Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

[MT] Sinema Kulübü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    . Annapolis

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıllar önce genç yaşa die bir film izlemiştim çok etkisinde kaldım ama bi türlü bulamadım
    bildim abi dediğin filmi, bende çok etkilenmiştim!

Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben izleyemiyorum abi nasıl yapıyosunuz taktik nedir nuri bilge filmi izlemek içinbanada anlatırsan sevinirim.nasıl dayanacaz film boyunca
    dostum bi kere pipo içeceksin, kahverengi kadife ceket giyeceksin, gerisi gelir
    işin aslı zevk meselesi, bünye meselesi, algı meselesi. herkesin tarzı farklı olabilir, zorlamamak lazım
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildim abi dediğin filmi, bende çok etkilenmiştim!

işin aslı zevk meselesi, bünye meselesi, algı meselesi. herkesin tarzı farklı olabilir, zorlamamak lazım
    bu neeee lennnn
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Skoda Fabia Elegance ; CBF150
    Beyler bu filmi mutlaka izlemelisiniz.Üye olduğum bir siteden 44 Gb boyutunda Blueray versiyonunu indirdim.Yanlış duymadınız gerçekten 44 Gb boyutu var.(Üç sene önceki bilgisayarımın harddisk kapasitesi 40Gb idi.)Eve 106 ekran fullhd lcd tv alınca mecburen bi siteye paralı üye olup hd filmler indirmeye başlıyosunuz.DVD'ler sarmıyo artık.

Aslında bu filmi kızım için indirmiştim.Ancak film başlayınca ailecek gözümüzü kırpmadan sonuna kadar izledik.Çok etkileyici bir konusu var.Mutlaka arşivde olması gereken bir film.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    işin aslı zevk meselesi, bünye meselesi, algı meselesi. herkesin tarzı farklı olabilir, zorlamamak lazım [/QUOTE]

haklısın çok zorlamamak lazım valla ben nuri bilge filmleri yerine zeki demirkubuz filmlerini tercih ederim.onlar da yeteri kadar durağan ama insanı can evinden vuruyor.film bitince bir süre kendine gelemiyosun.

tavsiye ederim...
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın çok zorlamamak lazım valla ben nuri bilge filmleri yerine zeki demirkubuz filmlerini tercih ederim.onlar da yeteri kadar durağan ama insanı can evinden vuruyor.film bitince bir süre kendine gelemiyosun.

tavsiye ederim...
    nuri bilgede gözümde efsane yönetmen değildir, bikaç filmini izledim adını sıkça duyduğum için. çıplak elle saz çalması güzel. bunu yapan dünya çapında yönetmenler var elbet ama bizden olduğunda daha kıvamlı daha ulaşılır oluyor mevzu.
    keskin çizgilerle ayrılmış bir iyiler-kötüler dünyası çizmiyor ekrana. imgesel filan demişler hakkında yazanlar, ne demek olduğu konusunda bi fikrim yok.

demirkubuz hiç izlemedim. en sağlamından bi film ismi verirsen izleyeceğim, malum; ilk film patlak çıkıpta tiskinmeyelim elemandan

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    nuri bilgede gözümde efsane yönetmen değildir, bikaç filmini izledim adını sıkça duyduğum için. çıplak elle saz çalması güzel. bunu yapan dünya çapında yönetmenler var elbet ama bizden olduğunda daha kıvamlı daha ulaşılır oluyor mevzu.
    keskin çizgilerle ayrılmış bir iyiler-kötüler dünyası çizmiyor ekrana. imgesel filan demişler hakkında yazanlar, ne demek olduğu konusunda bi fikrim yok.

demirkubuz hiç izlemedim. en sağlamından bi film ismi verirsen izleyeceğim, malum; ilk film patlak çıkıpta tiskinmeyelim elemandan
    güzel güzel demek yeni başlayacaksın demirkubuz izlemeye valla dostum bütün filmleri genelde birbirine benzer babanın...3-4 karakter az mekan olağanüstü çarpıklıklar, yer yer argo ve küfür ama dozajında ve yerinde...bazen sıkılabilirsin ama sonunu merak edersin ve dannnn kafana balyoz gibi iner bazen film sonu...

öneri dersen..."masumiyet" olabilir.ben beğenmiştim yada "bekleme odası" olabilir.bu biraz daha ağırdır.favori filmim ise "kader" mutlaka tavsiye ederim.sevgiler
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    nuri amcaya haksızlık etmeyelim lütfen.
    filmleri fotoğraf karesi gibi.
    ilk iklimleri seyretmiştim. hayran kalmıştım görüntülere.
    sadece görüntüler değil kendine has bir tekniği var.

zeki demirkubuz ise jason ın bahsettiği gibi vurucu. 3 ya da 4 filmini seyrettim gayet iyiler.
    masumiyet ile başlanmasını tavsiye ederim ama yavaş bir filme hazır olmak lazım. her bünyenin harcı değil.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:06 ----------

film yazmadan çıkmışım biraz tavsiye ekeyim konunun bağrına.

Ong Bak

iki yönlü değerlendirebileceğim bir film. okuduğum kadarı ile özel efekt kullanmadan çekilmiş bir film, dövüş sahneleri çok güzel, bir iki takip sahnesi var tadından yenmiyor. klasik aksiyon severler için biçilmiş kaftan tabi halen seyretmediyseniz. ikinci taraf ben bu kadar kör göze parmak sokar gibi din propagandası yapan bir film görmedim. buda sizi korusun. bu filmin ikincisi ise birincisinden daha enfes aksiyon sever iseniz kaçırmayın.

