Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ani fren yapan bayan sürücüye arkadan vurdum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    RJ-94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2012)
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RJ-34 Öncelikle geçmiş olsun. Küçük bir kazadan büyük dersler çıkarmaya bak. Hayatını ve sağlığını korumuş olursun.
    Evet abi Ne demişler ? Hızınla değil , dikkatinle farkedil.
    34 VA 1909 - Yamaha YBR 125
    A RH + Oğuz Karaarslan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    geçmiş olsun. ciddi bişey olmaması sevindirici. ama unutmamalı, arkadan çarpan her daim suçludur. isterse keyfinden aniden frenlesin yine sen suçlusun, fren mesafesi burada devreye girer.

RJ-94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2012)
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun. ciddi bişey olmaması sevindirici. ama unutmamalı, arkadan çarpan her daim suçludur. isterse keyfinden aniden frenlesin yine sen suçlusun, fren mesafesi burada devreye girer.
    Evet arkadan vuran herzaman suçludur. %100 haklı olsan bile suçlu olursun..
    34 VA 1909 - Yamaha YBR 125
    A RH + Oğuz Karaarslan

Millet Boşuna Demiyor Bayan Sürücü Yoktur Allah'a Emanet Araç Vardır Diye

burhant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dayang moped /Yuki 100-7 / Mondial 125 KT
    Geçmiş olsun ilk motorumu aldığımda buna benzer bir olayda benim başıma gelmişti çok çok yavaş gidiyordum ışıklardan yeni kalkış yapmıştım öndeki kartal aniden duruverdi adam telefonla konuşuyordu tampona 3-4 cm kala zor durmuştum tam arkamdada hatlı minübüs vardı tost yapıcaktı az daha beni. O günden beri arabaların arkasında durmuyorum genelde sağ tekeri izliyorum.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    öndeki siyah aracın içinde bayan sürücü olduğunu anlayabilecek kadar kartal gözlere sahipsen demek ki bu frenaj mesafesini ayarlayabilecek kadar reflekslerin olmalı...hem hatalısın hemde bayan sürücülere çamur atacak kadar aymaz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    geçmiş olsun

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı RJ-94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takip mesafem fazlaydı , bayan sürücününde hızı benimki gibiydi. Ama onun frene dokunduğu an durmak gibi bi şansı var, bizde o yok :( Ve duracağını tahmin edemedim 3 şeritli bir yol kırmızı ışık yok ve dümdüz..
    60-70 km ile sana ait olmayan bir şerittesin. zaten 3 şeritli bir yolda motosiklet en sol şeritten gidemez.. kaldı ki fren ve takip mesafesi hız bölü 2 yapamazsın o 4 tekerlekli araçlarda oluyor.. düşün adam da mersedes var 4 disk fren bastımı frene üstündesin. takip mesafeni ona göre ayarlaman gerekiyor. sonuç olarak haklı yada haksız olmak değil , kaza yapmamak.. dizlik takmak ,motosiklet pantolunu botu giymek.. zarar hep bize...
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Bayan sürücüye herzaman için dikkat ediceksin ya gerçekten :/ bayan bi sürücü ben ana yoldan gidiorum sağdan çıkcak resmen bekledi bekledi hızımı azalttım beklicekmi diye durdu beni bekledi bende geçiyim derken tam 10-15metre kalmışken önünden geçmeye çıkıverdi allahım yarabbim frene basarken gazamı bastı gerçekten bayanlara DİKKAT
    Dört teker bedenini, iki teker ruhunu taşır...

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    bayan sürücüler kaza yapan en az sürücü fakat kazaya sebebiyet vermek de üstlerine yok maalesef alkolden daha tehlike saçıyorlar

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    muhattabın bayan surucuyse %100 sen haklısın kardesım.. turkıyede ehlıyet bakkalda satılır gıbı dagıtılıyor.. bayan surucuye hayır !
    sacma sapan arac kullanıyorlar dengesızlık yapıyorlar panık oluyorlar ya ne bılım allah korusun cok dıkkat etmek lazım.. ben bayan surucu gordugum zaman tırsıyorum.
    neyse gecmıs olsun kardesım..
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)