Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yine Ortaköy Opet'in önünde kaza!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    '78 Honda XL50, T1, '68 Simson Schwalbe, '91 Honda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    genç bir hayat daha gitti kadın sürücülerden allah hepimizi korusun
    antilop_skul ve rangers07 bunu beğendiler.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Kötü kaza gerçekten. Kask takmayan kızın hayatta kalması ve kaskı olan sürücününde vefat etmesi ilginç olmuş. Allah rahmet eylesin.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    yahu orayı trafiğe kapatıp bi eylem tarzı birşey yapmak gerek, istanbul MT kalabalık halbuki? burada en son bir Tırın yayanın üzerine devrilmesi sonrasında kavşak iptali,2 yaya vefatında üst geçit ve geçenlerde çok yakın arkadaşım Can'ın vefatında halıdere yoluna komple mobese sistemi yapıldı.. merhuma Allahtan rahmet yetkililere de Allahtan insaf ve vicdan diliyor, bayan sürücülere de tam gaz isyan ediyorum..
    Bilalancer bunu beğendi.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen sene Maltepe Üniversitesinden bir arkadaş motosikletle u dönüşü yapan taksiye vurdu ve öldü. Şimdi bu arkadaş maalesef vefat etti. Daha çok canlar yanacak o yolda. İstanbul'un en tehlikeli yollarından biri. Çoğu sürücü vurdumduymaz, bencil, ahlaksız. Oranın bir an önce bölünmesi ve sık aralıklarla yüksek kasislerin konulması lazım. Allah rahmet eylesin arkadaşa. Çok üzücü
    Bilalancer bunu beğendi.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Geçen hafta da Barbaros atv den sonraki sokağa orta şeritten dalan hayvan 1200 gs li birine çarptı gözümün önünde çok garip şekilde full korumalı sürücüde sıyrık dahi yoktu fakat motorun motor kısmı çatladı arabanın sağ tarafı pert oldu.
    Bilalancer bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Turkiyede motosikleti sadece arazi ve 2-3 km yi gecmeyecek mesafelerde kullanirim..

Bayan suruculerinde en kisa zamanda trafikten men edilmesi keske mumkun olsa.. Otomatik arabada gaz fren ve 3 aynayi birlikte kontrol edemeyenlerin buyuk cogunlugu bayan..
    Bilalancer ve banno1957 bunu beğendiler.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turkiyede motosikleti sadece arazi ve 2-3 km yi gecmeyecek mesafelerde kullanirim..

Bayan suruculerinde en kisa zamanda trafikten men edilmesi keske mumkun olsa.. Otomatik arabada gaz fren ve 3 aynayi birlikte kontrol edemeyenlerin buyuk cogunlugu bayan..
    Bırakın bu saçma sapan cinsiyet ayrımcılığını. Eğitim almayan çoğu sürücü potansiyel tehlikedir. Ben bu güne kadar bayan sürücülerden daha fazla saygı gördüm. Erkekleri savunmayın
    Bilalancer, azizsele ve soneryılmaz bunu beğendiler.

Yazık yeminle yazık anneler babalar işte bu yüzden razı değil kendini bilmezler yüzünden.Hayat bu kadar basit mi ya

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Cinsiyet ayrimciligina teorik olarak sonuna kadar karsiyim.. Ancak pratikte sorun duzgun egitim almamis suruculerin trafikte birer cellat oldugu.. Ayni ailede buyumus kiz-erkek 2 kardesten erkek olan istanbul trafiginde duzgun kullanabiliyorken digeri kaputu acmayi bilmiyorsa bir sorun var demektir..

Turkiyedeki ehliyet sistemini degistirebilirsek ne guzel.. o zamana kadar yolunda gitmeyi bilen sofor gelsin bana.. Park ederken yol vermese de olur..
    Bilalancer ve bsongoz bunu beğendiler.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Çok üzücü bir kaza.Allah rahmet eylesin genç arkadaşımıza.Kazaya neden olan kadının alacağı cezayı çok merak ediyorum.Anlaşıldığı üzere zengin biri,bu olaydan nasıl kurtulacaklar,nekadar kaç sene içeride veya dışarıda kalacak,ödeyeceği tazminat,vs. Ölen öldü,mekanı cennet olsun,bakalım suçlu cezasını çekecek mi?Şu son günlerde olanlardan sonra herşeye şüpheyle bakmaya başladım.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    sıramızı bekliyoruz resmen.
    çarpışan araba kullanabilen herkes ehliyet alabiliyor sıçtığım memlekette. kızmaya, üzülmeye filan gerek yok çünkü kimsenin salladığı yok. hayatta kalmaya çalışalım yeter.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Kazanın oluş şeklini bu görüntüler daha iyi gösteriyor. Otomobil sürücüsünün kadın yada erkek olması önemli değil. Cinayet gibi bir kaza. Bölünmüş olduğu söylenen bu yolda otomobil sürücüsü motosikleti göre göre nasıl karşı şeride geçebiliyor. Taammüden cinayet suçu bu. Bu cinayetlere engel olmak gerekiyor. Kapsamlı bir trafik reformu yapılmazsa bize de bir gün sıra gelecektir. Hayatını kaybeden arkadaşın ailesine sabır, yaralanan kişiye de acil şifalar dilerim.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı Pasali1921 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazık yeminle yazık anneler babalar işte bu yüzden razı değil kendini bilmezler yüzünden.Hayat bu kadar basit mi ya
    Aynen annemiz babamız belki bize güveniyolardır ediyolardır ancak başkasına nasıl güvenip izin versin. Elin bebesi gelir çarpar. Bende yeni scooter aldım, her aile gibi bizimkilerde karşıydı motora. Onun yerine araba alalım diyolardı ben ısrar edince artık aldılar sağolsunlar. Şimdi içim içimi yiyor Allah korusun bana bişey olursa geride bıraktığım ailem nasıl üzülür diye
    Tek korkum onların üzülmesi...

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Ölmediğimiz her gün için şanslıyız.
    Emaneten yaşıyoruz.
    Bilalancer ve nietzsche bunu beğendiler.

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Kaybettiğimiz arkadaşa Allah'tan rahmet, yaralı olan bayanın bir an önce sağlığına kavuşmasını dilerim.
    Bilalancer bunu beğendi.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    abicim böyle haberleri anamız babamız görüyor bizleri sokağa çıkarmıyorlar haklılarda.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Olayı gören bir sürücü anlatıyor bmw sahibi yaşlı kadın tali yoldan birden karşılarına çıkmış.Yani otomobil sürücüsü yaşlı kadın hatalı.Tipe baksana zaten senin neyine bmw kullanmak!

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    videoyu seyrettikçe tüylerim diken diken oluyor

http://www.iha.com.tr/video/besiktas...eti1-olu/21378

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Kaza sebebı cınsıyetmı , kural ıhlalımı .
    ???
    otopsici ve antilop_skul bunu beğendiler.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)