Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik polisi uyuyor maganda cirit atıyor ( Yurtsan Atakan )

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    affettirme taktikleri çok zekisin be yazarım yoksa kurnaz"mı desem!! senin bugün keşfettiklerini motosiklet camiası yıllar önce bulmuş senelerdir tamiratla uğraşıyor "eğer ülkene gençlerine yardım"cı olacak uyaracaksan önce biraz bilgilen ve elini kalemine uzatmadan viçdanına uzat .
    şimdide polisimize foto muhabir ve editörlere suçu atarak sıyrılmaya kalkmışsın yazık ki ne yazık battınız efendi.
    sizi ESEFLE KINIYORUM
    aynısını dusunuyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tderida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '99 Blackbird; '03 Blackbird; 02 Gsx750F; '93ZZR60
    Arkadaşlar topiğe yazmayalım da MT nin tarihine gömülsün derim...
    Bir mum diger bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez

KARABURUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 Ayak
    Arkadaslar acaba "motosiklet" ile ilgili kaç gazetede herhangi bi yazı var. Bazı şeyler olumsuz gibi görünse de en azından "motosiklet" ve sürücülerinden bahsediyor. Sanki herkez bizi biliyormuş,cok göz önündeymişiz gibi yorumlar yapılmış. Bence iyi veya kötü(burdaki kötü özendirecek davranışlar değildir.) "motosiklet" ile ilgili yazı yazan,görüşünü paylaşan biri olması. Kişiliği bizi ilgilendirmez.

Selamlar ...
    Yurtsan ATAKAN ile ilgili olarak diğer site ve kulüplerde bu tartışmanın başından beri olan biriyim.Hatta kendisini affettirebilmek adına msn imi yada tlefonumu istedi ancak biz motosiklet kullanıcıları olarak kendisinden özür beklemekte olduğumuzdan dolayı görüşme talebini kabul etmeyerek kendisinin bir özür yazısı yazmasını istedik.

Fakat malesef istediğimiz sonucu alamamnın dışında olay çok çirkin boyutlara gelmeye başladı.

Hakaret içeren ve küçümseyen mailler aldık.

Ve bu konu ile alakalı olarak diğer siteler de dahil olmak üzere bir kampanya başlatmış bulunuyoruz.Birlik olmamızın zamanı şimdi.

Eğer sizler de konumuza katılır ve tepkileri belirttiğimiz şekilde gösterirseniz mutlu olurum.Bu yapmış olduğumuz tepki maili gazeteci olan bir kaç abimiz ve danışmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.Desteklerinizi bekliyorum...

""Hepinizden bu konuda bir ricam olacak.
    Aşağıda vereceğim mail adreslerine hepinizden ortak bir e-posta gönderilmesini talep ediyorum.

Bu e-posta da sadece şu mesajı yazmanızı rica ediyorum : "Motosiklet tutkunları olarak, hakettiğimizi düşündüğümüz özrü hala bekliyoruz.Hepimizin ortak görüşünü içeren yanıtımız şöyledir: http://www.guzelliksanati.com/artikel.php?artikel_id=70 "

Bu maili To'ya: yurtsan@hurriyet.com.tr

CC'ye : eozkok@hurriyet.com.tr, dbaykara@hurriyet.com.tr, ecansen@hurriyet.com.tr, ekumcu@hurriyet.com.tr, gbenmayor@hurriyet.com.tr, ybayer@hurriyet.com.tr, ydogan@hurriyet.com.tr, mehmetyilmaz@hurriyet.com.tr, vmunyar@hurriyet.com.tr, tturenc@hurriyet.com.tr, ahakancoskun@e-kolay.net ""

Koyarak göderin.
    Haydi ortak tepkimizi koymanın zamanı geldi... ;)

Bu adamın en büyük özelliği herkese aynı mesajnı yollaması kaale bile almıyor bizleri hadi bakalım hodri meydan o zaman e-postanıza yazmanızı istediğimiz mesaj yukarıda belirtilmiştir gönderilecek kişilerin listesi de aynı şekilde ektedir.

Teşekkürler...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı ghost1000rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar ...
    Yurtsan ATAKAN ile ilgili olarak diğer site ve kulüplerde bu tartışmanın başından beri olan biriyim.Hatta kendisini affettirebilmek adına msn imi yada tlefonumu istedi ancak biz motosiklet kullanıcıları olarak kendisinden özür beklemekte olduğumuzdan dolayı görüşme talebini kabul etmeyerek kendisinin bir özür yazısı yazmasını istedik.

Fakat malesef istediğimiz sonucu alamamnın dışında olay çok çirkin boyutlara gelmeye başladı.

Hakaret içeren ve küçümseyen mailler aldık.

Ve bu konu ile alakalı olarak diğer siteler de dahil olmak üzere bir kampanya başlatmış bulunuyoruz.Birlik olmamızın zamanı şimdi.

Eğer sizler de konumuza katılır ve tepkileri belirttiğimiz şekilde gösterirseniz mutlu olurum.Bu yapmış olduğumuz tepki maili gazeteci olan bir kaç abimiz ve danışmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.Desteklerinizi bekliyorum...

""Hepinizden bu konuda bir ricam olacak.
    Aşağıda vereceğim mail adreslerine hepinizden ortak bir e-posta gönderilmesini talep ediyorum.

Bu e-posta da sadece şu mesajı yazmanızı rica ediyorum : "Motosiklet tutkunları olarak, hakettiğimizi düşündüğümüz özrü hala bekliyoruz.Hepimizin ortak görüşünü içeren yanıtımız şöyledir: http://www.guzelliksanati.com/artikel.php?artikel_id=70 "

CC'ye : eozkok@hurriyet.com.tr, dbaykara@hurriyet.com.tr, ecansen@hurriyet.com.tr, ekumcu@hurriyet.com.tr, gbenmayor@hurriyet.com.tr, ybayer@hurriyet.com.tr, ydogan@hurriyet.com.tr, mehmetyilmaz@hurriyet.com.tr, vmunyar@hurriyet.com.tr, tturenc@hurriyet.com.tr, ahakancoskun@e-kolay.net ""

Koyarak göderin.
    Haydi ortak tepkimizi koymanın zamanı geldi... ;)

Bu adamın en büyük özelliği herkese aynı mesajnı yollaması kaale bile almıyor bizleri hadi bakalım hodri meydan o zaman e-postanıza yazmanızı istediğimiz mesaj yukarıda belirtilmiştir gönderilecek kişilerin listesi de aynı şekilde ektedir.

Teşekkürler...
    evet cok dogru bir durum ben aynen gonderdim mail li bakalım bu sefer ne yapcak sırf merakımdan ikile mi diyecek yoksa cahilmi cok merek ediyorum
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    aprilia leo 150
    bir hafta içinde bu kadar değişimesinin ve motosiklet kullananlara karşı (tehlikeli motosiklet kullananlar demiyorum,,, çünkü geçen haftaki yazısında hepimizi zan altında bırakarak yazmıştı...)tutumunun değişmesinin sebebi ne acaba?

bence bu yazarın yazılarını motosikletle alakalı yada alakasız takip etmek lazım... daha çok makara çıkar bence....

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Bende yolluyorum iyi olmuş bu iş...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende yolluyorum iyi olmuş bu iş...
    şimdi bana ertugrul ozkokun okundu mail li geldi teslim olmak yok o ozur yazısı cıkana kadar devam bana cahıl ve deli demıstı bende sımdı hergun atacam bu mail deliyim ben deli
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

blue black - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '06
    Bizde bir can taşıyoruz Yurtsan Atakan

Dün akşam üstü sitenin içinde motorla turluyorum plakasız bir araba.
    arkama takıldı ve beni sıkıştırmaya başladi ben sağa kaçiyorum araba sola kırıyor
    Sola kaçıyorum sağımdan sıkıştırıyor
    Ve en sonunda arzularina kavuştular dengemi kaybedip sağ tarafima düştüm ufak tefek yaralarla atlattım.Orda kolum bacağım kırılabilir tam kavşak olduğu için arabada carpa bilirdi.

Hala bu kuşbeyinliyi herif (kusura bakmayın) neden bahsediyor neyi savunuyor yolunda giden bir motorcuya bunu yapmak insan yerine koymamak böyle davranmak magandalık, teröristlik değilde nedir?

sunsetz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Çok geçmiş olsun arkadaşım aynı şey benim başıma geldi hemde bir taksici tarafından! Bende senin gibi en sonunda düştüm ama Allahtan kötü bir şey olmadı!
    Zaten bunlar gibi magandalarla uğraşırken birde onların şakşakçılığını yapan yazarlarla uğraşıyoruz! Aslında bazı arkadaşlarımızın dediği gibi kaale almamak lazım ama olmuyor işte sindiremiyorum içime! Bugün gittiğim yol boyunca sürekli o kaleminden çıkan yazıya sahip olamayan, maganda yazar vardı aklımda!
    Zorla değil ya sakinleşemiyorum!

Bu arada aynen bende yolladım maili!

Taskiranus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıcı: yurtsan ‎eozkok@hurriyet.com.tr, dbaykara@hurriyet.com.tr, ecansen@hurriyet.com.tr, ekumcu@hurri... - Motosiklet tutkunları olarak, hakettiğimizi düşündüğümüz özrü hala bekliyoruz … 04:07

Motorcu uyumaz

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    aynnen yolladım maili............

Ellerinize sağlık arkadaşlar ne kadar çok mail atarsak o kadar kalabalık oluşur diğer site ve kulüpler dahil.

Daha şu andan itibaren bile ciddi bir mail akışı sağlandı.

Haydi bombardımana devam ;)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Yazılarımı önyargısız okursanız, ne demek istediğimi daha doğru anlayabilir, bu tür gereksiz eleştirilerde bulunmayabilirsiniz. Farklı şeyler söylemiyoruz çünkü... Aynı şeyleri söylüyoruz ama siz yazıları belki de forum ortamının yolaçtığı bir önyargıyla okuyup, demediğim şeyleri demiş gibi görüyor, dediğim şeyleri de farklı manalara çekiyorsunuz. Bir yazar olarak okurlarımdan gelen mesajlardaki uzun uzadıya eleştirilerin her birine teker teker cevap vermemin fiziksel olarak olanağı yok. O nedenle size sadece hemen hemen aynı fikirlerde olduğumuzu ama yazımı daha dikkatli okumanızı önereceğim.

Yanlış anlamalarınızdan birini örnek olması için cevaplıyorum. Benzer yanlış anlamalarınızı da kendiniz rahatlıkla görebilirsiniz.

Örneğin, kapı açma meselesindeki eleştirimi şoförün durup dururken açtığı kapı olarak algılamışsınız. Cümlemde bunu kastetmediğim çok açık aslında. Kastettiğim duran trafikte, en sağ şeritteki otomobilin, kaldırım tarafındaki sağ kapısıdır. Bu cümlemde çok açık bir şekilde belirtilmiş. Yani açılan kapının şoför kapısı olmayacağı apaçık. En sağ şeritte duran bir otomobilin açılan sağ kapısı doğal olarak şoförün değil yolcunun açtığı kapıdır. Bu durumda kapıyı açanın değil duran otomobilin sağından geçen motosiklet sürücüsünün kabahatlidir.

Benzer önyargılı algılamalarınızı görebilmeniz için bu örneğim umarım faydalı olmuştur.

Sevgiler,
    Yurtsan
    yazar musfetesinin cavabı herhalde herkese klasik cevap bunu göndecek en azından ***** iki le demedi

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Hakaret içerikli yazmayın arkadaşlar, içinizden söyleyin lütfen..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Sevgili tubiş, Zaten içimizden söylüyoruz
    Valla şuraya yazı yazan arkadaşlar asıl içinden geçenleri yazsalar sanırım olay olur. Ve hala efendiliğini bozmayarak medeni tepkilerini göstermeyi sürdürebilen motosiklet camiasını gönülden kutluyorum.
    Dürüst esnaf malını %20 karla satar, Hırslı esnaf malını %50 karla satar,biz karından vazgeçtik.Bu memleketin bir karış toprağının maliyetini ödeyebilecek babayiğit varsa gelip alsın!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    evet arkadaşlar mail lere devam yazarların hepsinden okundu mail leri geliyor yani okunuyor mail ler ben deliyim deli

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakaret içerikli yazmayın arkadaşlar, içinizden söyleyin lütfen..
    yok hemşerim şu anda yapılcak tek şey hazır mail li göndermek ah o bir azını bazsa ben dört gözle onu bekliyorum ondan sonra görcez

Dediğim gibi arkadaşlar bu adam ın yazısını dikkatlice okuyun nası yanlış anlam çıkartmışız motorcu dostlarımdan sadece bu yazı ile ilgili olarak bana gelen 200 ün üzerinde mesaj var biz de tepkilerimizi bu mesajlara göre ortaya koyduk zaten.

Ben ilk maili mi yazsığım sırada bu adam umursamadı küçük düşürücü davrandı v.s ardından ne zamanki ben "siz kaale almıyorsunuz madem o zaman biz de hürriyet binasına 5000 kişi ziyaretinize geliyoruz umarım ağırlarsanız"dediğim de benden msn imi ve telefonumu isteyerek yüzyüze görüşmek istediğini belirtti ancak 1 gün geçtikten sonra görüşme talebimize de karşılık bulamadık.

Bu adamın taktiklerini başka yazar bilerimden öğrendim aynı anlattığım şekilde de devam ediyor tabi yerse...

Lütfen tepki mailimizi göndermeye devam edelim saygılar...

Maili tekrarlıyorum (bir özür yazısı yazmak bu kadar mı zor yahu ama prestiji sarsılır geri adım atacak ya maillerle yetinmeye çalışıyor.)

Tekrar ediyorum sizlere yolladığım mesajı aynen anlatıldığı gibi kendisine yollayın lütfen.

CC'ye : eozkok@hurriyet.com.tr, dbaykara@hurriyet.com.tr, ecansen@hurriyet.com.tr, ekumcu@hurriyet.com.tr, gbenmayor@hurriyet.com.tr, ybayer@hurriyet.com.tr, ydogan@hurriyet.com.tr, mehmetyilmaz@hurriyet.com.tr, vmunyar@hurriyet.com.tr, tturenc@hurriyet.com.tr, ahakancoskun@e-kolay.net

Koyarak göderin.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Dediğim gibi arkadaşlar bu adam ın yazısını dikkatlice okuyun nası yanlış anlam çıkartmışız motorcu dostlarımdan sadece bu yazı ile ilgili olarak bana gelen 200 ün üzerinde mesaj var biz de tepkilerimizi bu mesajlara göre ortaya koyduk zaten.

Ben ilk maili mi yazsığım sırada bu adam umursamadı küçük düşürücü davrandı v.s ardından ne zamanki ben "siz kaale almıyorsunuz madem o zaman biz de hürriyet binasına 5000 kişi ziyaretinize geliyoruz umarım ağırlarsanız"dediğim de benden msn imi ve telefonumu isteyerek yüzyüze görüşmek istediğini belirtti ancak 1 gün geçtikten sonra görüşme talebimize de karşılık bulamadık.

Bu adamın taktiklerini başka yazar bilerimden öğrendim aynı anlattığım şekilde de devam ediyor tabi yerse...

Lütfen tepki mailimizi göndermeye devam edelim saygılar...

Maili tekrarlıyorum (bir özür yazısı yazmak bu kadar mı zor yahu ama prestiji sarsılır geri adım atacak ya maillerle yetinmeye çalışıyor.)

Tekrar ediyorum sizlere yolladığım mesajı aynen anlatıldığı gibi kendisine yollayın lütfen.

CC'ye : eozkok@hurriyet.com.tr, dbaykara@hurriyet.com.tr, ecansen@hurriyet.com.tr, ekumcu@hurriyet.com.tr, gbenmayor@hurriyet.com.tr, ybayer@hurriyet.com.tr, ydogan@hurriyet.com.tr, mehmetyilmaz@hurriyet.com.tr, vmunyar@hurriyet.com.tr, tturenc@hurriyet.com.tr, ahakancoskun@e-kolay.net

Koyarak göderin.
    yoladım bugun başka bir adresle birdaha yoladım bakalım bekliyoruz

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25

Bu maili To'ya: yurtsan@hurriyet.com.tr.
    yolladım arkadaşım bu işe gönül vermiş birisi olarak bu konudaki emeklerine teşekkür ederim...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)