Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

3Temmuz Antalya Kurşunlu Şelalesi Buluşması 9:00

Motovento
    REKLAM ALANI
    burce1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr
    Yer ve Saat:
    antalyadan çıkacak olanlar saat 8.30 da 3M (havaalanı yolu üzerindeki) migrosun önünden harekete geçicez.ordan saat 9.00 da kurşunlu yol sapağı 2.buluşma noktası olacak diğer taraftan gelicek olanlar için manavgat,alanya vs... 9.10 geçe de ordan harekete geçip kurşunlu şelalesine gidilecek.yemek konusunda mangal götürebiliriz fakat orda böyle yerler oldukça fazla.3 temmuza daha vakit olduğu için yemek konusunu son günlerde kesinleştiriceğiz.
    antalya buluşmasına gelemeyenlere duyrulur.

Not:buluşulacak yerlere 10 dk.önce gelinmesi rica olunur kimseyi fazla bekletmeyelim!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    ok arayıslarım suruyor umuyorum 3temmuza kadar yeni bi motosiklet almıs olucaım yani inşallah alamasamda arkadaslarla falan geliriz artık en azından kalabalık oluruz vitrin dolu gozukmus olur ) buarada arkadaslar aranızda hic cross modeli motoru olan warmı?bilgi almak isterim warsa tesekkurler simdiden
    saygılar...
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Burçe helal olsun sana tam bende önceki foruma "3 Temmuz Pazar günü olsun gezi, yoksa gelemem" yazmıştım.Ben orada olacağım gelmeyenlerde bu sefer gelsin artık bakın forumuda erkenden açtık işte
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

HaTe_SyMpHoNy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cok buyuk ihtimalle ben de gelicem, bu sefer kacirmak istemiyorum walla. Hem CBRi da cozmus olurum o zamana kadar, guzel bi yol tecrubesi olur benim icin.

Dido
    Justice for all !

Arkadaşlar kurşunludan devam edip Karacaören barajına oradan bucak kargı köyünde göl kenarında bir restauranta öğle yemeği ve tekrar geri dönüş olsa nasıl olur. O bölgeye çalıştığım şirket turist gruplarına tur düzenliyor. restauranttan uygun bir fiyat alabilirim. Yada giderken birşeyler alıp kendimiz birşeyler yapabiliriz. Mangal malzemelerini ben alırım. Ekmek arası köfte olayı mesala göl kenarında...
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

Motosikleti
    RKS 150
    Arkadaşlar kurşunludan devam edip Karacaören barajına oradan bucak kargı köyünde göl kenarında bir restauranta öğle yemeği ve tekrar geri dönüş olsa nasıl olur. O bölgeye çalıştığım şirket turist gruplarına tur düzenliyor. restauranttan uygun bir fiyat alabilirim. Yada giderken birşeyler alıp kendimiz birşeyler yapabiliriz. Mangal malzemelerini ben alırım. Ekmek arası köfte olayı mesala göl kenarında...
    +1 karacaoren barajına 1kere gitmistim ama bahsedilen golu tam hatırlayamıyorum acaba yuzulebılırmı o golde?malum havalar ısındı motor uzerınde sıcaktan yanıcaz en azından suya bi dalmak isterim
    AB RH (+)

Motosikleti
    yamaha ybr
    Alıntı aythakan adlı üyeden alıntı

+1 bence süper kendimiz malzeme getirsek daha da güzel olur diye düşünüyorum...

HaTe_SyMpHoNy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hehheeee walla bence bi sakincasi yok da kac saat surer bu olay, fikri olan var mi? Ben yeme-icme konusunda cok hassasim, bidi bidi soylenirim, onun icin belki birsey yemeden donebilirim.
    Gecen bulusma kaca kadar devam etmisti?
    Justice for all !

Motosikleti
    yamaha ybr
    Ben yeme-icme konusunda cok hassasim, bidi bidi soylenirim, onun icin belki birsey yemeden donebilirim.

geçen buluşmada gözleme yemeyen arkadaşlar için özel olarak gidildi ve kuzu eti alındı buda zaman kaybına yol açtı... lütfen gelicek arkadaşlar yemek seçimi yapmasınlar!!!

Bu defa valla kıllık çıkaran + grup sürüşünü ihlal eden + kasksız gelen + uyum bozan kişileri direk Tahtaya kaldırıp Elinde 15'lik Cetvel kıracağım haberiniz olsun.. Yemek seçen kişiler ister yemeğini yanında getirir isterse birşey yemez.Ortama uygunluk sağlayamayacağını düşünen kişilerde ilk 30 dk sonrasında ''Bir Bahane Uydurup'' toz olabilir.Kınanmaz.Anlayışlı Karşılanır.Sevilir.Bağıra basılır NOKTA.

Ayrıca Bir çoğumuz ehliyetsiz olduğumuz için (Ben Dahil )herhangi bir trafik cevirmesinde kimse kimseyi tanımaz baştan söyliyim Şaka şaka olduda Polis Amca bir kıllık çıkarırda anlayış göstermez ise Pasta Börekle Şeker Jelibonla filan İkna etmeye çalışır Olmadı Topluca Grev yaparız Tüm Motosikletleri bağlayacak halleri yok herhalde?

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    burce1986, tarihi de başlıkta belirtirsen iyi olur.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hakan abi yol güzergahı çok güzel ve zaten bana her türlü uyar "dünya turuna çıkıyoruz" deseniz gelirim Bu arada Ateş ve Burçe benim miğden pasta , börek , gözleme kaldırmadığı için ve rahatsızlık verdiği için yiyemedim, yani keyfiyetten veya beyenmemekten değil.Zaten üstüme düşeni yaptım kimseye yük ve sorun teşkil etmeden işimi hallettim.Zaten lafınızın bana olduğunuda düşünmüyorum ama yinede bir açıklamada bulunmak istedim.Zaten gözleme köfte olayı değil zaman kaybına yol açan, yine gözlemeyi beyenmeyen arkadaşların erken dönmek istemeleri nedeniyle erken dağılmak zorunda kaldık.Neyse yavaş yavaş insanları eleyip Antalya grubunu sabitleriz umarım.Ateş bu arada beni polis durdurursa seni çağırıcam birlikte grev yaparız sende seni durdurduklarında beni ara ama benim muhtemelen bi işim çıkar gelemem bu grev olayını sevdim

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Baktık polis amıca kıllık yaptı şöyle bir olayda olabilir "Abi bak kaç kişiyiz 8-10 sen bize toplu bi ceza kes indirim olsun hem sizi diğer arkadaşlarımızada öneririz onlarda gelir yani müşteri potansiyelinizide arttırmış oluruz ve bundan sonra sürekli burdan ceza yeriz hı nedersin?" adam gülme krizine girince topuk

Arkadaşlar bizim operasyonla görüşüp yol güzergahı kaç km olduğu hakkında size daha detaylı bilgiler hazırlayacağım. Dediğim gibi ben mangalımı getirip yakacağım malzeme getiren arkadaşlarada pişirmeleri konusunda yardımcı olurum. Şöyle söyliyim 250 gr köfte 4 domates 1 soğandan 4 adet yarım köfte çıkar. Yada isteyen tavuk getirsin kendine göre yada sucuk. Bunların maliyetide kişi başı 5 milyonu geçmez üstelik adam gibi karnımızı doyurabiliriz. Temiz havada buz gibi suyun kenarında çam ağaçlarının gölgesinde çok güzel eğleneceğimizden eminim.

Motosikleti
    yamaha ybr
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Ateş bu arada beni polis durdurursa seni çağırıcam birlikte grev yaparız sende seni durdurduklarında beni ara ama benim muhtemelen bi işim çıkar gelemem bu grev olayını sevdim
    metal koptum valla grev yaparsanız bende varım haberin olsun

Arkadaşlar Güzergah hakkında bilgiler : Antalya'dan Kargı Köyü Göl Kenarı 55 km. Kargı köyü'nden Karacaören barajı 20 km. Gidiş Dönüş Toplam 150 km. İlk benzinlik Antalyadan 35 km sonra. Benim hareket planımı açıklıyorum. Başka fikirler olursa grup neye karar verirse onu yaparız. Sabah 09:00 Antalya kurşunlu Yol sapağında buluşulup 9:10 da hareket edilecek. tahmini 11:00 gibi Karacaöern barajında muhteşem bir manzara karşısında 1 saat geçirilecek. 12:00 Karacaörenden hareket edilip Saat 13:00 gibi göl kenarında öğle yemeği arası ve mola verilecek. 15:30 - 16:00 gibi dönüşe geçilecek.

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hakan abi harikasın ben varım sonuna kadar uzun yol yapmaktan korkanlar sonradan mızıkcılık edip "ben oynamıyorum , hile yapıyorsunuz , yok annem nenem kızar" diyenler hiç gelmesin turing olayına giriyoz keh keh keh.Pazar günü harika geçecek desenize, sabırsızlıkla bekleyeceğim...

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    uzun yol yapmaktan korkanlar sonradan mızıkcılık edip "ben oynamıyorum , hile yapıyorsunuz , yok annem nenem kızar" diyenler hiç gelmesin turing olayına giriyoz keh keh keh.
    bu taş bana mı acaba ? Annem izin vermedi Kız arkadaşımla çıkmam lazımmış lütfen anlayın beni size iyi eğlenceler lütfen beni yanlış anlamayın tamam mı kırılırım sonra aklım sizde kalır sonra
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    RKS 150
    arkadaslar bosverin su polis muhabbetini onlar durduracak adamı bilirler biz efendi efendi gezimizi yaparız zaten kask oldugu muddetce hic bi polis antalyada kolay kolay motor durdurmaz ben 1997 yılından beri antalya -alanya arasında motorla seyahat ederim 1kere polis durdurmuslugu yok ustelık kaskta takmam cogu zaman siz gonlunuzu ferah tutun hiçbişi olmaz
    AB RH (+)

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Hakan abi plan güzel erken olmasıda iyi yani sabah hareket 9'da ama tahminin 4 saat gidiş-dönüş yapıcaz herhalde, ben gelirsem cumartesi akşam gelicem pazar vakit kaybetmemek için ama dönüş olarak belki erken dönebilirim akşamüstü dükkanda olmam lazım ve ben 4+1 saat yapıcam sideye ve yemek konusunda fikrim o bölgede pratik bişeyler bulabilir miyiz ? fikrinize saygım var ama bana mangal olayı zamanı uzatıcak gibi ve detaylara girmek lazım herhalde benim fikrim bu başka fikri olan varsa yazsın lütfen ve sabah 8 çok mu erken ? yani sabah erken çıkabilir miyiz ? ve eğer mangal olayı olursa mazeme olayını nasıl yapıcaz yoldan mı alıcaz ? çok soru sordum galiba ama diğer gezi gibi olmasın yani tam planlı çıkalım ve LÜTFEN DİGİTAL FOTORAF MAKİNASI GETİRELİM
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler