Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

moto gp de görev almak istermisiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    yarış sezonu başladı 29-30 nisan tarihlerinde yapılacak moto gp yarışlarında hakem olarak görev yapmak, bu muhteşem yarışları tribünde seyretmek yerine içinde hissetmek isteyen arkadaşlar sizleri TMF nin toplantılarına davet ediyorum dün akşam ilk toplantımız gerçekleşti ikinci toplantı tarihi 28 mart salı saat 19:00 da taksim de gençlik ve spor genel müdürlüğünde yapılacaktır.gönüllülük esasına dayanan hakemlik görevi için katılımlarınızı bekliyorum.Tşk.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    Ben düşünürüm. Ancak bu konuda herhangi bir deneyimim yok. Alacağımız eğitim sonrasında motor sporları konusunda nasıl görevler alabiliriz??
    Less is more...

Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    toplantılara düzenli olarak katıldığınız takdirde yarışa kadar gerekli eğitimleri alabileceksiniz hakem olarak görev alırsınız
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Yaa varya yasemin beni bir gecede hakem yaptın ya bakalım sayende nasaya katılıp uzaya ne zaman gideceğim

Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    o da olur bi gün dost dark ben her yere uçarım uçmaya hazır kimler varsa katılsın bana

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    yaa sen delisin seni bu yüzden seviyorum

vedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    a2, bu işten para kazancakmıyız?
    Less is more...

Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    Alıntı vedo adlı üyeden alıntı
    a2, bu işten para kazancakmıyız?
    paranın ne önemi var vedo dostum bu yarışı içinde hissetmenin yanında dimi, bu motor sevdası bizlerde oldukça eminim herkes üste para vermeye bile hazırdır diye düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum hey motor tutkunları?

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    herşey istanbul da :(

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    İstemem
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı A2 EHLİYET adlı üyeden alıntı
    paranın ne önemi var vedo dostum bu yarışı içinde hissetmenin yanında dimi, bu motor sevdası bizlerde oldukça eminim herkes üste para vermeye bile hazırdır diye düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum hey motor tutkunları?
    EVEEEET!!! doru doru Hoca destek cıkın havada kalmasın cümle ayıp :D
    Comfirmation Bias

bende ısterım tabi görev almayı ne olur bana cvp yazın e mailimi bırakayım
    tugrul_0019@hotmail.com

KLEBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bws 100... WR 125 R
    görev alalım tabi ki seve seve ama toplantılar ist da.
    MOTOSİKLET BİR TUTKUDUR...

Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    Alıntı KLEBER adlı üyeden alıntı
    görev alalım tabi ki seve seve ama toplantılar ist da.
    Seni de yarışları izlemeye bekliyoruz o halde arkadaşım.

IBRSEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eeh A2 yaz o saman beni de hakem olarak.. sadece toplantıya katılmak yeterli ise bu hakemlik işinin yetkin olmakla bi ilgisi o sanırım.. eğer var ise neler gerekiyor (TC vatandaşı olmak, 1.80 boy, mayolu boy ve vesikalık fotoğraf, vb....) , açıklarsan sewinirim..
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="3"]Risk almayan ilerleyemez. Kaplumbağa bile ilerlemek için kafasını kabuğundan çıkarır.[/SIZE][/FONT]

:bounce: [SIZE="3"][COLOR="Silver"]1[/COLOR][B]B[/B][COLOR="silver"]9[/COLOR][B]J[/B][COLOR="silver"]0[/COLOR][B]K[/B][COLOR="silver"]3[/COLOR][/SIZE]

Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006

hakemlik şartları

Alıntı IBRSEN adlı üyeden alıntı
    eeh A2 yaz o saman beni de hakem olarak.. sadece toplantıya katılmak yeterli ise bu hakemlik işinin yetkin olmakla bi ilgisi o sanırım.. eğer var ise neler gerekiyor (TC vatandaşı olmak, 1.80 boy, mayolu boy ve vesikalık fotoğraf, vb....) , açıklarsan sewinirim..
    toplantılarımız eğitim semineri niteliğindedir aldığınız eğitim sonucunda sınava girip lisans alacaksınız. evrakalar: öğrenim belgesi fotokopisi,nüfus cüzdanı fotokopisi ve 2 adet resim adresini telefon ve maillerini veriyorsun ve bu seminerleri aksatmamak önemli.güzellik yarışmasına değil hakemliğe katılacaksın arkadaşım resim şeklini karıştırmayalım.

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

IBRSEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı A2 EHLİYET adlı üyeden alıntı
    toplantılarımız eğitim semineri niteliğindedir aldığınız eğitim sonucunda sınava girip lisans alacaksınız. evrakalar: öğrenim belgesi fotokopisi,nüfus cüzdanı fotokopisi ve 2 adet resim adresini telefon ve maillerini veriyorsun ve bu seminerleri aksatmamak önemli.güzellik yarışmasına değil hakemliğe katılacaksın arkadaşım resim şeklini karıştırmayalım.
    ilgine teşekkürler..
    "...güzellik yarışmasına değil hakemliğe katılacaksın arkadaşım resim şeklini karıştırmayalım..."yahu hakemin güzeli/yakışıklısı ii olmaz mı??...

peki bu istenenler ilk toplantıya gelindiğinde mi yoksa öncesinde mi ibraz edilmeli.. ayrıca, seminer ne kadar sürecek ve yüksek okul - lise ayrımı yapılıyormu ??

ilgine ve topic'ine teşekkürler.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="3"]Risk almayan ilerleyemez. Kaplumbağa bile ilerlemek için kafasını kabuğundan çıkarır.[/SIZE][/FONT]

:bounce: [SIZE="3"][COLOR="Silver"]1[/COLOR][B]B[/B][COLOR="silver"]9[/COLOR][B]J[/B][COLOR="silver"]0[/COLOR][B]K[/B][COLOR="silver"]3[/COLOR][/SIZE]

Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    Alıntı IBRSEN adlı üyeden alıntı
    ilgine teşekkürler..
    "...güzellik yarışmasına değil hakemliğe katılacaksın arkadaşım resim şeklini karıştırmayalım..."yahu hakemin güzeli/yakışıklısı ii olmaz mı??...

peki bu istenenler ilk toplantıya gelindiğinde mi yoksa öncesinde mi ibraz edilmeli.. ayrıca, seminer ne kadar sürecek ve yüksek okul - lise ayrımı yapılıyormu ??

ilgine ve topic'ine teşekkürler.
    rica ederim arkadaşım,bu evrakları ilk gelirken getirirsen iyi olur moto gp 29-30 nisan tarihlerinde olacak o zaman kadar kadar yeterli eğitimi alacağın prg. verilecek bu çok zamanını almayacak şuan için ilk toplantı tarihi 28 mart salı saat 19:00 da ben değişiklik ve toplantı tarihlerini size buradan duyururum ayrıca öğrenim durumu önemli değil.ingilizcen varsa sana avantaj sağlar.ama şart değil.

pompicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yasemincan beni de unutma
    http://www.kaan.in

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler