Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

RR İstanbul buluşma

Motovento
    REKLAM ALANI
    demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    16 nisan pazar günü İstanbul RR Dadyw sahipleri (harley owners gibim bi şey oldu bu ) olarak bi buluşma yapıyoruz (diğer motosiklet sahiplerini de bekleriz tabii ki). Niyetimiz standartların bir hayli altında bir süratle Anadolu Kavağına doğru şöyle bir gidip gelmek, daha büyük organizasyonlara katılacak tecrübeyi yeni motosiklet sahibi arkadaşlara kazandırmak...
    Bekleriz efendim!..

09.30 Sirkeci arabalı vapur iskelesi
    10.30 Harem
    11.00 A.Hisarı, spor akademisi

1- demonicdreams (sirkeci)
    2- kaldera (harem)
    3- atiraptor (harem)
    4- fes71 (a.hisarı)
    5- cuk_o (sirkeci)
    6- DinoF1 (a.hisarı)
    7- myway (harem)

Katılmak isteyenler gruba ekleneceği mevkii nickinin yanında belirtirse daha iyi organize olabiliriz.

ARKADAŞLAR PLAN ŞİLE MOTOSİKLET.NET GEZİSİ OLARAK DEĞİŞTİ!.. AYRINTILAR İLERİKİ MESAJLARDA...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Sevgili demonicdreams, Sizin Fuar günü yaptığınız gezi resimlerini ve aranızdaki "konuşmaları" imrenerek izledim. Bir RR sahibi olarak gerçekten gıpta etmiş, sizlerle tanışıp birarada olamadığıma üzülmüştüm. (Ben bu fuara gidememiştim.)Şimdi de Aynı gün (16 Nisan pazar) Motosiklet . Net olarak Şile Yolu üzerinde Yeşil Vadi 'ye piknik düzenlendi. saat 11.00 de İKEA'da buluşulacak. Listeye yazılmıştım. Bu büyük organizasyona RR gurubu olarak birlikte katılsak hoş olmaz mı? uzaklık A. Kavağı ile aynı..
    Ayrıca Kavak gezisini Ctsi yaparsanız ya da haftaya seve seve katılırım.
    Bir araya gelmek üzere sevgiler.
    dogma .

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    beyler topluca sizde 16 sındakı piknige gelın baya bı katılım var orda hemde baya bı sızde katılın her telden motor olucak daha ıyı olur

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Arkadaşlar gezi düzenlenen bir tarihte ikinci gezi bence gereksiz

Motosikleti
    DADYW
    aslında aynı gün düzenlenen diğer geziye katılmayı çok istiyorum(z).
    ama içimizde yeni motosiklet kullanan arkadaşlar var, henüz rodajda olanlar var. onları düşünerek düzenledik bu geziyi. aynı kadro ilk toplu motosiklet.net gezisine kesinlikle katılacağız.

gereksiz olduğunu düşünmenizi anlayabilirim dostdark ama biraz önyargılı olmuş seninki. gerçekten sebebimiz olmasa neden asıl organizeye katılmayalım ki.

şu an 8-10 kişiyiz. ve bu kadro motosiklet.net gezilerini devamlı adamları olacaktır!

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı demonicdreams adlı üyeden alıntı
    aslında aynı gün düzenlenen diğer geziye katılmayı çok istiyorum(z).
    ama içimizde yeni motosiklet kullanan arkadaşlar var, henüz rodajda olanlar var. onları düşünerek düzenledik bu geziyi. aynı kadro ilk toplu motosiklet.net gezisine kesinlikle katılacağız.

gereksiz olduğunu düşünmenizi anlayabilirim dostdark ama biraz önyargılı olmuş seninki. gerçekten sebebimiz olmasa neden asıl organizeye katılmayalım ki.

şu an 8-10 kişiyiz. ve bu kadro motosiklet.net gezilerini devamlı adamları olacaktır!
    Dostum önyargılı olduysam özür ama rodaj da da yanımıza gelebilirsiniz kitapda 30 yazdığına bakmayın makineleri zorlamadan 50-70 basabilirsiniz size iyi geziler diliyorum.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    sevgili raptor grubu..
    aslında yukarıda cevap yazan arkadaşlar bir bakıma haklılar.bence şilede uygundur.sizin geliş saatlerinizide çok etkilemez hatta değiştirmez bile.siz de kabul edersenız karşıdan gelen grupla buluşur bu tarafa geçersiniz.bende harem yerine ikeanın oraya gelir buluşuruz.
    bence arkadaşların teklifi mantıklı. fes71 ve dınof1 de ümraniyeye gelebilir onlarada oldukça yakın..
    sonuç olarak birlikteliğimiz bozulmamış olur ayrıca diğer arkadaşlarla tanışmış oluruz.ufkumuzu geniş tutalım derim..uygundur

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Her RR sahibi gelebiliyor mu? Bende 1000RR var. Uyar mı heheheh
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

fes71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D250
    Ben de derim ki biz önce kendi yaptığımız bir organizasyonla girizgah yapalım akabinde düşünürüz.
    PRUVANIZ NETE,DENİZLERİNİZ SAKİN,
    MOTOSİKLET HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN! 34 HVD 12 SİYAH İNCİ

Motosikleti
    Regal Raptor Class
    Şimdilik ufak çaplı bir gezinin daha iyi olacağını düşünüyorum. Benimle birlikte bir abimiz daha katılacak, o benim kadar cesaretli değil, ilk motosiklet olarak bir scooter seçti. Her ikimizin motoru da daha 100km bile olmadı.
    Öte yandan, bugün Ali usta benim egsozu ve aküyü değiştirdi. Anadolu kavağı çok sık gittiğim ve bildiğim bir yol, kalacaksam bildiğim yolda kalayım diye düşünüyorum.
    Sonuç olarak; Büyük bir organizasyon var aynı gün, ona katılmak isteyen arkadaşlar olabilir, katılsınlar. Koca bir yaz yeni başladı, daha ne geziler düzenleriz birlikte.

myway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, bende katılacam bu pazarki organizasyona, benim için maksat bereber olabilmek ve sizlerle tanışmak, bende motorunu yeni alan ve henüz 350km lik tecrübesi olan birisi olarak pazargünkü büyük organizasyon ne yalan söyliim biraz gözümü korkuttu, grup sürüşleri vs, yeterli tecrübem olmamasından dolayı düşündürüyor beni.
    Sanki aramızda yapacağımız ufak gezi yeni başlayanlar için daha ideal olacak. Ancak yinede dediğim gibi çoğunluğun kararına uyarım, tanışalım güzel bi gün geçirelim yeter benim için.

Motosikleti
    DADYW
    dinoF1, fes71 ve myway'in söylediklerini kastetmiştim ben de küçük gruplu bi gezi yapalım derken. Bu gezi diğer arkadaşlara tecrübe olacaktır ve bundan sonraki ilk büyük organizasyona biz de katılırız bu tecrübeyle.

İnanın motosiklet.net ferdi olarak orda olmayı isterdim. Bir daha ki sefere diyelim artık.

boy; tabii ki 1000RR ile katılabilirsin ama 10 dakikada bir mola verip bizi beklemen gerekecek. Bir de yanlışlıkla bizi ezme yolda olur mu
    myway seni de ekliyorum listeye
    dinoF1, fes71, myway, atiraptor.. ekibe hangi noktada katılacağınızı yazarsanız iyi olur.

09.30 Sirkeci arabalı vapur iskelesi
    10.30 Harem
    11.00 Kavacık

1- demonicdreams (sirkeci)
    2- kaldera (harem)
    3- atiraptor
    4- fes71
    5- cuk_o (sirkeci)
    6- DinoF1
    7- myway (harem)

Katılmak isteyenler gruba ekleneceği mevkii nickinin yanında belirtirse daha iyi organize olabiliriz.

demonicdreams, ben haremden katılacağım.

fes71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D250
    Kavacık ama 11.00 bana biraz erken geliyor.En kötü ihtimalle Kavak'ta katılırım.
    PRUVANIZ NETE,DENİZLERİNİZ SAKİN,
    MOTOSİKLET HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN! 34 HVD 12 SİYAH İNCİ

dhocka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 REGAL RAPTOR
    arkadaşlar bendeniz tembel herifin tekiyim. pazar sabahı uyanabilirsem geziye ben de katılmak istiyorum. ama siz yine de bana fazla güvenmeyin listeye eklemeyin. sağım solum belli olmaz
    34 TJ 9005

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı myway adlı üyeden alıntı
    demonicdreams, ben haremden katılacağım.
    o zaman sizinle 10 ,30 da haremde buluşuruz

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı
    o zaman sizinle 10 ,30 da haremde buluşuruz
    tamam kaldera 10.30 da haremde, haremde nerede buluşacaz bide onu söyleyebilirmisin

Motosikleti
    DADYW
    Alıntı myway adlı üyeden alıntı
    tamam kaldera 10.30 da haremde, haremde nerede buluşacaz bide onu söyleyebilirmisin
    Ben Harem'i bilmem ama Avrupa Yakası'ndan arabalı vapurla Harem'e geçeceğimize göre Harem'de Sirkeci'den gelen arabalı vapurların yanaştığı iskelede buluşacağız (bu nasıl bir cümledir yaa!).

Alıntı demonicdreams adlı üyeden alıntı
    Ben Harem'i bilmem ama Avrupa Yakası'ndan arabalı vapurla Harem'e geçeceğimize göre Harem'de Sirkeci'den gelen arabalı vapurların yanaştığı iskelede buluşacağız (bu nasıl bir cümledir yaa!).
    bence süper bi cümle, sirkeciden gelen arabalı vapurların yanaştığı iskelede buluşuyoruz

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    RR İstanbul Buluşma
    Arkadaşlar, bence bu başlık eksik olmuş.

Doğrusu şöyle olmalıydı : Su Soğutmalı RR İstanbul Buluşma
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler