Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

[İstanbul/Yalova/Eskişehir] MT 2 Eylül 2007 Bursa Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cıbıf tayfası ile iletişime geçip topluca gelin o zaman olcan kardeşim oraya +6veya7cıbıf da ekle

Çok eğleneceğimizi düşünüyorum...Acaba futbol topu falan mı bulsak bi yerlerden halat falan ip atlarız
    top lazmsa ben bademliden getiriim :D
    yanız cıbıfcılarda gelirse iskenderde yer kalmıcak mudanya yolundaki kaç kişi alırki? botanikteki en az 100-200 kişi alır ama onu biliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ssizi gidi cbf çiler sizi ayrımcılık yapmasanıza güsel kardeşim günün birinde yanlışlıkla cbf alırsam sizle takılmicam sanki takılsam bişi kazanacaksınızda bende kendimi fasulyeden sayıyırum yanlışlıkladan kastım hedefim farklı bi motor o yüzden kimsecikler alınmasın cbf in kalkışları falan çok ii test ettim onayladım ve kendimi gene fasulyeden saydım

sadece kalkışları çok güzel Fabrikasyon lastikleri çok vasat ya yağmurda görkem'in halini biliyorum da Gazı açamıyordu sanki altında 600cc racing var
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    tabanvay
    git cıbıf başlığına yorum yap olum biz adamları kırmyalaım dedik

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Onlar da bizden onlar da MT Onları da Bursa'ya bekliyoruz.Bizle birlikte hoş vakit geçireceklerini düşünüyorum...
    AKIN FİDAN

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    @erdo2002;
    CBF kullanıcılarından Discordian(gelememe ihtimali varmış) ve CİHAN geliyorlar bildiğim kadarı ile...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    arkadaşlar benide listeye ekleyebilirsiniz. ben bu akşamdan çıkıyorum yola. yarın bursada görüşürüz.
    GT650R

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    oFLuAlper, listeye ekledim

Bir de kesin gelenleri, gelmeyenleri belirlersek artık, yarın buluşma noktalarında 3-5 motor kalmayalım...

Not: Bunları yazarken ben de hastalıkla uğraşıyorum, yola çıkmamı engelleyecek kadar kötü değil ama, umarım yarına kadar bu da geçer

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    beyler bana bursada eşimle kalabileceğim güzel bir otel ayarlayabilirmisiniz? ücreti çokta önemli deyil. ben c.tesi geceden çıkacam bursaya gelecem. bi gece orda kaldıktan sonra geziye katılacam. olmassa sokakta yatarız artık napalım yada güzel bi park falan
    GT650R

Motosikleti
    tabanvay
    kesinlere ekleyin beni.. bi süprüzle geliyom motörle

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlere ekleyin beni.. bi süprüzle geliyom motörle
    bakın kıvırcaksanız bügün kıvırın bende ona göre hareket edeyim av için cagırdılar burda sözüm var diye gitmedim gelmeyenlere ceza kescem haberiniz olsun
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Geçmiş olsun Olcan.
    Kaskın içinde hapşurunca , ortaya çıkan durumu çok ii biliyorum...

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Teşekkür ederim
    Kaskın içine hapşuramadım henüz...
    Dün sabah 11'den bu sabah 4'e kadar motor tepelerinde dolaştıktan sonra bu sabah başladı durum

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı oFLuAlper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bana bursada eşimle kalabileceğim güzel bir otel ayarlayabilirmisiniz? ücreti çokta önemli deyil. ben c.tesi geceden çıkacam bursaya gelecem. bi gece orda kaldıktan sonra geziye katılacam. olmassa sokakta yatarız artık napalım yada güzel bi park falan
    Cumartesi geceden çıkacaksanız Sabaha karşı bursa'da olursunuz...Otel işini isterseniz ben sizi misafir etmek isterim...

Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakın kıvırcaksanız bügün kıvırın bende ona göre hareket edeyim av için cagırdılar burda sözüm var diye gitmedim gelmeyenlere ceza kescem haberiniz olsun

Kıvıranlar bizden deildr.Kanımızın son damlasına kadar İskender Yiyeceğiz...

Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim
    Kaskın içine hapşuramadım henüz...
    Dün sabah 11'den bu sabah 4'e kadar motor tepelerinde dolaştıktan sonra bu sabah başladı durum
    Hehe soğuk başladı kendini göstermeye sanırım yavaştan...Dikkat et kendine yahu...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Hyosung GT650R
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi geceden çıkacaksanız Sabaha karşı bursa'da olursunuz...Otel işini isterseniz ben sizi misafir etmek isterim...
    kardeş allah razı olsun çok tşk ederim teklifin için...

ya ne dicem ben pazar izinliyim p.tesi çalışıcam. şimdi yol haritasına falan baktım bi hesaplama yaptım. ben burdan oraya gelene kadar sabah oluyo çünkü anca akşam 23:00 de çıkabiliyorum yola oraya gelip akşama kadar gezsem ki 10 saat yoldan sonra çok zor gibi duruyo bi manası yok yani. bunu keşke daha önceden bilseydim c.tesi gündüzden çıkardım p.teside izin isterdim. hay allah yaaa

işimi biraksam bu geziye gelmek istiyordum allahım deli olucam.
    GT650R

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    arkadaşlar beni listeden silebilirsiniz zira motor sorun çıkardı servis e götürdüm yarın bursaya gidicem hemen yapın dedim parça salı gelir dediler garanti si bozulmasın diye başka yere de götüremiyom......üzgünü m

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı oFLuAlper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş allah razı olsun çok tşk ederim teklifin için...

ya ne dicem ben pazar izinliyim p.tesi çalışıcam. şimdi yol haritasına falan baktım bi hesaplama yaptım. ben burdan oraya gelene kadar sabah oluyo çünkü anca akşam 23:00 de çıkabiliyorum yola oraya gelip akşama kadar gezsem ki 10 saat yoldan sonra çok zor gibi duruyo bi manası yok yani. bunu keşke daha önceden bilseydim c.tesi gündüzden çıkardım p.teside izin isterdim. hay allah yaaa

işimi biraksam bu geziye gelmek istiyordum allahım deli olucam.
    Öğlen 12de bursa'da olacak şekilde yola çıkarsanız gece de uykunuzu alıp sabah 05gibi erkenden mesela...Hem uykunuzu almış olursunuz hem de gün boyu bize eşlik edersiniz...Akşam 18de dönüş yolculuğuna uğurlarız sizi...O kadar yol sizi yoracaktır ama umarım antremanlısınızdır...
    AKIN FİDAN

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Birde yol için ne gerekli olur.Pek uzun gezilere çıkmadığımdan bilgim yok.Sabah 8 biraz erken bir vakit kalkamama ihtimalinde yüksek hani Toplam km 170 ve kadar saatte alınır.Akşam kaç gibi gelinebilir,bir mani olmazsa
    not:Sorular biraz fazlamı oldu
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde yol için ne gerekli olur.Pek uzun gezilere çıkmadığımdan bilgim yok.Sabah 8 biraz erken bir vakit kalkamama ihtimalinde yüksek hani Toplam km 170 ve kadar saatte alınır.Akşam kaç gibi gelinebilir,bir mani olmazsa
    İstanbul'dan gelişiniz ort 3-4saat arası sürer tahminimce.Eğer ki grup sürüşü şeklinde sıkıcı bir şekilde ilerlerseniz..Bence en mantıklısı Toplanma yerinde toplanılır...Eskihisar'da feribot girişinde buluşulur yane free takılınır...Bu istanbul trafiğinde süreyi kısaltmanız demektir bana göre...Sora topçular-yalova arasında yine free sürüş ile Yalova buluşma yerinde herkesler beklenir...Ardından grup sürüşüne geçilerek 60km'lik bir yolu topluca katedebilirsiniz...Bu benim şahsi fikrim bilemem ne kadar doğru...yanına alman gereken bana göre uzun yoldan saymıyorum günü birlik çünkü...Yedek anahtar-ehliyetinin ve ruhsatının birer fotokopisi kaybolmaya ve çalınmaya karşı...Aklıma gelenler bunlar...Dönüş yolu 18gibi olacak zannımca 21-22civarı istanbul'da evlerinizde olursunuz...
    AKIN FİDAN

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Arkadaslar anlasilan 30kisilik listeden yarin ist.Den 3 kisi bulusursa öpüp basima koyacam.

Viper_1; malesef telsiz frekanslari uyusmuyor.
    Soda Ayran Cool

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Bandırma üzerinde gelip yarın 12-13 arası Bursada olacağım görüşürüz.
    Bursadaki buluşma noktası tam olarak nerede nasıl gidilir?
    Orada olacak arkadaşlardan biri telefon numarasını verirse sevinirim.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler