Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul/Yalova/Eskişehir] MT 2 Eylül 2007 Bursa Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tabanvay
    hakkaten.. ama ilk baştaki taktik iyidi...

grup devam ediyodu ..
    beat dönemeçlerde durup son kişi gelene kadar bekliyo sonra hızlanıp bi sonraki sapağa gidiyodu...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Ya birbirinden çok bağımsız bir gruptuk kusurumuza bakmayın...Ettiysek bir hata...Aslında lambalarda özellikle çok dikkat ettim ama 20kişilik bir grubu idare etmek cidden zordu...En arkaya biri kaldığında çok gerilerde kalıyor çünkü grup ara ara gaz kesiyor ve arkadaki ile öndeki arasında büyük bir fark oluşuyor sağ olsun otomobil sürücüleri de konvoyların arasına girmeyi çok seviyorlar...Valla tecrübesiz biriyim grup yönetme konusunda hiç de başlamadan sürüşe konuşmadık neler yapabiliriz die.Hatalarımızı gördük artık bir başkasında telafi ederiz die düşünüyorum...
    AKIN FİDAN

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya birbirinden çok bağımsız bir gruptuk kusurumuza bakmayın...Ettiysek bir hata...Aslında lambalarda özellikle çok dikkat ettim ama 20kişilik bir grubu idare etmek cidden zordu...En arkaya biri kaldığında çok gerilerde kalıyor çünkü grup ara ara gaz kesiyor ve arkadaki ile öndeki arasında büyük bir fark oluşuyor sağ olsun otomobil sürücüleri de konvoyların arasına girmeyi çok seviyorlar...Valla tecrübesiz biriyim grup yönetme konusunda hiç de başlamadan sürüşe konuşmadık neler yapabiliriz die.Hatalarımızı gördük artık bir başkasında telafi ederiz die düşünüyorum...
    takma kafana her şey güzel olmuştu.bir dahaki sefere daha da güzel olur.cihanla biz ayrılmıştık otoban girişinden...
    facebook(Fazer Tutkunları)

Lem başlatma hatandan , kim sana hata yaptınız , kabahatiniz var diyor...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lem başlatma hatandan , kim sana hata yaptınız , kabahatiniz var diyor...

Sen diyorsun valla karışık marışık ama allahtan güzel bir gün geçirdik... İİ ki geldiniz ya güzel bir pazar kaçamağı oldu benim için...
    AKIN FİDAN

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Ya birbirinden çok bağımsız bir gruptuk kusurumuza bakmayın...Ettiysek bir hata......

Bu ultraukala uğursuz bi arkadaş beyler...bi gece takılıyoruz kendisiyle köprü çıkışı baktım ön lastik gümlemiş...kara kedi gibi mübarek...uzak durmanız önerilir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    arkadaşlar çıkamadığımız uludağa ben sizin için bugün çıktım ancak ben arabayla çıkmama rağmen yağmur bana izin vermedi sizinle döndüğümüz yerden biraz daha yukarıya dolubaba deniyor çıktım sizler için birkaç virajlı yol fotosu çektim

Motosikleti
    tabanvay
    ne bu nispetmi yapıyosun hıh sana

şaka tabiiki

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ultraukala uğursuz bi arkadaş beyler...bi gece takılıyoruz kendisiyle köprü çıkışı baktım ön lastik gümlemiş...kara kedi gibi mübarek...uzak durmanız önerilir...

cıbıfını çekemdim gözüm kaldı ondan

Benimki yanında sönük kaldı da ondan onu diskalifiye ettirdim
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    tabanvay
    cıbıf kıskanmıştı kıskancından patlamış olmasın

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    agam paşam sen daha çok yenisin...katıldığın kaçıncı gezi bilmiyorum ama yazdıklarını filtreden geçir...aklına her geleni yazıyorsun...benle sıkıntın varsa pmden halledelim...Ben Düzceye gittim...sana hesapmı vericez artık...Erhana sözüm var...arıza çıkarmamakda fayda var...kutuplaşmak kolay...dediğim gibi benle sıkıntın varsa bunu forum dışında msnde pm ile çözersin...dediğim gibi seviyeni koru...
    ben ne yazdıgımı gayet iyi biliyorum filtreyede ihtiyacım yok her zaman soyledimin arkasındayım he sen söylediklerini iyi düşün öyle konuş benim de hiç bir şeyden cekincek halim yok berde bu kadar gec cevap verdimse oda internete giremedim benim msn herkese acık her isteyende ekledi yine söylüyorum ben lafımın arkasındayım ne dedimse aynen tekrarlıyorum birde laf ediyorsun bursa ya kac kişi gittiniz diye siz kac kişi gittiniz düzceye
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ne yazdıgımı gayet iyi biliyorum filtreyede ihtiyacım yok her zaman soyledimin arkasındayım he sen söylediklerini iyi düşün öyle konuş benim de hiç bir şeyden cekincek halim yok berde bu kadar gec cevap verdimse oda internete giremedim benim msn herkese acık her isteyende ekledi yine söylüyorum ben lafımın arkasındayım ne dedimse aynen tekrarlıyorum birde laf ediyorsun bursa ya kac kişi gittiniz diye siz kac kişi gittiniz düzceye
    bak halen çarptırıyorsun olayları...Bizim Düzce işi aile içi oldu ..adamın akrabasının düğünü vardı...sayı mayı diyorsun şaka gibi valla...Bursa geziisne yazan kişiler gelmediler ve neden gelmediklerine dair birşeyler yazma zahmetinde bile bulunmadılar...lafın arkasında olsan ne...kaç kşi gelicem dedi kaç kişi geldi...bunlar önemli şeyler...2 geziye gittin heyecan yapıyosun...dur daha 3-5 gezi daha gör ondan sonra kim kimdir necidir ne yapar duruma göre tepkiler ver...bu gelmeyen ve gelmeme nedenlerini yazma zahmetinde bulunmayanlar ayıp ettiler...gelir gelmez o kadar önemli değilde 3-5 motorla gidildiyse İstanbu Mt ye yakışmaz...sen halen lay lay lomda bana muhalefet peşindesin...kimi neden koruyorsun...Bursa MT kalabalığını gördük fotolardan...İstanbul MT ye daha kalabalık bir grup yakışırdı olay budur...

de ki yanlışsın...siz Düzceye kaç kişi gittin dersen niyetinin arıza olduğu netleşir...daha dur dün 1.gezi bugün 2.gezi...referansların Syrıana ve Muzo olmasa cevapda yazmazdım...selametle...

ama dediğim gibi seni forumda muhatap almamakta ısrar etmeme rağmen yazıyorsun...hayret...

yarın Bilonun Yenibosnada nişanı var...13.00 ile 15.00 arası...gelirsen konuşuruz bunları...at gözlükleriyle bakma artık olaya...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    bak halen çarptırıyorsun olayları...Bizim Düzce işi aile içi oldu ..adamın akrabasının düğünü vardı...sayı mayı diyorsun şaka gibi valla...Bursa geziisne yazan kişiler gelmediler ve neden gelmediklerine dair birşeyler yazma zahmetinde bile bulunmadılar...lafın arkasında olsan ne...kaç kşi gelicem dedi kaç kişi geldi...bunlar önemli şeyler...2 geziye gittin heyecan yapıyosun...dur daha 3-5 gezi daha gör ondan sonra kim kimdir necidir ne yapar duruma göre tepkiler ver...bu gelmeyen ve gelmeme nedenlerini yazma zahmetinde bulunmayanlar ayıp ettiler...gelir gelmez o kadar önemli değilde 3-5 motorla gidildiyse İstanbu Mt ye yakışmaz...sen halen lay lay lomda bana muhalefet peşindesin...kimi neden koruyorsun...Bursa MT kalabalığını gördük fotolardan...İstanbul MT ye daha kalabalık bir grup yakışırdı olay budur...

de ki yanlışsın...siz Düzceye kaç kişi gittin dersen niyetinin arıza olduğu netleşir...daha dur dün 1.gezi bugün 2.gezi...referansların Syrıana ve Muzo olmasa cevapda yazmazdım...selametle...

ama dediğim gibi seni forumda muhatap almamakta ısrar etmeme rağmen yazıyorsun...hayret...

yarın Bilonun Yenibosnada nişanı var...13.00 ile 15.00 arası...gelirsen konuşuruz bunları...at gözlükleriyle bakma artık olaya...
    kusura bakma da ben hiç at gözlügü hiç takmadım nasıl bir şey oldugunuda bilmem ama o listeye kimse hava olsun diye adını yazdırmadı ben buna eminim gelmeyenlerin hepsinin bir sebebi var biz biliyoruz bunu sen degil ancak bizler sorgularız gelmedigin yerde olmadıgın mekan hakında sorgulamak sana düşmez cünkü orda hasta olupta gelemeyen vardı hava bozuk gelemeyen vardı neyse ya bende seni bundan sonra muhatap almıyorum birde ben nişana gelemiyorum nedenini bülent biliyor sakın
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    ok nötr takılalım...yıldızlarımız barışmadı işe napalım...Allaha emanet ol...

iyi bir insan olduğundan asla şüphem olmadı...birde benden büyük olduğunu biliyorum...bi terbiyesizliğimiz olduysa kusurumuza bakma...affola...

Motosikleti
    HAYABUSA
    her şey çok güzeldi...meşhur bile olmuştuk...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Birol yeni eklediğin fotoğraflar için çok teşekkür ederim..Ayrıca olay gazetesinin çekirge ekindeki bize ayrıca Bursa HakimiYet'in Magazin gazetesindekinin yanında bir hiçti görmelisiniz...Biz de bi tane vardı arkadasım sağolsun geri alabilirsin okutup koymak istiyorum...
    AKIN FİDAN

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bitmiş bir aşkın son kırıntıları arkadaşlar bunlar...
    Yeni gezi yapalım yeni olaylardan konuşalım
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyeti yetiştirirsem katılmak isterim inşallah tabi arn kabul olursa

Motosikleti
    HAYABUSA
    Birol yeni eklediğin fotoğraflar için çok teşekkür ederim..Ayrıca olay gazetesinin çekirge ekindeki bize ayrıca Bursa HakimiYet'in Magazin gazetesindekinin yanında bir hiçti görmelisiniz...Biz de bi tane vardı arkadasım sağolsun geri alabilirsin okutup koymak istiyorum...
    son cümlelerden pek bir şey anlamadım.

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden olmasın görkem yaparız bir gezi daha.

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    birol Ben de bişe anlamadım baştan anlatayım Bursa Hakimiyet'in magazin ekinde arka sayfa bize ayrılmış...Yane olaydaki yanında biraz pasif kalmış Şimdi umarım anlatabilmişimdir gece gece uyku vaktim geldi sanırım...

Görkem Gezilere katılacak bir potansiyel yok ben de lakin onu nasıl yapıcaz...Bugün müthiş bir soğuk vardı dışarıda.Anladım ki eksiklerimi gidermeden motosiklet tepesine binmem demek, benim zatüre olma yolumdaki adımlarımı hızlandıracak...Eldiven, pantalon hatta bot almam gerek...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler