Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Trafik polisi uyuyor maganda cirit atıyor ( Yurtsan Atakan )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı blue black adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde bir can taşıyoruz Yurtsan Atakan

Dün akşam üstü sitenin içinde motorla turluyorum plakasız bir araba.
    arkama takıldı ve beni sıkıştırmaya başladi ben sağa kaçiyorum araba sola kırıyor
    Sola kaçıyorum sağımdan sıkıştırıyor
    Ve en sonunda arzularina kavuştular dengemi kaybedip sağ tarafima düştüm ufak tefek yaralarla atlattım.Orda kolum bacağım kırılabilir tam kavşak olduğu için arabada carpa bilirdi.

Hala bu kuşbeyinliyi herif (kusura bakmayın) neden bahsediyor neyi savunuyor yolunda giden bir motorcuya bunu yapmak insan yerine koymamak böyle davranmak magandalık, teröristlik değilde nedir?
    evet Mr. atakan. sonuç bu. http://i13.tinypic.com/5z4qycg.jpg

sadist ruhlu dört tekerlilerin kısacık eğlencelerinin sonucu.
    söyle bakalım. kim terörist?
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs apachee 150 cc kara akrep :D
    aslında böylelerine değil araba bisiklet bile kullandırtmamalı trafik polislerinede gelince bizimle uğraşacağınıza birazda onlarla uğraşın demekten başka bişi söyleyemiyorum ayrıca büyük geçmiş olsun kardeş

Adam motosiklet sürücülerinden şikayetçi yüzlerce mesaj aldım .
    Bunun yanısıra da yanlış anlayan motosiklet kullanıcılarından bazı tepkiler geldi diyor....

Bu mudur arkadaşlar göstereceğimiz tepki adam caddelerde motosiklet teröründen daha beter bir yazı yazmış yumuşama değil bu hafif kıvırarak karşı atağa geçiyor.

Lütfen belirttiğimiz şekilde mesajımızı atalım ve birlik olduğumuzu gösterelim.

marques - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki vstrom 800DE
    yolladım bende...hergun yollamaya devam

Motosikleti
    tvs apachee 150 cc kara akrep :D
    şimdi olayın boyutlarını iyice incelersek bu yapılan yorum ve yazılan konu arasında ben bir çok çelişki buldum örneğin
    efendy_iso´isimli üyeden Alıntı
    modlarım adminlerimmm şu adamın konusunu ana sayfadan indirmeniz ii olabilir kanımcaa resmi felan reklam yapıyo herif resmen

aynen dostum sana katılıyorumbu adamın orada resminin durması bile ona kazandırır boşverin şunu gitsin yaa..

burada bizim böyle bir cevap vermemiz o şahsın işine yarar çünkü o bir yazar bu kelimeleri kendi yorumunuda ekleyerek daha kötü boyutlara taşıyabilir bizim bu olay karşısında sadece yapmamız gereken yazılan konunun içeriğini okumak ve olumlu kelimelerle olayı aydınlatmaktır. yorum yapan diğer arkadaşlarada bunu tavsiye ederim

üç kuruş maaş alan polislerimizle uğraşmayan bi sen kalmıştın o da tam olduaferim sana...

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    edit.....................

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni gördüm yazıyı, aslında fazla söze gerek yok, aklında binbir hesabı olan samimiyetsiz bir gazeteci, maksadının trafik sorununa çare bulmak değil ondan nemalanmak olduğunu büyük çoğunluğumuz gördü. Aldığı tepkilerden sonra yazdığı yazı ise ne halt yiyeceğini bilemediğinin fotoğrafı, böylelerine fazla da kaale almamak bilmeden fayda sağlamamak gerekli.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)