Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kaza gecirmemis motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    Kaza bir kere yaptım kardeşimin motorunda bayan jeepli aniden yola atlayınca bir asfalt ile bir öpüşmemiz oldu ama koruma sayesinde birşey olmadi birde dün yaptım arka teker sıkıştı o benim hatam değil motosikletin hatasi arka mil kesmiş ama Allaha Şükür birşeyim yok yani motosiklette kaza anında kurtarma çalışmayın daha fazla zarar görürsünüz an kısa sürede motosikleti atmaya bakın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Hala kaza yapmamış olmanın 3.5'luğunu üzerimde taşımaktayım. Bikere bisikletli çocuklar bana çarpmıştı. bir kerede araba. Ama bunları fasulyeden sayıyorum Allah'a dua ediyorum. Hepimiz için
    NRG900 bunu beğendi.

evren kertil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA Shark 150
    Allaha şükür benimde ciddi bir kazam olmadı. bir kere ineğe çarpmamak için ani fren sonucu düştüm. birde bayır aşağı ön frenle inerken ön teker yana doğru kaydı ve motoru zor toparladım..Birde scooterlarda viraj alırken az gaz vericeksin..

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    yan yatırma dışında 6 senedir kazam olmadı inş.da olmaz en dikkat ettiğim şey ama arabalar dikkatli olmayabiliyor istanbul trafiği anlatılmaz yaşanır

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Durakta yolcu indir bindir yapan otobüsün arkasından fırlayan ablaya carpmıcam diye motoru devirip kafamı durmakta olan bir arabaya vurdum, bir kere yokuşta U dönüşü yapmaya çalışırken b.k çuvalı gibi olduğum yere yığıldım, bir kere viraj çıkışı gaza yüklenince arkayı kaydırıp küçük bir aksiyon haricinde önemli bir kazam olmadı.. Hepsinde tam koruma idim ve Allah'a şükür hiçbir hasar almadım. Lakin bir keresinde hatuna motor kullandırırken hatun üzerime çıktı o sakattı aga işte Demekki yeni motor kullanmaya başlayan birinin önünde yada yanında durmayacakmıssın onuda öğrenmiş olduk

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    3ay 1800km Allah'a şükür kazasız belasız gidiyoruz şimdilik Allah cümlemizi korusun inşallah

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    istanbul gibi türkiyenin en yoğun trafiğine sahip bir şehirde 1 senedir motosiklet kullanıyorum 6500 km yol yaptım çok şükür allahıma motosikleti yere bile düşürmedim ancakk en az 30 kez
    trafikteki diğer öküzoğlu öküzlerin yüzünden ufak tefek kazalardan kurtulmasınıda almış olduğum eğitim sayesinde ve allah cc nin korumasıyla burnum dahi kanamadan atlatarak 1 seneyi doldurdum. maşallah diyorum kendime ve ayrıca tüm dualarım bu mubarek regaip kandilinde şudur ki: allah tüm insanları ve hepimizi özellikle trafik kazalarından her türlü beladan musibetten korusun.
    OsmnDmrl ve NRG900 bunu beğendiler.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    ben hiç kaza geçirmedim
    hep kaz bana geçirdi
    akira2012, pistolpitt, ferad ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hiç kaza geçirmedim
    hep kaz bana geçirdi
    Dehşet içindeyim
    pistolpitt, akira2012 ve zulu bunu beğendiler.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dehşet içindeyim
    Koptum... Koptum...

Abi bu nedir yaaa... Sabah sabah...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:18 ----------

ben hiç kaza geçirmedim
    hep kaz bana geçirdi
    Nasıl bir duygu?

Acı var mı acı?

Tarif edebilir misiniz?
    metci bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    ben hiç kaza geçirmedim
    hep kaz bana geçirdi
    Şairin ana fikri de zikri de bozuk çıktı!!

