Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

MotoCafe Maltepe - Profesyonel Motosiklet Temizliği, Full Motorcu Muhabbeti Burada

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosiklet tutkunlarının buluşma noktası haline gelen İstanbul Maltepe'deki bu mekanda motorcu muhabbetinin dibine vurabilir ayrıca motorunuzu emin ellerde yıkatabilirsiniz. Moto Cafe'de tam anlamıyla profesyonel motosiklet yıkaması yapılmakta, gözünüz arkada kalmadan motorunuzu bırakın ve ilk günkü temizliğine gelmesini kafede hoş muhabet eşliğinde takip edin. Moto Cafe'de zincir temizliği ve yağlama, boya koruma vb. hizmetler de verilmekte. Zincir temizlemekten hoşlanmayanlar için Moto Cafe biçilmiş kaftan.

Motosikletinizi tertemiz hale getirmek, sıcak muhabbet eşliğinde çayınızı kahvenizi yudumlamak için Motocafe'ye uğramanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Ayrıca Motocafe artık randevu sistemine geçti. Uzun süre beklemek yerine randevu alarak işinizi planlı birşekilde halledebilirsiniz.
    Bilgi almak ve rezervasyon yaptirmak icin 0532 552 21 24 numarali telefonu aramaniz yeterli.

Motocafe'de neler oluyor merak ediyorsanız aşağıdaki sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

www.facebook.com/motocafee
    www.instagram.com/motocafee

Adres: Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:50 Maltepe İstanbul
    Kroki: Google haritası
    Çalışma saatleri: 12.00 - 21.00 arası

Not Mesajı: Motocafe yıkama bölümünde çalışacak, A2 ehliyeti olan, işini severek yapacak, yıkayacağı motosikleti kendi motosikletiymiş gibi yıkayacak takım arkadaşları aranmakta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Güzel para var bu işte.
    antilop_skul ve MotorKafa bunu beğendiler.

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel para var bu işte.
    Sendede ybr var
    muhammetcon bunu beğendi.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı mustafa42121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sendede ybr var
    Ybr dediğin 5 bin liralık motor. 600rr yolda geliyo siparişi verdim.

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Fiyatları bilen ?

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    instagrada takip ediyorum bence kafe denmez buraya oto yıkamacının bekleme salonu diyelim öyle bi kafe yok aslında cunki kafe dedigin nargilesi olur mac izlersin falan burda sandöviç atıstırmalık vs var bide motor yıkıyorlar .

heralde otoyıkamacı is yoklugundan bu yolu secmiş olabilir. ( motorcu her zaman gösterisi sever 30 tl ye yıkasalar motoru genede götüürür millet oraya )
    adenizkusu, computeus ve Karalı bunu beğendiler.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    yıkama 30 tl diye biliyorum
    halilom bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıkama 30 tl diye biliyorum
    ben demiştim

bizim burda 2 dk yıkama 15 dk kurutma
    çayda bedava

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Cidden 30 mu? İyiki motorumu, arabamı falan kendim yıkamayı cilalamayı seviyorum
    Mengu16 bunu beğendi.
    HYO-GT250R
    İstanbul

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    moto cafe ama çok küçük bir yer yazın burası full dolar hatta sıra kavgası bile çıkar ahan yazıyorum (yaşanmaması dileği ile )

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben beğenmedim kantinden bozma gibi bişey olmuş...

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Geçen yıl ilk açıldığı haftadan beri gidiyorum. Sıksık olmasa da 2 ayda bir.

Yıkamaya, zincir temizliğine veya yağlamasına laf edeni hiç duymadım. Zincir temizliği gaz yağı ile yapılsa da yağlama motul ile. Dolayısıyla aldığı parayı hakediyor.(sade yıkama 20TL, zincir temizleme/yağlama 15TL)
    Cafesi küçük ama büyük olması manasız zaten ayakta dolanıyorsunuz. Tek dahi gidilse her daim muhabbet etmeniz mümkün.

Tek kötü yanı sıra. Maalesef özellikle haftasonları sıra feci. En son telefonla randevu yapılıyordu, o biraz iyileştirdi.

İçeride anne mantısı, sigara böreği, kek, çörek vs de var

Ben benzincide 2 TL ye yıkatıyorum diyenlerde etrafındaki motosikletlerin özellikle blok kısımlarına bakıp çıkmayan damla damla vernik yanıklarını görebilir.
    07DFB18 bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    balıkesirde oto yıkamacı arkadaş motosikletleri 5 liraya yıkıyor, her türlü yağlaması cilası da içinde

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    her gece ticari taksiyi ic dis 8 liraya yikatiyorum.8 liradan da para kazaniliyor yani.bu 20-30 liralar yikama icin buyuk para benim gözümde israf.
    Mengu16 ve BlackGhost bunu beğendiler.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence fiyat çok yüksek.Ama İstanbul'da olsam yolum düşse yıkatmasam da uğrar sohbete katılmak isterdim.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    1 kere buluşmamızda burada yıkattım motorumu. En son yıkatalıda 3 ay olmuştu , çamur içindeydi baya. zincir bakımı falanda yapıldı. zincir zaten temizdi ama ben yinede hazır yıkanıyorken her şey yapılsın dedim. Motor bildiğiniz tertemiz olmuştu. Tel jantları bile tek tek sildiler onlar bile parlıyordu. 50 tl ödemiştim. gold bakımdı galiba adı

Ben bu cumartesi 8 saatimi motoru temizlemek ile geçirdim , dün serviste bir şeyler ile uğraşırken birisi gelip hayırlı olsun motorun dedi egzoz boruları bile bildiğin parlıyordu. 15 binde bu arada
    fedos ve burakcvck bunu beğendiler.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer böyle bir durum var ise üç ayda birde olsa gitmekte fayda var sanki .Hafta sonu Çanakkale gezimiz olacak . Dönüşte uğrayabilirim.

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 kere buluşmamızda burada yıkattım motorumu. En son yıkatalıda 3 ay olmuştu , çamur içindeydi baya. zincir bakımı falanda yapıldı. zincir zaten temizdi ama ben yinede hazır yıkanıyorken her şey yapılsın dedim. Motor bildiğiniz tertemiz olmuştu. Tel jantları bile tek tek sildiler onlar bile parlıyordu. 50 tl ödemiştim. gold bakımdı galiba adı

Ben bu cumartesi 8 saatimi motoru temizlemek ile geçirdim , dün serviste bir şeyler ile uğraşırken birisi gelip hayırlı olsun motorun dedi egzoz boruları bile bildiğin parlıyordu. 15 binde bu arada
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    yahu napılıyosa yapılıyor bence cok para her hangi oto yıkamacı 10 tl ye yıkıyor motoru silyor parlatıyor zinciride sen temizle 2 dk nolcek ?

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim gözümde motorun ufak tefek bakımlarını yapmayan, temizliğini yapmayan motorcu, motorcu değildir. Sadece sürücüdür.
    halilom, kaya1994, gorkemerden ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    fiyat çok uygun değil ama her gidenin memnun kalması çok güzel olmuş.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)