Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

küçük motoruyla TÜRKİYE'yi dolaşan ÜMMET PERKİTAN

Motovento
    REKLAM ALANI
    moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    iletirim ümmet abi uğrarsan seviniriz.....
    YUNUS EMRE KARAN
    www.facebook.com/yunusemrekaran
    https://www.youtube.com/channel/UCPdXVxbgO4Pwi0IZqVxcUDw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000

saygı duyalım arkadaşlar

ümmet abim,canım babam...ben manisadan mecit..senin gibi bir insanla tanışmaşerefine bende dahil oldum ya,,inan bu dünyada gözüm arkada kalmaz..sen bizlere motorculuğun milyarlık motorlar olmadığını,,motorculuğun insanın yüreğinde olduğu gösterdin..allah yolunu hep açık etsin..sen bizim baş tacımızsın..

Ümmet abi,,sen bizim pirimiz oldun artık..sen bize motorculuk adına bir ders verdin..biz genç motorseverlere birçok şey öğrettin..sen çok yaşa emi..sen kimselere kulak asma,,senin yaptığın iş takdir edilecektir zamanı gelince..elimden gelse senin heykelini dikerim manisaya...MECİT

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ümmet abim,canım babam...ben manisadan mecit..senin gibi bir insanla tanışmaşerefine bende dahil oldum ya,,inan bu dünyada gözüm arkada kalmaz..sen bizlere motorculuğun milyarlık motorlar olmadığını,,motorculuğun insanın yüreğinde olduğu gösterdin..allah yolunu hep açık etsin..sen bizim baş tacımızsın..

Ümmet abi,,sen bizim pirimiz oldun artık..sen bize motorculuk adına bir ders verdin..biz genç motorseverlere birçok şey öğrettin..sen çok yaşa emi..sen kimselere kulak asma,,senin yaptığın iş takdir edilecektir zamanı gelince..elimden gelse senin heykelini dikerim manisaya...MECİT
    mecit kardeş güzel şeyler yazmışsın.okuyunca tüylerim diken gibi oldu yalnız iltifat etmişsin ben yazdıklarını hakedecek birşey yaptığımı sanmıyorum.sadece motorumla çok uzun yolda km yapmak istiyorum.yazdıklarından sonra daha dikkatli olmaya çalışacağım.habarini aldım cuma günü toplantınız varmış inşallah orda görüşürüz.

tuncayguler14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    evet ümmet abi gözümden kaçmış olabilir.boluya bidaha gezi düzenlersek senide aramızda görmeyi çok isteriz abi 10 eylülde yapılan gezi için sana ulaşamadık inşallah bidakine olur allah yeterki sağlık versin.bende seninle tanışıp yol maceralarını dinlemeyi çok isterim.
    abi iyi günler boludan selamlar...
    :rendeer:

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolocu

Alıntı tuncayguler14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ümmet abi gözümden kaçmış olabilir.boluya bidaha gezi düzenlersek senide aramızda görmeyi çok isteriz abi 10 eylülde yapılan gezi için sana ulaşamadık inşallah bidakine olur allah yeterki sağlık versin.bende seninle tanışıp yol maceralarını dinlemeyi çok isterim.
    abi iyi günler boludan selamlar...
    boludan geçerken mutlaka uğrarım bolu tabelasınıda sen çekersin olmazmı

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ümmet abiden resimler...

MT İstanbul Grubu

,

mondial servis müdür erdinç bey

mondial iç anadolu bölgesi servis sorumlusu özgür bey

satış sonrası hizmetler müdürü Levent bey

Aliağa drag yarışlarından bir resim tekteker arif

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    ummet abi yine konusturmus valla helal olsun

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    arkadaşlar eski resimlere baka baka sıkılmışsınızdır diye düşündüm sizin için yenilerini çektim bilgilerinize sunarım umarm beğenirsiniz.şimdilik manisadan gece 01 den sonra izmirden selamlar.görüşmek üzere
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Ümmet abiyi yakından tanıyan kimse olumsuz birşey söylemedi bu güne kadar. ben de yakından tanıdım. ister kamyonla gitsin isterse yürüyerek gelsin kendisini her zaman severim sayarım. önce insanları tanıyın sonra yaptıklarını tartışın derim.

ha bi de sorarım reklam diyen arkadaşlara. olabilir reklam olabilir fakat size kaç milyar versek 100bin km Türkiye turu atabilirsiniz bu motorla ve tek kişi?

BRRR (barış abi) demişti: ümmet abi bmw ile dolaşsaydı şu anda onu dünya tanıyordu.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    alp kardeşim olayların başını nerede başladığını ne şartlarda yaşandığını bilmediğinden birşeyler yazmışsın ümmet amca sadece bizim sitemizde değil türkiyede tüm motor sitelerinde takip ediliyor ve bilmediğin,çok yerde saygısızlık ve terbiyesizlik şeklinde tepkiler aldı bazı kendini bilmezler motoru kamyonetle taşıdığını ve bu motorun bu kadar yol yapamıyacağını iddaa ederek kendince bir şeyler yazdı ama kendisiyle karşılaşsan hikayesini kendinden dinlesen bunun azimle ve yürekle alakalı olduğunu anlayacaksın yinede ben sana kısaca bildiğim kadarını özetleyim ÜMMET AMCA 20 yıldır geziyor önceleri otostopla daha sonra farklı yollarla 7 kez ( benim bildiğim ) türkiyeyi dolaşmış ümmet amcamın sabit bir geliri yok emekli değil ailesi evi yok ben türkiyeliyim diyor memleketi sorulduğunda ve kimseye muhtaç olmadan bulabildiği yardımlarla dura kalka gidiyor motorunun bakımlarını kullandığı motorun servisleri yapıyor tabiidirki resimleride onlarla çektiriyor onların verdiği yedek parçaları nakite çevirip motora benzin koyuyor ve yola devam ediyor bazen aç bazen açıkta yatıyor bu şartlarda yolculuk yapabilen motorcu varsa konuşmaya HAK SAHİBİDİR ve reklam dersen haklısın seninde yaptığın MZ reklamı güzel olmuş binlerce km yapmış motorun eminim bu şartlarla gezmişsindir ve yüreğin ÜMMET PERKİTAN kadar büyüktür
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    apv 41 arkadaşım

kimseye hakaret etmek gibi niyetim yok. dalga geçmek de diiil aslında. sadece eğlenmek hoşça vakit geçirmek.

bu sitenin amacından biriside bilgi sahibi olmak değilmi?

yeni başlayacak birkaç kişiye örnek te teşkil edicektir muhakkak. şimdi o resimlere bakarak mondial alan arkadaş memnun kalırsa iiiki ümit abimi takip etmişim. diycektir. ya memnun kalmayan? eminim kulak çınlatıcaktır.

allah yolunu açık etsin. daha çok gezssin.

keşke mz in reklamını yapabilsem. keşke hepinize mz aldırabilsem. bir tane alman mz den şikayeti olan varsa emin ol kendi motorumu veririm. mz i sevmeyen varmı yaaaa????

apv 41 arkadaşım

burda herkes kendi fikrini yazma serbesttir. yada ben öylemi sanıyorum? ama bu demek diiildirki kötüleyerek veya aşağılayarak. öyle bir teşebbüsüm olmadı olamazda.

bütün motorcuları seviyorum ben. kim olursa olsun.

ilgine teşekkür
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alp arkadaşım,motosikletini hiç kullanmadan kamyonet kasasına yükle-indirle Türkiye'yi gezebilirmisin?Bu iş bile maddisini bi yana bırak sportif bir faaliyet gerektiri.Şimdi gelelim Ümmet abiye Türkiye'yi gezsin ve reklam yapsın diye para ayıracak birini bulmaya.Bu adam bu kadar medyatikmiki sınırsız kilometrelerce sponsor olsunlar.En çok motoru arıza yaparsa teknik destek verirler.Bence kalıcak yerinin ve yediği yemeğinde parasını ve artı ücret ödemeliler.Anladığım kadarıyla Ümmet abimizin yaptığı işi yapmak büyük cesaret istiyor.Çoğumuzda oturduğumuz yerden ahkam kesiyoruz.Biraz kıskanıyormuyuz ne?
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alp_tunay
    bazı mesajlar gereksiz olmuş sildim ..hakarete varmadığı sürece herkes her istediğini yazar ...fikrin neyse yaz arkadaşım ...ama ümmet abi ne reklam peşinde nede para ...yolu seviyo ümmet abi ..Allah hepimizi çaşitli karekterlerde yaratmış...Ümmet abiyi ,evliya çelebiyi gezsinm diye yaratmış.. bak benden sana demesi abi buyur gel misafirim ol de gelmezsede bişi bilmiyorum ...her davete cevap veriyo ...mondial çağrıyo ona gidiyo inan yarın x bi marka çağırırsa orayada gider...saygıdeğer bi abimiz bana 2 kere uğradı ...dahada uğrayacak ben onun bi kardeşiyim ...kapım her daim açık kendisine ...gönül soframızda yeri hep daimdir..

bence önce bi tanı kendisini sora yaz nası biridir ..neden dolaşır...hatta tavsiye ederim kendisi ile yapılan bi söyleşim var ilk sayfada oku ...Biz hep aynı insan modeli görmeye alışmışız arada sıradışı kişilerde çıkıyo ...onları yadırgıyoruz...yaz kış demeden yağmur çamur demeden binlerce km yi yapmak bu işi yaparken hiç bir maddi kaynağın olmaması , normal değil
    normal insan yapmaz diyoruz ama kim normal hayallerini çeşitli sebeplerden dolayı erteleyen bizlermi yoksa hayallerini her durumda uygulayan bu sıradışı kişilermi ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ümmet Abicim,sen hiç kafana takmadan yoluna devam et.Arkandayız Abim!
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ümmet abi, senin gibi güzel bir insanı tanımak benim için şereftir. Çok daha fazlasını hakediyorsun, dostluğuna ve motorculuğuna hayran kalmamak mümkün değil.
    Motorcu ruhun o iri bedenine sığmayacak kadar geniş, daha söylenecek ne söz var bilemiyorum. Güzel insansın vesselam....

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    evet arkadaşlar yeni macera 19.09.2006 salı sabahı itibarıile başladı.allah beni motor binmem için yaratmış normal koşullarda ve hava şartlarında sırasıile .turgutlu,salihli,köprübaşı,gördes, demirci,simav,gediz,çavdarhisar,kütahya, eskişehir,mahmuduye,çifteler,emirdağ,yunak,s& #252;lüklü,cihanbeyli,şereflikoçhis ar,kulu,evren,kırşehir,yerköy,yozgat,alaca,&# 231;orum,merzifon,havza,kavak,samsun,çarşamba ,ünye,fatsa,ordu,giresun,tirebolu,beşikdü ;zü,trabzon.gerisini trabzondan sonra yazarım.yolumun üstündekiler ellerini kaldırsın.dualarınız benimle olur inşallah.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abicim ..yolun açık olsun ...dualarımız senle merak etme...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Sevgili Ümmet agabeyim..
    İzmir toplantısı vesilesiyle seni tanıdıgıma ne kadar memnun oldum bir bilsen...Senin o koca bedeninin içindeki aslan gibi yüreğin ve insanlığın hepimize örnek olsun...
    Allah yolunu açık etsin..Kazasız belasız git gel...
    S&S

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ümmet abinin MT İzmir'in 1. Yaşgünü toplantısında bizlerle olan resimleri, MT İzmir'in 1. Yıldönümü ile ilgili diğer resimleri görmek isteyenler için....
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=21877

Ümmet Abinin Klasik Tabela gösterme hareketi

Bu da yeni stil tabela gösterme hareketi (yanlış anlaşılma olmasın işaret parnağadır )

tuncy09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Takdir etmemek mümkün degil...Saygilarimi sunuyorum... İmrendim, gipta ile şahit oldum...

Daha bu konunun ilk sayfasini okurken, "Mondial Ümmet Abi'ye ömür boyu sponsor olmali bu maceralarinda" diye kendi kendime soyluyordum...Yani mesela "motor çatlayana kadar kullanacagim" demiş Ümmet Abi...Ben de diyorum ki...her çatlayişinda yeni motoru garanti edilsin keşke. Ve/Veya benzin masrafı karşılansın...Ne olacak? Deposu taş çatlasa 15YTL'ye doluyordur. Benzin istasyonlarıyla mi bi anlasma yapilir nasil olur bilemem ama yapilsin mesela. Ümmet Abi yedek parcayı nakite cevirmek zorunda kalmasin benzin icin...Ama aralarda farkettim bunlar tartişilmiş saniyorum.

Bu arada deginmeden edemeyecegim...Bu kadar görgü tanıgı, birebir tanıyani vs varken de çamur atmak da kime/ne tarz insana yakisir bilmiyorum yani. İsteyen bu cumlemden alacagini almak istedigi kadar alsin. 3 kelimeyle ayip, yazık ve günah olur çamur atmak. (yok reklammış yok kamyonetmiş yok bilmem neymiş) Mondial'in açısından bakarsaniz evet bundan iyi reklam mi olur? Ben Mondial'in pazarlamasinin başında olsam...Direk bir ekip tahsis ederdim...Ümmet Abi'ye, tastamam 7 Türkiye turunun birinde eşlik etmesi amacıyla veya sıfırdan baslayip butun illerimizi kapsayan tura eslik etmesi amaciyla. Ve ne bileyim "Bir motorcunun serüveni" diye bir belgesel yaptirirdim.
    Bundan iyi reklam bilmiyorum Mondial icin olabilir mi? Bugun bir Çin malı motorun birakin 50 60bin km.leri...10.000 km yapmasi bile yogun hayretlerle karşılanırken bu motor ve Ümmet Abi'nin bu turu reklamlarin şahı olur. Diger yandan Ümmet Abi'nin açısından bakilacak olursa, bunca macerayı boyle bir reklam ve beklenti kaygısıyla yapmadigi gün gibi ortada.

Isteyen, düşleyen herkese nasip olsun boyle maceralar...
    Sürç-i lisan ettiysem kusura bakmayin...
    Maceralarin devamini merakla takip edecegim...İstanbul'da da karşılaşmak umuduyla...
    [B]Dance[/B] first [B]think[/B] later...It's the natural order...:wiinkk:

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler