Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Hakkın Rahmetine kavuşan arkadaşlarımız adına İstanbul turu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Fazer
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı
    Simdikilerine degilde bundan sonraki nesil icin okullarda bu egitimin verilmesi sanırım biraz daha etkili olacaktır.
    Bu arada ben milli eğitim bakanının boşunamı maasını veriyorum. Daha iyi bir eğitim fikrini o düşünsün !

Saygılar..
    sevgili arkadaşım,
    bu durumda, biz bir sonraki nesilin yetişmesini bekleyelim ve mevcut nesil de tükensin ki trafikte duyarlı bir millet olalım. asıl bu hayal bence

üzerinde "GÖRÜNMEZ DEĞİLİZ" gibi logolar olan tişörtler de bastırabiliriz, böylece görenler, "bu motolular yine keyif için geçiş yapıyor, trafiğin içine ediyorlar" fikri uyanmasın. ayrıca tüm etkinliklerin valilik izni ile yapılması, hertürlü yanlışılığın önüne geçecektir.
    Amaç herkesin motosiklere saygılı sürmesini istemek ise, bizlerde onların gündelik hayatlarını aksatmayacak şekilde saygın ve legal davranmalıyız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BODYBODY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    ıste boyle sonuca odaklı olan kısıyı sevıyorum. ama reklamcı dostum ayın kacına nerde ne zaman dıye bastırıyorsun bu brosuru

haydı yonetım.arkadaslar.surucu kursları.tum yetkılılerson 1 yada 2 gun onun ıcın acele edelım ve bence bu bır on hazırlık olur 30 agustos persembe gunu bırkere daha yaparız ve daha kapsamlı yaparız bu ısı(eger o gunun ozellıgıne ters duzmesse) sonra etık olmayan bısey yapmayalım kendımızı bellı edeıcez dıye)

hayde nerde hareket orda bereket.allah yardımcımız olsun

t-shırt olayı cok ıı ama zaman yok 30 agustosta ınsallah.bır sponsorla beraber yaparız cok ııı fıkır...

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı reklamci2003 adlı üyeden alıntı
    İlk adımı atıyorum.

Bulunduğumuz iş merkezinin güvenliğine motosiklet sürücülerine verilmesi için bir yazı hazırlıyorum aynı zamanda istanbuldaki moto kurye firmalarınada bu yazıyı yollayacağım.
    Bende elimden geldiğince,
    etrafımda ki insanları bu etkinlikten
    haberdar ediyorum
    topiği takip ediyorlar
    ama aklıma takılan bırsey var

saat 12:00 bence çok erken
    ben ve benım gibi ofis ortamında çalışan arkadaşların
    işlerinden çıkıp toplanma noktasına varması
    1-2 saat sürer sizden ricam toplanma saatini 3-4 civarı olması....
    ____it's my life_1982____

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    gün tarihten önce organizasyonu tam yapalım her kafadan zırt pırt olmasın bu işe birisi görevlendirelim hatta oylamaya sunalım şu tarihte diye

sonra onun üzerinden yapılacak herşeyi berabercene yaparız alimallah
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

reklamci2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Bu konuda herkesin katkıda bulunması lazım yoldan katılımda olabilir. Ama benim işimde olsa o gün erken bırakıp katılırım herkesten bu duyarlılığı bekliyorum.
    Hayat Düşmezsen güzeldir...

Motosikleti
    bu güne kadar bir sürü etkinlik gezi vs. katıldım
    ama cumartesi konusunda benım elimden bırsey gelmez...
    (sonuşta özel sektörde çalışıyorum)
    eğer organizasyonun 4/4 lük olmasını istiyorsak planlı olmalı ve
    ihtimaleri gözden geçirmeliyiz,saat 12 bence uygun bir saat değil..!!
    buluşma bence de pazar günü yapılmalı katılım sayısı artacaktır..!!

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    22 sini seçmemdeki amaç günlerden cumartesi olması ve herkesin yolda olmasıydı pazar günleri çoğu insan ya evinde ya yazlıkta yada başka yerde fakat cumartesi olursa 12 hem iş çıkış saatine denk geliyor. hemde Sayısı tahmin edebileceğiniz gibi çok olan motokurye arkadaşlarında katılımınla gerçekleşir. Lütfen yanılıyorsam düzeltin...

DIKKAT BU BIR EYLEM DEGILDIR.
    Ve trafik hiç bir şekilde aksatılmayacaktır.
    dostum reklamcı benim pazar dememdeki sebeb
    cumartesi çalışan arkadaşlarımızın çok olmasıyla ilgili

+ pazar günü yapılacak olan darülaceze ziyaretindeki katılımın yüksek olması sebebiyle burdaki kalabalığın katılımını sağlamak maksatlı idi

istersen cumarteside yapabilirsin ama bana göre hazır bir araya gelmiş bir toplulukla katılım daha çok olabilir

yada bir anket açabilirsin cumartesimi --- pazar darülaceze ziyaretinden sonramı diye cevablara göre bir değerlendirme yapabilirsin

saygılar
    MUSTURAKİ

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Arkadaşlar
    güzel hoş düşünmüşsünüz ama şehir içinde kuralları bozmadan toplu sürüş yapmak çok zordur
    birsürü arabanın içinden kopmadan geçeceğiz kırmızı ışık yanacak öndekiler 10 motor gidecek arkadaki 10 motor bekliyecek öteki 10 motorda diğer işikta bekliyecek bu şürüş yalan olur söylüyeyim
    karşıda MT nin bir toplantısına gittim oradan bağdat cadesinide kısa bir yol gittik 30-40 motorduk ve ışıklar ve kopmalar oldu bence kalabalık bir gurup söylediğiniz güzergahta yol alamaz
    buda benim fikrim
    biz gezilerde bile uzun yol olmasına ramen motorları 5-8 kişilik guruplara ayırıyoruz
    birde büyük cc motorlar küçüklerle hayatta gidemezler hararet yaparlar
    arkadaşlar kendimizi gösterme fikri güzel
    ama bir fikir atarken lütfen iyi düşünün mantıklı olsun
    haa gösteri mi toplarsın 300 motor dolma bahçeye oradan hep beraber taksime sürüş yapılır basın da cağırılır
    atatürk büstüne çelenk konulur ve basın için hazırlanmış bildiriler gazeteci arkadaşlara dağıtılır olay biter
    tabi böyle bir gösteri için düzenliyen bir şahıs değil kurum olmalı ve emniyetden izin almalı
    neyse arkadaşlar bu benim düşüncem sizin şevkinizi kırmak istemem
    haa gelirmiyim gelirim
    KAMP ADAMLARI

Motosikleti
    YBR 125
    Darulaceze Gezisi Sonrasinda Herkes Hemfikir Olsun.kararimiz Sudur Darulaceze Ziyareti Sonrasi Yani 11 De Darulacezede Oluyoruz İnsallah Saat 13 Yada 14 Neyse Oradan Ayrilip Bu Isi Gerceklestiriyoruz...

eweet Simdik Ayrintilar Ve Guzergah Belirlemeye Gecelim..
    Reklamci Gerci Fikir Senindi Ama Hizli Adimlar Acisindan Bole Yaziyorum Yanlisim Varsa Kusura Bakma.

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar biriniz düzgün cümlelerle yazarsanız ben istanbul valiliğine e-mail gönderirim. valiliğin izniyle yola çıkmamız işimizi çok kolaylaştırır çünkü böyle bir durum da sanırım motorlu polislerde bize eşlik eder gibi geliyor.

Motosikleti
    YBR 125
    Erdem Hocam Bende En Duzgun Cumlelerle Sen Bu Isi Yapabilirsin..en Duzgununu Sen Bilirsin..yap Su Isi Mesai Bitmeden..

Eline Saglik

Motosikleti
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar
    güzel hoş düşünmüşsünüz ama şehir içinde kuralları bozmadan toplu sürüş yapmak çok zordur
    birsürü arabanın içinden kopmadan geçeceğiz kırmızı ışık yanacak öndekiler 10 motor gidecek arkadaki 10 motor bekliyecek öteki 10 motorda diğer işikta bekliyecek bu şürüş yalan olur söylüyeyim
    karşıda MT nin bir toplantısına gittim oradan bağdat cadesinide kısa bir yol gittik 30-40 motorduk ve ışıklar ve kopmalar oldu bence kalabalık bir gurup söylediğiniz güzergahta yol alamaz
    buda benim fikrim
    biz gezilerde bile uzun yol olmasına ramen motorları 5-8 kişilik guruplara ayırıyoruz
    haa gösteri mi toplarsın 300 motor dolma bahçeye oradan hep beraber taksime sürüş yapılır basın da cağırılır
    atatürk büstüne çelenk konulur ve basın için hazırlanmış bildiriler gazeteci arkadaşlara dağıtılır olay biter
    tabi böyle bir gösteri için düzenliyen bir şahıs değil kurum olmalı ve emniyetden izin almalı
    haa gelirmiyim gelirim
    soner çok haklı....
    bahsettiğiniz gibi taksımden ,boğaz koprusunu geçip,bagdat caddesi üzerinde yol alabılmemız oyle küçük bır ıhtimal ki...!!
    kalabalık bır grup İstanbul trafiğinde bu kadar mesafe yol alamaz bence...kendimizi ifade edelim derken istanbul trafığinde kendımızı tehlıkeye atmış olacağız...

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    ben herhalükarda yanınızdayım fakat 22-23 bana uymuyor tatilde olacam
    ama sizleri canı gönülden destekliyorum
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    YBR 125
    Evet Yol Guzergahi Neresiiiiiiii

Bulusma Yerimiz Darulaceze Saat 11:00 Tarih 23.07

Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Alıntı -MUSTURAKİ- adlı üyeden alıntı
    dostum reklamcı benim pazar dememdeki sebeb
    cumartesi çalışan arkadaşlarımızın çok olmasıyla ilgili

+ pazar günü yapılacak olan darülaceze ziyaretindeki katılımın yüksek olması sebebiyle burdaki kalabalığın katılımını sağlamak maksatlı idi

istersen cumarteside yapabilirsin ama bana göre hazır bir araya gelmiş bir toplulukla katılım daha çok olabilir

yada bir anket açabilirsin cumartesimi --- pazar darülaceze ziyaretinden sonramı diye cevablara göre bir değerlendirme yapabilirsin

saygılar
    MUSTURAKİ
    Tarih değişikliği nedeniyle düzeltme yapılmıştır. Yeni tarih 23/07/2006 olup daruleceze buluşmasını takibendir...

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    öyle yorumlar varki inanamıyorum ya sonuna kadar okuyup yorum yazacaktım ortalarda dayanamadım ya arkadaşlar neden dallandırıyorsunuz ki lütfen ya ne güzel bi fikir ya denesek ne olur oturmak aval aval bişeyleri beklemek mi lazım
    kanuni fab.gidilecekti oooo bin tane muhalif benzine zam geldi protesto dedik oooo sesler kazalar oluyor bizi iplemiyorlar diyoruz kafamıza çıkacaklar yakında ya ne olur yapmayın ya ...ben varım abicim 1000 kişi öleceğine kendimide feda etmezsem nağmerdim kask sız gezenler 3 kişi motora binenler abuk subuk hız yapanlarıda uyaralım hatta pankart şekli bişeyler yaparız arkadaşlar CESARET

biraz rahatladım mantıklı fikir ler sonlarda oluşmuş teşekkür ederim kendi adıma dostdark ta harika bi öneri görüş sergilemiş en güzelini bulalım arkadaşlar sevgilerimle..
    boy nerelerdesin göster kendini..
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar
    buda benim fikrim
    haa gelirmiyim gelirim
    Dostdark arkadaşım desteğin için şimdiden çok teşekkürler.
    Burada önemli bir strateji ile bu sorunu çözebiliriz şehir içinde ilerlerken sol şeridi sürekli olarak boş bırakırsak söylemiş olduğun dağınıklığın önüne geçmiş ve trafiğide engellememiş oluruz. Ama üzgünüm ki bu organizasyonda geçme olsun istemem. yani büyük motosikletlerde kurallara uyması lazım. geçme olmaması lazımki kendimizi kanıtlayalım. Söylemiş olduğun çelenk koyma işi atatürk büstüne değilde mezarlıkta hayatını kaybetmiş arkadaşlarımız anasını bir motosiklet sürücünün mezarına bırakılabilir. Daha anlamlı olur diye düşünüyorum. Fikirlerin için teşekkürler devamını bekliyoruz.

Motosikleti
    Dostdark arkadaşım desteğin için şimdiden çok teşekkürler.
    Burada önemli bir strateji ile bu sorunu çözebiliriz şehir içinde ilerlerken sol şeridi sürekli olarak boş bırakırsak söylemiş olduğun dağınıklığın önüne geçmiş ve trafiğide engellememiş oluruz. Ama üzgünüm ki bu organizasyonda geçme olsun istemem. yani büyük motosikletlerde kurallara uyması lazım. geçme olmaması lazımki kendimizi kanıtlayalım. Söylemiş olduğun çelenk koyma işi atatürk büstüne değilde mezarlıkta hayatını kaybetmiş arkadaşlarımız anasını bir motosiklet sürücünün mezarına bırakılabilir. Daha anlamlı olur diye düşünüyorum. Fikirlerin için teşekkürler devamını bekliyoruz.
    ok güzergahı iyi hesaplayın
    büyük motorlar geçmesin demişsin ama anlatamadım galiba 600 cc ve 1000 cc makineler 20 40 la gidince haralet yapıyorlar bu yüzden trafikte uzun süre yavaş giderlerse motoru yakarlar
    neyse size kolay gelsin izlemedeyim
    bol konuşun tartışın süper birşey ortaya çıkarın
    KAMP ADAMLARI

Motosikleti
    biz dolmabahceden bagdat caddesıne 12 motor gitmeye çalıştık ama
    en az 4-5 sefer durmak zorunda kaldık,mesafeyı kısa tutsak bence daha mantıklı ve sağlıklı olacaktır ve dolmabahçe toplanma noktası olarak uygun
    yada sızlerın aklından farklı bır yer geçiyorsa neden olmasın..??

Motosikleti
    Alıntı batuhan35 adlı üyeden alıntı
    biz dolmabahceden bagdat caddesıne 12 motor gitmeye çalıştık ama
    en az 4-5 sefer durmak zorunda kaldık,mesafeyı kısa tutsak bence daha mantıklı ve sağlıklı olacaktır ve dolmabahçe toplanma noktası olarak uygun
    yada sızlerın aklından farklı bır yer geçiyorsa neden olmasın..??
    bence istanbulda kaza geçiren ve gazetelerde yazmış bir arkadaşımızın mezar bilgilerini bulun (zincirlikuyu,karacaahmet......)
    o zaman gidilecek yer belli olur ondan sonra oraya çok uzak olmayan bir buluşma noktası seçilir -mesela mezarlık zincirlikuyu toplanma yeri dolma bahçe güzergah beşiktaş barbaros bulvarı-gibi
    ondan sonra herkez motorlarına bir türk bayrağı asar ve biraz kırçiçeği alınır
    mezarlığa toplu sürüş ve mezara çiçekler bırakılması
    basına da haber verilir...............
    düşünün işte birşeyler
    KAMP ADAMLARI

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler