Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kenan sofuoğlu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Sen yapma be işte kenan.

Her piste çıkarken dua eden adamlarız biz sana.

Şehitlere kelle diyen, bebek katilini baştacı yapan adamı koyma oraya. Şehidin anası dua ediyor belki yarışından önce, nasıl bakarsın o ana'nın suratına ?

Çiftçiye, ekmeğini yediğin adama " ananı da al git " diyen adamı koyma oraya be.

Reyhanlıda olanlara hiç gıkını çıkartmayan, sessiz sedasız geçiştiren bu adama destek verme be kenan.

Allahı dini bir adamsın, oğluna senin benim vergilerimle gemicik alan, DANIŞMANLIK yapan kızına 52.000 lira maaş veren bu adama destek verme kenan, YAZIKTIR GÜNAHTIR.

Ne derseniz diyin, banlayın isterseniz Adminler. Ben sessiz kalamadım. Kimse de bana Kenan Sofuoğlu'nu savunmasın. Beni temsil etmiyor artık o adam.

Not: umarım ultra videoshop falandır yalandır bu haber. umarım. ama değilse sana ettiğim duaların hiçbirisi helal olmasın kenan sana.

Photoshop diyenlere..

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/kenan-sofuoglu-basbakan-a-fotografla-destek-verdi
    albaywolf, scooboy, F54 ve 10 diğerleri bunu beğendiler..
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Zaten ortalıkta yeterince cahil siyaseti yapmaya çalışan Hülyalar Necatiler Orhanlar var...
    satoyama, Shrieker ve haojin2005 bunu beğendiler.

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Bir Sporcuya hiç mi hiç yakışmayan hareketler...
    Çok yazık..
    satoyama, Shrieker, gokhanarslan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Bi dahada izlemem yarışını kenan
    satoyama ve gokhanarslan bunu beğendiler.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    52 bin lira danışmanlık maaşı mı?

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.7-24hukuk.net/peki-basbakanin-kizi-sumeyya-ne-kadar-maas-aliyor-ve-ne-is-goruyor

olayların yalancısıyım, ama oğluna gemicik alan bir adamın kızına da bu kıyağı yapması şaşırtıcı olmaz sanırım =)
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende bi ara sponsor bulamıyor diye baya bu konu hakkında eleştiri yapmıştım ama adminler silmiş
    eğer sanatçı sporcu siyasi görüşünü bildiriyorsa gerçekten gözümden düşüyor hangi parti lider i sevdiği hiç umrumda değil...
    bakınız orhan gencebay kadir inanır gibi adamlar tv çıktığında kanalı değiştiriyorum
    gokhanarslan bunu beğendi.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.7-24hukuk.net/peki-basbakanin-kizi-sumeyya-ne-kadar-maas-aliyor-ve-ne-is-goruyor

olayların yalancısıyım, ama oğluna gemicik alan bir adamın kızına da bu kıyağı yapması şaşırtıcı olmaz sanırım =)
    bu yazılanlar doğruysa paradan önce şunu düşünürüm: babası da olsa bir ülkenin başbakanına danışmanlık yapacak bilgi ve tecrübeyi bu yaşta nereden edindi.
    COQ bunu beğendi.
    anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı sokmasan da olur (imza istek üzerine değiştirilmiştir).

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    sanatçıların, sporcuların siyasi duruşları olabilir, bundan dolayı onları ayıplayamayız. gel gör ki türk sanatçısının, aydınının, sporcusunun büyük bir çoğunluğunun tek bir siyasi duruşu vardır o da oportünizmdir. iktidarda kim varsa ona yanaşırlar. kenan ne dedi çok bilmiyorum o yüzden bu lafım daha genele.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    eee, sergen de at yarışı oynuyordu
    bunun da olsun o kadar hatası
    sporcuları yetenekleri çerçevesinde değerlendirmek yerine, "rol model kişilik olarak görme" sevdamızdan vazgeçsek hele
    meşhur ya... ayküsü de 200 olsun, her bi pohtan haberi olsun istiyoruz
    phradrel in dediği gibi çoğu meşhurun böylesi yaklaşımları vardır, güce tapma hastalıklarından kaynaklanır
    neyse fazla uzatmayalım
    en ufak mevzudan insanın hataları ve sorunlarına ilişkin tahlillere uzanıyoruz

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee, sergen de at yarışı oynuyordu
    bunun da olsun o kadar hatası
    sporcuları yetenekleri çerçevesinde değerlendirmek yerine, "rol model kişilik olarak görme" sevdamızdan vazgeçsek hele
    meşhur ya... ayküsü de 200 olsun, her bi pohtan haberi olsun istiyoruz
    phradrel in dediği gibi çoğu meşhurun böylesi yaklaşımları vardır, güce tapma hastalıklarından kaynaklanır
    neyse fazla uzatmayalım
    en ufak mevzudan insanın hataları ve sorunlarına ilişkin tahlillere uzanıyoruz
    Bana sorarsanız bu en ufak bir hata değil.

Milyonların önünde yarış motosikletinin önüne kocaman A4'Ü yapıştırmak, yaptıkları gün gibi ortada olan birisini desteklemek, bana göre en ufak mevzu değil hocam.

Ben o adamın yaptıklarını dediklerini sindiremedim bir türlü, sindirebiliyorsanız ne ala.

Motosikleti
    Ducati 797
    Bana sorarsanız bu en ufak bir hata değil.
    Milyonların önünde yarış motosikletinin önüne kocaman A4'Ü yapıştırmak, yaptıkları gün gibi ortada olan birisini desteklemek, bana göre en ufak mevzu değil hocam.
    Ben o adamın yaptıklarını dediklerini sindiremedim bir türlü, sindirebiliyorsanız ne ala.
    şahsen sindiremiyorum ama sindirebilen 22 milyon kişi var sonuçta
    ama bu insanların(seçmenin) ülkeye ihanet içinde olduklarını düşünmeyin
    tamam rantçı bir kesim var, ciddi bir kısım da fakirlikten sosyal yardıma muhtaç, ama kalanı için tercih meselesi
    bakış açısından kaynaklı şeyler bunlar, biraz da kargaya yavrusu şahan görünüyor
    sadece akp lilere değil, chp ve mhp lilere hatta diğer partililere de öğretmemiz gerek diğerinin gözünden bakmayı
    satoyama bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Kenan'ın ne dediğini araştırın o vakit.

Başbakanı ne sevmek ne de böyle yalakalık yapmak suç değil Kenan.

Avrupalı arkadaşlarına karşı mahçup oluyormuş küçük beyimiz, utanıyormuş, "Türkiye'ye tatile gidelim mi ?" diye soranlara gidin diyemiyormuş. Göstericileri kınıyorum diyor...

Kim bu şekilde medyayı ve konumunu kullanarak düşüncelerini reklam ederse aynı şekilde tepki görmeyi de beklemelidir.
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    şahsen sindiremiyorum ama sindirebilen 22 milyon kişi var sonuçta
    ama bu insanların(seçmenin) ülkeye ihanet içinde olduklarını düşünmeyin
    tamam rantçı bir kesim var, ciddi bir kısım da fakirlikten sosyal yardıma muhtaç, ama kalanı için tercih meselesi
    bakış açısından kaynaklı şeyler bunlar, biraz da kargaya yavrusu şahan görünüyor
    sadece akp lilere değil, chp ve mhp lilere hatta diğer partililere de öğretmemiz gerek diğerinin gözünden bakmayı
    Halkı cahillik yüzünden suçlamıyorum. Örn: g*tünün kılıyık teyzesi.

Ülkeye ihanet içinde olan kişiler de gün gibi ortadadır zaten.

Saygılarla.

Motosikleti
    Ducati 797
    Halkı cahillik yüzünden suçlamıyorum. Örn: g*tünün kılıyık teyzesi.
    Ülkeye ihanet içinde olan kişiler de gün gibi ortadadır zaten.
    Saygılarla.
    gün gibi ortada olmayan okadar daha hain var ki onu da ben hiç anlatmayayım şimdi, sonra bütün partililer akp lilerin durumuna düşmesin

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    gün gibi ortada olmayan okadar daha hain var ki onu da ben hiç anlatmayayım şimdi, sonra bütün partililer akp lilerin durumuna düşmesin
    Günler alim ile zalimin karıştırıldığı günlerdir hocam.

Hiçbirşey hiçkimse göründüğü gibi değil, Bir adet düzgün siyasetçi kalmadı ki.

AKP tahttan insin diyoruz da, o inince kim çıkacak sorunsalı var.

Buldum, ben çıkayım ! BENZİN 1 TL olacak yahu !

Motosikleti
    Ducati 797
    şuna inanıyorum, bu millet(ülke insnaları) doğru argümanlarla yola dökülsün hele, gerçek liderleri de bu esnada ortaya çıkacaktır

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    herkes gibi sanatçıların ve sporcuların da sizden farklı görüşleri olabilir, uç noktalarda olmadığı, terörü desteklemediği sürece bunda bi sorun yok ve bunu kimseyi incitmeden aşağılamadan dile getirebilir. bundan ötürü dua etmeyecek, yarışını izlemeyecek olan varsa canı sağolsun, bu bir fenerbahçelinin yurtdışında galatasarayı desteklemesi gibi milli bir duyguyu gerektirir. yeteri kadar yoksa küçük şeylere takılıp manevi de olsa desteğinizi çekersiniz kenandan. sanki motorsporlarında destekleyecek çok daha başarılı sporcularımız varmış gibi. Zaten Kenan buralara kadar imkansızlıklar içinde geldi, bundan sonra da bir yolunu bulur devam eder başarılarına.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Bu olay dogruysa nerede din nerede iman, bu olay dogruysa forumdaki akpliler ayni partiye devam mi edecekler merak ediyorum...

Efendim ondan oncekiler .... ondan oncekiler gunah islemis diye din iman diyenlerde mi isleyecek...

Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Bende "Bu Adamı Neden Sevmiyorum" diye soruyordum bazen, Tevekkeli...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)