Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet sahibindeni inceledim zaten ben motoru oradan bulup incelemeye gidicem bursaya ama ilk vitesli motorum olacağı için yardım edecek birisi lazım yanımda yada mesela bnm bakacağım motora önceden bakıp dostum güzel motor gel bide sen bak veyada boşuna gelme dediği kadar tmz değil o paraya o motor alınmaz gibi
    hatta bi kaç tane motorda var aklımda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    tamam sen beğendiklerinin linkini ver yardımcı olalım kütahyaya getir demezsen tabii . daha önce motor kullanıyordun da vitesli ilk defamı kullanacaksın yoksa motora tamamen yabancımısın.araba kullanıyormusun ehliyetin varmı.daha önce motor kullandıysan ne tarzdı kaçlıktı bunları da cevaplandır linkleri gönder yardımcı olalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

gökhan akşam 19.00 da çıktım bir tur attım altıparmak setbaşı uluyol fomara altıparmak çekirge kükürtlü acemler izmir yolu diye dondum hava baya soğuktu yerler zaman zaman kayıyor donmayla alakalı herhalde ve o beyaz çizgiler dikkat et demişlerdi hakkaten bu akşam iyice hissettim yağ gibi kayıyorlar.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    ben evdeydim arasaydın çıkardım dostum ya... o beyaz çizgiler hep öyle yaa niye öyle bişey yapıyolar bilmiyom da hiç hoşuma gitmiyo bu davranışları
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Motosikleti
    Alıntı alphertunga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam sen beğendiklerinin linkini ver yardımcı olalım kütahyaya getir demezsen tabii . daha önce motor kullanıyordun da vitesli ilk defamı kullanacaksın yoksa motora tamamen yabancımısın.araba kullanıyormusun ehliyetin varmı.daha önce motor kullandıysan ne tarzdı kaçlıktı bunları da cevaplandır linkleri gönder yardımcı olalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

gökhan akşam 19.00 da çıktım bir tur attım altıparmak setbaşı uluyol fomara altıparmak çekirge kükürtlü acemler izmir yolu diye dondum hava baya soğuktu yerler zaman zaman kayıyor donmayla alakalı herhalde ve o beyaz çizgiler dikkat et demişlerdi hakkaten bu akşam iyice hissettim yağ gibi kayıyorlar.
    ehliyetim var (a2-b) daha önce scooter kullandım (tvs scooty) arabada kullanıorum model olarakta kararım cbf 150 şu anda bütçeme uygun linkler şunlar:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...51425562/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70910472/detay
    bu bnm bütçemi zorluo ama bide bu var
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69581804/detay

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    linklerdeki çelişki çok garip gidip görmek lazım kilometre artıkca fiyat düşmesi gerekiyor normalde bunlarda tam tersi olmuş

Motosikleti
    evet benimde kafamı çok karıştırıo işte

Motosikleti
    R25
    3500 tl ye sıfırını alırsın hemde 2012 model bence yaza kadar para biriktirmeye devam et nede olsa kışın fazla binemessin yeni cbfler çok ihtişamlı acele etme.1-4 mart fuara bir git orda bir bak motorlara

Motosikleti
    3500 tl ye sıfırını alırsın hemde 2012 model bence yaza kadar para biriktirmeye devam et nede olsa kışın fazla binemessin yeni cbfler çok ihtişamlı acele etme.1-4 mart fuara bir git orda bir bak motorlara
    abicim şöle söliyim 0 istemiorum neden dersen ilk motorum düşme kalkma olur kıyamam birde bütçem belli 2500-2700 den fazla veremiorum bu 2 ay sonrada aynı olacak ha acele etme işine gelince acele etmiorum ama tabi piyasada bakıorum şimdi bu motorlardan biri aa bu motor alınır bak denirse alır binerim bide sıfırı 4000 tl bizim burda ve ne yalan söliyim acemilik varya vites göstergeleri çok işime yarayacak buda 2012 de yok malesef :(

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    bence motoru görmeden alma gel gör bak beğenirsen al müsait olursam birlikte de bakmaya gidebiliriz dostum...

Motosikleti
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence motoru görmeden alma gel gör bak beğenirsen al müsait olursam birlikte de bakmaya gidebiliriz dostum...
    işte ben böle bişi istiyorum gökhan ya öle bi durumda yardımcı olursan sevinirim

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    tabi müsait olursam neden olmasın dostum hatta başka arkadaşlarda gelebilir sen önceden haber et de ona göre işlerimizi ayarlayalım bizde ok

Motosikleti
    R25
    vitesi de okadar kafana takma araba kullanıyorsun motor da kullanmışın devir sesiyle alakalı 7000 -8000 devir kafana oturacak zamanla motorun sesinden vitesi arttıracak yada düşüreceksin hiçde zor değil.vakit uyarsa bende gelmeye calışırım gökhanla ama çinden uzak dur birde görmeye gelmeden önce adamları birkaçkere ara çok sıkı pazarlık yap bu havalarda kimsenin motor alacağı yok bu beğendiğin motorların fiyatları 500 tl fazla bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

2300 den fazla verme bence bunlara 4600 yazan var ben bu 2. el piyasasını anlamadım sıfırı 3500 tl bunun

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    anlamayacak birşey yok dostum o sıfırından pahalıya satanlar yaktığı benzini, koyduğu yağı, yaptığı bakımı ve aksesuarların fiyatını da ekliyip öyle fiyat biçiyor motoruna

---------- Post added at 19:18 ---------- Previous post was at 19:11 ----------

hatta o fiyat farkı olması için vergi, muayene, plaka işlemlerinin masrafları ve hatttaaaa kendi üzerine oturup gezdiği için yaşlanma parası da ekliyor olması lazım

Motosikleti
    arkadaşlar çok teşekkürler yaa yalnız omamak süper olur şimdi biraz daha beklicem şöle 1 ay kadar neden derseniz acele etmek istemiyoruma ama çokta geçiktirmek istemiyorum çünkü fiyatı artar yaza doğru deniyor sizce ne yapayım bursada bu motorlar var bütçeme uygun başka yok şu anda bekliyimmi yoksa 2 hafta içinde bi bursa yapayımmı???

Motosikleti
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok teşekkürler yaa yalnız omamak süper olur şimdi biraz daha beklicem şöle 1 ay kadar neden derseniz acele etmek istemiyoruma ama çokta geçiktirmek istemiyorum çünkü fiyatı artar yaza doğru deniyor sizce ne yapayım bursada bu motorlar var bütçeme uygun başka yok şu anda bekliyimmi yoksa 2 hafta içinde bi bursa yapayımmı???
    ?????

Motosikleti
    R25
    evet fiyatı artar önce adamlarla görüş son fiyatlarını öğren şubat ayı içinde paranı al gel adamlara gelicem bakıcam de ama birseyler daha yapmanız lazım de geldiğndede son bir pazarlık daha yaparsın parayı gösterip olur biter motorlamı dönüceksin nakliyemi tutacaksın birde o mesele var

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

temiz motosiklet arayana başlıklı ilan var 2500 a bırakıcak gibi ben senin adına sordum mesajla konusalım diyor 2400 e zorlayabilirsin motorda güzel duruyor ara bir görüş 2400 üm var mesajı atan benim adıma atmış falan de kabul etmezse bir hafta sonra gene arayıp sorarsın 2400 e satamazsa kabul edebilir satılırsa kısmet biraz kumar gibi 2400 e nezaman varmek istersen ara ben burdayım gibi olacak yani 2400 de yapar motor tabi binmek lazım

Motosikleti
    evet fiyatı artar önce adamlarla görüş son fiyatlarını öğren şubat ayı içinde paranı al gel adamlara gelicem bakıcam de ama birseyler daha yapmanız lazım de geldiğndede son bir pazarlık daha yaparsın parayı gösterip olur biter motorlamı dönüceksin nakliyemi tutacaksın birde o mesele var

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

temiz motosiklet arayana başlıklı ilan var 2500 a bırakıcak gibi ben senin adına sordum mesajla konusalım diyor 2400 e zorlayabilirsin motorda güzel duruyor ara bir görüş 2400 üm var mesajı atan benim adıma atmış falan de kabul etmezse bir hafta sonra gene arayıp sorarsın 2400 e satamazsa kabul edebilir satılırsa kısmet biraz kumar gibi 2400 e nezaman varmek istersen ara ben burdayım gibi olacak yani 2400 de yapar motor tabi binmek lazım
    hmm yukarda verdiğim ilanlarda hani 2700 lük varya o motor senn dediğinn aynısı iki ilan koymuş

Merhaba Bursa grubu;

Bir kaç gündür forumu inceliyorum. Motor fikri son zamanlarda gelişti ve hatta aracımı satıp motor alsam mı diye düşünmeye başladım. Daha önce vitesli bir motor kullanmadım. Bir süre scooter tecrübem oldu sadece. Cross veya touring-chopper türü birşeyler düşünüyorum. Kafamda olan modellerden biri, Regal Raptor 250 . Sizin önereceğiniz herhangi birşey var mı bu konuda. Şimdiden teşekkürler...

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Hoşgeldin aramıza chopper düşünüyorsan regal raptor 250 iidir bizim grupdan bir arkadaşta var yeni başladı ve gayet memnun motorundan dostum
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Gökhan merhaba dostum. Regal konusunda kararlıydım aslında ama Hyosung GV250 yi görünce de biraz fikrim değişti gibi. Hyosung'un su veya hava soğutmalı mı olduğu hakkında bir bilgim yok şu an. Bu da bir etken olabilir. Bir karşılaştırma yapsak öneri ne olurdu acaba.? Kazasız sürüşler herkese...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler