Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

kaza gecirmemis motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI
    devilmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro 550
    arkadaslar aranizda hic kaza gecirmemis motorcu varmi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanmıyorum ben 3 4 kere yaptım kaza kullanıpta kaza yapmadığım tek motorum ybr

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Başka bir araçla kazaya karışmadım 1.5 senede 18000km yapıp, ama bikaç kere kendim düştüm birinde motoru sola devirdim bacağımı egzoz yaktı pantolon olmasına rağmen su topladı, onun dışında bişey olmadı tam koruma gezerim. Bide bi kere karda motoru devirdim kafamı kara vurdum ama kafamda kask vardı birazcık boynum acıdı sadece. Motosiklet tehlikeli olabilir de o kadar korkunç değil ya, sadece biraz dikkat ve aceleci olmamak gerekiyor kaza yapmamak için.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Bende bir ramazan gunu oruc basima vurmusken cok yavas bir sekilde donerken ani fren sonucu motoru yatirdim, eldivenler avuc iclerini korudu, birkac komik takla attim, kask ve mont ise yaradi, kot ise yaramadi, dizimde siyrik oldu, korumasiz yuksek suratte dusupte ayaga kalkanlari okuyoruz, Allah koruyor, ne diyebilirim
    cenkito ve sarikemal bunu beğendiler.

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Devirmeleri ve yan çantaya sürten ablayı saymazsak kazam yok

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    23 senede yüzbinlerce kilometre sonrası, hareket halindeyken iki kaza, full koruma sayesinde ikisindede burnum kanamadı . Ama park halindeki motoru ayağa düşürme sonucu 6 kırık.

Çölde kutup ayısı gören bahtsız bedevi varya o benim işte
    DALGIC_800, ReiZzZ, hyce ve 15 diğerleri bunu beğendiler..

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    devirmeleri kazadan saymıyorsak çok şükür bende başka araçla kazaya karışmadım hep aşırı zorlamalarım yüzünden kaydım düştüm

evet çok şükür yok bikere üstüme düştü

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

yokuştan inerken önteker kaydı ayağımın üstüne yattı ayağım incinci durma yakın hızda olmam rağmen birde hızlı gidenlerin vay haline

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı mustafaclk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet çok şükür yok bikere üstüme düştü

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

yokuştan inerken önteker kaydı ayağımın üstüne yattı ayağım incinci durma yakın hızda olmam rağmen birde hızlı gidenlerin vay haline
    Koruma demiri takarsan motorun altında kalmaktan kurtulabilirsin. Bide eğer eskiden bisiklete biniyosan bisikletteki kazalarını hatırla, düşük hızda motoru devirecek gibiysen motordan ne kadar çabuk ayrılırsan o kadar az zarar görürsün.

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    10 ekim 2012'den beri kullanıyorum allaha çok şükür ne motorumu düşürdüm ne de kaza yaptım çok düşecekmiş gibi oldum ama toparladım allaha çok şükür. yaklaşık 4700 km deyim.Başarılarımın devamını diliyorum

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23 senede yüzbinlerce kilometre sonrası, hareket halindeyken iki kaza, full koruma sayesinde ikisindede burnum kanamadı . Ama park halindeki motoru ayağa düşürme sonucu 6 kırık.

Tespit iyiymiş hocam

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250

23 senenin toplam yaralanmalarını tek bi ufak kazada icra etmişsiniz, toplu ödeme gibi olmuş
    Jübile olmamıştır inşallah
    erkanozgur ve salcano_7946 bunu beğendiler.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    allah şükür en ufak bir kazam yan yatmam olmadı kaportam orjinal boya değişen yok : ))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Motosikletle 5 senedir 50 bin km tecrübem var.Allah'a şükür en ufak bir kazam bile olmadı.Ancak hiçbir zaman şehir içini veya kalabalık şehirlerarası yolları tercih etmem.Endurocu olduğumdan hep tenha dağ , köy yollarını tercih ettim.Gideceğim yere bölünmüş kaymak gibi asfalt yol varken ben çoğu zaman köy yollarından gitmeyi tercih ettim.Etrafımda ne kadar çok metal yığını olursa o kadar tehlike içinde hissediyorum kendimi.
    OsmnDmrl ve güvenyahya bunu beğendiler.

besikcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    raptor 650i
    kimse buyuk konuşmasın arkadaşlar ben 50 yıl kaza yapmadım deyıp kazada olen bir kac kişi tanıyorum allah yardımcımız olsun bu trafikte.biz motorculara saygı duymuyolar adeta kaza izlemek isteyenler var cok şiahit oldum ve yaşadım sakın gaza gelmeyin. birde kask takmayan arkadaşlara selam vermiyorum ve onumde başına bir iş gelse donup bakmam. siz tebbirinizi alın taktırı allaha bırakın. herşeyin allahtan geldigine inanın. sıkıntı cekmessiniz. cok basit kazalar gordum ölümlü, ve cok dehşet verici kazalar gordum sıyrık bile yok. ilahi adalet duzeni kurmuş. ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN. herkeze kazasız nice yıllar.......
    akira2012 ve NRG900 bunu beğendiler.

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Ben de 3.5 yılda 12.000 km yaptım. 3 kere yan yatmadan başka herhangi bir kazaya karışmadım Allah a şükürler olsun

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    3 yıl 40bin km oldu, henüz yok çok şükür :

thb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 110i

Abi geçmiş olsun. Güldüm ne diyeyim. Düşündürücü bir durum. Kaza olacağı varsa kaçamıyorsunuz. Sadaka vermek lazım.
    Saygılar.
    thb
    bizi eskiler tanır, yeniler örnek alır, görenler anlatır

AYDINLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx roadracer
    kendı hatamızdan olmasa bile muhakkak karsımızdakının hatası sonucu ılla kı ufakta olsa kaza olabiliyor. motorlarımla toplamda yaklasık 20000 km yaptım. hıc yan yatırmadım .2 defa bayan sıkıstırdı düsmeden durabildim gecenlerde de kasis i gorunce yavasladım arkadasım yavaslamayı unutmus arkadan iteleyiverdi sonuc 30 tl lık far masrafı o da kendı motorunda. baslık kaza yapmayanlar diye acılsa da burada olupta ufakta olsa bişeyler gecirmeyen üyemiz var mı kı ?

Motosikleti
    yakındır
    motosikletim varken kaza yapmadım ama bir kaç kere düştüm...tabi oda acemilikten...gizli kasis

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)