Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

3Temmuz Antalya Kurşunlu Şelalesi Buluşması 9:00

Motovento
    REKLAM ALANI
    burce1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Özgür seni tatmin etmek zorunda değiliz arkadaşım ister gelir ister gelmezsin okumuyorsun etmiyorsun armut piş ağzıma düş istiyorsun.Gelme arkadaşım sen , madem ilgini çekmiyor bu konu gezide ilgini çekmez.Adam senden 1 satır önce yazmış nereye gidilip geleceğini oku biraz...

metal bu kadar siteme gerek yok... tamam biraz dikkatli olmakta fayda var.
    antalyadan çıkacak olanlar saat 8.30 da 3M (havaalanı yolu üzerindeki) migrosun önünden harekete geçicez.ordan saat 9.00 da kurşunlu yol sapağı 2.buluşma noktası olacak diğer taraftan gelicek olanlar için manavgat,alanya vs... 9.10 geçe de ordan harekete geçip güzergahı izleyeceğiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Ya güzelim sen şu noktadan sonra büyük harfle başlasana Türkçeyi katlediyor valla bu arada Ateş ve Aydın sabah geçerken beni alırsınız , zaten yolunuzun üzerindeyim.Ordan 3M migrosun oraya
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Burçe ilk mesajını değiştirir misin?(topicdeki ilk mesaj) millet haklı ilk mesaj saat 11'de hareket yazıyor ama sonlarda konu dağılıyor ve kesin saat 9 bunu unutmayım gelicek olanlar ayrıca ben akşam Ateşle kalıcam Cumartesi gece ordayım isterseniz gece toplantısı yaparız pijama partisi de olabilir dermişimmmm
    Alanya ve Manavgatdan gelicek var mı ?
    ERASER WİLL COME BACK

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı
    burce1986, tarihi de başlıkta belirtirsen iyi olur.
    Hiç beni sallayan var mı acaba

İş başa düştü
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Prometheus sağolsın
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    yamaha ybr
    Prometheus kusura bakma nasıl değiştirildiğini bilmediğim için düzeltme yapamadım.yardımın için teşekkürler.

aydın topicteki ilk mesaj saati de 9.00 olarak değiştirildi. bilgilerine...

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Pro bende Burçe yaptı sandım başlığıda "wowww kıza bak başlığı kral gibi döşemiş oraya" demiştim ahaha sen yaptın ha eline sağlık.Başlık süper gözüküyor şimdi valla gözlerim dolu

Arkadaşlar 18.06 C.tesi gece saat 21:00 yola çıktım ve saat 23:00 gibi Ispartaya girdim. Gece Yolculuğu Olduğu için etrafta ne var göremedim. Gündüz Antalya ya dönerken km baktım en uzak gideceğimiz ören yeri 60 km. Çıkış Noktamız Antalya kurşunlu yol sapağı olmak üzere. Ayrıca bazı bölgelerde asfalt erimiş vaziyette idi. motosikletim zift olmasın diye yolun kenarından ve yavaş geldim. Yol böyle olunca aklıma da bazı sorular takıldı. Temmuz sıcağında motorlarda olası bir problem yaşanması ihtimali gayet yüksek. Kimsenin yanında lastik patlamasına karşı gerekli malzeme getireceğini pek sanmıyorum (Ben de dahil). Yolda iki yerde radar ve trafik kontrolü var. Gruptan çoğu kişinin de ehliyeti olmadığına göre. Grup olarak gitmek ve kimsenin başına istenilmeyen bir şeyin gelmesini istemiyorsak bence kurşunlu şelale gezisi daha mantıklı. Ama isteyen arkadaşlarla bir ara orayada gideriz.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Hakan abi haklı riske gerek yok belki daha sonra gideriz baraja Kurşunlu şelalesinde toplanıp mangal yakıcaz galiba fikirleri alalım ve son saati belirleyelim bence sabah 10:00 iyi, uzun yola çıkmıyacağız
    ve bu geziye gelicek arkadaşların motorları yeni olucağı için fazla zorlanmamış olurlar
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Ben gelmekten vazgeçtim abi sürekli birşeyleri değiştiriyorsunuz.Biri "saat 10" der , biri "8" der , biri "yok ben uyanamam o saatte" der , biri "benim işlerim var geç kalamam" der.Madem uyanamayacaksın veya işlerin var , zahmetten kaçınıyorsun o zaman hiç gezi planı yapma kardeşim veya bütün grup 1-2 kişiye uyacaksa hiç geziye çıkmayalım.Zaten yürüyerek gidebileceğim bir yer için Pazar gününü motor üstünde geçirmeye hiç gerek yok.Hadi size iyi eğlenceler.... :profileright:

Motosikleti
    yamaha ybr
    bu kadar çabuk pes edip geri çekilmene gerek yoktu metal...gelen gelir gelmeyen gelmez.

hakan abinin dediğine katılıyorum.kurşunlu şu anda daha iyi bir fikir gibi gözüküyor.orda mangal yapılacak ve yemek yenecek hazır yerler var.yani bir şey götürmeyede gerek kalmaz.herkezin fikri alındıktan sonra yola çıkarız.saatte bir değişiklik olmaz.

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    mızıkcılık yok yoksa adın tırt motorcuya çıkar illa gazlamak için gezi yapmıyoruz ogün mangal partisi var yeni arkadaşlarla tanışıcaz ve daha 3 temmuza çok var kesin plan oluşuyor yavaş yavaş
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Ben tırt motorcuyum kardeşim.Burçeninde dediği gibi gelen gelir gelmeyen gelmez.Ben gelmeyenlerdenim, iyi eğlenceler hoş vakitler geçirmeniz temennisiyle...

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RESİMLERİ BEKLİYORUZ ARKADAŞLAR..

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Arkadaşlar buluştugunuza göre festivale gelmiyorsunuz?

Motosikleti
    yamaha ybr
    pardon ne festivali???

30 haziran 03 temmuz 2005 bergama 'da düzenlenecek olan motosiklet festivalinden bahsediyor olmalı Oduncu arkadaşım
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    eger bergamadaki festivalse belki daha sonra mesafe cok uzun olur bu arada arkadaslar ben dijital makıne getiricem ama yinede makinesi olan arkadaslarda getirirlerse daha iyi olur fazla mal goz cıkarmaz
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance
    ARKADAŞLAR HER KAFADAN BİR SES ÇIKIYOR.HERKES FARKLI BİR YORUM YAPIYOR.SEVGİLİ METAL ARKADAŞLIĞIN OLDUĞU HER YERDE VARIM.GELMEK YADA GELMEMEYİ SANIRIM KULLANICILAR DÜŞÜNECEK.BUNLARA BİZ KARAR VERMİYORUZ DEĞİLMİ SAYIN BURCE?AYRICA TATMİN OLMAK GİBİ ARZUM YOK.ORTAM OLSUM YETERLİ.İNSANLAR YOĞUN ÇALIŞABİLİR HER ŞEYİ OKUYAMAYABİLİRLER.SORMASSANIZDA DOĞRU YOLU BULAMASSINIZ.SEVGİLİ METAL BU KADAR CELALLENMENE GEREK YOKTU ASLINDA.PEKİ ARKADAŞLAR 3 TEMMUZDA GÖRÜŞMEK ÜZERE.
    MT Motorize07 Antalya Grubu

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance
    SEVGLİ BURCE GÖRDÜĞÜM KADARI İLE ORGANİZASYONU SİZ YAPIYORSUNUZ.TABİİ TOPLULUĞUN OLDUĞU YERDE UFAK TEFEK ÇATLAK SESLER ÇIKACAK.BÖYLE OLACAĞINI DÜŞÜNÜRSEK.TABİİ KENDİNİZE GÖRE DEĞİL AMA TOPLULUK İÇİN EN UYGUN SAAT VE ZAMANLARI BİR KİŞİ YANİ SİZ AYARLASANIZ SANIRIM SORUNLARIMIZ AZALMA EĞİLİMİNDE OLACAKTIR.YANİ ŞU ŞEKİLDE HAVAALANI MİGROSUN ÖNÜNDEN GEECEKLER ŞU SAATTE ORADA OLSUN,KURŞUNLA KAVŞAĞINDA BEKLEYECEKLER ŞU SAATTE,DİĞER İL VE İLÇELERDEN GELECEKLERDE ŞU SAATTE ŞURADA BULUNSUN DEMENİZ UMARIM BİR ÇOK ŞEYİ ÇÖZECEKTİR.EVET BİLİYORUM HER SEFERİNDE ANLATIYORSUNUZ AMA BU BİRİLERİNE CEVAP ANLAMINDA OLUYOR.BİZ SİZDEN GENİŞ KAPSAMLI BİR AÇIKLAMA BEKLİYORUZ.YANITINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLÜR.
    MT Motorize07 Antalya Grubu

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler