Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

[MT]Darülaceze Ziyareti ve Hayatını kaybeden Motorcular için ist turu "resimler"i

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı
    aaahhh bi dizimi bükebilsem coook şey yapıcam ama...
    sağol abi şimdilik beklicez hareketli yer olduğu için biran evvel yaranın ve dikişlerin kuruması lazım yarın dikişler alınacak..
    ondan sonra rahatım inşallah...
    sonra benden bıkana kadar tepenizdeyim...
    her zaman vedatım kardeşim 600 lügüm yaralım dikişlim

Alıntı midnight_ adlı üyeden alıntı
    abi kusura bakmayın ben gelemedıım cenaze işlemlerı vardı ama gelmeyi çok istiyodum valla....
    başın sagolsun bi dahakine inşallah

Alıntı teror adlı üyeden alıntı
    MOTORSİKLET SÜRÜCÜLERİNDEN TÜRK BAYRAKLI EYLEM...
    - DOLMABAHÇE CADDESİ ÜZERİNDE TÜRK BAYRAKLARIYLA TOPLANAN MOTORSİKLET SÜRÜCÜLERİ, MOTORSİKLET KAZALARINA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN EYLEM YAPTI
    - BİR HAFTA ÖNCE GEÇİRDİĞİ KAZADA YARALANAN SİNEM AKCAN DA EYLEME MOTORSİKLETİYLE KATILDI

İSTANBUL (İHA) - Dolmabahçe Caddesi üzerinde toplanan motorsiklet tutkunları, meydana gelen kazalara dikkat çekebilmek için Türk bayraklarıyla eylem yaptı.
    Aralarında bayan sürücülerin de bulunduğu yaklaşık 70 kişilik grup, motorsikletleriyle birlikte Dolmabahçe Caddesi üzerinde toplandı. Ellerinde Türk bayrakları bulunan motorsiklet sürücüleri, "Trafikte bizi de fark edin" yazılı pankart taşıdı. Yapılan açıklamada, "İstiyoruz ki, seneler boyunca trafik karmaşası içinde hep görmezlikten gelinen bizlerin sesi duyulsun ve artık insanlar bizi görsün. Dünya genelinde kaza istatistiğini girdiğimizde kazalarımızın çoğu trafikteki otomobillerin çarmasıyla oluyor. Çok az bir bölümü de kendi hatalarımızdan kaynaklanıyor. Can kaybı ve hasara gelince de bizim taşıdıklarımız telef oluyor. Motorcu ölümleri artık bir son bulsun, çünkü hepimiz insanız. Lütfen motorsikletleri fark edin" denildi.
    Bir hafta önce geçirdiği kazada yaralanan motorsiklet sürücüsü Sinem Akcan da eyleme katıldı. Akcan, "Yoldaki otomobil sürücüleri beni fark etmedi. Kaza yaptım. Lütfen bizi fark etsinler" dedi.
    Grup daha sonra, Dolmabahçe Caddesi üzerinde Türk bayrakları açarak eylem yaptı.

Buda benim çaılştığım medya kuruluşndaki yapılan haber.
    nerde yayınlandı bu haber gazetemi tv mi???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    Alıntı feritsolak adlı üyeden alıntı
    Teşekkürler desparadost arkadaşım bugün motorumun çin malı olmasından dolayı biraz çekindim aranıza katılmaya çünkü forumda çin malına pek sıcak bakılmıyor ama benim ekonomi buna elveriyor sonra ne olursa olsun gidicem dedim, hatta arkaya bayrağımı bile astım ama anlattığım gibi yakalıyamadık sizi tekrar teşekkürler başka sefere tanışırız inşallah.
    herşeyden önce hoşgeldin.... keşke dünde yola çıkmadan önce topikten cep tellerini alıp birini arasaydın, haberimiz olsaydı beklerdik valla... öleee çin malı falan demişsin dalılılım (darılırım) valla, bize motorunun markası değil yüreğinin derinlikleri gerek asıl ilgi alanımızda orası, eşinede çok çok selam daha organizasyon çok olacakmış olarakla görüşürüz umarım...
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Herkese Herşey için ÇOK teşekkürler ya ne güzel bi gündü ellerinize emeklerinize yardımlarınıza ayaklarınıza sağlık ya bide MOTORUNUZUN PERFORMANSINA TABİ
    Tek bi şey dicem biz hayal,arzu ve ben kadınların yatalak bölümünde baya duygulu anlar yaşadık dolaşırken inanın orda olmak isterdiniz o manzarayı görüp isyan ederdiniz dünyaya ama elinizden bişey gelmiyo sadece orda kalmak istiyosunuz onlara yardım etmek istiyosunuz (hep) elimizden gelenide yaptık gördüğümüz manzara iyiydi diyemiyceğim ama yinede ALLAHA ŞÜKRETMEK GEREK arkadaşlar tekrar böle bi organizasyonda bulunmamı sağladığınız için site adına sizlerin hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi belirtirim...

NOT:Arabayla gelmek istemezdim(Ki darülacizede bizim araba maşallah kask mont vestiyeri oldu ) izlerken aranızda olmayı ne denli istediğimi biliyosunuzdur ama malesef beni ezen firar yakalana dek böle ve ve ve arabadan çektiğim bütün video kamera kayıtlarını heyyy sahibiiiiiiineee sesleniyorum cd olarak istiyorum bide güzel rehberlik yaptımki sesimle hehehhehe görüşmek dileğiyle...

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    arkadaşlar hepinize iyi günler biraz geç kaldık ama duygusal sebeplerden dolayı anca gelebildim pazar günü yapmış oldumuz organizasyon gerçekten çok güzel ve faydalı bi organizasyon oldu emeği geçen herkeze canı yürekten teşekkür etmek istiyorum....
    bu tim gezilerin devamlı olmasını isterim km relerce uzağa gidiyoruz gezilere bu kadar yol yapmayıp yakacamız benzin parasını bile ayırsak böle yardımlara harcasak bence çok daha mantıklı olur
    insan dışarıdan pek fazla umursamıyo ama içeriye girip herşeyi yakından görünce o zaman anlıyo yaşamın kıymetini
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

zikzak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125MT
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı
    Organizasyonda bu etkinliğin bu kadar güzel olmasına emeği geçen Arkadaşlarım. Hiç birinizin ismini Zikretmeyeceyim. Çünki Bu aciz birinizi unutursa hakkını ödeyemez. Hepinizden Allah razı olsun..

Saygılarımla

T.D.
    çok hayırlı bi ziyaret ve güzel bi organizasyon oldu...
    iki saattir düşünüyorum sanırım bi iki saat daha düşünsemde tamer abinin kurduğu cümlelerden daha iyisini bulup yazamayacağım...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelemediğine üzülen ne kadar çok kişi var demekki buna benzer bi etkinlişkte patlama yapacaz hadi bakalım hayırlısı
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    hepiniz mükemmelsiniz organizasyon boyunca koşuşturan emegi geçen katılan
    herkese
    TEŞEKKÜR EDERİM

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Keşke İstanbula yakın bi yerde olabilsem inanın bana çok aşırı uzak olmasa atlar gelirdim ama elimden gelen tekşey onlar için dua etmek ve size teşekkür etmek hepinizden Allah razı olsun birçok insanın yapamadığı şeyi yaptınız sözde değil özde gerçekleştirdiniz bunu hepinize çok teşekkürler
    CBR 125 R

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Gerçekten gelmek isteyipte gelemiyen arkadaşlar siz merak etmeyin orada bizleydiniz, benim içimde bir coşku vardı orada sanki biz orada 100 kişi değildikte 1000 kişiydik yok yok 5000 kişiydik, şimdi anlıyorum demekki gelmek isteyipte gelemiyen arkadaşlar aslında bizleydi, merak etmeyin arkadaşlar ben aşye teyzenin dündar babanın elini sizler için öptüm, tekerlekli sandalyeye mahkum olan selma ablanın yanaklarını sizler için öptüm, gelemiyen kardeşlerim siz merak etmeyin ben sizler için yatalak olarak yatan ve bir daha hiç ayağa kalkamıyacak olan hüseyin dedenin ellerini sizin için öptüm

Alıntı GÖKSEL... adlı üyeden alıntı
    hepiniz mükemmelsiniz organizasyon boyunca koşuşturan emegi geçen katılan
    herkese
    TEŞEKKÜR EDERİM
    Yahu Göksel kardeşim biz ne yaptık yaa, millet hala kendine gelemedi, bende tabii.

Anadolu bu etkinlikten dolayı çalkalanıyor,hala anadoludan bana haberler geliyor, bence tüm şehirlerde bu etkinlikler yapılmalı.Bizler destekleriz hadi MT liler sizdende taktir yazıları bekliyoruz.

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Sizi kutlarım kısa ve öz diyecek bi laf yok helal olsun
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her zaman vedatım kardeşim 600 lügüm yaralım dikişlim

başın sagolsun bi dahakine inşallah

nerde yayınlandı bu haber gazetemi tv mi???
    Benim çalıştığım kuruluş bir haber ajansıdır biz haberi yapar medyadaki abonelerimize servis yaparız bu akşamda Tv seyredin Abonelerimizden alan varsa mutlaka bir kanalda çıkar
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R&R
    Günaydın arkdaşlar.
    yaw bunlar ne boyle süper kelimesi bile bunları ifade edemiyor.
    ne dicem bilmiyorum ki...iyiki MT ailesi yanındayım..
    ben düne kadar böyle güzel motor sürme zevkini tatmamış onu anladım.

daha güzel anlamlı organizasyonlara, birlikteliklere.
    yolunuz acık rüzgarınız eksik olmasın.....
    Sessiz ve derinden ....

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    Yahu Göksel kardeşim biz ne yaptık yaa, millet hala kendine gelemedi, bende tabii.

Anadolu bu etkinlikten dolayı çalkalanıyor,hala anadoludan bana haberler geliyor, bence tüm şehirlerde bu etkinlikler yapılmalı.Bizler destekleriz hadi MT liler sizdende taktir yazıları bekliyoruz.

--------------------------------------------------------------------------------
    Konu

müslüm abicim sen dur daha yeni başladık bak neler yapıcaz senle anadolu avrupa ayaga kalkacak senin gibi savaş abi gibi dün katılan bütün duyarlı arkadaşlar gibi insanlar olduktan sonra kimse tutamaz bizi
    yeterki tek yumruk tek yürek olalım

bazıları gibi sözde degil özde olalım samimi olalım oturdugumuz yerden laf degil insanlara insanlık yetiştirelim

lafla geyikle zartla zurtla bu gemi yürümez
    yürümeyeni yürütelim yürüyeni koşturalım koşanları uçuralım

MOTORCUYUZ diyorsak SORUNLARIMIZ var diyorsak
    bizde trafikteyiz diyorsak oturdugumuz yerden yiyerek içerek
    anca eve gideer geliriz
    bu tip aktiviteleri o yaptı bu yaptı şöyle oldu şu grup bu grup şunun adamı bunun adamı demeden TEK YUMRUK olarak YAPTIGIMIZ SÜRECE BİRLİK BERABERLİK OLUR
    AKSİ HALDE KİMSE KUSURA BAKMASIN ARGO OLUCAK AMA TRAŞA BAGLARIZ

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250

--------------------------------------------------------------------------------
    Konu

müslüm abicim sen dur daha yeni başladık bak neler yapıcaz senle anadolu avrupa ayaga kalkacak senin gibi savaş abi gibi dün katılan bütün duyarlı arkadaşlar gibi insanlar olduktan sonra kimse tutamaz bizi

bazıları gibi sözde degil özde olalım samimi olalım oturdugumuz yerden laf degil insanlara insanlık yetiştirelim

anca eve gideer geliriz
    bu tip aktiviteleri o yaptı bu yaptı şöyle oldu şu grup bu grup şunun adamı bunun adamı demeden TEK YUMRUK olarak YAPTIGIMIZ SÜRECE BİRLİK BERABERLİK OLUR
    Helal

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    ya arkadaşlar yazılanları tek t ek okudum ama bazı çelişkiler yedi bitirdi b eynimi...
    yorum yapmak istiyorum ama kelimelerle ifade edemiyorum kafamda toparlayıp öyle yazmak istiyorum...
    çünkü insanların yorumlarıyla davranışlaruı farklılık gösterince tereddüt eder duruma geldim...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S

Konu

anca eve gideer geliriz
    DOĞRU SÖZE NE HACET
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

gamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 2006
    Harcanan beyin,beden ve yürek güçlerini kimse inkar edemez.
    Bu organizasyona katılan , izleyen bunun farkındadır ve
    tarafımca inanıyorumki herkes takdir etmektedir.
    Bence en doğrusu Göksel'in şu paragrafındadır:

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    abi bizler gücümüzü kuvvetimizi sizlerden alıyoruz
    sizler desteginizi verdiginiz sürece her zaman güzel şeylerin altına imzamızı
    hep beraber atarız ...

savaş abi hayırdır kim kızdırdı seni savaş abimi üzmeyin abi özeline yazdım bi daha yazayım sendeki dünkü çekimlerden 1 cd istiyorum bendekindende sana verecem

hatta bi gün organize olalım dev ekran olan biyerde toplu seyredelim olurmu
    güzel görüntüler var

savaş abi anlıyorum seni haklısın ne diyim
    adamlar geyik yapmaktan artık normal bir görüş bildiremez ve
    diyecek laf bulamaz olmuşlar şöyle adam gibi bir muhabbet ortamı tlf dada konuştugumuz gibi bi yer ACİLEN lazım abi
    müslüm abi dün konuştugumuz konu için bir araya gelelim çarşambayı cumayı beklemeden

zikzak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125MT

Konu

anca eve gideer geliriz

Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    umarim bu aktiviteyi geleneksel bi hale getirebiliriz
    bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler