Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Hakkın Rahmetine kavuşan arkadaşlarımız adına İstanbul turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    reklamci2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Alıntı jasmine adlı üyeden alıntı
    çok güzel bir fikir ben katılırım ancak cerrahi arkadaşımızın sözlerine katılıyorum insanlara bunu böyle bişeyle ifade etmek yine zor olacaktır ve kimse bişey anlamayacaktır. Ama kapsamlı bir organizasyon yapılır basına haber verilir ve bir basın toplantısı düzenleyerek tüm halka bu duyurulabilirse ve bi takım etkinlikler tur harici düzenlenirse güzel olur ve bu tura kesinlikle tam koruma giyinmeyen, ehliyeti olmayan ve artistlik yapmaya çalışan kişiler katılmamalıdır.Kusura bakmayın ama bu şekilde ki motorcu arkadaşlarıma yolda bile selam vermiyorum.Bilinçli motorcular olarak gururla çıkalım tüm insanların karşısına diyorum bunlar benim naçizane görüşlerim sadece.Ve belirlenecek bir yere (bir meydan olabilir) şoförler odası vs. davet edemezmiyiz? bu konuda fikirler üretilebilir kanısındayım
    Burada önemli olan muhalefet olmak değil herkesin birşey yapmasını sağlamak diye düşünüyorum. Benin bu konuda yapacaklarım. Ahmet Hakan Coskun CNN haber müdürü arkadaşım ona haber verebilirim. Kanal D bizim müşterimizdi. ve Kanal D deki arkadaşlardan bazılarını tanıyorum onlarla konuşup bize haberlerinde yer vermesini sağlayabilirim. Eski bir gazetesi olduğum için Gazetelerdeki arkadaşlara haber verebilirim. Hala reklamcilik yaptığım için bir broşür hazırlayıp bize hizmet veren kuryelere bunu güzel bir şekilde anlatıp onlarıda bilinçli bir şekilde yönlendirebilim.

Devam etmek isteyen varmı.

DIKKAT BU BIR EYLEM DEGILDIR.
    Ve trafik hiç bir şekilde aksatılmayacaktır.
    Hayat Düşmezsen güzeldir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FIRFIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax momo
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    Benim babam taksici neden taksiciler odasını baskın yapıcanız tamam motorlara karşı olanlar var ama düzgün konuşmakta fayda var ilerde üniversite hayatında bende başarılı olamayınca taxicilik yapıcam bi motorcu olarak banada mı baskın yapıcanız sözlere dikkat ederek yazalım lütfen kimse kimseyi suçlayamaz, motorcu olupta işi arabayla olan çok insan var, şirket arabası kullanır, kendi çocuğu varsa arabayla seyahat etmek zorundadır, motorcularda araba kullanıyor, çok kızdım
    arkadasım baskın dediysem gidip bi caylarını içip güzel güzel konusmak senezaman gördün motorcuların gidip esas bi baskın yaptıgını ayrıca ben bütün taksicileri kastetmedim ama cogu böle taksi minibüs kamyon sürücüleri istisnalar var tabiiki arada ben kamyondan yol aldıgım oldu ama bi şekilde kabul edilmesi gerekio oldukca düzgün konusuyorum zaten..bir aralar motosikletleri farkedin die bi kampanya baslamıstı turuncu sticerlar yapısmıstı motorlara ama kimsenin ruhu duymadı 1 ay sonra hiç bi motorda kalmadı.Burda amacımız motorların farkedilmesi sürüşümüzü tehlikeli duruma düşürecek olan sürücüleri uyarmak sadece...
    sen hiç gitmeyecek gibisin degilmi, o gidenlerde senin gibiydiler...

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    ARKADAŞLAR KONU SAPMASIN TAKSILER DEGIL KONUMUZ TÜM MOTOR HARICI ARACLAR BİZİ FARK ETMIYOR
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet eğer boyle bir organizasyon yapılacaksa, tum motosiklet siteleri ve klüpleri ile ortak hareket edip, gerekli izinlerin de alıp cok buyuk bir organizasyon yapılmalı. belli bir alanda toplanılabilir ya da belli bir yoldan-köpruden topluca gecilebilir... en az 2-3 bin kişinin katıldığı bu derece buyuk bir organizasyon buyuk ses getirir ve boylece belki motorlar için de gerekli duzenlemeler yapılmaya, önlemler alınmaya baslanabilir.belli mi olur belki artık fark etmeye baslarlar bizi!!!
    Su yolunu bulur!

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    bu konu da ciddi bır calışma yapıp sesimizi duyurmalıyız.!!
    ____it's my life_1982____

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bu organizasyona edirnede olduğumdan ve motorum olmadığından katılamayacağım.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

destina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motorum olmasada ben sizlerin yanındayım

FIRFIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax momo
    Bu Bir Araçtır yazan fosforlu sticerlar komik ama araç oldugunu kabul etmeyen kus beyinliler için belki farkedilir
    sen hiç gitmeyecek gibisin degilmi, o gidenlerde senin gibiydiler...

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    arkadaşlar ben böyle bi organizasyona varım ama çoook büyük bi organizasyon olmalı diye düşünüyorum. gazete ve tv de çıkacak bişeyler hatta ben bu org. eğer ehliyetim yetişmezse arabam ile katılmayı hatta pankart açmayı da düşünüyorum.

ikiteker diye araçtan saymayan insanların yaptığı herşeye karşıyım
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı reklamci2003 adlı üyeden alıntı
    Burada önemli olan muhalefet olmak değil herkesin birşey yapmasını sağlamak diye düşünüyorum. Benin bu konuda yapacaklarım. Ahmet Hakan Coskun CNN haber müdürü arkadaşım ona haber verebilirim. Kanal D bizim müşterimizdi. ve Kanal D deki arkadaşlardan bazılarını tanıyorum onlarla konuşup bize haberlerinde yer vermesini sağlayabilirim. Eski bir gazetesi olduğum için Gazetelerdeki arkadaşlara haber verebilirim. Hala reklamcilik yaptığım için bir broşür hazırlayıp bize hizmet veren kuryelere bunu güzel bir şekilde anlatıp onlarıda bilinçli bir şekilde yönlendirebilim.

Devam etmek isteyen varmı.

DIKKAT BU BIR EYLEM DEGILDIR.
    Ve trafik hiç bir şekilde aksatılmayacaktır.

Arkadasım,

Sanırım anlatmak istedigimiz konuda bizim bir eksikligimiz nedeni ile sana tam acıklayamıyoruz. Jasmine arkadasımızında dedigi gibi ve senin de su anda söyledigin gibi bir organizasyonda elbette bazı insanların dusuncelerini degistirebiliriz. Ancak Turk insanının genel dusunce yapısını bu org ile degistiremeyiz. (büyük bir kısmın) sende bende bunu cok iyi biliyoruz. Ha değiştirebildiklerimiz olacaktır bakıs acılarını bu bile bizim için cok büyük bir kazanc o ayrı mesele.
    Bak istersen sana şu örneği vereyim. Ben doğdum doğalı Televizyonlardaki Türkiye karayolları reklarımlarında olsun, Emniyetin reklamlarında olsun, Sivil toplum örgütlerin mitingleri olsun yıllardır içkili araç kullanmayın diye defalarca kaç binlerce kez uyarıldı.
    Şimdi söyle bir duruma göz atalım.

-Trafikte hala ben içerim ama bana birşey olmaz
    -Ben kendimi bilerek icerim
    -2 Kadeh bana birşey yapmaz ki
    -Bir duble içmiştim ama
    -Sarhoş değilim sadece cakır keyifim

Diyen ve bir süre sonrada bir duvara yapısan veya kendi gerizekalılıgı yüzünden baskalarının da yaralanmasına veya kazadan zarar görmesine neden olan insanlar (bazıları su anda eminim bu sekil bir nedenden dolayı bir trafik kazasında vefat etmiştir.) yokmu ?

Anlasıldımı acaba yazdıklarım ?
    Hah simdi senin olayla benim örneğimi bir karsılastır istersen bak tasların nasıl oturdugunu göreceksin...

Saygılar....

-MUSTURAKİ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel fikir bence hayata geçirilmeli yalnız buluşma saati bana geç gibi geldi

organizasyon günüde galiba cumartesiye denk geliyo bana kalırsa cumartesi
    katılım az olabilir

benim fikrim bu organizasyonu darülaceze organizasyonu ile birleştirirseniz darülaceze ziyaretinden sonra çıkabiliriz turumuza üstelik katılımı arttırmış olabiliriz

saygılar
    MUSTAFA

Motosikleti
    peki CERRAHI, dostum bişekilde sesimiz çıkmadığı takdirde nası olacak bu sence.

sen bu saydığın türdeki şahıslara nasıl eğitim verileceği konusunda bi fikir üretebildinmi?

bence çokzor, bizim insanımızın kendi doğruları vardır ama bu doğrular ne kadar doğru bu tartışılır.

bence önce bi gövde gösterisi şart kendimizi belirtmek için.

ama sonra eğitim olabilir.

BODYBODY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Arkadaslar O Zaman Isi Bir Sonuca Baglayalim Ve Ikiteker.motordelisi.motospor V.s Gibi Tum Heryeri Imkanimizca Haberdar Ederek En Kisa Surede Yapalim Bu Isi.basligi Icerigi Vesayresi Ayrinti Sadece...son Noktayi Koyacak Bir Arkadas Ariyoruz.tarih Saat Yer???

ben aklıma gelen bi kaç fikri daha yazayım

turu bir mezarlıkta bitirebiliriz bu son vefat eden arkadaşımızın mezarını ziyaret olabilir bence tur anlamını bulmuş olur

birde bazı arkadaşlarımız diğer sitelerdede duyuralım demiş benim bildiğim diğer sitelerde duyuru yapmadan önce yönetimden izin almak gerekiyor

saygılar
    MUSTAFA

Motosikleti
    YBR 125
    Tum Izinler Alinmali Ve Gercekten Cok Buyuk Ve Tecrubeli Bir Lider EslŞiginde Ve Kisa Zamanda Olmali.neden O Kadar Cok Motor Yanyana Giderken Allah Korusun Bir Tecrubesizlik Tum Herkesi Yola Dokerr..ama Artik Bir An Once Karar Ve Uygulama

Motosikleti
    kesinlikle sana katılıyorum -MUSTURAKİ- yönetiminde bu işe bi el atması lazım.

brubaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl1000 vstrom
    bencede süper olur..
    insanlar nasıl olsa unutacak yada yine trafikte aynı davranışları gösterecek diye bir şey yok.bizler bir ceşit sivil örgütüz ..tabiki haksızlıga ve bilinçsizlige karşı tavrımızı koyacagız .bir defa olmassa bir daha ve bu devam edecek .yoksa sadece gezelim tozalım la sivil örgüt olamayız .
    ve bence bu bir eylem olmalı ki sesimiz daha fazla duyulsun..
    [COLOR="Blue"]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE[/COLOR] [COLOR="Red"]Bizki ustasıyız vatan sevmenin...[/COLOR]

Motosikleti
    YBR 125
    22.07 Ye Kadar Tum Organizasyon Tamamlanabilirmi ????????

Eger Okeyse Cok Iyi Bir Tarih

reklamci2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı
    Arkadasım,

Sanırım anlatmak istedigimiz konuda bizim bir eksikligimiz nedeni ile sana tam acıklayamıyoruz. Jasmine arkadasımızında dedigi gibi ve senin de su anda söyledigin gibi bir organizasyonda elbette bazı insanların dusuncelerini degistirebiliriz. Ancak Turk insanının genel dusunce yapısını bu org ile degistiremeyiz. (büyük bir kısmın) sende bende bunu cok iyi biliyoruz. Ha değiştirebildiklerimiz olacaktır bakıs acılarını bu bile bizim için cok büyük bir kazanc o ayrı mesele.
    Bak istersen sana şu örneği vereyim. Ben doğdum doğalı Televizyonlardaki Türkiye karayolları reklarımlarında olsun, Emniyetin reklamlarında olsun, Sivil toplum örgütlerin mitingleri olsun yıllardır içkili araç kullanmayın diye defalarca kaç binlerce kez uyarıldı.
    Şimdi söyle bir duruma göz atalım.

-Trafikte hala ben içerim ama bana birşey olmaz
    -Ben kendimi bilerek icerim
    -2 Kadeh bana birşey yapmaz ki
    -Bir duble içmiştim ama
    -Sarhoş değilim sadece cakır keyifim

Diyen ve bir süre sonrada bir duvara yapısan veya kendi gerizekalılıgı yüzünden baskalarının da yaralanmasına veya kazadan zarar görmesine neden olan insanlar (bazıları su anda eminim bu sekil bir nedenden dolayı bir trafik kazasında vefat etmiştir.) yokmu ?

Anlasıldımı acaba yazdıklarım ?
    Hah simdi senin olayla benim örneğimi bir karsılastır istersen bak tasların nasıl oturdugunu göreceksin...

Saygılar....
    Ben buradaki başlangıcımda tartışma içinde değilim. Benim bu olaya başlangıcım tamamen duygusal. Hee tabi taş kalpli olanlar varsa katılmayabilir. Eğer amaç sırf muhalefet ise ben bu yazıda yokum. Hee Turk insanın zihniyeti neden değişmiyor biliyormusun senin, benim diğerlerinin ve bu ülkede yaşayan herkesin hiç bir şey yapmadığı için. Ben en azında motosiklet aldım alalı çevremdeki tüm arkadaşlarımın motosiklete bakış açısını değiştidim. İnşallah hepimiz bu konuda başarılı oluruz. Bu yazdıklarını ben ufak yaştan beri zaten biliyorum. Başka bir yerde başkalarına söylersen inan faydalı olabilir.
    Hayat Düşmezsen güzeldir...

Yaww KardeŞİm Fİkİr GÜzel İŞ Yapicamiza Gene Laf Yapiyoruz Ben Fİkİrlerİmİ Yazdim Ne Yapabİlİrİz Dİye UĞraŞicaniza Bİr Bİrİnİzle UĞraŞiyorsunuz Ne Dİyelİm Dostum Ne İstersenİz Onu Yapin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler