Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scala Rider Bluetooth Interkom - Motorcular için mükemmel iletişim sistemleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Amerika merkezli CardoSystems, motosiklet sürücüleri için kablosuz Bluetooth® ve DMC ™ haberleşme sistemlerinde dünyanın pazar lideridir. Scalarider 2004 yılında, Bluetooth ve interkom ile o zamana kadar var olmayan yeni bir ürün kategorisine öncülük etmiştir. Ürün yavaş yavaş geliştirilerek, özellikleri ve işlevleri açısından pek çok "ilk" e öncülük etmiştir. Shoei, Schubert, Ducati, Bell gibi pek çok firmayla iş ortaklığı yapmaktadır. Bugün, Scalarider ürünleri 80 ülkede çalıştığı büyük distribütörler ile kullanıcılarına hizmet vermektedir.

İlk DMC teknololjisine sahip packtalk, 8 km lik bir alanda 15 sürücüye kadar bağlanma imkanı sunmaktadır.

Günümüzde haberleşmenin ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte, tüm sürücülerin en büyük ihtiyacı haline gelen interkom cihazları sürüş esnasında, acil durumlarda ve uzun yol sürüşlerinde sağlıklı bir çözüm sunmaktadır.

ScalaRider markasını rakip ve taklitlerinden ayıran en büyük özelliği kendine özel bir DNA sının olması. Yüksek süratlerde hiçbir parazit, ses kirliliği ve kopma gibi problemler yaşatmamaktadır. 240+ km hızlarda bile en iyi ses performansını kullanıcılarına sunmaktadır.

Farklı kullanıcılara farklı özellik ve farklı bütçelere hitap etmektedir.

CARDO Systems Yıllara Göre yenilikleri

2005

VOX teknolojisi
    AGC teknolojisi

2006

FM Radio

2008

500 metre interkom aralığı

2009

1,6 km interkom aralığı
    Patentli yüksek menzilli katlanabilir anten

2010

Yazılım Güncellemeleri
    Tek tuş ile bağlantı
    Kişileştirilebilir VOX ve AGC hassasiyetleri

2012 - 2014

8+1 değiştirilebilir sürücü bağlantısı
    CardoCommunity ile cihazı takip edebilme
    Patentli flash eşleme
    Grup sinyal işaretleri
    Geliştirilmiş sesli işletim özelliği
    Hızlı – Acil arama
    Müzik Paylaşım Teknolojisi
    Kaska gömülü bluetooth ve fmradio anteni
    Kolay değiştirilebilir pil
    Mobil Cihazlarda SmartSet uygulamaları

2015 – 2016

DMC Teknolojisi ile 8 km de 15 sürücü bağlantısı
    DMC Teknolojisi cihazlar arası gizli konuşma
    Paralel ses akışı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Daha önce midland kullanıyordum. 2015 yılında G9x aldım farkı inanılmaz hissediyorsunuz. Yamaha fazer ve 1000 rr da uzun yolda kullanma şansım oldu. Top speed giderken bile seste en ufak bir gürültü olmuyor. Türkiyeye özel tüketim vergisi nedeniyle çok ufak bi fiyat farkı oluyor avrupa ile. Dışardan alacak arkadaşlara tavsiyem elektronik olduğu için gümrükte takılıyor ve yüksek bir vergiyle geliyor iyi araştırmanızı tavsiye ederim . Birde elektronik olduğu için yurt dışından aldığınız cihazlar arıza yada problem durumunda garantiyi düşünmek gerekir. Keşke vergilerimiz bukadar yüksek olmasa :(

Bende Q1 2 li si var ve çok memnunum gerçekten kaliteli yapıyorlar işlerini fonksiyon olarak hala tam öğrenemedim ses olarak muazzam

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Ailecek severek kullanıyoruz da niye bu kadar pahalı bu G9x 1.100 TL'ye intercommu olur ulen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)