FATAL ERROR!!
    akira2012 ve otopsici bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23 senede yüzbinlerce kilometre sonrası, hareket halindeyken iki kaza, full koruma sayesinde ikisindede burnum kanamadı . Ama park halindeki motoru ayağa düşürme sonucu 6 kırık.

Çölde kutup ayısı gören bahtsız bedevi varya o benim işte
    Okan bey,

Geçmiş olsun. Gerçekten de traji komik bir durum olmuş sizinkisi. Gerçi sizinle bu forumda ilk defa konuşuyoruz ama başka forumda aynı konuda ufak da olsa diyaloğumuz olmuştu. Her neyse,umarım şimdilik 6 kırıktan eser kalmamıştır.

Aman dikkat,valla kutup ayısı yakaladı mı dinlemiyor. Çöl yada kutuplar fark etmiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:12 ----------

Allah senide güldürür inşallah kardeşim.

Sabah sabah Metci ve sen kopradınız beni,bu stresli gün başlangıcında.

emidaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125zn
    Bir aydir motor kullaniyorum bi kere denge kaybindan baska cok sukur bisey olmadi daha umarim da olmaz. Ama arabayla abim bi takla attirmisti bi tirstim daha araba surmeye oturmadim arabadan tirsdigim icinde motor aldim oda nasil biseyse )

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    kırmızı ışıkta kazam var çok ufak ta olsa. sola dönüş olmayan bir yerde en solda bekliyorum yanımda maxivan vardı bir tane. yeşilde çıkış yaptık adam sola kırdı bende aynasına bindirdim sol kolum mosmor oldu ama başka birşey yok motoru düşürmedim olay sonunda... işin komik tarafı adama kızıyorum hangi kafayla dönüyorsun yasak yola diye bana sinyal verdimya yetmedimi dedi mahlukat. şaka gibi ya

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Malesef ben de bakir değilim. 3 yan yatırma , 2 düşme ( biri yoldaki mazot yüzünden , diğeri de açık unutulan ayaklık yüzünden).

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    10 yıl önce kaldırıma sürtüp devirdim,parmaklar biraz yontuldu.Yarım parmak eldiven kullanırken enayiliği bırakıp gerçek eldivene geçtim. Kasım ayında İstanbul dönüşü, Akhisar'da kırmızı da beklerken devirdim.Hasar yok.

Motosikleti
    Ya Umutlarda Biterse :)
    arkadaşimla beraber 100 cup la yokus yukari büyük vitesle cikma sonucu yığılan motor vites düşürme işlemi sırasında kaçinilmaz tek teker durumu sonucu tek kazamız allahıma şükürler olsun 2 mizdede bişey yok kazanın büyüğü küçüğü yoktur kaza kazadir allah kimseye kaza bela vermesin tekeriniz istediğiniz gibi bassın

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    23.12.2012 tarihinde kaza yapmıştım ben,olay caddede oldu iş kazası tamamen gıda sektöründe idim ozaman şube müdürü yüzünden oldu çabuk ol hemen gel dedi gittigim yol ıslak ve kaygan idi zaten önüme birden araç fırladı sokaktan çıktı bu neyse ben bunun sag ön çamurluguna vurdum ona çarpmasam park halındeki transporter ın arka camından girip ön camından çıkıcaktım önüma cıkan araca çarpmamla oldugum yere düştümde ucuz atlattım bu kazadan ders çıkardım ne konuda bu dünyada dikkatsiz 4 teker sürücüsü oldukça arada maddi kaza yapmamak elde degil heleki istanbul'da

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Zaten her kaza bi tecrube degil mi ? Yada kazadan son anda kurtulmak

fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    bu konunun nazar değdirmek için açılmış olduğunu düşünüyorum..... işgillendim hacılar ...

bu arada bende maddi hasarlı bi trafik kazası geçirdim Allah'a şükür ne bana neden artçıma bişi olmadı düşmedik bile olan toyotanın arka tampona oldu :D
    ee cana geleceğine mala gelsin tabiii....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)