Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

3Temmuz Antalya Kurşunlu Şelalesi Buluşması 9:00

Motovento
    REKLAM ALANI

Aydın sen gel gerisine karışma. Gidiş Dönüş 4 Saatimizi Almaz. Mangal Olayı 1 saati Geçmez. Yol üzerinden istenilen malzeme alınabilir ama vakit kaybı olmaması için hazırlıkı gelinmekte fayda var. Sen sadece benzini koy depona gel bendensin. Saat 08:00 Diğer arkadaşlara uyarsa benim için farketmez. Ben sabah 05:00'da bile yola çıkarım. Yeterki hepberaber ikiteker üzerinde yol yapalım.

Ayrıca 75 km yolu 80 kmh kaç dakikada alırız. Konuda bilgili arkadaşlar bi el atsın.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Eğer 75 km. yok yapacaksak ve 80 km. hızla 1 saatten daha az sürecektir.Aydın olm oyun bozancılık yapma bi gün feragat edeceksin artık dükkandan tamam anlıyorum müşteriler sırada hepsi seni bekler ama bir günden de bişi çıkmaz be ben anlamaz saat 17:30 18:00 dan önce dönmek yok
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

burce1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr
    metal 80 km.hızla gidemeyecek motor var bu yüzden daha önce 70-75 km lik bir yolu 1 saat 15,20 dk da gidebildim...birde 8 antalyadan çıkacağımız saat mi yoksa kurşunluda olacağımız saatmi???
    8 çor erken geldi en erken 9 diye düşünüyorum

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    tamam Hakan abi ben her yola varım beni bilen bilir ama geçen gezide dükkanı kuzene bıraktım ve sorun olmadı yani pazar akşamüstü erken dönmem lazım
    tahmin 1 saatde gideriz abi yolu tam bilmiyorum ve dönüş 3'de olursa sevinirim ben uyarım yada plana, motorunu seven katlanır ne yapalım
    ve ben sadece şunları ekliyeceğim ayırım yapmıyacağım ama :
    *başlangıç saatinde herkez orda olsun yok ben uyanamadım yok trafik sıkışıktı demek yok
    *madem mangalda karar kılındı yok ben et yemem vejetaryanım diyenler yiyeceklerini yanında alsınlar lütfen yolda beklemeyiz haberiniz olsun
    *scooter çetesi bagajlar boş bulunsun mazemeler için
    *geçen geziye gelmeyen bu geziye gelmek isteyen arkadaşlar özelden cep numaralarını yazarlarsa sevinirim
    ekliyecek +ları olanlar yazabilir benim fikrim bu
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Burçe desene arkada kalacaksın neyse mangalı yakarız biz yemeğe oturken sen gelirsin

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Aydın sen uyacaksın yok öle 3 de dönmek yok istersen gidelim ordan direk bi bakar geri döneriz ahaha Ben yiyeceklerimi yanıma alırım ve içeceklerimide scooterım dolarsa onlarla dolar

Motosikleti
    yamaha ybr
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Burçe desene arkada kalacaksın neyse mangalı yakarız biz yemeğe oturken sen gelirsin

metal yanlız ben ateşin motoru ile geliyorum virago ile biz yemeği bitirmişkende sen gelirsin

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    saat 8 banada uyar ama pazar sabahı oldugunu varsayarsak herkesin tatil gunu sabah 8de orda olması icin ortalama 6.30 -7 de kalkıp weya ewden cıkması gerekıyor sanırım buda bıraz sınırları zorlayabilir 9 uygun daha uygun gibi dediim gibi bana uyar ama buna counluk karar wersin bu arada aydın kardesimin mangal konusunda soyledıklerıne hak weriyorum zaman kaybı acısından en guzeli herkesin kendi kumanyasını yanında getimesi bence daha sağlıklı olucak ama grup ne derse o dur ben her turlu uyarım mangalda sorun deıl bide bilmiyorum sanırm gruptakı motorların counlugu scooter daha oncekı gezıde ne hızla gıttınız onuda bılmıyorum ama 75 kmlık bı yola grup halınde 80 km/h bıraz hızlı olur dıye dusunuyorum ortalama 1saatla 1,5 saat arasında waracak sekilde gitmek hem guvenli hem daha dikkatli hemde daha ekonomik olur
    saygılar...
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    valla ben değilim 70 - 80 km hızla gelirim diyen sensin hem tek başınıza yemek yemek istiyorsanız gidin limanda filan yiyin çünkü pek çok kişi benim gittiğim hızla gidecek

Motosikleti
    yamaha ybr
    80 km hızla gidemeyecek motor var derken kendi motorumu kastetmemiştim aydının ve diğerlerinin motorunu kastettim ama neyse... hep beraber gidip hep beraber yiğcez ve eğlenicez

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Aydının motoruna hakaret ha (kızışsın ortalık biraz ) Aydının motor 90 km. yapıyo hahaha ve aramızda 80 le gidemeyecek motorda olmaz sanırım sen kafanı yorma

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlgi alanları
    merhaba arkadaslar eger sizcede uygunsa bende gelmek istiyorum:p suanda trekkerım war ama buyuk ıhtımalle 3 temmuza kadar keeway arn4 marka motosıklet almayı dusunuyoruz fromalanya ile bırlıkte umarım o gün cabuk gelir hem yeni motorumu test edip rodajına katkıda bulunmus olurum bu gezi sayesinde hemde sizlerle tanısmıs olurum sabırsızlıkla beklıyorum hepinize kazasız mutlu gunler dileklerimle hoscakalın.

Motosikleti
    yamaha ybr
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Aydının motoruna hakaret ha (kızışsın ortalık biraz ) Aydının motor 90 km. yapıyo

valla kızıştırıcan ortalığı neyse önemli olan hızlı değil polise yakalanmadan düzgünce gitmek

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    karizma sağlam tabii viragom var ama unutma önce giden mangalı yakar Burce
    hussarım var mutluyum 90 yapıyorum kroyum ama hussarım var beeee
    @****** aramıza hoşgeldin keeway almana yardımcı oldum artık bir tur alırım denemek için
    *bu arada saat 9'da çıkalım uykucu arkadaşlar uyanamayanlar için söylüyorum artık yalnız gelirsiniz bize katılmak için
    *Hakan abi burda yüzülüyo mu short alalım mı?
    *bence mangal mazemelerini yani eti sabah giderken alalım çok çabuk bir şekilde Hakan abi nede olsa yolu biliyor nerde ne var
    ERASER WİLL COME BACK

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlgi alanları
    sagolun

sen önerdin bizde beyendik ama umarım kotu cıkmaz ozaman ipe baglar gezdırım senı motorla Neyse işin şakası sende alcan umarım benım gordugumle guzel bır alet sorun cıakrcak gıbı degıl ama cıkacaksada cıkıyor istersen yamaha olsun yada honda fark etmez.

su hız konusunda da bızım motorlar yenı olacak galıba bız sonradan gelıp pışmış hersey hazır masaya oturacaz :D

Arkadaşlar bir aksilik çıkmazsa öğleden sonra ıspartaya gideceğim motosikletimle. Gezi yolu güzargahını kullanacağım. Bakalım yolda neler var neler yok.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance

3 temmuz olayı için

arkadaşlar şunu merak ettim.3 temmuz pazar tüm motorcular mı ya herhangi bir tip motora sahip olanlar mı geliyor.yani chopperci mi kroscu mu,reyzingci mi yada farketmiyormu?

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance

arkadaşlar arkadaşlar

tamam bir gezi var ama.bu gezinin güzergahı yok mu.Nerelere gidilecek nerelerden geçilecek?yanımızda bulundurmamız gereken önemle şeyler var mı?geziye gelmek için bir standart gerek mi?sayın burce 86 sanırım bu işlerle en çok siz ilgileniyorsunuz.Beni tatmin edecek bir cevap vermeniz mümkün olur mu?cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    slm özgür öncelikle ayırım yapmıyoruz geziye gelenler için baştan sona okumamışsın forumu belli önce oku sonra fikrini paylaş
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Özgür seni tatmin etmek zorunda değiliz arkadaşım ister gelir ister gelmezsin okumuyorsun etmiyorsun armut piş ağzıma düş istiyorsun.Gelme arkadaşım sen , madem ilgini çekmiyor bu konu gezide ilgini çekmez.Adam senden 1 satır önce yazmış nereye gidilip geleceğini oku biraz...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler