Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Enstrüman çalanlar\Müzisyen Motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI
    Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Serdar Öztop başarılı bence ama Cem Köksal beni çekmiyor...Nedeni ise şu;Serdar Öztop dinleyince kendine has bir vurgusu ve bağlamadan kotardığı tekniği var...Cem Köksal ise Malmsteen olayına kendini fazla kaptırmış geliyor...Yani giyimden hareketlere, çalıştan gitara kadar külliyen...Benim için hız filan hiç önemli değil...Herkes çok çalışırsa o hızlara çıkabilir ama tuşe,ruh,duygu olayı bir farklı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    smtbhtyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimde önem verdiğim tuşe, ruh ve duygudur zaten. O yüzden Erkan Oğur Türkiye'de ki en iyi gitaristtir dedim. Hız olayına ısınamadığım için ( belki de o kadar hızlanamadığımdan da olabilir, kıskançlık ) sevdiğim gitaristler genelde blues vb. çalan gitaristler olmuştur. Örneğin; Jimi Hendrix, Steve Ray Vaughan, Eric Clapton, David Gilmour, John Mayer.

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    10 seneye yakın süre bateri çaldım,kendi çapımızda besteler yaptık,ufak çaplı konserler verdik,sonrasında iş güç hayatı bazı arkadaşların medeni durumlarındaki değişiklik vs. nedenlerden dağıldık,bıraktım,özlüyorum ama yeniden başlamak için gaza getiremiyorum kendimi twin pedallı TAMA rockstar kullanırdım,hey gidi hey

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de evimde samsung midi müzik seti çalıyorum.arabesk hariç her türlü şeyi (cd,mp3,kaset,radyo, v.s) çalabiliyor hatta dinleyebiliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:09 ----------

Alıntı osmanefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ancak kapı zili ile hatunların kalbini çalabiliyorum.Bir de üçüncü olarak ıslık çalıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:11 ----------

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ne motorcular gördüm motoru yok
    ne motorcular gördüm ruhu yok

muhabbet bayağı iyiymiş ya burada.
    bağlama çalan hiç yok mu,herkes gitar çalıyo herhalde
    ben bağlama çalmaya çalışıyorum.6-7 parça çalabiliyorum.
    bir de ney aldım.onda da üfleme aşamasındayım
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bir zamanlar:D küfür etmeyin haa

ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam sen harem'i kurmuşsun valla Hayattan soğudum desem yeridir yani.

Motosikleti
    Alıntı smtbhtyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen harem'i kurmuşsun valla Hayattan soğudum desem yeridir yani.
    bu yarısıydı aslında:D
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

bu yarısıydı aslında:D
    Hocam bunu söylemeseniz. Toplu intihara sebebiyet verebilecek bir cümle de.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Maşallah.

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 yıl kadar bass a bassmaya calıstım cabaladım ugrastım didindim parmaklarımı yara yaptım bassın do telini 2 kere kopardım..sonra sıkıldım gitarı bedavaya verdim birine.pahalı değildi pek crafter dı..
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

biteme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750 R
    profesyonel solistim bende : )
    trust no one

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Lise sonda iken okulumuzda kurs verilmesi nedeniyle heveslenip bağlama öğrenmeye başladım. Kurs ve iyi bağlama çalan bir abimin desteği ile biraz ilerleme kaydettim. Üniversiteyi kazanınca bağlamayı yanımda götüremedim, ilk yıl yurtta kalıyordum çünkü. İlk yıl zaten bağlamadan uzaklaşmama neden olmuşken, bir de kendisi asılı durduğu odamın duvarından düşüp çatlayınca bu işten iyice soğudum. Öyle bir yıllık macera olarak geçmişimde kaldı gitti işte

abi ne yaptın!.. 4 bassın 3'ü aktif manyetikli yanlış görmüyorsam. sağlam metalciymişiz...

Alıntı jam session adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ne yaptın!.. 4 bassın 3'ü aktif manyetikli yanlış görmüyorsam. sağlam metalciymişiz...
    Servet mi demiştiniz?

Motosikleti
    evet, fender pasifti sadece. en soldaki zaten ilk bas gitarım ve şu an elimde tek kalan. büyük konuşmiyim ama ölene kadar satmayı düşünmüyorum. diğerlerini motosiklet+foto mak.+kamera vs için sattım hep. en çok üzüldüğüm ise sarı renkli olan esp b206 idi. türkiyede birkaç tane vardı belkide, satmak zorunda kaldım ama. param oldumu geri alacam kafaya koydum
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Servet mi demiştiniz?
    valla kıskanıyorum ben analog setup dizenleri. tembel demeyelim de; ayara ve kablo yoğunluğuna gelemeyen bir yapım var malesef.

evet, fender pasifti sadece. en soldaki zaten ilk bas gitarım ve şu an elimde tek kalan. büyük konuşmiyim ama ölene kadar satmayı düşünmüyorum. diğerlerini motosiklet+foto mak.+kamera vs için sattım hep. en çok üzüldüğüm ise sarı renkli olan esp b206 idi. türkiyede birkaç tane vardı belkide, satmak zorunda kaldım ama. param oldumu geri alacam kafaya koydum
    bütün krediyi-bursu ekipmana yatırmışız sanki... bir strat'ım olsun yeter bana. gaza geldim ama çok yoğun çalışacağım uzunca bir süre, pek vakit ayıramam gitara. 10 gün kadar izinliyim. bırakıyorum forumu-motosikleti, gitar çalışacağım.

Motosikleti
    bütün krediyi-bursu ekipmana yatırmışız sanki... bir strat'ım olsun yeter bana. gaza geldim ama çok yoğun çalışacağım uzunca bir süre, pek vakit ayıramam gitara. 10 gün kadar izinliyim. bırakıyorum forumu-motosikleti, gitar çalışacağım.
    yok valla para başka yerden geliyodu:D yoksa krediyle bursla alınırmı bunlar, ki bunlar gitarların yarısı, daha amfisi var, pedalı var:D onları koymiyim ayıp olmasın:D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:05 ----------

birde ekipmana kastığım kadar çalmaya kassaydım daha iyi olurdu. bu kadar alet elimin altındaydı ama hakkını veremedikten sonra bi işe yaramıyo tabiki

birde nasihat bunları görüpte onu alacam bunu alacam diyen gençler olabilir. hiç uğraşmayın aga, para elbet gelir bi şekilde alırsın ama zaman geçtimi bi daha adam gibi çalamazsın. benden söylemesi.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Alıntı Qweasdnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Konuşmuştuk zaten bu da başka bir hastalık işte...

Daha önce lambalı bir Laney LC50 aldım ertesi gün geri götürdüm adamların üçkağıdı yüzünden...

Aslında kafada Marshall TSL602 vardı ama şimdi alırsam direkt Orange Dual Terror alırım...
    abi yıkmıyor mu bunlar ortalığı? yatak odası durumunda yani.
    bir dürüm gecesi, nargile, çay-kahve daha yapsak da tanışsak diyorum bir de. bitirmişsin sen olayı. bir şeyler kaparız belki...

yok valla para başka yerden geliyodu:D yoksa krediyle bursla alınırmı bunlar, ki bunlar gitarların yarısı, daha amfisi var, pedalı var:D onları koymiyim ayıp olmasın:D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:05 ----------

birde ekipmana kastığım kadar çalmaya kassaydım daha iyi olurdu. bu kadar alet elimin altındaydı ama hakkını veremedikten sonra bi işe yaramıyo tabiki

birde nasihat bunları görüpte onu alacam bunu alacam diyen gençler olabilir. hiç uğraşmayın aga, para elbet gelir bi şekilde alırsın ama zaman geçtimi bi daha adam gibi çalamazsın. benden söylemesi.
    şaşkınım valla!.. biraz daha kassan bi goldwing parası çıkarmış sanki.

Amfilerle birlikte böyle değildir inşallah. Yoksa hiç düşünmem sıkarım kafama.

Motosikleti
    Amfilerle birlikte böyle değildir inşallah. Yoksa hiç düşünmem sıkarım kafama.
    amfi bu kadar yoktu tabi:D isyan eder ayrı eve çıkmak ister bu kadar amfi:D
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)