Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

MT[izmir] 18 Mart Çanakkale Gezisi Fotoları Sayfa 15,17

Motovento
    REKLAM ALANI
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Egelim Toplanma günü ve saatinde belirlenen yerde ol gurubumuzdan kimse kimseyi yolda bırakmaz biliyosun elbette artçı olabileceğin biri vardır benim artçım var bir başkasını almam mümkün değil...

Cenkmenderes Geziye katılacak olmana inan çok sevindim bizde seninle tanışmaktan çok mutluluk duyacağız hocam 18 martta görüşmek üzere ismini listeye ekliyorum ( ufak bir rica ) İstanbuldan katılmak isteyenler var gördüğüm kadarıyla motoru olmayan benzine ortak olmak isteyip artçı olabilecek arabayla gelecek olan varsa arabaya geziye gelmek isteyenlerden alabilecekleri bir organize etseniz istanbul olarak bu arada kamp işi düşündğrmesin havalar artık gayet iyi ve iyiye gidiyo uyku tulumu ve çadırla üşünmeyeceği düşüncesindeyim zaten geç saatlere kadar otururuz

Nufer

Gurubumuz bay ve bayan karışıktır eşleriyle veya kız arkadaşıyla gelecek olanlar var ( her gezimizde olduğu gibi ) bayan arkadaşını çekinmeden getirebilirsin

Son ricam!! evet bende geliyorum varsa + ?? belirterek yazalım listeyi kesinleştirmek için... !!

KATILIM LİSTESİ

1 Egeknn

2 Apv41

3 Kuvva

4 Akrep

5 Karakız

6 TenTen35

7 Tenten in kardeşi

8 Nevzat 150

9 Ahmet

10 HalaOğlu

11 Marko

12 Derin

13 Derin ( eşi )

14 Egelim

15 HULK

16 by_screem

17 Pelince

18 DostDark

19 Ati

20 Apv41 ( eşi )

21 Rohan

22 CenkMenderes

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v-strom 2005 transalp 2008
    ya bu sitenin hic canakkale üyesi yokmu acaba varsada gelin şurda konaklarsınız,şurda yersiniz,şurda cadır kurarsınız gibi öncülük yapacak kimse yokmu.

cagri3585 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende varım millet benide yazın ilk defa böle bi geziye katılcam umarım güzel olur

bende kız arkadaşımla gelmeyi düşünüyorum şimdilik gelcem gibi gözüküo ama bakalım arkadaşlar nerde toplanacağımızı saat kaçta toplanacağımızı gönderirler artık şimdiden teşekkürler

by_screem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BURGMAN400 gsxr 600
    gelsinnnnnn artık su gun sabırsızlanıyorum

maniaclee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORAN MT150
    egeknn beni unuttuğunu düşünmüyorum çünkü gruba en son katılanlrdan biriyim ÇANAKKALE ÇIKARMASINDA bende varımm biliyosun zaten... listeye ismimi eklersen daha kalabalık görünür...

APACHEE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JINLUN 150 JL
    Arkadaslar Ben Yeni Bir Uyeyim Bi Turlu Takip Edemiyorum Sizin Gezi Programlarinizi Ama Insallah Bundan Sonra Her Yere Bende Takilirim Pesinize.... Ben Ufak Bir Kaza Gecirdim Eger Motorum O Tarihe Kadar Cikarsa Bende Bu Kafilede Yer Almak Isterim

Yaaaaaawwwww Arkadaslar Sesimi Duyannnnn Yok Muuuuuu Benide Eklermisiniz.... Bide Bu Sitede Usta Olmus Bi Arkadasla Irtibata Gecmek Istiyorum.... Bana Yardimci Olurmusunuz

Bide Arkadaslar Toplanma Yerini Yazmamisiniz Nerede Toplaniyosunuz

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajınıza ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Arkadaş, 4 tane mesaj art arda atacağına mesajına ekleme yapman daha faydalı olacaktır, mesaj kirliliğini önlemek açısından. Bu arada nerde yaşarsın, nerden geleceksin gibi bilgiler olmadan sana kimsenin yardımcı olabileceğini sanmıyorum. Ben eğer benimle gelecek benzin ve feribot parası ortakcılar olursa araba ile gitmeyi de dusunuyorum. ben + 3 kişi olarak gidebiliriz. Tahmini arabamın yakacagı benzin + feribot ücreti olarak kişi başı 50 YTL civarı bir ücret öderiz. Ciddi olarak buna istekli arkadaşlar bana mesaj atsın ve sonradan cayma olmayacak olsunlar. Ben her şekilde gideceğim. Arabaya müşteri bulamazsam motorumla gideceğim ekonomik olması açısından.

Bu arada motorla niye gitmiyorsun diyebilecek arkadaşlara cevap olara, istanbul tarafından gel beraber diyelim diyen bir grup yok ve o kadar yol tek başına çok çekilir birşey değil. Kimse gelmiyorum derse ekonomik açıdan yine de motorumla gideceğim tabi. Orada görmek istediğim arkadaşlarım var
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle aramıza hoşgeldin APACHE,kendini tanıtırsan seviniriz.
    cenkmenderes,ilgin için teşekkür ederiz.sizlerle tanışmayı bizde çok istiyoruz.Çanakkale gezisi ayrıca motor severlerin kaynaşacağı bir gezi olacak.daha ayrıntılı bilgiler ve son durum son hafta başında bildirilecektir.herkese sevgi ve saygılarımıda yolluyorum.

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    KATILIM LİSTESİ

1 Egeknn

2 Apv41

3 Kuvva

4 Akrep

5 Karakız

6 TenTen35

7 Tenten in kardeşi

8 Nevzat 150

9 Ahmet

10 HalaOğlu

11 Marko

12 Derin

13 Derin ( eşi )

14 Egelim

15 HULK

16 by_screem

17 Pelince

18 DostDark

19 Ati

20 Apv41 ( eşi )

21 Rohan

22 CenkMenderes

23 Maniaclee

24 Cagri3585

25 Apachee

Şu an katılımda son durum bu Toplanma günü hareket saati gibi bilgileri ayrıntılı biçimde yazmıştım bu hafta sonu toplu çadır uyku tulumu pad gibi ihtiyaçları almak için cumartesi günü buluşucaz ilgilenen arkadaşların alaka göstermesini istiyorum aynı gün bayrak şapka gibi şeylerde alınacak sanırım bende gelicem diyen arkadaşları listeye eklemeye devam ediyorum ancak.. bu arkadaşların nereden katılacakları kim oldukları gibi birtakım kısa tanıtımları da olsaydı keşke diye düşünüyorum ilgi ve alakası için herkese teşekkürler devamını bekliyoruz...

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Eğer Hava Şartları Müsait Olur Ve Başka Bir Aksilikde Olmazsa Kesinlikle Bende İstanbul'dan Katılmayı Düşünüyorum. Eğer İstanbul'dan Katılacaklar Olursa Birlikte, Olmazsada Ben Gelmeyi Düşünüyorum.(Ayrıca Çanakkale'yi özelliklede gideceğimiz yer olan Eceabat, Kilitbahir,Kocatepe,Şehitlik,Anzak Koyu,Conk Bayırı gibi yerleri hem askerliğim dolayısı ile hemde birçok defa gittiğimden dolayı hem kamp için mükemmel yerlerin olduğunu söyleyebilirim hemde kalınacak çook ucuz pansiyon ve otellerin olduğunu söyleyebilirim, Ayrıca Yiyecek ve İçeceğinde hem ucuz hemde bol olduğu biryer.....Gidecek olan arkadaşların bilgilerine.... Asla pişman olmayacağınız bir gezi...)
    Kurtların Olduğu Yerde...Çakallara Asla Yer Yoktur....

Motosikleti
    jameika34, hacı yazdıklarım okunmuyor mu yahu. Ben de kesin geliyorum dedim. Beraber gidebiliriz. Şu istanbul ayağını bir oluşturalım. Kesin geleceğim diyenler bir belli etsin kendini..

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Cenkmenderes

Bu iş sana düştü dostum istanbuldan katılacaklar için organize olma buluşma yeri ve saati işini ayarlama işi ile ilgilensen çok memnun olucam zaten görünüş onu gösteriyo Jameika 34 listeye ekliyorum

KATILIM LİSTESİ

1 Egeknn

2 Apv41

3 Kuvva

4 Akrep

5 Karakız

6 TenTen35

7 Tenten in kardeşi

8 Nevzat 150

9 Ahmet

10 HalaOğlu

11 Marko

12 Derin

13 Derin ( eşi )

14 Egelim

15 HULK

16 by_screem

17 Pelince

18 DostDark

19 Ati

20 Apv41 ( eşi )

21 Rohan

22 CenkMenderes

23 Maniaclee

24 Cagri3585

25 Apachee

26 Jameika34

lost_highway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARN 125
    ya ben yeni bir tane scooter alıcam. e gelsem gusel olcak sankide az birazda tecrube gerek degilmi Simdi dagıtmayalım yolda falan. Birde arkadaslar bayan katılımı ne oranda sitede yani Bir an yalnızmısım gibi geldide...

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Alıntı lost_highway adlı üyeden alıntı
    ya ben yeni bir tane scooter alıcam. e gelsem gusel olcak sankide az birazda tecrube gerek degilmi Simdi dagıtmayalım yolda falan. Birde arkadaslar bayan katılımı ne oranda sitede yani Bir an yalnızmısım gibi geldide...
    Motorun hayırlı olsun elbetteki uzun bir yol biraz tecrübe gerektirir ancak gurup sürüşü yapılacağından ve gurupta tecrübeli sürücüler bulunduğundan kontrol altında gidip gelebilirsin tabii nereden katılacağını bilmiyorum kendini tanıtmamışsın !!

Gurupta bayan sayısı az sayılmaz !!

Motosikleti
    Kenan, zaman biraz daha yaklaşsın ona göre birşeyler düşünürüz. Şu anda buluşma yeri, saati vs. için biraz erken.

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    1 acemi tüm grubun haşat olmasına neden olur egeknn grup içindeki profesyoneller kullanmıyacaklar o kişinin motorunu kendi kulanıcak profesyonel kişiler olsa kaç yazar senden böyle bir cevap beklemezdim
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    bedri ya bazen seni anlamakta çok zorlanıorum hem gülmüşün hem kızmışsın ne demek istedin yaw
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Bedri Ninjalaşma yine anlamadığın konularda yorum yapma

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    benim bilmediğim 5 vakit namaz oda şu an için işime gelmiyor
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Önümüzdeki 4 günlük hava tahmini.. Ayın 10 unda tekrar 5 günlük tahmini yayınlıyacağım yakından takip edelim ama benim düşüncem havanın iyi olacağı yönünde ....

ÇANAKKALE HAVA DURUMU

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler