Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    [QUOTE=Farabundo;2553152]Gökhan merhaba dostum. Regal konusunda kararlıydım aslında ama Hyosung GV250 yi görünce de biraz fikrim değişti gibi. Hyosung'un su veya hava soğutmalı mı olduğu hakkında bir bilgim yok şu an. Bu da bir etken olabilir. Bir karşılaştırma yapsak öneri ne olurdu acaba.? Kazasız sürüşler herkese...[/QUOTE
    Bütçen iyiyse hyosung ama daha önce vitesli motor kullanmadığına göre regal raptor almanı tavsiye ederim çünkü hyosung biraz tecrübe ister..Biraz tecrübe edip kolay elden çıkarabilirsin.Bana kalsa hyosung almam neden tipi hoşuma gitmiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Farabundo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan merhaba dostum. Regal konusunda kararlıydım aslında ama Hyosung GV250 yi görünce de biraz fikrim değişti gibi. Hyosung'un su veya hava soğutmalı mı olduğu hakkında bir bilgim yok şu an. Bu da bir etken olabilir. Bir karşılaştırma yapsak öneri ne olurdu acaba.? Kazasız sürüşler herkese...
    önce tarzını belirlemen lazım ben mondial 250 mct kullandım çok vibrasyonlu araçlar denge de iyi değil şimdi honda cbr 250 var bırak elleri git.aynı bisiklet cukur tepe fark etmez.honda cbr 125 de alabilirsin hyosung gösterişlidir ama kalitesiz tavsiye etmiyorum regal da çinden farkı yok parça sorunu var arabanı satıp motor aldığına yolda kalınca parçasını bulmak için dükkan dükkan gezince pişman olursun al cbr 125 bak keyfine ama birazda heyecanlı olsun uzun kullanayım diyorsan cbr 250 derim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

japondan şaşma tarzın ne olursa olsun

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    hyolar yağ soğutmalı olarak biliyorum regalin parça sorunu var evet ama hyonun kullanımı daha zor bence... alphertunga kardeşimin dediği gibi bütçen iyiyse cbr 250r al arkana bakma derim
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

poseidon71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vn 800
    Alıntı Farabundo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan merhaba dostum. Regal konusunda kararlıydım aslında ama Hyosung GV250 yi görünce de biraz fikrim değişti gibi. Hyosung'un su veya hava soğutmalı mı olduğu hakkında bir bilgim yok şu an. Bu da bir etken olabilir. Bir karşılaştırma yapsak öneri ne olurdu acaba.? Kazasız sürüşler herkese...
    bence başlangıç için gereksiz bir girişim olur.ben kewaay 250 shadow kullanıyorum çok memnunum chopper zevkini doya doya yaşıyorum bana göre geçiş motoru almalısın bunun içinde bu tarz motorları incele bende hyosung üstünde çok düşündüm ama bundan sonrasında direk japona geçmeyi düşünüyorum..

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    vay salih abim nerelerdesin sen yaa

poseidon71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vn 800
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay salih abim nerelerdesin sen yaa
    sorma kardeşim ..işler çok sıkı seninle konuştuğumuz konuyla bile adam gibi ilgilenemedim...sanırım bu pazar dediğim yerlerle konuşacağım sen neler yapıyorsun havalar biraz kendine gelse ve işlerde biraz fırsat versede bir kaç kişi bir araya gelsek

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    inşallah abim ya özledik valla ben çıkıyorum arada yanlamaya süper kaygan yerler arkadaşlar dikkat etsin herkes kendine...

Motosikleti
    R25
    bu hafta sonu hava iyi olacak gibi yarından itibaren ısınıyor ay sonuna kadar 10 derecelerde (gündüz).Bu arada ehliyetimi aldım tek engel hava durumu ...
    bu hafta sonu arayacağım eğer yağmur olmazsa gökhan haberin olsun

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    ok dostum beklerim

---------- Post added at 11:34 ---------- Previous post was at 10:09 ----------

arkadaşlar önümüzdeki sezon güzel toparlanalım da gokart paintball gibi organizasyonlar fln yapalım gezilerin yanı sıra ne dersiniz?

Motosikleti
    R25
    iyi olur ama öncesinde istanbul fuarı için bir organizasyon daha iyi olur mart ayında.geçen sezon kaç kişiydiniz gökhan bu aralar pek kimse girmiyor siteye sanırım.

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    geçen sezon 20 30 kişilik gezilerimiz de oldu ama bu havalarda herkes battaniye altında takılıyor herhalde site boş fuara gideriz inşallah ya ben geçen sene gittim çok güzeldi.

Motosikleti
    R25
    iki teker mi gittin ?

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Gökhan ben her zaman takipteyimde bir motor alma sevdasıdır yardım falan derken benden bişey çıkmaz diye muhabbete girmedim. Şu fuar işine bende sıcak bakıyorum. Otobüs ilemi gidilecek motor ile mi gidilecek. Zaman müsait olursa herzaman varım.

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    ben geçen sene bir arkadaşla birlikte gitmiştim 4teker (2motor) bu sene de motorla gideriz hava geçen sene kar yağarken gitmiştik bu sene siz ne derseniz farketmez ama her zaman cıbırımla gitme taraftarıyım ben müsait olursak inş. Gideriz hep beraber...

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Bugün 16.55 saatlerinde çevre yolunda o fırtınada arabalarla cebelleşen kimdi acaba Honda CBR siyah vardı

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    saat 18:00 civarı ben altıparmak heykel civarı cebelleştim arabalarla ama çevre yoluna çıkmadım ve siyah değil repsol benimki

fsk87fsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kararsız
    arkadaşlar merhaba ben başlığı uzaktan takip ediyorum. size bir sorum olacak, cevap veren çıkar umarım. daha önce aktif scooter kullandım, bir iki kere de arkadaşımın cross 200cc motorunun direksiyonuna geçtim, şu anda motorum yok fakat almışken bir daha değiştirmeme gerek kalmasın diye 650 lik gs lere veya v storm a gözüm ve gönlüm fazlasıyla kayıyor, sizce doğru bir tercih olur mu? alışıp kullanabilir miyim, yoksa kaza riskim yüksekmidir?
    151 RS(2006), 150 ZC(2010),...

Motosikleti
    R25
    Birsey olmaz ama cok yakiyor diyorlar enjeksiyonlu yeni hondalardan al derim scotera benzemez araba kadar yakar

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ne haftaydı yahu,ilk kez 1 hafta motor yüzü göremedim,sitenin çıkış yamacı buz tutunca ki görenler bilir normal zamanda zor inilip çıklamayan o bayır imkanı yok motosikletimle aramızdaki buzlar erimeden aşılamazdı...Ve nihayet buzlar eridi güneşi gördüm,ilk gezimi bu gün Bursa'ya ananemi hasta ziyaretine yapayımki hayır duasını alıp kazadan beladan korunayım ve bir daha böyle motosikletsiz geçecek ömrümün en ufak bir parçasını dahi görmeyeyim...

Bu arada uzun süre yazamadığım bu dönemde,önce motosikletimin aküsü bitti,Mudanyada da bulamadığım getirtmek zorunda kaldığım YUASA marka 150 TL ye malolan aküyü taktığım da "neyseki mala gelsin cana gelmesin" dediğim in ertesi günü ayağa kalkamayacak okula gidemeyecek derecede grip olmuştum(demekki bizede hastalık uğrayabiliyormuş,yaratık zombi falan olduğumu düşünmeye başlamıştım).Tam ben iyileşmek üzereyken hasta demeyip kucağımdan inmeyen küçük motorcu veletim yani oğlum rahatsızlandı,4 gün ateşler içerisinde yanarken arabayıda siteden çıkaramadığımız için evde kocakarı tedavi yöntemlerim ile 1 haftada iyileştirip bitap olmuşum...Yani önce mal,sonra can,sonra canan inadına isyan etmeyip Allah'tan sabır diledim ve çok şükür atlattık,daha beterinden muhafaza etsin sizleride korusun inşaallah,en yakın zamanda gezilerde görüşmek dileğiyle...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    cümleten geçmiş olsun hocam bende merak etmeye başlamıştım artık...

Fsk87fsk kendine dikkat et dostum acemilik döneminde başatılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler