Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Galatadaki Muhteşem Buluşma

Motovento
    REKLAM ALANI
    ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı
    Çilingoz tiryakilik yaratıyor

Turkuaz rengi denizi ile Karadeniz'de olduğunuzu unutturan bir yer Çilingoz... Şehir kaçkınlarının, dalgaların yüzlerce yıldır döve döve ilginç şekiller verdiği kayalıkların ve sazlıkların arasından akan yemyeşil bir derenin Karadeniz ile kucaklaştığı Çilingoz'u keşfetmesi aslında 30 yıl öncesine dayanıyor. Bu yöreye özgü longos denilen ormanı, birçok hastalığa iyi geldiği söylenen havası, sessiz kumsalı ve balık tutmaya meraklı olanları asla geri çevirmeyen bereketli denizi ile Çilingoz düpedüz tiryakilik yaratıyor. Nasıl mı? Çilingoz'da kaldığımız iki saatlik süre içinde 20 yıldır yaz - kış demeden her haftasonu bu cennete kaçan birçok şehir kaçkını ile tanışıyoruz. Onlar Çilingoz'un yerlileri. Yaklaşık 13 aile yazlarını ve kışlarını ormanın eteklerine kurdukları çadırlarda geçiriyor. Burayı görünce tatil yapmak için saatlerce yol alıp Akdeniz ya da Ege kıyısındaki beton kentlere giden yerli turistleri hiç anlamıyorsunuz... Unutmadan söyleyelim, yörenin havasının kalp hastalarına çok iyi geldiği, ormanlık alanda bulunan ve tetra denilen bir otun da sedef hastalığına iyi geldiği söyleniyor.

Nasıl gidelim?

TEM'i tercih edenlerin Mahmutbey gişelerinden Çatalca-Subaşı-Kestanelik-Çanakça-Dağyenice-Karacaköy-Yalıköy-Çilingoz tabelalarını takip etmeleri gerekiyor. Mahmutbey gişelerinden Çilingoz, 100 kilometre mesafede.

Nerede kalalım?

Çilingoz'da çadır kiralayıp

kalabilirsiniz.

ne dersiniz arkadaşlar...

abicim süper valla ozaman biraz renklendirelim köyümüzden resimler

NE YENİR?
    Çatalca da bulunan bahçelerden toplanan sebze ve ürünler taze olarak yol kenarlarında tezgahlanıyor. Piknik alanlarında kır lokantaları 5 ila 7,500 milyon TL arası fiyatlarla tavuk kanat, Urfa, Adana, kebap ve şişleri yapıyorlar. İnceğiz yolu üzerinden ulaşılan, Kral Kebap-Kanat bahçede mangal keyfi saat 23.00 kadar mangal servisi veriyor. Avcı Kebabı, güveçte kral Kebap, Patlıcan kebap Terbiyeli Tavuk şiş çeşitlerinin yanı sıra gözleme, peynirli Yufka Dürüm, Sahanda Yumurta, Taze süt, ve içecekler ile kahvaltı veriyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostdark+100000.............

bakalım bu kampta sonra ne kıyametler kopacak

Alıntı ferni adlı üyeden alıntı
    aaa vedat olur mu hiç? sensiz olmaz... sen olmazsan ben nası giderim! sen merak etme haftaya carsamba kadıkoyde toplanıyoruz saat tam 7de tamam mı?
    - arkadasalar yanlıs yone yonlendirdim tamamdır -
    +1

Motosikleti
    google arama motoru
    15 temmuz 2006 c.tesi Mahmutbey gişelerinden Çilingoz, 100 kilometre uyarmı arkadaşlar ne dersiniz kamp falan kalacak yerde mevcutmuş arayıp konuşuruz yer ve tarih nasıl uyarmı
    hatta yakın soner bi ugrayıp fiyat alır gibime geldi

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı ashes adlı üyeden alıntı
    soner nasıl abicim kıyıköy nasıl gidilir bak biz 150 km silivriye gitmiştik gebze-semizkum 150 km
    15 temmuza manyak mt keyifadamları için uygun mu bu arada kıyıköy nasıl gidilir

Özel araçla İstanbul üzerinden çıkış yapanlar Edirne yönüne doğru giderken Çerkezköy ayrımını kullanarak geldikleri Vize'yi geçtikten sonra, ağaçlı bir yoldan Kıyıköy'e varacaklar. Tercihiniz otobüs yolculuğu ise İstanbul Esenler otobüs terminalinden Kıyıköy'e 15:30'da yapılan seferin geri dönüşü Kıyıköy'den 08:15'te. İstanbul'dan uzaklığı 164 km. olan Kırklareli'nin Kıyıköy ilçesine yolculuk ortalama 2.5 saat sürüyor.
    ersen kıyıköy çok güzel ama orayı gezmeden de gezinin adını koymak yanlış olur önümüzdeki ginlerde gidip bakalım etrafta kırolar varmı kız arkadaş ve eşlerimizle rahat edecekmitiz,duş alabilecekmiyiz,şarkı türküye izin verilecekmi,cadırı olmıyanları ucuza konaklatabilecekmiyiz,.....
    yani bu işin bayağı bir sorumluluğu var
    yoksa ben kıyıköy e gittim balık lokantasında balığımıda yedim ama 40 kişi değildim
    olmadı kastro diye bir yerde var kıyı köye çok yakın orasıda olur hemde tam kumsala temiz bir nehir akıyor plajda deniz-orman-nehir 3 ü 1 arada
    hepsini konuşacağız çarşamba
    KAMP ADAMLARI

Motosikleti
    google arama motoru
    ashes, akalteke, ALBATROS-FB, araltı, Berru, Blacat, BRUCE, camadan, CHomCHok, dostdark, erkin_125mt, ferni, judas25, spyle, tmrbaykal, tweetys

nasıl arkadaşlar yerler yavaş yavaş buluyoruz aklınıza gelen yeri araştırın ve yazın resimli araya 2 tane parça koyun gösterime sunun aralarından seçelim hep birlikte bi oylama yaparız ama akalteke abimizin dedigi yer çok güzel vede yakın

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    15- 30 temmuz arası biz hanımla birlikte senelik izine çıkıyoruz
    15-18 arası bozcaada da geri kalan kısmı bilimum bölgelerde geçecek (ege bölgesi - fethiye falan arasında magnum gri bi fiestaya rastlarsanız ahada o biziz.)
    sonra gelincede ehliyetin ikinci sınavı olan direksiyon sınavına girecem...
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar geziye herkezin rahat ve güvenli bir şekilde gelebilmesi için 150 cc larin rahatca gidebileceği istanbula çok yakın veya gemiyle yolun bir kısmını gidip oradanda rahatca varabileceğimiz bir yer olmalı
    açıkcası motorla gelecek arkadaşların 3-5 saat motor kullanmalarını istemiyorum zaten sitede saatlarce yol gidilip 2 saat sonra saatlerce yol yapıp gelinen geziler var bizimki MT KEYİFADAMLARI gezileri olacak
    yol isteyen arkadaşlar yol yapılan gezilerde motorlarınla yol yapabilirler

neyse bu detayların hepsini çarşamba konuşacağız
    bu arada herkez 15 temmuz gününde müsait olup olmadığına baksın
    1 arkadaşımızı bile bırakmak istemiyorum (fırıldak vedatı bile )
    Sonercim, ben 13 Temmuz itibari ile Yurtdisina ( Almanya ) giris cikis yapmam lazim Oturma ölmesin diye, belki trenle Selanik yapip ertesi gün dönerim daha tam bilmiyorum ama ayarlayacam ve dönerkene Ersene 2 Sise Uzzzo kapcam getircem, dur bi bakiim ben napcama cünkü izin kulancam....

Motosikleti
    google arama motoru
    evet arkadaşlar nereye gidicez ne zaman gidicez cem sen 15 izne çıkıyorsun 17 gidersin tatil e ilk tatili bizle yaparsın

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    KAMP ADAMLARI

http://www.motosiklet.net/forum/show...539#post297539
    hadeeee eller havayaaaa yeni geziiiiiiiiii ayarlanmışşşşş

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sabahtan beri son sayfaya gelmeye çalışıyorum net iğrenç ötesi herneyse en sonunda msj yazabileceğim...

Uzun süre orda kalamasamda eğlenceyi kaçırmadım emeği geçen arkadaşlara tekrar teşekkür Dostdark o tşörtten bende istiyorum akşam sölemeyi unuttum...

Ayriyetten bbccdd doğru yazdım heralde (Barış abimiz) ellerine sağlık muhteşem bir şov yaptın insanın gitar çalası geliyo...

tekrar teşekkür

merhaba,

wir kommen auch mit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tweedy, freu mich riesig auf dich, fand es wirklich sehr schön dich kennen zu lernen.

bis bald
    viele gruesse

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Alıntı noela adlı üyeden alıntı
    merhaba,

tweedy, freu mich riesig auf dich, fand es wirklich sehr schön dich kennen zu lernen.

bis bald
    viele gruesse
    Alman yenge Diyorki!!!

Biz de geliyoruz Dost Dark kampina......

tweedy, seni görecegim icin Sevincliyim, tanistigima Sevindim.....gibim bisey yani

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    ja MUZO ne cabuk da zipliyorsun, tercu,amlarin icin sana minettarim
    all you need is love

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Alıntı noela adlı üyeden alıntı
    merhaba,

bis bald
    viele gruesse
    diyorki: AB Dönem başkanı Alamanya başbakanı sayın mrs merkel beni bu yaptığınız toplantıya AB uyum sürecinde Türkiyenin yükümlülüklerini yerinde incelemem için gönderdi.

Fakat iki duble rakıyı yuvarlayınca artık bende noolcak bu memleketin hali diye düşünmeye başladım.

Eyvallah noela bacı ne dediğini anlamasakta iyi bir kardeşe benzion ne diosan doğrudur.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    iŞTE MEKAN-I DER SAADET

[B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    helal istanbula bea. . kopmushsunus..
    CBR 600F Honda,

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yani benim vardiya çizelgemi alıp ona göre buluşuyosunuz diycem değildir dimi? Baktıkça içim acıyo sizin fotolarınıza.Bigün,bende bigün sizinle tekrar eğlenicem arkadaşlar.

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Yani benim vardiya çizelgemi alıp ona göre buluşuyosunuz diycem değildir dimi? Baktıkça içim acıyo sizin fotolarınıza.Bigün,bende bigün sizinle tekrar eğlenicem arkadaşlar.
    gel kardeş haftaya da ordayız kısmetse barışla şarkılar söylerken bulabilirsin.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler