Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

[MT] Sinema Kulübü

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    mevzu clint abi olunca.

can't be worried about that shit. life goes on man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izlerken çok etkilendiğim bir filmdir.

Motosikleti
    sym joymax
    inglorious basterds filmini yeni seyrettim.
    yorumlarıma gelecek olursak. çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim. oyunculuk olarak hepsini kutlamak lazım fakat şu yahudi - nazi olayı sıktı artık. hoş hangi tarafın daha hayvan olduğuna karar vermekte zorlansanız da bana hitp eden bir film olmamış.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Hacı aklıma ilk gelen filmi yazayım...U 571...oldum olası denizaltı filmlerine bayıldım...Kızıl Ekim...

Deep Blue adlı fimi 1999 da Bursa Bademli sinemalarında izlediğim anları heç unutamam...

sonrasııı Morgan Freemanın içinde olan bir filmi her daim izleyebilirim...

haa birde Şizofren birinin filmi vardı...istihbarat mevzusu vardı... soğuk savaş dönemiyle alakalı çok etkileyici bir filmdi...onu bilen varmı...valla indirip izleyeceğim...gerçek bir hikayeymiş...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı aklıma ilk gelen filmi yazayım...U 571...oldum olası denizaltı filmlerine bayıldım...Kızıl Ekim...

Deep Blue adlı fimi 1999 da Bursa Bademli sinemalarında izlediğim anları heç unutamam...

haa birde Şizofren birinin filmi vardı...istihbarat mevzusu vardı... soğuk savaş dönemiyle alakalı çok etkileyici bir filmdi...onu bilen varmı...valla indirip izleyeceğim...gerçek bir hikayeymiş...
    The lives of others olabilirmi? İstihbaratçı abimiz bi yazarı dinlemeye ve takibe alıyor daha sonra saf değiştiriyor filmin sonu çok güzel ama çoğu kişiye sıkıcı gelebilir zira ben bi yarısını bi gün bi yarısını öbürgün seyrettim uyuyakalmışım
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Motosikleti
    Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    The lives of others olabilirmi? İstihbaratçı abimiz bi yazarı dinlemeye ve takibe alıyor daha sonra saf değiştiriyor filmin sonu çok güzel ama çoğu kişiye sıkıcı gelebilir zira ben bi yarısını bi gün bi yarısını öbürgün seyrettim uyuyakalmışım
    yok Hacı filmin bir bölümünde çok metruk bir ev vardı...evin heryerinde kağıt parçaları vardı falan...ABD yapımı hacım...

tamam buldumm...Akıll Oyunlarıı...Russel Crowe ...Johnn Nas karakteriydi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    HEAT

Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Metehan abi denizaltı filmlerini seviyorsan izlemediysen eger das boot filmini izlemeni tavisye ederim.mükemmel bir filmdir.

Benimde en son izlediğim filmlere gelirsek Rocknrolla(yönetmen guy ritchie),ve inside man çok güzeldi tavsiye ederim herkese...

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Kadın Kokusu (Scent of a Woman) Al Pacino' nun en iyi erkek oyuncu rolüyle Oscar ödülünü sonunda kazanabildiği 1992 yapımlı filmdir. Al Pacino bu filmde emekli olmuş kör bir subayı kendi dünyasından izleyicilere sunmaktadır. Oscar Ödülleri'nde en iyi görüntü, düzenleme, en iyi aktör dallarında aday gösterilmiş, en iyi aktör ödülünü Al Pacino ile kazanmıştır.

Arlington Yolu (İng. Arlington Road), Mark Pellington'un 1999 yapımı bir filmi. George Washington Üniversitesi'nde profesör olan Michael Faraday komşusunun terörist olup olmadığını araştırır.

Esaretin Bedeli (orijinal adı: Shawshank Redemption), 1994 yapımı Frank Darabont filmidir. Stephen King'in bir öyküsünün uyarlaması olan filmin başrollerinde Tim Robbins ve Morgan Freeman vardır, Morgan Freeman ve James Whitmore filmin anlatımını da üstlenmektedirler. Dünya çapında geniş hayran kitlesi edinmiş bir filmdir.

Malcolm X (Malcolm Little ve daha sonrasında Hacı Malik el-Şahbaz) (Omaha, 19 Mayıs 1925 – New York, 21 Şubat 1965), ABD'li siyaset adamı, mücahid ve siyah hakları savunucusudur.

..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    Alıntı Memotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan abi denizaltı filmlerini seviyorsan izlemediysen eger das boot filmini izlemeni tavisye ederim.mükemmel bir filmdir.

Benimde en son izlediğim filmlere gelirsek Rocknrolla(yönetmen guy ritchie),ve inside man çok güzeldi tavsiye ederim herkese...
    Denzel Washıngtonun filmlerinede bayılırım...birde hatırlayan varmı...bir kölelik filminde köleler gemide kürek çekiyorlardı...hatta bir tanesi tırnağıyla prangasını sökmüştü falan...sonra isyan başladı vsçok etkileyici sahneler vardı...tek isimli bir iflm...ameedmi öle bişey...bi hatırlatın yav nolur...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    denzel washington seversen
    sana iyi bir gerilim filmi tavsiyesi mete
    FALLEN

mete sana adres veriyorum
    balık tutmayı öğren
    buradan hemen hemen her filme ulaşırsın

http://www.imdb.com/name/nm0000243/

Motosikleti
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denzel washington seversen
    sana iyi bir gerilim filmi tavsiyesi mete
    FALLEN

mete sana adres veriyorum
    balık tutmayı öğren
    buradan hemen hemen her filme ulaşırsın

http://www.imdb.com/name/nm0000243/

fallen deyincede aklıma fallik geldi...90 larda Lisede bayağı popüler bi lafdı...herkes birine "fallik folllofoş" falan derdi...

lan şaban gogıla girdiğinde zaten ilk adres burası...malmısın olm sen ya...

