Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kenan sofuoğlu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Geziye şuraya buraya sanatçılar çıkıyor tebrik ediliyor,

İngiltere de adam ülkesine hakaret ediyor alkışlanıyor,

Kenan da birine desteğini gösteriyor, yuhalanıyor,

kazandığı kupaları sporculuğu vesairesi ne varsa bi

anda silinip atılıyor. Ve sonra demokratlar diyor ki

biz herkesin görüşüne saygılıyız. Anlayan varsa beri gelsin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu olay dogruysa nerede din nerede iman, bu olay dogruysa forumdaki akpliler ayni partiye devam mi edecekler merak ediyorum...

Efendim ondan oncekiler .... ondan oncekiler gunah islemis diye din iman diyenlerde mi isleyecek...
    AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın "bir kuruş bile ücret almadığını" açıkladı.

Çelik, Twitter hesabı üzerinden takipçilerine, son günlerin tartışmalı konusu olan Sümeyye Erdoğan'ın görevi karşılığı astronomik maaş aldığı iddiaları hakkında değerlendirmede bulundu.

Çelik, "Başbakanımızın kızı Sayın Sümeyye Erdoğan'ın yüksek bir maaşla babasına danışmanlık yaptığı iddiası tümüyle yalandır. Sayın Sümeyye Erdoğan, Ak Parti'den de resmi kuruluşlardan da bir kuruş bile ücret almamaktadır" dedi.

Daha fazlasını oku: Çelik, Sümeyye Erdoğan'ın maaşını açıkladı - Gündem Haberleri - Güncel Haber - Haber - Spor Haberleri- Sıcak haber - Yerel Haber http://haber.rotahaber.com/celik-sumeyye-erdoganin-maasini-acikladi_335655.html#ixzz2Yd5IqNXe
    Follow us: @Rotahaber on Twitter | rotahaberr on Facebook
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın "bir kuruş bile ücret almadığını" açıkladı.

Çelik, Twitter hesabı üzerinden takipçilerine, son günlerin tartışmalı konusu olan Sümeyye Erdoğan'ın görevi karşılığı astronomik maaş aldığı iddiaları hakkında değerlendirmede bulundu.

Çelik, "Başbakanımızın kızı Sayın Sümeyye Erdoğan'ın yüksek bir maaşla babasına danışmanlık yaptığı iddiası tümüyle yalandır. Sayın Sümeyye Erdoğan, Ak Parti'den de resmi kuruluşlardan da bir kuruş bile ücret almamaktadır" dedi.

Daha fazlasını oku: Çelik, Sümeyye Erdoğan'ın maaşını açıkladı - Gündem Haberleri - Güncel Haber - Haber - Spor Haberleri- Sıcak haber - Yerel Haber http://haber.rotahaber.com/celik-sumeyye-erdoganin-maasini-acikladi_335655.html#ixzz2Yd5IqNXe
    Ekşisözlükten alıntıdır.

algı problemi olduğunu düşündüğüm insan. (bkz: 15 haziran 2013 taksim'e polis müdehalesi)'ni değerlendirmesi sırasında "polisin orantısız güç uygulaması varsa, tespit edilirse" diyebilmektedir. polisin yaptıklarını hala algılayamamıştır.

Bu şekilde konuşabilen bir adamın lafına inanıyorsanız, başka da daha da bişey demem. Allah yardımcınız olsun =))
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hüseyin çelik yalanladigina göre demekki basbakanin kizi gerçekten astronomik para kazaniyor.
    Sayin bakanin simdiye kadar tek bir konuda dogru söyledigine sahit olmadik çünkü.
    Hatta bir yalanini bizzat sayin basbakan yalanlamisti.

Neyse,
    Kenan'in yaptigi sizlere dogru geliyorsa
    yarin milli takim avrupa kupalarinda maça çikarken,
    yasasin akp yazili pankart açar
    formalarina tayyipin resmini basar,
    milli yüzücülerimiz, kafalarinda ampul resimli berelerle yuzer,
    güresçilerimiz ,karatecilerimiz,olimpiyatlarda tayyip resimli mayolarla yarisir,
    siz de alkislarsiniz.

Kenan,
    eskiden Türkiye'yi temsil ediyordu.
    Bu resmi astigi andan itibaren,
    akpyi temsil etmeye baslamistir.
    Seven destekler,
    sevmeyen desteklemez.
    Isteyen istedigini yapmakta tabi ki özgürdür.
    Bu hareketin Kenan'a ne gibi bir fayda saglayacagi,
    ya da zarar verip vermeyecegi,
    önümüzdeki günlerde belli olur.
    Kimbilir
    belki de hiçbir sey olmaz.
    farcob, pistolpitt, Thracian ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'

siz sayın bakanlarımızın çok değerli laflarına inanmaya devam ediniz efem.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz sayın bakanlarımızın çok değerli laflarına inanmaya devam ediniz efem.

E o zman bizde incivari bi yalan atalım.

Sonra çıkıp bi bakan vs yalanlasın.

Biri "O yalanlandı" dediği zman sen onların

dediği laflara inanmaya devam et koyun kuzu vs diyelim.

Demek istediğim o şekilde düşündükten sonra atılan

her idda veya iftira yapışıp kalacak. Çok enteresan..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    E o zman bizde incivari bi yalan atalım.

Sonra çıkıp bi bakan vs yalanlasın.

Biri "O yalanlandı" dediği zman sen onların

dediği laflara inanmaya devam et koyun kuzu vs diyelim.

Demek istediğim o şekilde düşündükten sonra atılan

her idda veya iftira yapışıp kalacak. Çok enteresan..
    bana sadece olaylardan sonra bu lafı etmiş bir adamın güvenilir olup olmadığını söyleyin hocam..

algı problemi olduğunu düşündüğüm insan. (bkz: 15 haziran 2013 taksim'e polis müdehalesi)'ni değerlendirmesi sırasında "polisin orantısız güç uygulaması varsa, tespit edilirse" diyebilmektedir. polisin yaptıklarını hala algılayamamıştır.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    iki tane tiksiğim unsur var

akp

bdp
    Shrieker ve haojin2005 bunu beğendiler.

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana sadece olaylardan sonra bu lafı etmiş bir adamın güvenilir olup olmadığını söyleyin hocam..

K.K. Her ne kadar görüşlerimi savunmasa ve benim ideolojimi yansıtmasa da

şimdi böyle bir sözü yanlışlıkla söyledi diye her dediğine yalan mı diyeceğiz?

Ha nedir g.t kılı kabilinden bi söz. Bunu söyleyen adamın hiç bir dediğine inanmam demek doğru mudur şimdi?

Bu tür şeyler genellemenin de ötesindedir. Benim babam senin babanı döverden daha mantıklı değildir.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700

olayın tamamına inandım diyelim
    Bak sayın abim Ben 8 senedir Van ilinde yaşıyorum
    Hüseyin çelik ve kardeşleri Aş. nin Van ilinde yaptıklarını tek tek buraya yazardım ama deymez
    ama küçük bir ipucu verebilirim olayın vehametiyle ilgili
    Van ilinde yapılan yerel seçimde polis ve askerlerin sırf hüseyiç çeliğe inat kime oy verdiğini bir araştırın
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11 yıldır AKP tek başına iktidar. Hükümet, meclis, yargı, polis, asker, medya ve cumhurbaşkanlığı tamamen AKP kontrolünde. AKP istemezse metrobüs seferleri iptal ediliyor, isterse otobüslerle mitingine adam taşıyor. İstediği patronu batırıyor, istediğini zengin ediyor. En ufak parktan en büyük havaalanına her şeye AKP karar veriyor.

Kim bu "egemenler"?
    akp epeydir tek başına iktidar.
    yerel seçimleri de akp kadroları kazanmış ve belediyeleri idare etmekte.
    ki akp'nin yükselişinin temelleri refah partisinin yerel yönetimleri almasıyla ve vatandaşa "hizmet" nedir öğretmesiyle başlar.
    biz o bahsettiğin kararları mecliste alsınlar diye akp'ye oy verdik.
    askeri-yargıyı ele geçirdi dediğin bir kısım egemenliğe son verdiği içinse işte biz o yüzden akp'ye oy verdik zaten.
    bahsettiğim egemenlerin yaygarası zaten işlerin istedikleri gibi gitmemesi yüzünden.
    seküler-atatürkçü ve yobaz bir tahakkümden bahsediyorum.
    duymamış olamazsın!

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih abi Zülfü Livaneli özellikle chp den milletvekili olmasına rağmen Akp nin yaptığı bayağı bir şeyin destekçisi olmuştur
    (çok büyük hayranlarındanım kendisinin ordan biliyorum)
    işin enteresan kısmı chp bu adamı ilginç şekilde bir anda sessisliğe gömdü bakın son seçimden beri hiç bir yerde gözükmüyor
    adamı bir anda hiç ettiler
    akp nin yaptığı kabul edilebilir hatta baş tacı edilecek çok şey var
    ama bir okadar da hiç bir şart altında kabul edilemez ve sırf onlardan dolayı nefret etmemi sağlayan çok şey var
    çoğu buradakilerin bildiği şeyler ama hiç tartışılmayan ve hiç kimsenin bilmediği ve gözümüzün önünde olan çok şey var
    bu yüzden hani yorum yaparken özellikle dikkat ediyorum çok yazıyorum sonra siliyorum
    sonra vazgeçiyorum yazmaktan
    nasılsa anlamayacaklar
    benim de iştirak ettiğim livaneli konserinde akp'ye küfürler yağdırılırken, seçim otobüsü taşlanırken, biri gak dese linç edecek bir nefret deryasının içindeyken biz silmemişiz livaneliyi defterden;
    size ne oluyor da başbakanı desteklediğini ilan eden sofuoğlu'na ateş püskürüyorsunuz derler adama.
    bu ne tahammülsüzlük, bu ne yaman "en iyisini ben bilirimcilik"dir yahu!
    tayyip'e yapılan suçlamaların aynısının daha şiddetlileri bunlar.
    52bin lira danışman maaşıda ayrı olta, bildik iftira.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    kenan sofuoğlunun kuzenleri facebook dan Allah,kitap,din den bahsedip şahsıma hakaret ve küfür etmişlerdir bundan sonra kimse saygı beklemesin böyle insanlara,kenan ın sporcu kimliğini hiçbir zaman sorgulamamıştım halbu ki..neyse Allah yukarda ona havale her biri...

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akp epeydir tek başına iktidar.
    yerel seçimleri de akp kadroları kazanmış ve belediyeleri idare etmekte.
    ki akp'nin yükselişinin temelleri refah partisinin yerel yönetimleri almasıyla ve vatandaşa "hizmet" nedir öğretmesiyle başlar.
    biz o bahsettiğin kararları mecliste alsınlar diye akp'ye oy verdik.
    askeri-yargıyı ele geçirdi dediğin bir kısım egemenliğe son verdiği içinse işte biz o yüzden akp'ye oy verdik zaten.
    bahsettiğim egemenlerin yaygarası zaten işlerin istedikleri gibi gitmemesi yüzünden.
    seküler-atatürkçü ve yobaz bir tahakkümden bahsediyorum.
    duymamış olamazsın!

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

benim de iştirak ettiğim livaneli konserinde akp'ye küfürler yağdırılırken, seçim otobüsü taşlanırken, biri gak dese linç edecek bir nefret deryasının içindeyken biz silmemişiz livaneliyi defterden;
    size ne oluyor da başbakanı desteklediğini ilan eden sofuoğlu'na ateş püskürüyorsunuz derler adama.
    bu ne tahammülsüzlük, bu ne yaman "en iyisini ben bilirimcilik"dir yahu!
    tayyip'e yapılan suçlamaların aynısının daha şiddetlileri bunlar.
    52bin lira danışman maaşıda ayrı olta, bildik iftira.
    ne yani abi yanlışa yanlışla mı karşılık verelim
    hepimiz insanız bir birimize küfretmeden çözemeyecek miyiz bu işi
    işte olay tam da bu noktada kopuyor
    herkes kendisine saygı istiyor ama aynı saygıyı başkasına göstermiyor
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

ülkede sanatçılar,sporcular,akademisyenler,yazarlar başbakandan ya korktuğu için ya gücün yanında olalım diye yalakalık yada menfaati için onun dümenine kırıyorlar...oy aldığı kesime yakın durmak destek göreceğini zannederek kuvvetin yanında durmaya çalışıyor..
    aynısını hakan şükür yaptı...eğer siyasi kimliğini bu kadar ön plana atmasaydı.galatasarayda belki heykeli dikilecekti..
    siyasi unsurlar bir anda değişir..zamanında turgut özalda çok kuvetliydi ne oldu partisi bile yaşayamadı..
    sen sporcu isen bir kesimi yok sayarak başbakanın resmini koymak sana hiçbirşey kazandırmaz..sen allah bilir ilerde yarış kazandığında TÜRK bayrağı değil rte bayrağı tutarsın elinde..

hangi partiyi tutuyorsa tutsun, sporu siyasete alet ediyorsa benim gözümde gerçek bir sporcu değildir.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    e bunu önceden anlamadıysanız bence kendinizi suçlayın

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kenan böylece kendini bitirdi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Yarışırken ağzına ampul soksun daha etkileyici olur.
    ero__ bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Keşke görmeseydim. Kenan'ın yarışlarını yıllardır takip ediyorum ve takip etmeye devam edeceğim. Ama çok karışık duygularla olacağı kesin...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan,
    eskiden Türkiye'yi temsil ediyordu.
    Bu resmi astigi andan itibaren,
    akpyi temsil etmeye baslamistir.
    Neye tepki gösterdiğimizi anlamayıp hala demokratik ıvır zıvırdan bahsedenlere kısa ve doğru bir açıklama olmuş.

Adam Türk bayrağını sırtına alarak yarıştan sonra tur atarsa(ki çok da fanatiği olduğum bir davranış değildir) sevinirim, ilgi gösteririm, takip ederim, taktir ederim yada hayranı olurum vs, vs, vs. Ama "AKP, CHP, MHP yada zıkkımın kökü partisini-siyasisini destekliyorum" diye çıkıp yarışırsa s.....e kadar. Naparsa yapsın, isterse 8 şampiyonluğu olsun adam değildir gözümde.
    #sürenadam

kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu kadar zorunuza gidecek ne var
    adam başbakanım seninleyiz demiş bir insan başbakanını sevemezmi
    he yarışlarını izlemem diyenler emin olun kenan yalvarmıyodu size izleyin diye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)