Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    UMT-TM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6, YBR, movie XL125
    yarınki geziye çok katılmak istedim ancak yarın sevkiyatım var, gidecek arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler. gelsem iyi olacaktı sizlerle tanışmış olacaktık ama bidahaki sefere artık. Pazar günü
    gölyazıya gideceğiz gelmek isteyen arkadaşlar var ise bekleriz
    16LHR73 YBR , PB7588MX R6
    bazıları müzik çalar, bazıları ise yaratır. Motosiklet bir yaşam tarzıdır,hayat enstrümanıdır,ulaşım aracı değil.Belki de düzene baş kaldırıştır,bir isyan aracıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco CK125 / honda cbf 150
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.anesmotor.com dan da bakabilirsin. MT üyelerine ekstra indirim yapıyorlar genelde. (MT'nin sponsorlarindan)
    işte istanbulda olmanın en güzel yanı bu Türkiyede bulunabilecek her tür çeşit hemen elimin altında. yazın bir iki kıyafet bakayım dedim Bursa'dayken, gerçekten çok çok pahalı gelmişti. lastik zedelenmişti onu değiştirdiğime bile pişman oldum. Burda anes ve özen motor istoç bayisindeki elemanlar artık iyice tanıdı hoş muhabbet olduk her o taraftan geçtiğimde işim olmasa da uğruyorum :D

---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B][I][COLOR="#0000FF"]
    GEZİ GÜNCELLEME
    29-09-2012 Mustafa kemal paşa kaplıcaları ve Su uçtu şelalesi gezisi...
    10:30 Kent meydanı Kafkas önü
    11:00 İzmir yolu Mintex tesisleri

1-search16
    2-Özcan1980(belki)
    3-n_tuncak
    4-Zekeriya
    5-Gökhancbr(belki)
    6-Muyat26(belki)
    7-Mert Aksoy
    8-Murat112
    9-Nail cbf
    10-Davut Emre Cin
    11-Salcano+2
    12-İşçi
    13-Espaniole
    Arkadaşlar geziye Bursada olsam kesin katılırdım ama bu aralar İstanbuldan gelemem çok zor. Eşimden o kadar uzakta olamam hem mesafe olarak hem zaman olarak, Allah bağışlarsa yeni bir bebek bekliyoruz da artık son zamanları, zaten büyük de iki hafta erken doğmuştu, o yüzden riske alamam Bursaya gitmeyi.
    gönlüm sizinle olacak tabi, bol bol gezip bol bol foto yükleyin ki bari biz de onlara bakalım...
    özcan1980 ve n_tuncak bunu beğendiler.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    bu sabah işten çıkıp akşam tekrar gideceğinden dolayı malesef katılamıyorum bu geziye :( sabah kent meydanında görüşmek dileğiyle 10a doğru oradayım Allahın izniyle arkadaşlar...

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sabah işten çıkıp akşam tekrar gideceğinden dolayı malesef katılamıyorum bu geziye :( sabah kent meydanında görüşmek dileğiyle 10a doğru oradayım Allahın izniyle arkadaşlar...
    Aynen.....
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    honda activa
    bende gelmeye çalışıyorum ama tam ış gununu secmışsınız gezı ıçın

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    özet olarak bu süper ve eglenceli gezi için tesekkurler.organıze eden katılan arkadaslara.cengızın mangal fıkrı gecte olsa cokta ıyı oldu.ayrıca yalıntaşda ıcılen caylarda guzeldı.gercı ben donuste bırde ngs de tatlı yedım bahsı gecen susurluk caylak gezısı olursa ozaman ngs de tatlılar benden arkadaslar.
    DALGIC_800 ve n_tuncak bunu beğendiler.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Küçük dağ yolu kahvaltısı çok çok güzeldi çok teşekkür ederim abiler. Kafkas'ta tanıştığım tüm abilere de saygılar. Grubun geri kalanıyla da en kısa sürede tanışırım umarıım
    özcan1980 ve n_tuncak bunu beğendiler.

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçük dağ yolu kahvaltısı çok çok güzeldi çok teşekkür ederim abiler. Kafkas'ta tanıştığım tüm abilere de saygılar. Grubun geri kalanıyla da en kısa sürede tanışırım umarıım
    Hocam sen motorsuz gelendin değilmi?

Gezi harbiden çok güzeldi.Şu an vücut titreşimden ve soğuktan pert resimleri yarın atıcam.
    n_tuncak bunu beğendi.
    Korkarak yaşayamazsın!

Motosikleti
    cbf 150
    soru şu? degermiydi? ewet bır sonraki gezi nezaman...
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    sağ sağlim güzel geçmesi çok hoş. Gelmek çok istedim motorumun bakımlarını yaptım dizlik aldım yola cıkmadan önce eve gelip karnımı doyurayım iletişime geçiyim diye eve gelmek isterken bir kaza atlattım gözüm biraz korktu gelemedim sizlerle olmak çok isterdim...

iyi kötü eldivenim montum kaskım oldu kilometre göstergesinide tamir ettim teçrübe edinmek için inegöl iznik turu yapabilirim gezip eylenip sizle paylaşmak isterim

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı DEC16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kendi motorumu size verir ben otobüsle devam ederim sizi yolda bırakmam ama allahın izniyle kazasız belasız gidip gelicez inşallah
    bu bandana olayını atlamısım ben hocam,yeni tasarlanması planlanan bandanalardan mutlaka benımde olmalı dıyorum kendımce.gereklı belgeler ıcın ne lazımsa yapayım ıstıyorm.(ne derece haklıysam artık)
    n_tuncak bunu beğendi.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Hayatımın en ağır,en durağan molalı gezisiydi bu sebeple biraz yordu ancak iyi tarafı yeni oluşan dostluklar ve tehlike-kaza riskinin hemen hemen hiç olmaması kuralların uygulanmış olmasıydı...

Vukuatlı adam,Activa Cengiz'in mangal keyfi gerçekten iyi gitti,hazırcılar bile mangala talim kaldık ve açlıktan can vermek üzreyken yırttık...(Cengiz:Issız dağ yolunda dolunayın altında bol köpekli o yolda durup mavi poşet giymek için bize adrenalin yaşatan,sürüden ayrılıp polis çevirmesine katılan cici arkadaşımız...)

Bandanalar harbi çok tatlı oldu,bence yelek,melek hepsini arkada bıraktı ve farklı bir tarz oluştu,bir sonraki toplantı ya da gezimizde inşaallah desinatörümüz Zekeriya eksiksiz bunları bize teslim edecek...

Not:Bandananın faydaları ve kullanış amacı...
    1-Yelek gibi terletmez,isteyen başa,kola,boyuna hatta motorun ön kaportasına takıp sallandırabilir...
    2-Üzerindeki Bursa yazısı ve yanlardaki Türk bayrağı gezdiğimiz güzel vatana bağlılığımızı bildirir...
    3-İlk yardım yaralanmalarında turnike yapılır,kanamalarda sarılır
    4-Nezle grip durumlarında burun silinir,ter alınır
    5-Kask ve başın arasına konulduğunda kaskın nemi ve kirliliği daha kolay yıkanabilir olduğundan saçı temiz tutar saç dökülmesini önler... ve daha vs vs maddalerin hepsi bu bandanada lütfen gerekli belgelerinizle ve bandana hak etme sınavına hazrılanıp geliniz...

Gezide en çok Hoşuma giden şeyde search ın anesinin köyü Söğütalan kahvesinde köylümüzle güzel sohbetler edip bütünleşip,ellerini öperek ayrılmamız oldu.Yine bu gezideki Tümbüldek kaplıcalarında Belediye Başkanının bizi gofretlerle karşılamasından daha dokunaklıydı...

Sohbet ve dostluklar hatta arada attığım fırçalar bile yerli yerinde ve güzeldi.Davut a çöp fırçası,Cengize mola fren fırçası,kayarikiye Bağırmama fırçası için asla özür dilemiyorum sevgili canım cici dostlarım(peh)
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

aladag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 2007
    İlk uzun yol deneyimimde sıcak ilgilerinden dolayı herkese çok teşekkürler.Motosiklet kardeşliği dostluğu bu olsa gerek . Grubun hızının düşüklüğü sanırım benden kaynaklandı.Bu gezi tecrübelerimi arttırdı.Arkadaşlardan aldığım uyarı ve tecrübe paylaşımları da benim için çok değerli.
    n_tuncak bunu beğendi.

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    yokmu gezi fotoları ya görelim şu geziyii

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Eve geldiğimde patlatılan bomba beni derinden etkiledi. Sana da bi motor alalım denmesi tüm grubun sayesinde. Ehliyet yaşımı beklemem gerekse de sonuçta ne olacağını bilmek bana yetti bile hepinize teşekkür ederim ablalar abiler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen motorsuz gelendin değilmi?

Gezi harbiden çok güzeldi.Şu an vücut titreşimden ve soğuktan pert resimleri yarın atıcam.
    maalesef hocam grubun en küçüküğü benim herhalde birde

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Bunlar benim telefon ile çektiklerim.
    Kent meydanı. Gelemeselerde toplanma alanında eşlik eden arkadaşlara teşekkürler.

Suuçtu Şelalesi

---------- Post added at 13:27 ---------- Previous post was at 13:25 ----------

özcan1980 bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Totalde depoyu mintexte fulledikten sonra 195 km yol yaptım. Veeeeeee 6,1 lt gaz ile(15,780tl) geziyi tamamladım.
    Varmı benimki daha az yaktı diyen.
    Ahmanamra ve mstfdogru bunu beğendiler.

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Totalde depoyu mintexte fulledikten sonra 195 km yol yaptım. Veeeeeee 6,1 lt gaz ile(15,780tl) geziyi tamamladım.
    Varmı benimki daha az yaktı diyen.
    Davut 30 tl aldı gezi sonunda yarısının durduğunu iddia ediyordu

Zekeriya hocam atsa ya resimleri?
    Korkarak yaşayamazsın!

Motosikleti
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Davut 30 tl aldı gezi sonunda yarısının durduğunu iddia ediyordu

Zekeriya hocam atsa ya resimleri?
    İmkansız 250cc için + öyle hesap ollmaz. Göz ile ibre ile yanlış çıkar

alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    enjeksiyonlu yeni model motorlar bundan da az yakıyor
    hakkaten resimler yok zaten gelemiyoruz iki haftadır bari resimlerinize bakalım.
    benim motorun sigortası atıp duruyor tüm kablosunu yenilemiştim halbuki bir türlü bulamadım kısa devreyi kafayı yicem yardım edebilecek fikri olan var mı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler