Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

1-2-3Nisan 2011 Eskişehir-Sarıcakaya Yol Hikayemiz-FOTOLARIMIZ

Motovento
    REKLAM ALANI
    esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Netice itibari ile yaşadığımız hava şartları olsun,gidişteki yoldaki zorluklar olsun
    3 gün boyunca yolda olmaktan görmediğimiz arkadaşlarımızı ziyaret etmiş olmaktan büyük keyif aldık.
    herşeyden önemlisi uyumlu bir yol arkadaşlığı yaptığımız Nadir abi,Ramazan ve Özer ile birlikte mutlu olduk gaz açtık.
    12,5 tl aldığımız lastik botlar çok işe yaradı.. Aklınızda olsun sizede gerekebilir belki.
    Yukarda bahsetmiş olduğum yol bir gece konaklamalı bir gezi planı için ideal bir rota.
    Kaplıcalarda düşünülebilir arada..
    yağış olmasa idi çok daha iyi olabilirdi. Ama bu tür sıkıntılarında bazı katma değerleri
    olduğunu unutmamak gerek.Her konuda tecrübe oluyor..
    Örneğin kendi adıma Zor şartlarda bir süre sonra dağılabildiğimi limitlerimi zorladığımda gördüm.Sağa viraj alma motoru yatırma durumum bozuluyor.boyun bölgesine ağrılar giriyor. buda beni rahatsız ediyor.
    Bu konu hakkında hakkı abiyede danıştım.Kendisi rospada üst seviyede.. verdiği cevap 40 virajda sorun olmadı son 10 tanede olduysa hemen kenara çekip dinleneceksin oldu.

Benden bu kadar..
    Selam Üstad,ay sonu gibi yapalım bi plan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı Cosmos60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Ugur, ben de sizleri tanimaktan buyuk mutluluk duydum. Evet Bilecik yolunda sizi el sallayarak gectim ama sonra sagda guzel bir tesis vardi orada yemek icin durdum, bekledim aslinda gelirseniz biraz muhabbet ederiz diye ama gormediniz herhalde.

Sabah ne kadar sessiz gitmissiniz? O chopperlari nasil kaldirdiniz oradan o kadar sessiz? Itmediniz herhalde Hic duymamisim.

Ilhan dedeyi hatirliyormusun 73 yasinda hani scooterla gelmisti. Beni aradi, 23 Nisanda Canakkalede toplaniyormus butun millet. Artik orada gorusuruz ne dersin?
    dediğiniz gibi göremedik sanırım yoksa iyi olurdu muhabbet etmek..
    Bizde biraz daha ilerde olan ilhan tan tesislerinde yemek molası vermiştik.
    Sabah ayrılırken sizi rahatsız etmemek için gerçekten çok sessiz olmaya çalıştık.
    İlhan dedeyi biliyorum goldwing in yanında foto alırken ''goldwing yanımda ufacık kaldı'' gibi bir espri yapıp bizi güldürmüştü..

Çanakkale toplaşması için ise kalp kalbe karşıymış derler; bende dün burada bir iki yerde
    1-2 ay içinde bir çanakkale gökçeada düşüncemiz var. sarıcakaya yolunda konuştuk arkadaşlarla.
    yakında bursa var ama. çok yakın mesafe zıp diye yol biter..ama ordan çanakkaleye falan kaçılabilir..
    demişim..

Çanakkale toplaşması için takip edip iştirak edebileceğimiz bir web adresi vs varsa iyi olur. Ben gelirim hakkı abi..hatta Çanakkale yolu için Bursa -karacabey -bandırma -biga güzergahı tercihim olur.Ve yolda olmak bakımından 1 gün önce çıkar gelirim.bursa, hatta susurluk gitmişken balıkesir geri dönüp bandırmada çok dostlarım var..

Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALLAH nasip ederse,yağmurda olmaz ise why not!!
    Bu açık davetti değilmi üstat?
    Yahu bırak yağmuru varsın yağsın;
    Çanakkale için hazır ol sen.. nasıl olsa aldık lastik botları
    Nadir abi ismi gibi nadir giriyor web'e ...onuda haberdar edelim..zaten konuşmuştuk.

Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Üstad,ay sonu gibi yapalım bi plan
    Çok yakında bir çanakkale seferi görünüyor gibi,uygun olabilirmi sizin için..?

Motosikleti
    Çok yakında bir çanakkale seferi görünüyor gibi,uygun olabilirmi sizin için..?
    Zaman problemim yok yeterki hava şartları uygun olsun,kimse yadırgamasın lütfen,yağmur-çamur olayını çok çektim günübirlik idare edilebiliyor ama konaklamalı olanına maalesef cesaret edemiyorum artık.

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Deeerken erken heyecanlandım sanırım,o gün için en sevgili yeğenimin düğünü dolayısı ile çanakkale benim için geçilir oldu.....
    Saygılar!!

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    Maalesef hava muhalefeti sebebiyle görüşemedik, ama işin memnun edici boyutu sağ salim gelip gitmeniz oldu umarım memnun kalmışsınızdır hepinizle tanışmak ümidiyle sağlıcakla kalın.

Motosikleti
    Alıntı Cihat Taygut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef hava muhalefeti sebebiyle görüşemedik, ama işin memnun edici boyutu sağ salim gelip gitmeniz oldu umarım memnun kalmışsınızdır hepinizle tanışmak ümidiyle sağlıcakla kalın.
    Havalar düzelsin özel bi gezi planlamaya çalışıcaz oraya,

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı Cihat Taygut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baharlar yine gelecek,bizden yana sıkıntı yok yine geliriz cihat kardeş...

Motosikleti
    Deeerken erken heyecanlandım sanırım,o gün için en sevgili yeğenimin düğünü dolayısı ile çanakkale benim için geçilir oldu.....
    Saygılar!!
    tamam özer baba..
    başka bir atraksiyonda yeniden senkronize olur gaz açarız. sorun yok..

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Arkadaşlar resimler çok güzel çıkmış gidiş yağmura rağmen iyi sayılır fakat itiraf edeyim dönüşte çok üşüdüm inşallah yine görüşürüz hepinize teşekkür ederim hoşçakalın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:19 ----------

Özer ellerine sağlık çok güzel hatıralar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:12 ----------

Arkadaşlar gezi tozu falan olunca haberim olsun bende sizinle olmaktan mutlu olurum herşey dostlarla güzel

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Arkadaşlar fotoğraf yükleme ve not yazma işini bir türlü beceremedim yardımcı olursanız ben de acizane resim yüklemek istiyorum.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    Güzel bir gezi olmuş.Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.
    Bu arada önceden belirlenmesi,haftasonuna denkliği vs uyar ise bende Çanakkale tarafına gelebilirim.oradan kazdağlarına geçer bursa üzerinden de dönebiliriz

Uğur abi Cobra geldi . Takarmıyız

Motosikleti
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar fotoğraf yükleme ve not yazma işini bir türlü beceremedim yardımcı olursanız ben de acizane resim yüklemek istiyorum.
    selamlar;
    bunun için bu forumda resimli anlatımlarda var ama isterseniz
    google ''forumlara resim eklemek'' diye yazıp aratırsanız çok dökümana ulaşırsınız..
    Ayrıca kamp alanında görüşemedik kalabalıkta.üzüldüm doğrusu. bende köprünün az ilersinde
    soldaki camiye gittim devamlı..

Alıntı mutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş.Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.
    Bu arada önceden belirlenmesi,haftasonuna denkliği vs uyar ise bende Çanakkale tarafına gelebilirim.oradan kazdağlarına geçer bursa üzerinden de dönebiliriz

Uğur abi Cobra geldi . Takarmıyız
    gözün aydın senin adına sevindim..kıskandıracaksın şimdi bizi..Ben cobra yı çıkarıp sattığıma pişman oldum sanki..
    mustafa dostum takarız tabii sorun yok.ne zaman istersen.yerin yoksa çıkan egsozu benim garajda bırakabilirsin ...
    çanakkaleyide görüşürüz iyi olur.haber verecektim sana kartaldada konuşmuştuk zaten çanakkaleyi
    542 564 10 43 benim cep..

Motosikleti
    BMW R1200GS - Goldwing Honda
    ALLAH nasip ederse,yağmurda olmaz ise why not!!
    Bu açık davetti değilmi üstat??[COLOR="Silver"

eskişehir yolunda bir video paylaşımı

https://www.facebook.com/video/editv...50146341944863
    Elbette acik davet arkadaslar. beni de Ilhan dede davet etti. toplanir eglenir, sehitlerimizi yad eder doneriz.
    [B]RoSPA RoADAR Member[/B]
    Hoscakalin, Motorunuzun ustunde Mutlu kalin.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Çok güzel bir gezi olmuş yüreğinize sağlık
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    BMW 1150GS ADV

https://www.facebook.com/video/editv...50146341944863[/QUOTE]

biraz geç oldu ama tekrarı burada namı değer ramço vede kaldera yı yakaladım ama nadrov toz yakala yakalayabilirsen!!

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var

https://www.facebook.com/video/editv...50146341944863
    biraz geç oldu ama tekrarı burada namı değer ramço vede kaldera yı yakaladım ama nadrov toz yakala yakalayabilirsen!![/QUOTE]

Özer kardeşim merhaba pazar günü uğramışın selamını aldım teşekkür ederim nezaman olursa görüşürüz inşallah

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)