Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Galatadaki Muhteşem Buluşma

Motovento
    REKLAM ALANI
    vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    yettim beyaaa...
    beyler kalmalı gezi mezi duydum....
    2-10 arası şirketin ofis gezileri var denetleme babında ben istanbulda olmayacagım kalmalı geziyi bensiz yapmazsınız diye düşünüyorum..
    yoksa yanılıyormuyum..yok canım yapmazsınızzzz...
    bakın gezide şişeden dansöz çıkmazsa ben çıkar oynarım fırıldak vedat olarak..
    ferniiii hocam satıldıkmı yoksa bilelim..
    benden sonra oynarsınız hhaaaa tanıyalım dostu arkadaşı vay beee...
    tamam haftaya çarşamba ben duymadım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    ok arkadaşlar kamp tarihini haftaya çarşamba galatada belirleriz

ve bu kampa kim göbekrakısı getirecekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
    KAMP ADAMLARI

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ya gezi mezi olmasın ondan sonra yeryerinden oynuyor ekonomi dağılıyo euro dolar borsa tepe takla atıyo memleketin selameti icin gezi yapmayalım yada yaparsak herkez boynuna birer tane nazarlık gecirsin nazara gelcez vallah akıllı olun dost var dostcuk var ikisini ayırın
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    2-10 TEMMUZ arası yapalım geziyi

8 temmuz 12-1 gibi bitiyorsa siz gidin biz size yetişiriz söz vermim ama erkutla berrak ta gelebilir.

göbek rakısı yokmuş ama ben rakıları alıp göbek etrafında çevireceğim soner kardeş
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

şöyle yapalım anket koyalım topiğe, en çok oyu alan tarih olsun gezi tarihimiz,

mesela bende ankarada olacağım temmuzda haftasonu ama hangi haftasonu o henüz belli değil

gelemesemde sorun değil, yeterki arkadaşlarım bir arada olsun ben bileyim iç geçireyim

Motosikleti
    Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı
    yettim beyaaa...
    beyler kalmalı gezi mezi duydum....
    2-10 arası şirketin ofis gezileri var denetleme babında ben istanbulda olmayacagım kalmalı geziyi bensiz yapmazsınız diye düşünüyorum..
    yoksa yanılıyormuyum..yok canım yapmazsınızzzz...
    bakın gezide şişeden dansöz çıkmazsa ben çıkar oynarım fırıldak vedat olarak..
    ferniiii hocam satıldıkmı yoksa bilelim..
    benden sonra oynarsınız hhaaaa tanıyalım dostu arkadaşı vay beee...
    tamam haftaya çarşamba ben duymadım..
    arkadaşlar tarih balli oldu 2 sinde gidip 10 unda dönüyoruz
    KAMP ADAMLARI

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Alıntı tmrbaykal adlı üyeden alıntı
    ehliyet sınavı 8 İnde tek soru bile çalışmadım.yazılı sınav
    sınavdan sonra olur.12-1 gibi sınav bitecek.

Tamer Sinavda bisey yok, ben sadece sabah otobüste bi göz attim o kadar....

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aaa vedat olur mu hiç? sensiz olmaz... sen olmazsan ben nası giderim! sen merak etme haftaya carsamba kadıkoyde toplanıyoruz saat tam 7de tamam mı?
    - arkadasalar yanlıs yone yonlendirdim tamamdır -

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    o zaman arkadaşlar 15 temmuz kalmalı kamp falan c.tesi den deniz kenarı yer olarak herkez düşünsün
    kıyıköy nasıl peki

http://www.sihirlitur.com/gezi/kiyikoy/foto.html# kıyıköy
    burasıda akçakoca düzceye 37 km mesela

Motosikleti
    barış dostum bukadar kişi resim bekliyoruz
    KAMP ADAMLARI

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar

Deniz Kenari

Alıntı ashes adlı üyeden alıntı
    o zaman arkadaşlar 15 temmuz kalmalı kamp falan c.tesi den deniz kenarı yer olarak herkez düşünsün
    kıyıköy nasıl peki

http://www.sihirlitur.com/gezi/kiyikoy/foto.html#
    Abi ilede deniz kenarı diyorsanız benim fikrim galata köprüsüne kamp kurarız hem deniz sıfır hem müzik hemde işe yakın en iyisi orası yada kadıköy
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

ashes kıyıköy, kastro falan süper de...
    eskihisar nasıl?

Motosikleti
    google arama motoru
    Alıntı ferni adlı üyeden alıntı
    ashes kıyıköy, kastro falan süper de...
    eskihisar nasıl?
    eskihisar küçük kamp yapılacak yer yok vede otel pansiyon yok bir otel var çok pahalı buraya günü birlik gelinip balık yenir lokantalarda deniz sıfır ama kıyıköy uyar asıl hatta sitemizde biri vardı orda tanıdıkları olan bak kıyıköyde ne yenir

Karadeniz'in şirin ilçesi Kıyıköy'ün birinci geçim kaynağı balıkçılık. Daha girişte gözünüze çarpan teknelerin çokluğu karşısında nostaljik bir balıkçı köyüne geldiğinizi fark ediyorsunuz. Dolayısıyla balık lokantalarının sayısı da oldukça fazla. Mevsimine göre değişen balık çeşitleri arasında yörenin en ünlü balığı Karadeniz'açıklarına bırakılıp sonra da gidip toplanan ağlardan çıkan kılçığı az, beyaz etli, lezzetli kalkan balığı, Mezgit, tekir, barbunya, karagöz diğer rağbet gören balıklardan. Uygun havalarda denize açılan balıkçıların yanısıra derelerde tutulan kefal balıkları, kayalıklardan toplanan, maydanozlu, limonlu sofraya getirilen haşlanmış pavuryalar bulunabilen lezzetlerden. Kıyıköy girişindeki balık halinde kentlere oranla daha ekonomik fiyatla balık almanız da mümkün

sihirlitur dan alıntıdır

Motosikleti
    arkadaşlar geziye herkezin rahat ve güvenli bir şekilde gelebilmesi için 150 cc larin rahatca gidebileceği istanbula çok yakın veya gemiyle yolun bir kısmını gidip oradanda rahatca varabileceğimiz bir yer olmalı
    açıkcası motorla gelecek arkadaşların 3-5 saat motor kullanmalarını istemiyorum zaten sitede saatlarce yol gidilip 2 saat sonra saatlerce yol yapıp gelinen geziler var bizimki MT KEYİFADAMLARI gezileri olacak
    yol isteyen arkadaşlar yol yapılan gezilerde motorlarınla yol yapabilirler

neyse bu detayların hepsini çarşamba konuşacağız
    bu arada herkez 15 temmuz gününde müsait olup olmadığına baksın
    1 arkadaşımızı bile bırakmak istemiyorum (fırıldak vedatı bile )
    KAMP ADAMLARI

ahanda ben tuttum bana uyar vallaha, sizin orayada artık bi kalmasız duzenleriz naapalım
    haydi millet kıyıköye mi gidiyoz?

Motosikleti
    Alıntı ferni adlı üyeden alıntı
    aaa vedat olur mu hiç? sensiz olmaz... sen olmazsan ben nası giderim! sen merak etme haftaya carsamba kadıkoyde toplanıyoruz saat tam 7de tamam mı?
    - arkadasalar yanlıs yone yonlendirdim tamamdır -
    evet farni süpersin
    aman kadıköyde bizi fazla bekletmesin bizim 600f imiz yok ya geç kalırsak ordan ayrılmasın beklesin bizi geçde olsa mutlaka geleceğiz
    KAMP ADAMLARI

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Çilingoz tiryakilik yaratıyor

Turkuaz rengi denizi ile Karadeniz'de olduğunuzu unutturan bir yer Çilingoz... Şehir kaçkınlarının, dalgaların yüzlerce yıldır döve döve ilginç şekiller verdiği kayalıkların ve sazlıkların arasından akan yemyeşil bir derenin Karadeniz ile kucaklaştığı Çilingoz'u keşfetmesi aslında 30 yıl öncesine dayanıyor. Bu yöreye özgü longos denilen ormanı, birçok hastalığa iyi geldiği söylenen havası, sessiz kumsalı ve balık tutmaya meraklı olanları asla geri çevirmeyen bereketli denizi ile Çilingoz düpedüz tiryakilik yaratıyor. Nasıl mı? Çilingoz'da kaldığımız iki saatlik süre içinde 20 yıldır yaz - kış demeden her haftasonu bu cennete kaçan birçok şehir kaçkını ile tanışıyoruz. Onlar Çilingoz'un yerlileri. Yaklaşık 13 aile yazlarını ve kışlarını ormanın eteklerine kurdukları çadırlarda geçiriyor. Burayı görünce tatil yapmak için saatlerce yol alıp Akdeniz ya da Ege kıyısındaki beton kentlere giden yerli turistleri hiç anlamıyorsunuz... Unutmadan söyleyelim, yörenin havasının kalp hastalarına çok iyi geldiği, ormanlık alanda bulunan ve tetra denilen bir otun da sedef hastalığına iyi geldiği söyleniyor.

Nasıl gidelim?

TEM'i tercih edenlerin Mahmutbey gişelerinden Çatalca-Subaşı-Kestanelik-Çanakça-Dağyenice-Karacaköy-Yalıköy-Çilingoz tabelalarını takip etmeleri gerekiyor. Mahmutbey gişelerinden Çilingoz, 100 kilometre mesafede.

Nerede kalalım?

Çilingoz'da çadır kiralayıp

kalabilirsiniz.

ne dersiniz arkadaşlar...
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Motosikleti
    google arama motoru
    soner nasıl abicim kıyıköy nasıl gidilir bak biz 150 km silivriye gitmiştik gebze-semizkum 150 km
    15 temmuza manyak mt keyifadamları için uygun mu bu arada kıyıköy nasıl gidilir

Özel araçla İstanbul üzerinden çıkış yapanlar Edirne yönüne doğru giderken Çerkezköy ayrımını kullanarak geldikleri Vize'yi geçtikten sonra, ağaçlı bir yoldan Kıyıköy'e varacaklar. Tercihiniz otobüs yolculuğu ise İstanbul Esenler otobüs terminalinden Kıyıköy'e 15:30'da yapılan seferin geri dönüşü Kıyıköy'den 08:15'te. İstanbul'dan uzaklığı 164 km. olan Kırklareli'nin Kıyıköy ilçesine yolculuk ortalama 2.5 saat sürüyor.

Motosikleti
    arkadaşlar
    hepimizide heyecan sardı
    herkez fikirleri ve bulduğu bilgilerle çarşamba gelsin ve hepsini irdileyelim
    bu arada bulduğumuz yere bir öncü gurubun gidip bizim kalite kraterlerimizi karşılıyıp karşılamıyacağını denetlemeli
    pazarlıklar yapılmalı en ucuz ve en kaliteli kampı düzenlemiliyiz
    KAMP ADAMLARI

BRUCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750 C4
    selamınaleyküm mt milletinin insanları
    Öncelikle bize dün geceki mükemmel eğlenceyi yaşatan barış ve vahit'e sonsuz teşekkürler.Dün gece bir şeyin farkına vardımki sanki herkes 10-15 yıllık arkadaş gibiydi.İnsanların gözlerindeki yaşama sevinci hemen fark ediliyordu.Alkol,kahve,çay falan filan gibi konularda rica ediyorum kimse polemiğe girmesin.
    Kalmalı kamp konusuna gelince Soner'in dediği gibi 3-5 saat motor kullanmak özellikle küçük scooter veya 150 cc motor kullanan arkadaşlar için çok yorucu olur.Kıyıköy çok güzel bir yer ama en son gittiğimiz semizkumdan 200 km. ileride.Bence Eskihisar'dan feribotla geçtikten sonra bir yığın alternatif mevcut...mesela iznik olabilir,göl kenarında harika kamp yerleri var,ya da mudanya,tirilye,armutlu,gemlik gibi seçeneklerde mevcut.Ayrıca dünya kupası bitmeden(9 temmuz) ben şahsen bir yere kımıldamam.
    Hepinizi çok seviyorum

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler