Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

kaza gecirmemis motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Kazaya karışmadım çok şükür ne arabada ne motosiklette; ama scooterdan sonra ilk defa vitesli motosiklet kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra; (ne hikmetse 3 sene scooter kullandım, kask koruma hiçbirşey yok, kaza yapmadım önerilesi birşey değil tabi cahillik işte), Ankara MT'deki arkadaşlarla gezi amaçlı Sorgun'a giderken yol üzerinde; bataklığa saplandım:D Prometheusu saygıyla anıyorum buradan kırık koluna rağmen beni bataklıktan çeken arkadaşların arasındaydı, bir iki kere de fotoğraf karesine yetişebilmek için duran motosikletin üzerinden seri inmeye çalışırken; asvalta yapıştım çoğunlukla da motosiklet de üstüme yapıştı, yine bir Ankara MT gezisi dönüşü mucur kaplı yolda; çok sevgili mehmet abime el kol sallıyorum diye yoldan çıktım motosikletimle beraber (aslında bariz uçtum da, sonra bir de selin suya karıştığı bir günde; site girişinde baktım herkes helal olsun falan diyor, artistlik yapayım yüksekçe kaldırıma park edeyim derken; motosikletimle beraber yere düştüm, akabinde mahalleden bile taşınmayı düşündüm ama biraz psikolojik destekle bu fikrimden vazgeçirdiler :D, Ha birde dört aylık hamileyken kırmızı ışıkta durmaya çalışırken; yerde mazot olması sebebiyle olduğum yerde kaymak sureti ile yan yatırdım motosikleti : ) Allah düşürmesin.. Bi dakka bi dakka ilk başta CBR ı aldığım da Ankara motosiklet toplantısına katılıp eve dönerken, kaldırımdan enlemesine bir aracın son anda lank diye önüme fırlamasıyla yapmış olduğum ani frenleme neticesinde motosikleti kaydırmış ve asfaltta yuvarlanmıştım. (en büyük bombayı unutmuşum :D) Ama o zaman full korumalarım vardı çok şükür, yerde yuvarlanırken canım acımıyor ama kesin bi araba üzerimden geçecek şimdi diye düşünecek kadar vaktim vardı:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    tabi kide kaza yaptık
    SULH bunu beğendi.

ecz.erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 HD crossbones, 2012 HD CVO Roadglide
    yaklaşık 20 yıldır kullanırım, bir kere viraj dışına uçtum, şükür başka da vukuatım yoktur..

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha birde dört aylık hamileyken kırmızı ışıkta durmaya çalışırken; yerde mazot olması sebebiyle olduğum yerde kaymak sureti ile yan yatırdım motosikleti : )
    bu kısmı anlamadım ben
    rangers07 bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Ben daha hiç kaza yapmadım motorla çünkü motorum yok diyecektim ki.... bir arkadaşımla mobilette artçı iken düştüğümüzü hatırladım..

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kısmı anlamadım ben
    ışıklarda durmak için frene bastım durdum ama yer çok kaygandı, ve ışıklar yokuş aşağı idi (yerde mazot vardı ve bu olayın başıma geldiği yerin beşyüz metre öncesinde başka araçlarda birbirine çarpışmışlar ışıklarda, yer kaygan olduğu için duramayarak, bir araç yağ akıttı herhalde belli mesafe aralıklarla) ayağımda kaydı motorda kaydı, tam durduğum yerde, solumda kaldırım vardı olduğum yerde yan yattık motorla birlikte)sürüklenme falan olmadı sadece fırttı mı denir işte : ) öyle oldu, sonra motosikleti kaldırdılar, benim de kolumda tendomlar yıprandığı için alçıya aldılar, hamile olduğum için röntgen çektiremedik, ilaç da kullanamadım. yeri de tam olarak; anlatabilirim inşallah, Batıkent'ten gelirken İstanbul yoluna dönen yolun biraz ilerisinde ışıklar var, devamında köprünün altından sola dönüş var ya, orada, Anlaşılmayan bir durum kalmadı umarım
    astorojna bunu beğendi.
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

Ben 6 yıllık motor sürücüsüyüm çok kaza atlattım ama henüz daha allaha bin şükürler olsun kaza yapmadım.allah beni ve sizleri kazalardan belalardan korusun inşallahh...

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    17 yaşımdan beri motorum vardır ve yaşım 39 hiç bir vukuatım olmadı ne yan yatırma nede başka bir sıkıntı yaşamadım,araba kullanırken çok deliyimdir ama motora binince hep o korku hala vardır içimde çok temkinli kullanırım buna ben bile şaşıyorum..

Kantır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250

3 yıldır motor suruyorum ılk kazamı gecen ayın 15ınde domınos motoruyla yaptım fazla hızım yoktu allahtan 40 falandı ama etkısı cok oldu bıraz asfaltta suruklendım kaskın onemını anladım gercekten...

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ben hiç düşmedim ya la....
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Gece saat 11.40 gibi 40 km. hızda sağ viraj tırmanırken önümdeki 50 NC kapalı kasa kamyonetin aniden frenleyip durmasıyla bende panikledim ve panikle fren yaptım. Sanki biri sağımdan tutup hızla yere vurdu beni. Sonradan anlaşıldı ki önümde giden amca hale balık götürüyormuş ve yokuşu balıklı suları saçarak çıkmış. Kask yere değmedi bile. Eldivenler elimin iç kısmını, montun dirseklikleri de kolumu korudu. Fakat o gün takmadığım dizlikler sebebiyle sağ dizim ciddi bir darbe aldı. Yaklaşık bir ay sektim. Tesellim dizimin kırılmayışı oldu. Önümdeki zatı da Allah'a havale ettim, benden bulmasın..

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    motora binmeye 7 yaşımda başladım ilk kazam da başlamış oldu babamın peugeot 103 ü vardı . motoru çalıştırıp beni üstüne bindiriyordu ben bi tur atıp geri geldiğimde babam beni indiriyordu ikinci sefer motora bindirdi baya bi gezdim geri geldim babam yok panikledim freni unuttum durdurun beni diye bahçe duvarına çarparak yere düştüm

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Büyük şehirlerde yaşayıp da kaza yapmayan motorcu sayısı bir elin sayısını geçmez bence o ne kadar profesiyonel de olsa diğerleri değil. Rabbim yaralanmalı kazalardan hepimizi korusun.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)