Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kenan sofuoğlu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    ulan hep bundan kaybediyoruz işte. adamı görüşlerine göre yargılıyorsunuz.
    bize ne ya adam kimi destekliyorsa ne yapıyorsa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Pisman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes gibi sanatçıların ve sporcuların da sizden farklı görüşleri olabilir, uç noktalarda olmadığı, terörü desteklemediği sürece bunda bi sorun yok ve bunu kimseyi incitmeden aşağılamadan dile getirebilir. bundan ötürü dua etmeyecek, yarışını izlemeyecek olan varsa canı sağolsun, bu bir fenerbahçelinin yurtdışında galatasarayı desteklemesi gibi milli bir duyguyu gerektirir. yeteri kadar yoksa küçük şeylere takılıp manevi de olsa desteğinizi çekersiniz kenandan. sanki motorsporlarında destekleyecek çok daha başarılı sporcularımız varmış gibi. Zaten Kenan buralara kadar imkansızlıklar içinde geldi, bundan sonra da bir yolunu bulur devam eder başarılarına.
    Sanki kaç kişi Kenan için cebinden 1 TL çıkardı ki? Gelip burada ahkâm kesiyorlar. Sen desteklesen ne olur desteklemesen ne olur?
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Sorun şu memleket'te herkes potansiyel siyasetçi.Gelmiş , geçmiş iktidarlara baktığınızda halkın siyaseti ne kadar iyi anladıgı anlaşılıyor.Birileri dün, dündür ,bugunde bugundur diyerek siyasetin hasını yapıyorda biz farkında degiliz ha? fikirler kişilere endeksli olmaz şayet öyle olursa onun adı fanatikliktir.Bence tehlikeli olanda bu. Siyaset yapacaksanız(kitleler önünde fikirlerinizi savunacaksanız) belli bir donanımınız olsun,dünya ve ülke gündemini takip ediyor olun,bir fikriniz olsun.Yoksa nomotonocry siyaset yapıyor dersin.Halbuki başbakan aynı konuşmaları 10 senedir yapıyor.Bireyin kendisidir ,düşüncedir kişinin hayata bakışını belirleyen.Yoksa aynı işi papağanda yapıyor.Kenan konusunda ise daha genç şu yaşına kadar siyasi fikir,uslup edinmemiş bir arkadaş.Son bir kaç senedir bu tarz çıkışlarla gündeme geliyor.Roportaj'lara bakın islami degerler,osmanlı birazda erdogan içerikli.Yeterli ilgiyi göremedi ve başarı sağlayamadığından'mı?Bilinmez.Biri çıkıp neden başbakanınızın fotografını oraya koydun diye sorsa?Ne derdi merak ediyorum?.(imf'ye borcumuz bitti,sakaryaya yol yaptı,Tayyip büyük lider dermiydi acaba)

Motosikleti
    sattım gitti
    böyle saçmalık mı olur kenan nasıl akp'li olabilir ki.

Bence kenan'ı bir daha izlemeyelim, televizyonda çıkarsa televizyonu kıralım, eğer karşılaşma ihtimalimiz de olursa benzin döküp yakalım.!!!

Bazen hakkaten saçmalıyorsunuz ha. Sanatçı ya da Sporcunun görüşü olamaz mı? Size ne kardeşim. Adam ister akp'li ister chp'li olur.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Pisman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes gibi sanatçıların ve sporcuların da sizden farklı görüşleri olabilir, uç noktalarda olmadığı, terörü desteklemediği sürece bunda bi sorun yok ve bunu kimseyi incitmeden aşağılamadan dile getirebilir. bundan ötürü dua etmeyecek, yarışını izlemeyecek olan varsa canı sağolsun, bu bir fenerbahçelinin yurtdışında galatasarayı desteklemesi gibi milli bir duyguyu gerektirir. yeteri kadar yoksa küçük şeylere takılıp manevi de olsa desteğinizi çekersiniz kenandan. sanki motorsporlarında destekleyecek çok daha başarılı sporcularımız varmış gibi. Zaten Kenan buralara kadar imkansızlıklar içinde geldi, bundan sonra da bir yolunu bulur devam eder başarılarına.
    Sen bu olanları FB-GS rekabati gibi basit ve aslında anlamsız bişeye benzetiyorsan eğer en iyisi sen
    #sürenadam

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bu olanları FB-GS rekabati gibi basit ve aslında anlamsız bişeye benzetiyorsan eğer en iyisi sen
    sen yazdıklarımdan FB-GS rekabetini çıkardıysan ... az daha düşün. kime sus demeye hakkın olup olmadığını da bi gözden geçir istersen.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    forumu hülooğğğğ ları gelir şimdi.

konu sahibi arkadaşım inan hislerime tercüman olmuşsun! ben kenanın çizgisini biliyordum ama bu kadar ileri gideceğini tahmin etmezdim. bir sporcu bir partiyi değil bir milleti ve ülkeyi temsil etmeli. bu konunun bir benzerini açmayı çok düşündüm ama cesaret edemedim. kenan sofuoğlu yetiştirilme tarzı farklı bir adam onu bazı değerlere kim uzak etmiş kim beynini yıkamış biz bilemeyiz. müslümanız hatta şu an allah kabul ederse niyetliyim ama akp ile ve destekçileri ile asla işim olmaz.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Artık Kenan Sofuoğlu'nun yarışlarında pek heycanlanacağımı sanmıyorum...
    Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Bahçeli vs vs benim görüşüme uysun uymasın kimin resmini koyarsa koysun aynı hissederdim...
    Sporculuk sorumluluğu başkadır,
    Sporculuk sadece o müsabakada başarılı olmak demek değildir.
    Sporcu tüm ülkesini kucaklar, arkasından gelenlere rol model olur...
    Kim olursa olsun, toplumun bir kısmını karşısına alabilecek davranışlardan kaçınır.
    Bunun siyasi görüşü ile alakası yoktur, elbette istediği kişiyi, istediği görüşü destekleyebilir.
    Ancak "onun görüşü olamaz mı kardeşim?" diye savunulamaz. Yukarıda yazdığım durum ile kişinin görüşünün olması durumu farklıdır...
    Shrieker bunu beğendi.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kenanın siyasi görüşü bizi ilgilendirmez.
    İstediği partiye oy verebilir.

Ama şu yaptığı gösterişten öte değildir.
    Belki de sponsor arayışlarındadır belli çevrelerden.
    İnanışları hakkında sürekli yaptığı yorumların can sıkıcı olduğundan bahsetmiştik önceleri.
    Bir de buna siyasi görüşü eklendi.

Örneğin şampiyonlar liginde burak gol attıktan sonra formasını kaldırıp "I ❤ Kilicdaroglu" yazması ne kadar absurt olursa Kenanın bu hareketi de bana göre absurttur, bir kesime yaranma çabasıdır.

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Yazık............

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Onun derdi allama bin hakan sukur gibi vekil olmaktir muhtemelennnnn vinnnnn....
    Syanur ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    GT250 Comet
    bravo kenan :=) hiç birşey olmasa bukadar çemkiren insana karşı ne düşündügünü gösterebilme cesaretin için bravo.
    sarikemal bunu beğendi.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Görüşüne saygı duyarım ama yaptığı pek hoşuma giden bir hareket değil.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şahsen bu hareketiyle gözden düşer, düştüde.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan hep bundan kaybediyoruz işte. adamı görüşlerine göre yargılıyorsunuz.
    bize ne ya adam kimi destekliyorsa ne yapıyorsa.
    Yanlış düşünce. Tabiki görüşlerine göre yargılıycaz başka neyine göre yargılayabilirizki.

şimdi söyliyceğimi fazla takmayın üstünde durmayın ama ozaman apoyuda yargılamayalım belki özünde iyidr ha hoş sohbettir karşılıklı bi çay içsek belki severiz ne dersiniz ?

Olayların başında görüşünü dile getirmişti zaten ozamandan beri pek takmıyorum orda bizi temsil etmiyor şuan bu adam bunu ispatladı

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    egemenler yine beğenmemiş sofuoğlu'nun siyasi tercihini ve bunu ifşa etmesini

mesele ünlülerin siyasi partilerle ilişkisinden duyulan rahatsızlıksa;
    bundan neden rahatsız olunduğu ve
    zülfü livaneli, sabahat akkiraz, bedri baykam, selçuk dereli, onur akın, berhan şimşek, hakan şükür, hamza yerlikaya, arif sağ, ..... gibi meşhur sanatçı ve sporcuların siyasi partilerle ilişkileri de parantez içinde eleştirilmiş olur ki gayet saçma bir yaklaşımdır.
    insanlar bir siyasi görüşe sahip olma ve buna yakın bulduğu bir siyasi partiyi destekleme hakkına sahiptir.
    kimse kimseden bu konuda bir teyit almak mecburiyetinde değil.
    ak parti için iddia edildiğinin aksine biz esas bu tür bir yaklaşıma zorbalık, diktatörlük, tahakküm ve nihayet faşizm diyoruz.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egemenler...
    11 yıldır AKP tek başına iktidar. Hükümet, meclis, yargı, polis, asker, medya ve cumhurbaşkanlığı tamamen AKP kontrolünde. AKP istemezse metrobüs seferleri iptal ediliyor, isterse otobüslerle mitingine adam taşıyor. İstediği patronu batırıyor, istediğini zengin ediyor. En ufak parktan en büyük havaalanına her şeye AKP karar veriyor.

Kim bu "egemenler"?

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    egemenler yine beğenmemiş sofuoğlu'nun siyasi tercihini ve bunu ifşa etmesini

mesele ünlülerin siyasi partilerle ilişkisinden duyulan rahatsızlıksa;
    bundan neden rahatsız olunduğu ve
    zülfü livaneli, sabahat akkiraz, bedri baykam, selçuk dereli, onur akın, berhan şimşek, hakan şükür, hamza yerlikaya, arif sağ, ..... gibi meşhur sanatçı ve sporcuların siyasi partilerle ilişkileri de parantez içinde eleştirilmiş olur ki gayet saçma bir yaklaşımdır.
    insanlar bir siyasi görüşe sahip olma ve buna yakın bulduğu bir siyasi partiyi destekleme hakkına sahiptir.
    kimse kimseden bu konuda bir teyit almak mecburiyetinde değil.
    ak parti için iddia edildiğinin aksine biz esas bu tür bir yaklaşıma zorbalık, diktatörlük, tahakküm ve nihayet faşizm diyoruz.
    fatih abi Zülfü Livaneli özellikle chp den milletvekili olmasına rağmen Akp nin yaptığı bayağı bir şeyin destekçisi olmuştur
    (çok büyük hayranlarındanım kendisinin ordan biliyorum)
    işin enteresan kısmı chp bu adamı ilginç şekilde bir anda sessisliğe gömdü bakın son seçimden beri hiç bir yerde gözükmüyor
    adamı bir anda hiç ettiler
    akp nin yaptığı kabul edilebilir hatta baş tacı edilecek çok şey var
    ama bir okadar da hiç bir şart altında kabul edilemez ve sırf onlardan dolayı nefret etmemi sağlayan çok şey var
    çoğu buradakilerin bildiği şeyler ama hiç tartışılmayan ve hiç kimsenin bilmediği ve gözümüzün önünde olan çok şey var
    bu yüzden hani yorum yaparken özellikle dikkat ediyorum çok yazıyorum sonra siliyorum
    sonra vazgeçiyorum yazmaktan
    nasılsa anlamayacaklar
    satoyama bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanki kaç kişi Kenan için cebinden 1 TL çıkardı ki? Gelip burada ahkâm kesiyorlar. Sen desteklesen ne olur desteklemesen ne olur?
    İşte sizin sandığınızın aksine herşey para pul değil.

Ben denk geldikçe o adamın yarışlarını izleyen yarışları başlamadan önce o adama dua eden bir adamım.

1 tl 10 tl 100 veya 1000 tl. desteklemekle bunların alakası yok. sizin lugatınızdaki destek sadece manevidir, bilemem vesselam.

saygılarla.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    egemenler
    ............
    Yuh artik.
    Yazdigina kendin inaniyormusun Fatih?
    Shrieker bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)