Motosikleti
    sym joymax
    denizaltı filmlerinde bana daral geliyor ya Hu.
    Below diye bir film vardı epey gerilmiştim hele bir ayna sahnesi vardı ki beni benden aldı.
    Tim Robbind amcayı ben de severim, morgan amca en baba 2. şahıstır. yalnız bözel hayatında bir mesele oldu ondan donra biraz soğudum benim bakış açıma göre ahlaksız çıktı.

Motosikleti
    denizaltı filmlerinde sonar sesine hastayım abicim...heyecanın kralı orada...bide torpil atıyorlar ya...abooo...500 fitt...400 fitt...300 fittt...kaçarı yok hacı o torpil içinde patlayacak...

Morgan Emmi Tayyip beyle Amerikada bir yemekte buluştuktan sonra zıvanadan çıktı...

Motosikleti
    sym joymax
    denizaltı filmlerinde sonar sesine hastayım abicim...heyecanın kralı orada...bide torpil atıyorlar ya...abooo...500 fitt...400 fitt...300 fittt...kaçarı yok hacı o torpil içinde patlayacak...

Morgan Emmi Tayyip beyle Amerikada bir yemekte buluştuktan sonra zıvanadan çıktı...
    bir çisim yaklaşıyor

bu da sıkı filmdir.

bir tane eski siyah beyaz bir film vardı.
    bir denizaltı ile onu kovalayan denizltı avcısı bir gemi hakkında çok sağlamdı ismi hatırıma gelirse yazarım.

Motosikleti
    http://www.elektroforum.org/her-teld...onar-sesi.html

çok gizemli bi ses ya...sen yay radyo dalgalarını kıçıkırık insanoğlu olarak okyanusa...harbi gerilim budur ya...

K19 da sevdiğim filmdi...

abi birde derinliklere iniyorlar ya...buda süper bişey...aslında dipte ışık olmadığından görüntü sıfır...ama Holywood endüstrisinin yarattığı bi ambians var...Ankara Elmadağda Denizaltıcı bi İsmail Astsubayım vardı...oda anlatırdı çok şeyi bi hissizlik bi sürekli depresif durumları varmış...yani sürekli hayatı sorgulamalar falan bunalımlı günler geçirmiş...Bildiğin güneydoğunun farklı versiyonu diyordu kendisi...

Motosikleti
    sym joymax
    üstad sen adamların yattıkları yerleri felan gördün mü hiç. (koç müzesinde var bir denizaltı bir gün gidip bakalım)
    bu yaştan sonra klostrofobim felan olur.
    zaten dinginlik olayını her bünye kaldıramaz, adamı abdal da eder aptal da eder.

Motosikleti
    biliyorum bende Bahriyeydim...Gölcüğe sık görev yazdırırdım kendime...benim görev yaptığım Karakol Komutanımın kayınpederi Filotilla komutanıydı...oraya gittiğimde bana çok gezdirdiler oraları...yok abi bildiğin minyatür demir kafes gibi bişey...

bak birde denizaltı hata affetmez...yani saniyesinde basınc yüzünden ölebilirsin...buda bir gizem bence...

ha birde Bahriyede hiç bir askerin eline pimi çekili el bomba vermezler...Karacılar uçuk abicim ya...

Motosikleti
    sym joymax
    hani böyle uzun metreli, evi aratmayacak tekne getirirsen her yere giderim, öyle dalgaydı fırtınaydı tırsmam.
    ama kapalı mekanda bu işler zor.
    valla üstad o dediğin bomba meselesi bana garip gelmiyor.
    vaktiyle tuzla da filika denemesi yapıyorlar. kum torbası yerine ne kullanılabilir ?
    http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/9638145.asp
    söz söylenmez sözün üstüne derler ya. söz söylenmez bu haberin üstüne.

ufak tanıtımlar
    pisikopatlıkta değişik bir açılım.

http://www.imdb.com/title/tt0419677/

Faşizm nedir ? Nasıl yapılır ?

http://www.imdb.com/title/tt1063669/

Bu film için ne yazabilirim ki, dağlara çıkıp Dersuuuuuuuuu deyü bağırasım gelir.
    mutlaka izleyin.

http://www.imdb.com/title/tt0071411/

siz ellinci kattan düşen adamın hikayesini biliyor musunuz ?

http://www.imdb.com/title/tt0113247/

etkilenmedim desem yalan olur. kuzey buz denizi civarında yaşanılan bir hayatta kalma mücadelesi, doğa görüntüleri muhteşem.

http://www.imdb.com/title/tt0337721/

Motosikleti
    hepimizin içinde bizi denizlere çeken birşeyler var...deniz hep huzur vermiştir...

o olay ta bir Türk stili olaydı he...Medya zaten iyice hassaslaştı Tuzla konusunda...

bu arada www.*****.netde bayağı filzm izledim tavsiye ederim...çok kaliteli olmasada yutup gibi rapidşersiz hemen geliyor filmler...ama server bu ara çok takılıyor...yani giremedik edemedik falan demeyin...

Steven Seagelinde hastasıyım bu arada ...oda bir fenomendir...özellikle kendi vuruş stilleri...sanki o vurunca daha esaslı vurup kol ayak kırıyor gibi geliyor insana...

sonra yeni dönemde Jet li çok karizmatik...Vin Diesel...

Jackıe Chanın bir dönemler fotosunu cüzdanımda taşıyordum desem inanırmısın...adamın hayranıyım...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler