Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

küçük motoruyla TÜRKİYE'yi dolaşan ÜMMET PERKİTAN

Motovento
    REKLAM ALANI
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    seni seviyorum ümmet baba yolun acık olsun sağlık sıhhat'le nice yollara sen cansın can
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Evet.
    20.09.2006 Ümmet abi Eskişehir'de...

Ümmet abinin gideceği yol güzergahı

Akşamüstü çok yağmur vardı!
    Sırılsıklam olduk...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonunda ümmet abi ile yüzyüze tanışma fırsatım oldu yarın sabahda ümmet abiyi yolcu edeceğiz

baslık atıyolardı cin yaramaz diye.caddede hava atmakmı,150 cc cinle uzunkopruden karsa gitmekmi.vay anam vay.butun motorcular egilir onunde bu abinin.konuya noktayı koymus.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Ümmet Abinin önünde eğiliriz ama Mondiyi anlatmayın bana gençler...Masal dinleyemem bu saatte...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

HevsMiSandiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 100kh hayalinde pug 103 sahibiyim:D taaaaaaaaa 79 model
    57710km dün yanında olmak elini öpmek isterdim ümmet abi daha sonra inşş birdaha görüşebiliriz
    ׺°”˜`”°º×קєรรเ๓เรtรtγļє×º°”˜`”°º×
    ¿?¿?¿?»|»|»U9uя«|«|«¿?¿?¿?

Arkadaşlar.
    Ümmet abi ; 21 Eylül 2006 - Saat : 17.00 itibariyle Eskişehir'den ayrıldı.
    Mahmudiye , Çifteler , Emirdağı güzergahını kullanarak , yolculuğuna devam edeceğini söyledi.
    Hayırlı yolculuklar diliyoruz!

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    ewet ümmet abiye iyi yolculuklar seni EMİN ol özliyicez emin abi buraya tatile gel
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    metehan motor mondial ...masal değil yani..parçaları değişmiş rektife olmuş olabilir ama mondial ..vede türkiye yollarında 57000 km yapmış ...kabullenmesende durum budur...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Aha merzifona da gidiyomus benim memleket ::

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    eskişehirden 16 itibarı ile ayrıldım şuan yunaktan yazıyorum.eskşehir mt ye benim için yaptıkarı herşeye minnetarım beni kendilerine borçlandırdılar.girişte bbaday karşıladı eskişehir tabelasından 10 km önce tabelaya geldiğimde 4 kişi daha bekliyordu yemek yerken bayağı kalabalıktık bana ayırdıkları zaman için başta volkan olmak üzere hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim onlarda devamlı benimle gezecekler. eskişehirde hiç sıkılmadım yabancılık çekmedim çünkü herşeyi düşünmüş eskişehir mt.konya yunaktan selamlar.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    ümet abi naber ? ben burak hayrlı yolculuk dilerim bu saatten sonra mondial muhabbeti yapmayalım ;)
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ümet abi naber ? ben burak hayrlı yolculuk dilerim bu saatten sonra mondial muhabbeti yapmayalım ;)
    iyi burak sağol biz mondıl mahabbeti yaparız sende dinlemezsin olur biter. insanlar mutlu olsunda neyle olursa olsunlar .seni seviyorum kendine iyi bak.not.ben mondıal biniyorum honda muhabbetimi yapçam.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümmet Abinin önünde eğiliriz ama Mondiyi anlatmayın bana gençler...Masal dinleyemem bu saatte...
    metehancım sen onlara aldırma mondıalda okadar kötü değil 146000 kişi onu kullanıyor kendine iyi bak yunaktan selamlar.
    www.perkitan.com

Motosikleti
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan motor mondial ...masal değil yani..parçaları değişmiş rektife olmuş olabilir ama mondial ..vede türkiye yollarında 57000 km yapmış ...kabullenmesende durum budur...

Abi benim teorime göre bu motor çok düzenli ve dikkatli kullanılıyor...belli sabit bir hızda sıkıştırılmayan bir motor 250.000 km bile yapar...Ümmet Abi temiz kullanıyor kendiside söyledi...yani artık parçalar kaynaşmış diyelim...istisnai durum bu...kabul edilecek durum yok...Mondı işte...Bak Kanuni olsa lafım olmayacak...Yerli mal derim sineye çekerim...Ama ithal edilmiş parçaları montajlayan bir firmanın mallarını savunmam...Kanunide aynı şeyi yapıyor ama yinede bazı ürünlerde (bobcat...tıger) belli kaliteyi yakalayabilmiş firma...

Ama mondı ağzıyla kuş tutsa yaranamaz bence...

Ümmet Abiye hayırlı yolculuklar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

[QUOTE=mete_han;436641]Abi benim teorime göre bu motor çok düzenli ve dikkatli kullanılıyor...belli sabit bir hızda sıkıştırılmayan bir motor 250.000 km bile yapar...Ümmet Abi temiz kullanıyor kendiside söyledi...yani artık parçalar kaynaşmış diyelim...istisnai durum bu...kabul edilecek durum yok...Mondı işte...Bak Kanuni olsa lafım olmayacak...Yerli mal derim sineye çekerim...Ama ithal edilmiş parçaları montajlayan bir firmanın mallarını savunmam...Kanunide aynı şeyi yapıyor ama yinede bazı ürünlerde (bobcat...tıger) belli kaliteyi yakalayabilmiş firma...

Ama mondı ağzıyla kuş tutsa yaranamaz bence...

Ümmet Abiye hayırlı yolculuklar...[/QUOTEmetehancım bende mondıalı honda.yamaha.ile kıyaslıyacağını tahmin etmiştim kanuni yazınca şık olmadı neyse senin kafanı fazla karıştırmayım ben böyle iyiyim
    www.perkitan.com

Motosikleti
    e abi senle MD de yazıştık bunu...Sende tamam dedin ya...Motorun nasıl bu kilometreye çıkması teorimi haklı buldun ya...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seninle tanıştığıma memnun oldum ümmet abi umarım birgün gene görüşürüz senin temenni ettiğin gibi belkide türkiye mt toplantısında

eğer yağmur bastırmasaydı senin ile karşılaşacağımız yere kadar ilerliyecektim ama senin kadar cesaretli olamadığım için yağmur hafif başlayınca yolun sağına çekmek sorunda kaldım

sonuçda bizim grup seni eskişehir tabelasının yanında bekliyordu umarım memnun kalmışındır

ümmet abi traş olurken bu arada berberde arkadaşımdır sitenin adresini verdim merak etti sitemizi

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    metehan bu sayfayı keşfetti ARTIK HİÇ BİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK kaçın kendinizi kurtarın ( ben hala seni seviyorum metehan ) ama sen yinede buraya yazma seni sonra özlemeyelim elimizde kalan tek ,,,,,, sensin
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

bunlarda benden yolun açık olsun ümmet abi

ümmet abi yine bekleriz,yolun buralara düşerse tekrar mutlaka haber ver bize..

Ümmet abi'ye gerçekten çok teşekkür ediyorum.
    Bize ; motosiklet kullanımı konusunda birkaç ipucu verdi.
    Bunlar bana nasihat gibi gelecek!

Ümmet abi ; muhabbet esnasında , sorularımıza karşılık :
    "Ben 60-65 km hızdan yukarısına çıkmam. Yolda arkamda konvoy oluşur. Önümde konvoy oluşur.Ama ben yine de hızımı değiştirmem. Eğer çok kalabalık olursa ; ben kenara çekilirim.Ya da dururum. Onlar geçer. Sonra ben yoluma devam ederim. Motorda hızlı gitmek için nedenim yok. Eğer hız yapacak olsaydım. Yarış motoru alırdım."dedi...

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler