Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

[MT]Darülaceze Ziyareti ve Hayatını kaybeden Motorcular için ist turu "resimler"i

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı KURTUMM adlı üyeden alıntı
    Selamun Aleyküm;
    İnanın arkadaşlar bu resimleri görünce ağladım, Hepinizden Allah razı olsun o kadar büyük bir sevap işledinizki, o kimsesiz insanların ziyaretlerini yaptınız, gönüllerini aldını, bende yanınızda olmak isterdim ama size uzağım, inşallah geldiğim zaman bende onları ziyaret eder, ellerini öperim. Birde halkın gözünde motosikletci grupları kötü bilenlere iyi bir ders verdiniz, inanın çokk mutlu oldum, Bu organizede emeği geçen geçmeyen tüm arkadaşlardan Allah razı olsun. Sizin gibi dostlar oldukca kimsenin sırtı yere gelmez...
    Allah senden de razı olsun kardeşim, biz orada 100 e yakın motor ve 150 kadar motorcuyduk, ama sanki orada binlerce motorcu vardı, ben öyle hissettim demekki bunlardan biride sendin, Ayşe teyzenin elini senin için öptüm kardeşim sen rahat ol.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Katılamadığım için çok üzgünüm ama katılan herkesten allah razı olsun. İnşallah tekrarı olur bu organizasyonun.

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    "Düşenin dostu olmazmış" derler...

Dünkü manzaralardan sonra gözlerime zincirler örüldü. Bir anda mor bulutlar saldırdı yüreğime. İçimde kopan yağmura dünden beri şok etkisi her yanım...

Emeği geçen dostlara teşekkür ederim...
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı
    Organizasyonda emeği geçen maddi manevi katkıda bulunan aramıza katılan gelemeyip destek veren herkese teşekkürler. Elinize ayağınıza sağlık. Bu tarz etkinliklerin devam etmesi yardıma muhtaç insanlarımız için çok önemli.

DARÜLACEZE MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ Tarafından bize verilen teşekkür belgesi

Darülacezeyi dolaşırken karşılaştığım bir yazı sanırım herşeyi çok iyi ifade ediyor.

Darülaceze Ziyareti katılamayan ve yardımda bulunmak isteyen arkadaşlarımız için;
    Nakit Bağışlarınız İçin Darülaceze Banka Hesap Numaraları

-T.İş Bankası Perpa Şubesi : 199000
    -T.C. Ziraat Bankası Şişli Şubesi : 33376764-5002
    -T.Vakıflar Bankası Perpa Şubesi : 2010474
    -T.Vakıflar Bankası Şişli Şubesi : 2000005
    -T.Halk Bankası Perpa Şubesi : 862-16000026
    İşte budur arkadaşlar, gördüğünüz gibi destek ve taktir var demekki hayır işlerine devam edeceğiz.

GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    YENİ ŞAFAK
    gazetesinde haberimiz var

diger gazetelerde bişey göremedim yanlız dikkat ettgim birşey vardı ...
    öncelikle şunu söyliyim kesinliklede yanlış anlaşılmasın bende bir hayvan severim 5 tanede köpegim var ve istanbulun göbeginde müstakil evimde bahçemde koyundan ördege kadar köpekten kediye güvercine kadar memlekette ata kadar büyük baş hayvana kadar bir çok hayvan besledim.
    dünde şimdi ismini vermek istemedigim bir barınagın gönüllü kurucusu hanımın (kendisiylede tanışırız) yaza merhaba pikniginin bütün gazetelerde koca koca haberlerini gördügümde üzüldügüm nokta şuydu...
    biz nerdeydik ne yapıyorduk DARÜLACEZEDEYDİK onlar bizim İNSANLARIMIZDI ve bizde onlara yanlız olmadıklarını hissettirmeye çalışıyorduk bir koltuk degnegine ihtiyacı olan bir çift çorabı olmayan insanlara bir nebze yardımcı olmaya çalışıanlar İNSANDI barınakta yaşayan köpeklere tekerlekli sandelye bagışlayan onlara mama bagışlayan altlarını temizleyende İNSANDI ama bi terslik vardı ve bence ÖNCE İNSAN dı.

hayvan severler
    beni yanlış anlamasın tabiki oda gerekiyor hatta bir gün bizde bir barınaga gidip ziyaret edebiliriz ama ÖNCE İNSAN bizler olmazsak onlarda olmaz önce bizim varolmamız gerekir .

şimdiden söyliyim polemik yaratmak için yazmadım sadece dikkatimi çeken bir konu oldu sabah sabah ve paylaşmak istedim konunun işine gelmeyen kısımlarını es geçerek de fikir beyan etmeyin lütfen...

ARTIK BU TİP AÇIKLAMALARIMI HER YAZIMIN SONUNA EKLEYECEGİM
    MALUM BURADA YANLIŞ ANLAMAYA MÜSAİT YETERİNCE İNSAN VAR
    YANLIŞ ANLAŞILACAK BİRŞEY OLMADIGI HALDE....

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Yeni Şafak daki haber

Motosikletçilerden hem ziyaret hem protesto

İstanbullu motosiklet tutkunları hem trafik kazasında ölen arkadaşlarını anmak, hem de yaşlıları ziyaret ederek sosyal sorumluluk mesajı vermek için Darülaceze'de buluştular. Yaklaşık yüz motosiklet tutkunu, motosikletleriyle Darülaceze'ye gelerek burada kalan yaşlılarla sohbet edip aldıkları hediyeleri dağıttılar. Ziyaretin ardından basın açıklaması yapan motosikleçiler, trafikte yaşadıkları zorluklara ve sorunlarına dikkat çekerek, araba sürücülerinin sırf eğlence olsun diye kendilerini sıkıştırıp tahrik ettiklerini ileri sürdüler. Daha sonra kortej halinde bir şehir turuna çıkan motosikletçiler, eylemlerini, trafikte kendilerine yapılan ikinci sınıf vatandaş muamelesini protesto etmek ve çeşitli kazalarda hayatlarını kaybeden arkadaşları için yaptıklarını söylediler.
    # HÜSEYİN İSTEMİL / İSTANBUL

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Abi neredesin sen yaaa, özlettin kendini.
    Ya sorma kardeş bu sıralar baya yoğunum sezon malum işlerden Ama gönlüm sizlerle

melih8007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    slm motor aşığı aziz dostlar;
    dünkü ziyaret insanlık adına çok görkemliydi. hepinizle gurur duydum. böyle organizasyonları hayata geçirebilmek çok kolay olmadığından organizatörlere çok çok teşekkürler. bu ziyaret ilerde yapacağımız darülaceze ziyaretlerinin bir ezkizi olsun. gelecekte hep beraber katılmayan arakadaşlarla da beraber daha büyük bir toplantı yapalım aynı mekana.
    zühtüpaşaya katılmamak elde değil doğrusu. istanbul turunda bir kaza olmaması heralde büyüklerimizden aldığımız hayır duaları ile mümkün oldu. istanbul trafiği zaten malum bide 80-90 motor birden çıkınca diğer sürücüler dumur oldular. ama yaratılan ambians şahaneydi. gökgürültüsü gibi ilerledik istanbul içinde. klaksonlar , motor sesleri hala kullağımda.
    bir sonraki toplantıyı iple çekiyorum . resimler için de çok teşekkürler.

hepinize sağlıklı neşeli günler
    Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.[MEDIA][/MEDIA]

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Yeni Şafak daki haber

Motosikletçilerden hem ziyaret hem protesto

İstanbullu motosiklet tutkunları hem trafik kazasında ölen arkadaşlarını anmak, hem de yaşlıları ziyaret ederek sosyal sorumluluk mesajı vermek için Darülaceze'de buluştular. Yaklaşık yüz motosiklet tutkunu, motosikletleriyle Darülaceze'ye gelerek burada kalan yaşlılarla sohbet edip aldıkları hediyeleri dağıttılar. Ziyaretin ardından basın açıklaması yapan motosikleçiler, trafikte yaşadıkları zorluklara ve sorunlarına dikkat çekerek, araba sürücülerinin sırf eğlence olsun diye kendilerini sıkıştırıp tahrik ettiklerini ileri sürdüler. Daha sonra kortej halinde bir şehir turuna çıkan motosikletçiler, eylemlerini, trafikte kendilerine yapılan ikinci sınıf vatandaş muamelesini protesto etmek ve çeşitli kazalarda hayatlarını kaybeden arkadaşları için yaptıklarını söylediler.
    # HÜSEYİN İSTEMİL / İSTANBUL
    nihayet yaaa...
    birileri bizimde var oldugumuzu anlayacak galiba...
    fazla degil bana göre 5 sene sonra anca rahat ederiz bu trafikte..
    (tabi o zamana kadar en azından ben sag kalırsam...)
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

gamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 2006
    Bu duygu selini bizlere yaşatan

Fikir sahiplerine
    Organizasyonu düzenleyenlere
    Dışarıdan destekleyen ve katkıda bulunanlara
    Katılanlara
    Hepinize teşekkürler.

Yalnız yaşadığımız yoğun duygularla rehavete kapılmayalım.
    Hatalarımız nelerdir?
    Ne tür eksikliklerimiz vardı?
    Bu tip organizasyonları bütün motor camiasına nasıl yayabiliriz?
    Bunlar gibi soruları tartışarak bundan sonra yapılacak organizasyonlara daha
    büyük katılımla çok daha iyi hazırlanabiliriz.
    Yüreği sevgi dolu kardeşlerime saygılar...

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    Alıntı gamas adlı üyeden alıntı
    Bu duygu selini bizlere yaşatan

Fikir sahiplerine
    Organizasyonu düzenleyenlere
    Dışarıdan destekleyen ve katkıda bulunanlara
    Katılanlara
    Hepinize teşekkürler.

Yalnız yaşadığımız yoğun duygularla rehavete kapılmayalım.
    Hatalarımız nelerdir?
    Ne tür eksikliklerimiz vardı?
    Bu tip organizasyonları bütün motor camiasına nasıl yayabiliriz?
    Bunlar gibi soruları tartışarak bundan sonra yapılacak organizasyonlara daha
    büyük katılımla çok daha iyi hazırlanabiliriz.
    Yüreği sevgi dolu kardeşlerime saygılar...
    MOTOR CAMİASININ İLERİDE NELER YAPABİLECEGİNİ SİZLERLE DAHA İYİSİNİ GÖSTERECEGİZ AMA SORMAYIN ŞİMDİ SÜPRİİİİİİİZ
    dimi müslüm abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resim ve gazete haberleri koyanları ilk sayfaya taşımaya devam ediyorum
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı
    nihayet yaaa...
    birileri bizimde var oldugumuzu anlayacak galiba...
    fazla degil bana göre 5 sene sonra anca rahat ederiz bu trafikte..
    (tabi o zamana kadar en azından ben sag kalırsam...)
    galibası fazla anlayacaklar anlamayanlarada kurs ders ve benzeri etkinliklerle anlatıcaz 5 seneye kalmaz sende fırıl fırıl gönül rahatlıgıyla gezebilirsin
    önce bi sen ayaga kalkda sende lazım olucaksın bize öyle yattıgın yerden konuşmakla olmuyor güzelim ayran içmekle keyif yapmakla olmuyor canım kardeşim lafım sana degil bırak gitsin gittgi yere kadar
    bu arada ayagın nasıl bi şeye ihtiyacın varmı?

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MOTORSİKLET SÜRÜCÜLERİNDEN TÜRK BAYRAKLI EYLEM...
    - DOLMABAHÇE CADDESİ ÜZERİNDE TÜRK BAYRAKLARIYLA TOPLANAN MOTORSİKLET SÜRÜCÜLERİ, MOTORSİKLET KAZALARINA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN EYLEM YAPTI
    - BİR HAFTA ÖNCE GEÇİRDİĞİ KAZADA YARALANAN SİNEM AKCAN DA EYLEME MOTORSİKLETİYLE KATILDI

Dolmabahçe Caddesi üzerinde toplanan motorsiklet tutkunları, meydana gelen kazalara dikkat çekebilmek için Türk bayraklarıyla eylem yaptı.
    Aralarında bayan sürücülerin de bulunduğu yaklaşık 70 kişilik grup, motorsikletleriyle birlikte Dolmabahçe Caddesi üzerinde toplandı. Ellerinde Türk bayrakları bulunan motorsiklet sürücüleri, "Trafikte bizi de fark edin" yazılı pankart taşıdı. Yapılan açıklamada, "İstiyoruz ki, seneler boyunca trafik karmaşası içinde hep görmezlikten gelinen bizlerin sesi duyulsun ve artık insanlar bizi görsün. Dünya genelinde kaza istatistiğini girdiğimizde kazalarımızın çoğu trafikteki otomobillerin çarmasıyla oluyor. Çok az bir bölümü de kendi hatalarımızdan kaynaklanıyor. Can kaybı ve hasara gelince de bizim taşıdıklarımız telef oluyor. Motorcu ölümleri artık bir son bulsun, çünkü hepimiz insanız. Lütfen motorsikletleri fark edin" denildi.
    Bir hafta önce geçirdiği kazada yaralanan motorsiklet sürücüsü Sinem Akcan da eyleme katıldı. Akcan, "Yoldaki otomobil sürücüleri beni fark etmedi. Kaza yaptım. Lütfen bizi fark etsinler" dedi.
    Grup daha sonra, Dolmabahçe Caddesi üzerinde Türk bayrakları açarak eylem yaptı.
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

midnight_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

....

