Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
54. sayfa BirinciBirinci ... 444525354

[MT] Sinema Kulübü

Motovento
    REKLAM ALANI
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Yok yav dünden beri arıyorum ne kadar zor olabilir ki mumya içeren filmi bulmak. Anlayabilmiş değilim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

Bram Stoker's Legend of the Mummy buldum filmi :D yav arkadaş ya :D
    drtayfun ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Şu değil mi?

The Mummy (1999)

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yav dünden beri arıyorum ne kadar zor olabilir ki mumya içeren filmi bulmak. Anlayabilmiş değilim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

Bram Stoker's Legend of the Mummy buldum filmi :D yav arkadaş ya :D
    2.9 yahu IMDB , bilmememiz normal.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Imdb puanına bakarak film izlemediğim için sorun yaşıyorum böyle antika filmleri bulurken :D

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    O zaman sizi şöyle alalım.
    https://www.imdb.com/title/tt7985648/
    Türk tarihi meraklıları için daha çok. Dünyanın en güçlü kadın hükümdarlarından biri olan Tomris Hatun'u anlatan bir kazak filmi. Saka Türkleri zamanını da anlatıyor. İlgilenenlere.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eskiden bu konuya cok yazardım.

Artık pek umursamıyorum.

Hayatımız film olmuş boşverin.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden bu konuya cok yazardım.

Artık pek umursamıyorum.

Hayatımız film olmuş boşverin.
    Yansıt beyaz perdeye oscara aday göster :D

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    I Onde Dager(2021)
    İyi Katiller Sevgilim

Adam karısını dağ evine götürüp öldürmek istiyorsa kötüdür. Karısı onu aynı yerde öldürmeyi planladıysa durum karışıktır. Dağ evinde başka tehlikeler varsa durum çok karışıktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    I Onde Dager(2021)
    İyi Katiller Sevgilim
    https://sinescope-cdn.azureedge.net/...GsZqQWWanR.jpg
    Adam karısını dağ evine götürüp öldürmek istiyorsa kötüdür. Karısı onu aynı yerde öldürmeyi planladıysa durum karışıktır. Dağ evinde başka tehlikeler varsa durum çok karışıktır.
    Korku, gerilim değil de daha çok komedi tadında 10 üzerinden 6 puanı hakediyor.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    "No country for old men" filmini belki 10-15 sene önce ilk defa duymuşumdur. Niye bilmiyorum ama ilk defa bu sabah izledim. Hani güzel bir film ama bu kadar mı amaçsız ve b.ktan bitirilir? Yorumlar abartılı, film İmdb puanını haketmiyor, tırto..
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    @gurcanozturk teşekkürler hocam, bakacağım.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Şu zamanların en çok konuşulan filminden bahsedeyim BERGEN

Para verilip izlenmez, sırf gitmek zorunda kaldığımdan gittim
    Hikayeyi anlatabilmek için 2 saat 30 dakika film çekmişler daha birde kırpa kırpa anca sığdırmışlar

Anlatmaya çalıştığı şeyi destekliyorum özellikle sonunda İstanbul sözleşmesi vurgusu güzeldi
    Ancak gerek film müzikleri olsun gerek uzunluğu monotonluğu olsun sıkıcıydı

Bergen'in o ilk kayıtlarındaki ince sesinin yavaş yavaş kalınlaşmasını işleyememişler, en damar şarkılarını konuya dahil dahi etmemişler
    Bazı ses ve sahne hataları da cabası

espresso bunu beğendi.

Mussolini’nin Hazinesi

Renato de Maria'nın yönettiği, aksiyon ve mizah yüklü bu soygun filminde Pietro Castellitto, Matilda De Angelis ve Isabella Ferrari rol alıyor.

Çok etkileyici bir film değil. Fakat, izlenir.

Eskiden ne özene özene yazardım bu konuya.

sonra baktık ki forumda trollere destek var, boşverdim :D

Bu arada izlemediyseniz "iyilik kötülük okulu" diye bir film cıkmış. sakın izlemeyin. leş.

AN OFFICER AND A SPY

Genç subay Dreyfus, Almanya’ya bilgi sızdırmakla suçlanır. Ömür boyu hapis cezasına çarptırılır. Askeri istihbarat sorumlusu Picquart bilgi sızıntısının devam ettiğini keşfettiğinde zorlu bir mücadele başlayacaktır.

Filmin mutlu sonunu dünyanın gerçeklerine uygun bulmadım. Fakat, gerçek bir olaydan esinlenmişler. Sonuna kadar ilgiyi kaybetmeden seyredilecek bir film.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Gerilim sevenler için standart ilerleyen ancak sonunda sürpriz yapan bir yapım.

Eğlenceli versiyonu olan "Shazam" daha hoş olsa da bu yapım da "aksiyon" sevenler için gayet doyurucu. 3-5 dakika max. sakin kalan devamında sürekli aksiyonu olan bir film yapmışlar.

Devam etmeyeceği için üzüntüden kendinizi eve kapatacağınız bir dizi. Özellikle Moğol dönemi Kubilay-Han hakimiyeti yıllarında geçiyor. Son dönemlerde izlediğim en iyi şeylerden biri.

ilk film en cok hasılat yapan filmlerden birisi idi. 3d nin ilk kez bu derece yansıtılması, görsel efeklerin döneminin ilersinde olması gibi. ama senaryosu cok basitti ve derinliği yoktu ancak James'in müthiş bir hayal gücü vardı.

bunun gazı ile 3saat 10 dakikalık 2. avatar filmi 13 yıl sonra geldi. görsel ve ortam olarak, efekler olarak daha iyisini izlemedim bu film gibi. gerçekten müthişti. ancak gereksız uzun ve konusu gerizekalılara yönelik seviyede basitti. mantık hataları, diyalog boşlukları, sanki zorla senaryo yazdırılmıs gibiydi. ancak diğer başarıları sayesınde bunlar gözardı edilebilir bir konu.

Özete gelir isek, bizim avatar ailemiz artık coluga cocuga karışmış yaşarlarken yıllar sonra kovaladıkları ınsanlar geri geliyor. 1 yıllık direniş ve savaş sonra Jake Sully de ailesini alıp "biz buradan gidersek sizi rahat bırakırlar" gibi sacma bir mantık ile orman kabilesinden kacıp su kabilesinin yanına yerleşiyor. tabi oraya da savaş geliyor, bla bla bla. aslında film boyunca albay Quaritch 'in öldükten sonra zihninin yüklendiği avatar ile intikam arayışını izliyoruz.

konunun esas savaşını 3. filme bırakmışlar.

Konu olarak 4/10
    Film olarak 8/10

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    FRACTURED: "İnsan beyni travmalardan korunmak için alternatif başka bir gerçeklik yaratabilir." temeli üzerine yapılmış bir film. Tahmin edilebilir bir konusu ve olay örgüsü var ancak yine de izlemesi keyifli bir yapım.

PERFECT DATE: Noah Centineo son zamanların yükselen aktörlerinden. En son "Black Adam" isimli yapıma da oynadı ancak romantik komedi türü filmlere daha çok yakışıyor. Daha önce de "Sevdiğim Tüm Erkeklere" üçlemesinde benzer bir rolü vardı ve o rolü de gayet başarılıydı.

Gulltransporten

Bir kahramandan çok sıradan insana benziyordu. Ama ona büyük bir sorumluluk verildi. 2.Dünya Savaşı'nda Alman işgaline uğrayan Norveç'in altın rezervini Almanlardan kaçırmak.

REKLAM ALANI
54. sayfa BirinciBirinci ... 444525354

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler