Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafik polisi uyuyor maganda cirit atıyor ( Yurtsan Atakan )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafik magandalığı tek taraflı değil tabii ki. Motosiklet sürücülerine saygı göstermeyen oto sürücüleri kadar otomobil sürücülerine saygısı olmayan motorcular da çok.

Bunlar da mesajlarını esirgememişler benden. Biri aynen şöyle yazmış (pardon aynen demeyeyim, çok fazla Türkçe yanlışı olduğu için cümlesinin anlaşılabilir olması amacıyla hatalarını düzeltmek zorunda kaldım); "Ben araçlar arasında slalom yapıp durur, trafikte araçlarla kaldırım arasında süratle yol alırken o kapıyı açan kişi LÜTFEN sen ol olur mu?"
    Tubis ablacım eğer yanlış hatırlamıyorsam, bu yazarın türkçesine dadandığı kişi, sendin dimi?

Sana trafik magandası demişler, artık SS alman için önünde hiç bir engel kalmadı kanımca

Şaka bir yana bu adam da zerre kadar akıl yokmuş, bayandan trafik magandasımı olurmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tubis ablacım eğer yanlış hatırlamıyorsam, bu yazarın türkçesine dadandığı kişi, sendin dimi?

Sana trafik magandası demişler, artık SS alman için önünde hiç bir engel kalmadı kanımca

Şaka bir yana bu adam da zerre kadar akıl yokmuş, bayandan trafik magandasımı olurmuş
    Nasıl yani ? Anlamadım pek.. Benim türkçeme laf mı attı bu şahıs ? Ne zaman, nerede ? Maganda ben mi oluyorum ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

aye sana kaç defa dedim "akşamları fazla alkol alma çarpıyor" bak hiç dinlemiyorsun

ne "mağandası" ne "türkçesine dadanması"

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Nasıl yani ? Anlamadım pek.. Benim türkçeme laf mı attı bu şahıs ? Ne zaman, nerede ? Maganda ben mi oluyorum ?
    Ya tubis bu bahsettiği ve maganda dediği mail'i bizim forumdan birisi attı, hatta ben sen attın diye hatırlıyodum(gerçi net hatırlamadığım için "eğer yanlış hatırlamıyorsam" dedim) demekki sen diilmişsin ama kimmiş onuda bulamadım, yurtsanlı mesajları baştan sona okuyorum, kendim ettim kendim buldum, çarmaa gerilsem daha iyiydi, kusacam

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aye sana kaç defa dedim "akşamları fazla alkol alma çarpıyor" bak hiç dinlemiyorsun
    Hocam alkol bana biraz ters, fanta çarptı beni

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE

onun türkce sine laf etigi ben olabilirim diyecegim ama bana cevap yazdı benim alişkanlıgım var yazı yazarken türkce karakterleri kulanamıyorum yıların alışkanlıgı ama ona mail atarken ofisin düzeltme menüsünü kulandım o tip bir adamdan bekledigim için cok özen gösterdim ama küçük adam ne olcak muhatap almaya deymezmiş ama kanıma dokunuyor işte
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

@silah1

Tamam abi bu durumda seni SS'ci yapıyoruz, yarın eski motorların "HONDA NT700V DEAUVİLLE" ve "BURGMAN 650" ı getir, eksiksiz teslim et, çil çil cbr125'ini al git

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    korkmuş ki açıklama yapmış kendi pisliğinde boğulacağını anlamış birisi resmini alıp photo shop ta oynasın geri koysun buda bizim tepkimiz olsun sonra kilitleyin gitsin
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    bence bu adamın resmini şehir merkezine ascaksın altınada iki üç tane renkli kalem atacaksın gelen geçen çocuklar sakal bıyık kaş göz yapacaklar - yoksa bu herif bu tiple bizim avrupa birliğine girmemize engel

Alıntı eczaci101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bunlar yazar falan değil televoleci...

evet abicim iş magazine döküldü iyice ...

Yakında televolede motosikletciler diye izleriz ...

blue black - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '06
    Anlaşılan bu adamın bizden başka uğraşacak başka bir işi kalmamış.
    Aman boş verin böylelerinle uğraşmaya bile degmez.
    Hürriyet gazetesinin yazarlarından başka ne bekliyorsunuz ki ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    iso sen bunu yurtsan hanım die tanıtmıştın bende küfür dolu sonunda yurtsan hanım die biten bi mail atmıştım adammıymış bu tipi adam gibi duruo ama ne adamlar gördüm bu adam deil bence

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Dinsizin hakkından imansız gelirmiş. Bir söz daha varda neyse.. Şöyle bitiyordu (ISIRMAZ)

Ayşe Şule Bilgiç Apla nerelerdesin..
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazarın haklı olduğu konular yok değil... Fakat ne yazıkki doğru ifade etmesini bilmiyor.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

bizler cahil,genç,tecrübesiz,gerizekalılarız bu yazara göre
    kendisi ise silme entellektüel başlıklarla yüklü
    eğitimi tam ve edebiyatı yalamış yutmuş hatta başkalarına ders verecek kadar abartmış.
    birazdan dahada fazla öküz ama olsun o kadar olur o bünyede.
    biz onunla muhattap oldukça 20 senenin kimsenin onu kale almadığı o senelerin acısını çıkarıyor.
    fakat bence bu gazeteci artık bir yirmi sene daha kale alınmamalı.
    sizi kışkırtmasına izin vermeyin sallayın gitsin arkadaşlar.
    mücadelenin kazanma ihtimali varsa savaşılır.
    siz bunun o örümcek beyninde kıvılcım dahi yaratamazsınız o artık komple karanlığın içinde.
    bunun gibiler artık kemikleşmiş eğilip bükülmez sadece kırılır.
    eeee yakındada kırarlar bunun o koca kafasını.
    bunun artık hakkı kötektir.
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞMEYECEĞİNE İNANLAR APTAL,
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞTİRİLEMEYECEĞİNE İNANANLAR KORKAK,
    DEĞİŞİMLERDEN FAYDASI OLMAYACAĞINA İNANANLAR İSE ALÇAKTIR.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı Mr. atakan adlı üyeden alıntı
    Geçen haftaki "Caddelerde Motorcu Terörü" başlıklı yazımın ardından motorcuların sorumsuz, kural tanımaz tutumlarıyla yarattıkları tehlikelerden müzdarip yüzlerce okurdan mesaj aldım.

Buna karşılık yazımın tüm motosiklet sürücülerini eleştirdiği zannına kapılan motosiklet tutkunlarından da bazı tepki mesajları geldi.
    vay vay vaaayyy...
    hoşuna gitmiş anlaşılan. şeytanı ayrıntılara gizlemiş Mr. atakan.

duran trafikte aynaya bakmadan, ya da, bakarak ve araç geldiğini görerek kapısını açan (af buyrun) öküzleri savunacak, haklı görecek kadar boş-beleş bir köşe yazarından bir şey beklemez, geri kalan ömründe başarılar dilerim.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    Bırakın,Takmayın boyle insanları arkadaslar kale bile almayın Dun Cnn TURKte motorları fark edin diye bir program seyrettim anormal zevk aldım.
    Ulkemızde motorsiklet ve motorsiklet kullanıcısı bu kadar artarken ve trafik terorunde bu kadar motorcu kardesimiz sorumsuz suruculer tarafından kaza gecırırken boyle abuk subuk yazılar yazan bır ınsanı burda tartısmak bıle tuhaf

Köpek adamı ısırır bu tarz öne cıkamayan yazarlarda ''Adam köpeği ısırdı'' diye yazar!!! Adam gibi dobra dobra yazarlarıda işten cıkarırlar meydan bunlara kalır

KASKIMIZI ve TAm KORUMAYI takalım tam gaz yola devam KAFANIZA KASKTAN Baska bir sey takmayın saygıdeger MT kardeşlerim
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayşe Şule Bilgiç Apla nerelerdesin..
    Ben mail attım AyşeŞule'ye.. Kesin ilgilenir..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iso sen bunu yurtsan hanım die tanıtmıştın bende küfür dolu sonunda yurtsan hanım die biten bi mail atmıştım adammıymış bu tipi adam gibi duruo ama ne adamlar gördüm bu adam deil bence
    yav hiç sorma erkek çıktı

Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav hiç sorma erkek çıktı

hpeheheh alemsiniz yav uğraşmayın adamcağızla yav

yazıktır günahtır biz (motorbisikletçilere )yakışmaz dimi

hey allahım ya ne günlere kaldık basının işi gücü kalmamış motosiklet camiasına dil uzatmaya başlamış ülkede bu kadar sorun varken git o konu hakkında yaz kardeşim bizlere dil uzatma saygılar
    [COLOR="Red"]KASKINI TAK UZUN YAŞA EHLİYETİNİ AL POLİSE YAKALANMA [/COLOR][COLOR="Green"]kan grubu : 0 rh (+) pozitif[/COLOR][COLOR="Blue"] iletişim:viceroy@sakaryamotosiklet.com [/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Ben mail attım AyşeŞule'ye.. Kesin ilgilenir..
    evet ya biz teplilerimizi ayşe şule ye atalım o bizim yerimize yazsın dinsizin hakından imansız gelir misalı (sözüm meclisten dişarı)

@silah1

Tamam abi bu durumda seni SS'ci yapıyoruz, yarın eski motorların "HONDA NT700V DEAUVİLLE" ve "BURGMAN 650" ı getir, eksiksiz teslim et, çil çil cbr125'ini al git
    yok 125 olmazda mehmet le bir iki toplantıya katılırsam birtane 1000 s s alabilirim sonra 700v verip
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)