abi kusura bakmayın ben gelemedıım cenaze işlemlerı vardı ama gelmeyi çok istiyodum valla....

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı GÖKSEL... adlı üyeden alıntı
    galibası fazla anlayacaklar anlamayanlarada kurs ders ve benzeri etkinliklerle anlatıcaz 5 seneye kalmaz sende fırıl fırıl gönül rahatlıgıyla gezebilirsin
    önce bi sen ayaga kalkda sende lazım olucaksın bize öyle yattıgın yerden konuşmakla olmuyor güzelim ayran içmekle keyif yapmakla olmuyor canım kardeşim lafım sana degil bırak gitsin gittgi yere kadar
    bu arada ayagın nasıl bi şeye ihtiyacın varmı?
    aaahhh bi dizimi bükebilsem coook şey yapıcam ama...
    sağol abi şimdilik beklicez hareketli yer olduğu için biran evvel yaranın ve dikişlerin kuruması lazım yarın dikişler alınacak..
    ondan sonra rahatım inşallah...
    sonra benden bıkana kadar tepenizdeyim...
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Organizasyonda emeği geçen maddi manevi katkıda bulunan aramıza katılan gelemeyip destek veren herkese teşekkürler. Elinize ayağınıza sağlık. Bu tarz etkinliklerin devam etmesi yardıma muhtaç insanlarımız için çok önemli.

DARÜLACEZE MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ Tarafından bize verilen teşekkür belgesi

Darülacezeyi dolaşırken karşılaştığım bir yazı sanırım herşeyi çok iyi ifade ediyor.

Darülaceze Ziyareti katılamayan ve yardımda bulunmak isteyen arkadaşlarımız için;
    Nakit Bağışlarınız İçin Darülaceze Banka Hesap Numaraları

-T.İş Bankası Perpa Şubesi : 199000
    -T.C. Ziraat Bankası Şişli Şubesi : 33376764-5002
    -T.Vakıflar Bankası Perpa Şubesi : 2010474
    -T.Vakıflar Bankası Şişli Şubesi : 2000005
    -T.Halk Bankası Perpa Şubesi : 862-16000026
    ALLAHIM NE GÜZEL YA !PAYLAŞMAK YAŞATMAK UMUT SACARKEN HAYATA DAİR UMUTLANMAK ÇOK MUTLUYUM! HEPİMİZİN YOKMU UMUTLARI SEVGİYE DAİR KARDEŞLİĞE BERABERLİĞE DAİR' İŞTE BU GEZİDE BUNDAN SONRAKİ GEZİLERİMİZDEDE BİZLERDE BİRBİRİMİZE HAYATA KİLİTLENELİM! HEM BİRBİRİMİZ İÇİN HEMDE HAYATIMIZI PAYLAŞTIĞIMIZ MUHTAÇ İNSANLARIMIZ İÇİN YAPABİLECEKLERİMİZİ YAPALIM Kİ MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİMİZ PERÇİNLENSİN!ZATEN HİÇBİR KAYGIM YOK SAMİMİYETİMİZ VE BERABERLİĞİMİZ YOLUNDA .HAYATIMIN EN GÜZEL ÖDÜLLERİNDEN BİRİ YUKARIDA NİCE ÖDÜLLERE KOLKOLA CANCANA KARDEŞLERİM
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada darulacizeye gelemediğim için üzgünüm malum çalışıyordum
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

zagortenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 5 kirmizi
    çok güzel bir etkinlik olmuş. şık olmuş.
    gelmek isterdim ama boğaz yüzme yarışmasına katıldığımdan haşatım çıkmıştı.

emeği geçenlere teşekkürler

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    gelemediğime çok üzüldüm

resimlere bakarken bütün tüylerim diken diken oldu

ama sizleri çoook seviyorum
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler