğim bir kaç sıkıntı var motor kısmından pek anlamadığım için , 2 zamanlı bir motorun orjinal eksozundan ziyade başka bir eksoz taktığımda motor performansını etkileyip etkilemeyeceği yönünde kafamda soru işaretleri var , bir kaç arkadaş etkiler diyor kafam oraya takıldı,

yoksa elimde çok güzel bir egzos var estetik ve montaj aşaması hem hafif olacak hemde beni fazla uğraştırmayacak , birde randuman verirse değme keyfime de !

işi bilen arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum , soru tam olarak şu ?

301 cc 2 zamanlı bir motosiklete 4 zamanlı başka bir aracın egzostunu takarsak motorsa sıkıntı oluşurmu? performans kaybı oluşurmu ? sıkıntı olur diyen arkadaşlara güvenim tam lakin benim için kesin cevbaplanması gereken bir soru

yoksa deneme yanılma yöntemiyle test edip sonucumu görelim ? motorcu arkadaşlar helpppp !!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:37 ----------

bir video daha varmış

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)