Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Akvaryum Hobisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda
    bende kendi akvaryumuma batık gemiler ve taşlar imal ettim. kalıbını silikondan alıp polyesterle döktüm. biraz zor oldu ama değdi. www.kalipsilikonu.com dan silikon www.polyester.gen.tr den de polyester satın aldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Merhaba abiler benim 150cmx50cmx50cm boyutlarında akvaryumum var onu satmak istiyorum nasıl satabilirim birde sizce ne kadar eder?

Alıntı pisikletçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kendi akvaryumuma batık gemiler ve taşlar imal ettim. kalıbını silikondan alıp polyesterle döktüm. biraz zor oldu ama değdi. www.kalipsilikonu.com dan silikon www.polyester.gen.tr den de polyester satın aldım
    Salınım yapmayan ürünlerdir umarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:47 ----------

Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abiler benim 150cmx50cmx50cm boyutlarında akvaryumum var onu satmak istiyorum nasıl satabilirim birde sizce ne kadar eder?
    İlgili siteler var, orda hem ilan verebilirsin hem ilanlardan fiyat konusunda fikir edinebilirsin.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu taraflarda olsaydın çok kolay satacak eleman bulurduk
    bendeki akvaryum da 150X50X60 ben bütün ekipmanı ve altındaki özel yapılmış dolabıyla birlikte 500 tl ye aldım
    (dış filtre vs.)
    tabi bendeki muhabbet farklı arkadaş hanımıyla kapışmış baya bi çöpe atacaktı
    sizin akvaryumunuz eğer altında dolabı filan varsa ikinci el olarak 1000 tl civarı fiyata satılır
    sahibinden de rahat satarsınız bir bakın isterseniz
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Arkadaşlar, yakın bir tarihe kadar (2 ay gibi) ücretle satın alabildiğimiz "Flagyl" ve "Nidazol" gibi iç parazit tedavisinde kullanılan ilaçlar artık reçeteye tabi olmuş. Siz bunların yerine ne kullanıyorsunuz yada reçete ile mi alıyorsunuz?

yns0707 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Crf Rally
    Merhaba, bende uzun yıllardır bu hobi ile uğraşmaktayım. Oscar çiftim var ve yavruları oldu akvaryumumda yer azaldığından dolayı 3e 2d yavruyu ücretsiz olarak aramızdan bakabilecek arkadaşlara vermek isterim ama antalya içi olursa sevinirim. İyi akşamlar

Motosikleti
    Alıntı aquarist4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, yakın bir tarihe kadar (2 ay gibi) ücretle satın alabildiğimiz "Flagyl" ve "Nidazol" gibi iç parazit tedavisinde kullanılan ilaçlar artık reçeteye tabi olmuş. Siz bunların yerine ne kullanıyorsunuz yada reçete ile mi alıyorsunuz?
    ben sağlık personeli olduğumdan reçete problemi yaşamıyorum size daha basit bi çözüm sunabilirim özellikle büyükbaş hayvanlarla ilgilenen veteriner kliniklerinde bu söylediğiniz ilaçları daha rahat alabilirsiniz
    ama dikkatli olun dozajları aynı değildir. veterinerde biraz daha pahalı olma ihtimali var
    aldığınızda flagy veya nidazol diye istemeyin veterinerlerde ismi farklıdır
    içeriği METRONİDAZOL dur bu şekilde isterseniz daha kolay bulursnuz
    dejavoo ve aquarist4 bunu beğendiler.

Alıntı aquarist4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarımsak yada sarımsaklı yemlerde iç parazit tedavisinde kullanılıyor.
    aquarist4 bunu beğendi.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sağlık personeli olduğumdan reçete problemi yaşamıyorum size daha basit bi çözüm sunabilirim özellikle büyükbaş hayvanlarla ilgilenen veteriner kliniklerinde bu söylediğiniz ilaçları daha rahat alabilirsiniz
    ama dikkatli olun dozajları aynı değildir. veterinerde biraz daha pahalı olma ihtimali var
    aldığınızda flagy veya nidazol diye istemeyin veterinerlerde ismi farklıdır
    içeriği METRONİDAZOL dur bu şekilde isterseniz daha kolay bulursnuz
    Teşekkür ederim. İçeriğini biliyordum ama veterinerlerde bulunabileceği hiç aklıma gelmemişti doğrusu. Uygun bir veteriner araştırayım en iyisi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:44 ----------

Alıntı dejavoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarımsak yada sarımsaklı yemlerde iç parazit tedavisinde kullanılıyor.
    Evet haklısınız. Hazırlamış olduğum mama içerisinde sarımsak halihazırda var. Fakat grup olarak almış olduğum balıklardan sadece 1 adedi yem yemiyor. Bunu da ortam değişikliğine bağlıyorum, ne de olsa cama cam tanktan çıkıp ormana girdiler. Salı veya çarşamba gibi gelecek cam tanka alacağım muhtemelen o zamana kadar tedavisine başlar ve orada toparlanmasını sağlarım umarım.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Akvaryum Lobisi diye okudum.Hey Allah'ım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Herkeze selam benide ekleyin. Bu yıl malesef 1 tonluk botanik akvaryumuma veda etmek zorunda kaldım. Şu anda akvaryumum yok doğduğumdan beri ilk defa bu yıl evimizde akvaryum yok.[IMG][/IMG]
    fedos bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze selam benide ekleyin. Bu yıl malesef 1 tonluk botanik akvaryumuma veda etmek zorunda kaldım. Şu anda akvaryumum yok doğduğumdan beri ilk defa bu yıl evimizde akvaryum yok.http://<a href="http://hizliresim.co...dj.jpg</a></a>
    1 tonluk yazık olmuş ben de 2 sene kadar ara verdim bu kış yine kurdum akvaryumsuz olmuyor ev

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    benim de evde boş boş duran akvaryumum vardı geçen bi tanıdık kızıma lepistes verdi
    1 tanesi yavruladı
    bize bi vatos birde çöp balığı aldık yaklaşık 17 18 balık oldu birkaç günde öyle yüzüyorlar kafasına göre takılıyorlar
    akvaryuma motor aldık ısıtıcı aldık yavruların saklanması için bazı aksesuarlar vs de aldık

Motosikleti
    Bajaj discover 150f
    Ben akvaryuma akvaryum demem akvaryum bitkili olmadıkça...
    Bitkili akvaryumda ne tür takviye gübreleri kullanıyorsunuz..Ben balkonda domates biber yetiştirmek için satılan karışımlar var onlardan kullanırım yıllardır..balıklarım hiç zarar görmedi.Tabii ölçüsünde kullanmak koşulu ile..bitkiler ise adeta coşuyor..çok zor büyümesiyle bilinen moss lar bile adeta coşuyor...Tavsiye ederim pet shop lardaki gübre takviyeleri çok pahalı..

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Selam arkadaşlar bende bu sıra türkmenistan awaza kongre merkezindeki akvaryuma bakıyorum malûm sıkıntılı ülke internet çok kısıtlı sadece burası açılıyor garip bi şekilde akvaryum ve motosiklet görünce daldım hemen öyle

Motosikleti
    Alıntı golge1710 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben akvaryuma akvaryum demem akvaryum bitkili olmadıkça...
    Bitkili akvaryumda ne tür takviye gübreleri kullanıyorsunuz..Ben balkonda domates biber yetiştirmek için satılan karışımlar var onlardan kullanırım yıllardır..balıklarım hiç zarar görmedi.Tabii ölçüsünde kullanmak koşulu ile..bitkiler ise adeta coşuyor..çok zor büyümesiyle bilinen moss lar bile adeta coşuyor...Tavsiye ederim pet shop lardaki gübre takviyeleri çok pahalı..
    e hani foto görelim

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba

Çok hoşuma gider, uzun süre nasıl yapılır diye araştırırken maalesef yerleşik düzende olmadığım ve şehir değiştirmek durumunda kaldığım için bu ise hiç girismemis , uygun ortamda girismeyi bekleyen biriyim.

Özellikle de akvaryum icini de el yapimi karışımla dekore dizayn etmek ve ozel bitki ekimi , bitkili akvaryumlar.... amatör olarak balik uretimi cok hosuma gidiyor.

Bitkili akvaryumları olan arkadaşlarin paylasimlarni beklerim

Motosikleti
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Çok hoşuma gider, uzun süre nasıl yapılır diye araştırırken maalesef yerleşik düzende olmadığım ve şehir değiştirmek durumunda kaldığım için bu ise hiç girismemis , uygun ortamda girismeyi bekleyen biriyim.

Özellikle de akvaryum icini de el yapimi karışımla dekore dizayn etmek ve ozel bitki ekimi , bitkili akvaryumlar.... amatör olarak balik uretimi cok hosuma gidiyor.

Bitkili akvaryumları olan arkadaşlarin paylasimlarni beklerim
    siz yeter ki isteyin paylaşım yaparım fakat facebook kullanmadığımdan buraya resim yükleyemiyorum resim yükleme siteleri belirli aralıklarla siliyor malesef

bu arada 10 litrelik nano bitkli yapabilirsiniz taşındığınızda suyunu azaltır gittiğiniz yerde tekrar doldurursunuz ki çok da güzel olur
    örneğin

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz yeter ki isteyin paylaşım yaparım fakat facebook kullanmadığımdan buraya resim yükleyemiyorum resim yükleme siteleri belirli aralıklarla siliyor malesef

bu arada 10 litrelik nano bitkli yapabilirsiniz taşındığınızda suyunu azaltır gittiğiniz yerde tekrar doldurursunuz ki çok da güzel olur
    örneğin

http://www.practicalfishkeeping.co.u...98a8817745.jpg
    Bende facebook kullanmıyorum zaten .
    Harika görünüyor inanılmaz.. hele kocaman akvaryumda boyle birsey yapsamm deliriririmm heralde... kocaeli de muhakkak bulmaliyim hiç habeddar degildim 10 litrelik akvaryumlardan ben...
    ellerinize sağlık haber verdiniz.

Motosikleti
    malzeme sıkıntısı veya bitki bulmakta sıkıntı çekerseniz haberim olsun
    çünkü çoğu akvarist üçkağıtçı esnaf yüzünden bu işi bırakıyor
    biz küçük bir ekip takas ve hediye yöntemiyle yapıyoruz hobiyi

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)