Equilibrium

faşizm denildiğinde neden hep gamalı haç ve benzerleri kulanılır diye düşündüğüm film. faşizmin daha parlak zamanlarını temsil edecek bir ton simge bulunabilir.
    filmimiz insanların duygularının kimyasal vasıtası ile kontrol altına alındığı bir zamanda insan olmanın gereklerini ve yeterliliğini sorgulayan gayet güzel ve aksiyona yer verilmiş bol klişeli bir film. seyredilir ama yeni birşey yok.

Bana Bir Şeyhler Oluyor

her derde deva bir tiyatro oyunu, seyrederken yerlere seren bir yapım, pardon 1 bu iki derim. orjinali ise james cameronun bile beceremediği bir 3d görsellik sunar insana ve seyirciyi de oyuna çeker
    aile ile oturup seyredilecek nitelikte gayet hoş bir tiyatro oyunu.

herkese iyi seyirler.

@lifeisgood up filmi gayet güzel. kimi zaman şenlendiriyor kimi zmaan hüzünlendiriyor. çocuk filmi olmadığını söyleyebilirim. yalnız 40 küsür gb veri işi biraz zor bu işi 4-5 gb ile de hakkıyla yapan sürümler mevcut.

aydemir abi denilince yakın zamanda Kolpaçino yu seyrettim, ne diyeyim gayet güzel olmuş. bu filmi seyretmenizi tavsiye ederim.

can't be worried about that shit. life goes on man.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ong Bak
    Tony Jaa yı görünce içim kıpırdadı birden

Dövüş ve aksiyon filmleri sevenler mutlaka izlemeli bu çocuğu, müthiş bir yeteneği var.

Koruyucu diye bir filmi daha vardı, 2. filmi sanırım. Filini filan çalıp kesip yemişlerdi

Dur bakayım bulabilecek miyim.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    evt ben biliyorummmm tony jaa'yı , muay thai'ye heveslenmistim de bi aralar saçım bozulup tırnağım kırılınca vazgeçtim

o filmde filini yemediler ki hemm buldularr sonraa .

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Buldum, Tom Yum Goong orjinal ismi.

Mutlaka izleyin bu filmide, kamera çekimleri filan çok süperdir.

Yönetmende kameramanda alkışı hakeder.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:51 ----------

Aklımda kalan süper bir sahne, hani kameraman ve yönetmen dedim ya. Valla figuranlara da helal olsun.

http://www.youtube.com/watch?v=yXIGP6_fNZk

Sahne 6 dakika sürüyor, tek çekimde tek kamera ile.

Valla helal olsun.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    xt 600
    vahooo! bi göz atam dedimde, sağlam dövüşüyo delüğanlı!

abooo! paso kemik sesi!

İdolüm, Al Pacino.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Dövüşmek ne kelime la, imansızca vuruyo namussuz

Anaa Ong Bak 2 çıkmış haberimiz yok ya la

Forumdan Uzaklaştırıldı
    fili yemisler sanırım çanı kalmıs sadece

Motosikleti
    xt 600
    "bodyguard" diye bi uzakdoğu filmi vardı. daha hızlısını görmedim. eleman kendine doğrultulan silahın namlusunu söktüydü şakır şukur 2 hareketle.

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Motorhocası Paçino yazınca bu akşam fox tv de

Tarih: 2010-02-12 TV : FOX TV Saat: 20:00Tür:Yabancı Sinema

OCEAN’S 13
    Danny Ocean (George Clooney) ve çetesinin bugüne kadarki en hırslı ve riskli kumarhane soygunlarını gerçekleştirmeleri için tek bir neden olabilir, kendilerininkini korumak.
    Acımasız kumarhane sahibi Willy Bank [Banka] (Al Pacino) Ocean’ın ilk çetesinden Reuben Tishkoff’a (Elliott Gould) oyun oynayınca, Danny ve çetesi bir kez daha bir araya gelir ve "Bank"ı soyup soyamayacaklarını görmek isterler.
    Ocean’s Thirteen” eski kadrodan George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Don Cheadle, Bernie Mac, Casey Affleck, Scott Caan, Eddie Jemison, Shaobo Qin, Carl Reiner ve Elliott Gould’u tekrar bir araya getiriyor. Al Pacino ekibe Willy Bank, Ellen Barkin onun sağ kolu Abigail Sponder olarak katılıyor.

Künye :

Orijinal İsmi: Ocean’s Thirteen
    Yapım Yılı: 2007- Amerika
    Yönetmen: Steven Soderbergh
    Oyuncular: Brat Pitt, Al Pacino, Matt Damon, George Clooney, Andy Garcia.
    Tür: Macera, Gerilim

..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    xt 600
    abi ocean's 13ü zerre beğenmedim yau. mevzu klas hırsızlık yardırmaya çok müsait bi konu ama film uyduruk bence. bi öncekisi bundan az bişey daha iyiydi ama onuda beğenmediydim.

sil o mesajı sil sil!

@tasarslan, eyvallah izlerim.

Türk sinamasında çığır açan film Eşkıya,hala filmi ve müziklerini evirir çeviririm.Kazancı Bedih'in ruhu şad olsun.
    Bir de Geronimo'nun orjinal filmi olacak bulamadım 2 saattir.

http://www.youtube.com/watch?v=okIZEEQmlEw

Motosikleti
    Honda NC 750X
    "bodyguard" diye bi uzakdoğu filmi vardı. daha hızlısını görmedim. eleman kendine doğrultulan silahın namlusunu söktüydü şakır şukur 2 hareketle.
    Jet li nin var o mu?

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler