Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

[MT]Darülaceze Ziyareti ve Hayatını kaybeden Motorcular için ist turu "resimler"i

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Dünden beri düşünüyorum düşünüyorum..Böyle bir aktivasyondan sonra ne yazabilirim die..Bazı arkadaşlarımız gibi edebi yönüm çok kuvvetli olmadığından boğazımda düğümlenen sözcükleri kaleme almak hiç kolay değil benim için...
    Sadece böyle bir grubun üyesi olmaktan gerçekten gurur duydum bir kez daha..Üzüldük, ağladık, duygu yoğunluğunda birbirimize belli etmeden göz yaşlarımızı sildik ama gördüğüm bir şey vardıki dün Darülacezede; oraya gelenlerin hepsi nereye ve neden geldiklerinin son derece farkındaydı. Aslında daha önemlisi; gelen sevgili MT dostlarınının, o an yaptıklarının zaman zaman çeşitli şekillerde fotograflarda boy göstermekten çok daha anlamlı ve gerçekçi olduğunu farkında olmalarıydı..
    Devamındaki toplu sürüş içinde herhangi bir kaza olmaması ise tam bir şanstı..Çok kötü ve tamamen reorganize bir toplu sürüşten sonra yapılan basın açıklaması ise oldukça anlamlıydı..
    Sonuçta oldukça duygu dolu ama bir o kadarda mutluluk verici birlikteliğin ardından en kısa sürede anlamlı birlikteliklerin artarak devam etmesi dileğiyle emeği geçen herkesin ellerine, katılanların yüreğine sağlık..
    S&S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Gelemediğim için çok üzgünüm...
    Katılan ve emeği geçen herkezi tebrik ediyorum.
    Bi faydam olmadığı için gerçekten üzgünüm...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    günaydınlar herkeslere arkadaşlar neden sürekli olayın medyada yeterince yer almadığından şikayet ediyoruz anlayamıyorum. amaç sadece haber olmak mıydı? Tabiki hayır. yanıbaşımızda süren bir savaş varken ve gündemde çok daha önemli konular varken, buna rağmen anlamlı gezimizin ntv gibi bir kanalda sadece bir bültende çıkması yine irili ufaklı birkaç kanalda daha çıkması büyük bir başarı daha ne bekliyordukki? Saatbaşı haberlerde çıkacak hali de yokki. Zaten bir haber bülteninde çıkması demek, binlerce belki milyonlarca kişiye ulaşmış olmak demektir

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı tmrbaykal adlı üyeden alıntı
    abi var ya mühtiş bir proje.
    çok harika olmuş.. ama ist dışında olmak çok kötü oldu.
    gözünü sevdiğimin istanbulu
    Tamer kardeşim sen aramızdaydın merak etme seni kalbimizde taşıdık darülacezeye.

aksi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kisa bir zaman sonra harley olucak
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    Dünden beri düşünüyorum düşünüyorum..Böyle bir aktivasyondan sonra ne yazabilirim die..Bazı arkadaşlarımız gibi edebi yönüm çok kuvvetli olmadığından boğazımda düğümlenen sözcükleri kaleme almak hiç kolay değil benim için...
    Sadece böyle bir grubun üyesi olmaktan gerçekten gurur duydum bir kez daha..Üzüldük, ağladık, duygu yoğunluğunda birbirimize belli etmeden göz yaşlarımızı sildik ama gördüğüm bir şey vardıki dün Darülacezede; oraya gelenlerin hepsi nereye ve neden geldiklerinin son derece farkındaydı. Aslında daha önemlisi; gelen sevgili MT dostlarınının, o an yaptıklarının zaman zaman çeşitli şekillerde fotograflarda boy göstermekten çok daha anlamlı ve gerçekçi olduğunu farkında olmalarıydı..
    Devamındaki toplu sürüş içinde herhangi bir kaza olmaması ise tam bir şanstı..Çok kötü ve tamamen reorganize bir toplu sürüşten sonra yapılan basın açıklaması ise oldukça anlamlıydı..
    Sonuçta oldukça duygu dolu ama bir o kadarda mutluluk verici birlikteliğin ardından en kısa sürede anlamlı birlikteliklerin artarak devam etmesi dileğiyle emeği geçen herkesin ellerine, katılanların yüreğine sağlık..
    S&S
    herkese günaydın paşam nasılsın dünden beri
    Cihan Hoşgür

GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    HERKESE GÜNAYDIN

evet arkadaşlar muhteşem bir pazarın ardından sabah işe başlayasım falan kalmadı bütün motivasyon dagıldı dagılmamdaki sebep o resimler harika yorumlarınız aslında yazacak söylenecek o kadar çok şey varki şu an bogazımla birlikte beynimde dügüm dügüm oldu parmaklarım kabiliyetini yitirdi
    tek kelimeyle hepiniz harikaydınız e-5 ten yola çıkışımız darülacezeye varışımız orada bizden önce gelen arkadaşlar ziyaret anımız tekrar toplanıp attgımız tur herşey ama herşey mükemmeldi gün boyunca koşuşturan savaş abime bu fikrin ortaya çıkmasını saglayan müslüm abime basın ve medya giriş izinlerini ayarlayan hasanıma gebzeden kalkıp gelen sevdigim abim veysel abime dersaadet ekibinden soner abimize zühtüpaşamıza (alican abimize) serhatıma erkinime sametime cihanıma tamer abime reha abime fundaya aydına ahmet ve kızarkadaşına adları aklıma gelmeyen arkadaşlar hakknızı helel edin .
    hepinize hepinize sonzuz teşekkürler
    hepinizden allah razı olsun
    bizlere bu duygu fırtınasını yaşattgınız için.
    hepinizden allah razı olsun
    geldiginiz için
    bu tip bir organizasyon sanırım daha önce yapılmamıştı
    ama SON OLMAYACAK
    sesimizi duyurabilecegimiz daha GÜZEL VE ADAM gibi organizasyonlara
    sizlerle devam edecegiz
    bu fikir benim degildi BİZİMDİ
    bu organizasyonu ben yapmadım BİZ yaptık
    bir sonraki organizasyonumuzU MERAK eden arkadaşlar dün çok sordular bi dahakine ne yapıcaz diye ...
    TAKSİM MEYDANINDA TOPLU KAN KAN BAGIŞI

arkadaşlar trafikteki yerimiz belli (araç yerine koyulmuyoruz)
    trafikteki yerimizi saglamlaştırmak istiyorsak
    bu tip organizasyonlarda sesimizi duyurabiliriz

HERKEZ BİR KÖŞEYE ÇEKİLİRSE DAHA ÇOOOOOK GAZETELERE KAZA MANŞETİ OLMAKTAN ÖTEYE GİDEMEYİZ (ALLAH KORUSUN)

resimleri atan arkadaşlar resim atmanın ne kadar meşakkatli bir iş oldugunu biliyorum HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN vakitlerinizi ayırıp ugraştıgınız için
    hepiniz hakkınızı helal edin.

bu arada günün benim için diger bir anlam ve önemi motorumla son gezim son organizasyonum oldu belkide sezonu bu anlamlı günle kapattım (genede belli olmaz bi süpriz yapabilirim motorsuz kalmak zor iş)
    samet kardeşim allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin iyi günlerde anlamlı günlerde bol bol DUA alabilecegin günlerde kullan
    bizler aldıgımız dualarla yaşıyoruz unutmayın

BÜYÜKLERİMİN ELLERİNDEN
    YAŞITLARIMIN YANAKLARINDAN
    KÜÇÜKLERİMİN GÖZLERİNDEN
    ÖPERİM

SONSUZ SAYGILARIMLA

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı
    günaydınlar herkeslere arkadaşlar neden sürekli olayın medyada yeterince yer almadığından şikayet ediyoruz anlayamıyorum. amaç sadece haber olmak mıydı? Tabiki hayır. yanıbaşımızda süren bir savaş varken ve gündemde çok daha önemli konular varken, buna rağmen anlamlı gezimizin ntv gibi bir kanalda sadece bir bültende çıkması yine irili ufaklı birkaç kanalda daha çıkması büyük bir başarı daha ne bekliyordukki? Saatbaşı haberlerde çıkacak hali de yokki. Zaten bir haber bülteninde çıkması demek, binlerce belki milyonlarca kişiye ulaşmış olmak demektir
    Sevgili Hasan cım..
    Tahminime göre arkadaşlarımız kendilerini basında görmekten ziyade, böyle anlamlı bir olayın daha çok insan kitlesine ulaşması gerektiğini düşünerek bu tip tepkiler vermişler..
    Ayrıca ben ve bir çok arkadaşım senin ve bir kaç arkadaşımızın özellikle basın ayağında inanılmaz çaba gösterdiğini biliyoruz.. Arkadaşların bir çoğu bu tip bir etkinliğe ilk defa katıldıklarından bunun heyecanı ile yaklaşıyorlar sanırım..
    Bence gayet başarılı bir basın organizasyonu vardı ama o anlamda tek eksiğimiz; böyle bir etkinliğin, Türkiyenin gerçek motosiklet portalı MT tarafından gerçekleştirildiğini gösterecek bir pankartımızın olmamasıydı bence..Yoksa hepinizin ellerine sağlık tekrar..
    S&S

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Yapmis oldugunuz gorev icin hepiniz kutluyorum dostlar. Buyuklerimiz Ataturkcu Turk gencliginin gucunu ve vefa borcunu asla unutmadigini gordu.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    Bence gayet başarılı bir basın organizasyonu vardı ama o anlamda tek eksiğimiz; böyle bir etkinliğin, Türkiyenin gerçek motosiklet portalı MT tarafından gerçekleştirildiğini gösterecek bir pankartımızın olmamasıydı bence..Yoksa hepinizin ellerine sağlık tekrar..
    S&S
    haklısın abi o bir eksiklikti ama bu eksikliğin neden olduğunu anlamak için bu organizasyonun başından burada yaşananları şöyle hatırlarsak daha alayabiliriz. bir çok olumsuzluğa rağmen biz ısrarla ve tamamen kişisel gayretlerle organizasyonu gerçeleştirdik. aslında bu olaya bizden çok admin ve modların sahip çıkması beklenirdi ama bunu pek göremedik açıkçası. neyse yine bu konulara girip gereksiz bir tartışma başlatmayayım. herşey çok güzeldi bence katılan ve emeği geçen herkese yürek dolusu sevgiler

Motosikleti
    salcano LF250-4 2006
    Bu aktiviteye gönül veren bütün herkeze sonsuz teşekkür ederim ederim.

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    Arkadaşlar,Bu saygıya değer gezinizin başlangıç aşamasından beri takip ettiğim ancak yoğun işlerimden dolayı aranızda bulanamadığım önemli gezinide emeği geçen herkese selamlarımı ve saygılarımı sunuyorum.
    Sağlıklı kalın birlikte olun.Yanlızlık Allaha mahsustur,yakınlarınızı mahsun bırakmayın.

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    çok çok çok ve çok güzel birgündü... bugünü yaşamamıza vesile olan , bizimel günü paylaşrak renk katan tüm mt cilere sonsuz tşk.....
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Motosikleti
    Günaydın arkadaşlar, dün ve gece boyunca hepinizin duygu seli içinde olduğunuzu ve bugünde bunun etkisinde olduğunuzu biliyorum, birçoğunuzun böyle bir hayır kurumuna bile ilk kez gittiğini de biliyorum, arkadaşlar hiçbir zaman benim böyle bir hayır kurumuna ihtiyacım olmaz deme, allah göstermesin, ama ne dersen de böyle yerlere ihtiyac var, hepiniz gördünüz orada gerçekten dünyada yapayanlız kalmış, gözlerini kapıya dikmiş bir ziyaretcisi gelir sanan insanlar vardı.
    Osmanlı 100 lerce sene önce düşünmüş ve yüzlerce hayır kurumu yapmış, bu hayır kurumlarının hizmete devam edebilmesi için mutlaka halk desteği şarttır.

Babaadam ZAFER kardeşimin yatalakların olduğu binadan çıktıktan sonraki yüz ifadesini hiç unutmıyacağım, bana abi inanmıyorum buradaki insanların hiç akrabaları bile yokmuş, bunların kimseleri yok ben bunlardan birinin kimsesi olmaya karar verdim dedi, kardeşim allah senden razı olsun, arkadaşlar yapabilirsiniz, oradaki KİMSESİ OLMIYAN BİRİLERİNİN KİMSESİ OLABİLİRSİNİZ.

Arkadaşlar bu organizasyon hepimizin eseridir, basında ne kadar yer almamız önemli değildir, basınla ilgisi olan ve medyada görev yapan tüm arkadaşlar üzerlerine düşen herşeyi yaptılar, inanın ben basının bukadar ilgi göstereceğine inanmıyordum.

Üniversitede okurken bir prof Hocamız şunu söylemişti "ARKADAŞLAR SENEDE BİR KERE HASTANE BİR KERE HAPİSHANE BİR KEREDE MEZARLIK ZİYARET EDİN"

BODYBODY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    EE BIZEDE BU YAKISIRDI. EN GUZELI OLDU BEAAAAAAA

Motosikleti
    Alıntı tunoka adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar,Bu saygıya değer gezinizin başlangıç aşamasından beri takip ettiğim ancak yoğun işlerimden dolayı aranızda bulanamadığım önemli gezinide emeği geçen herkese selamlarımı ve saygılarımı sunuyorum.
    Sağlıklı kalın birlikte olun.Yanlızlık Allaha mahsustur,yakınlarınızı mahsun bırakmayın.
    Abi neredesin sen yaaa, özlettin kendini.

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Tek kelimeyle muhteşemsiniz...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    gelemedim.
    üzgünüm

emeği geçen herkese bu başarılı organizasyon için teşekkürler ve tebrikler...
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

KURTUMM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsikletim yok
    Selamun Aleyküm;
    İnanın arkadaşlar bu resimleri görünce ağladım, Hepinizden Allah razı olsun o kadar büyük bir sevap işledinizki, o kimsesiz insanların ziyaretlerini yaptınız, gönüllerini aldını, bende yanınızda olmak isterdim ama size uzağım, inşallah geldiğim zaman bende onları ziyaret eder, ellerini öperim. Birde halkın gözünde motosikletci grupları kötü bilenlere iyi bir ders verdiniz, inanın çokk mutlu oldum, Bu organizede emeği geçen geçmeyen tüm arkadaşlardan Allah razı olsun. Sizin gibi dostlar oldukca kimsenin sırtı yere gelmez...

chopper_melegi:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçekten çok güzel bir gezi olmuş resimler çok güzel emin çok duygulu ve güzel anlar yaşamışsınızdır ben de orada olabilmeyi çok isterdim ama motorum olmadığından malesef gelemedim ama inş motor alınca bende gezilere katılacağım hepinizin yüreğine sağlık...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Organizasyonda emeği geçen maddi manevi katkıda bulunan aramıza katılan gelemeyip destek veren herkese teşekkürler. Elinize ayağınıza sağlık. Bu tarz etkinliklerin devam etmesi yardıma muhtaç insanlarımız için çok önemli.

DARÜLACEZE MÜESSESE MÜDÜRLÜĞÜ Tarafından bize verilen teşekkür belgesi

Darülacezeyi dolaşırken karşılaştığım bir yazı sanırım herşeyi çok iyi ifade ediyor.

Darülaceze Ziyareti katılamayan ve yardımda bulunmak isteyen arkadaşlarımız için;
    Nakit Bağışlarınız İçin Darülaceze Banka Hesap Numaraları

-T.İş Bankası Perpa Şubesi : 199000
    -T.C. Ziraat Bankası Şişli Şubesi : 33376764-5002
    -T.Vakıflar Bankası Perpa Şubesi : 2010474
    -T.Vakıflar Bankası Şişli Şubesi : 2000005
    -T.Halk Bankası Perpa Şubesi : 862-16000026

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler