Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim ablalarım yarınki geziye gelmeyi düşünüyorum ama ehliyetim yok Sizce bu sorun olurmu,gelmelimiyim?
    Gel deriz, olurda kontrolde caza yersen motorun bağlanınca bizden bilmeyeceksen gel tabiki. Her gezi gibi buda güzel olacak eminim. Ben 1996 dan buyana motor kullanıyorum. Daha bir defa kontrolde durduruldum. Ha bide bütçe açığından dolayı kontrollerin sıklaşıp ceza yeme olasılığında var. B ehliyetin varmı?

---------- Post added at 19:22 ---------- Previous post was at 19:19 ----------

Son durum nedir arkadaşlar, listede isimleri yazılı olan arkadaşların hepsi gelecek sanırım. Saatinden önce gelirseniz çıkış öncesi tanışma faslı yaparız. Fotolarımızı çekiniriz.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Valla geziye katılamasamda kent meydanına yeni arkadaşlarla tanışmaya gelmeyi planlıyorum . Umarım kent önündeki katılım fazla olur Çoşkun abi sen orda olacanmı
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla geziye katılamasamda kent meydanına yeni arkadaşlarla tanışmaya gelmeyi planlıyorum . Umarım kent önündeki katılım fazla olur Çoşkun abi sen orda olacanmı
    ercan dostum katılıyorum sana benimde sabah uğrayıp bi meraba diyesim var sabah 8 de işten çıkıcam sende orada olursan iyi olur

Motosikleti
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir aksilik çıkmazsa saat10:00 gibi oradayım

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Ok abi bende orda olurum ozaman o saatlerde katılamıyoz bari motorum kendini bi gruba ait hissetsin
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Biz Mudanya grubu olarak 11.00 Minteks'te olacağız hiç kent meydanına erken saatlerde kasamıycam fakat foto-resim isterim,kent motorcularımızı oralarda takip etmeye devam edelimde bari simalarını unutmayalım(hıh).

Memo dayı Bandanalar eksik rütuşlarla hazırlanıyor yarın elimizde 10 civarı olacak herkes bandana başvurusu için gerekli belgelerini hazırlasın...(zekonun bu aralar internet problemi var diye atladım)

Search okulda bu gün sıcakta kale direği,pota,boya,badana işleriyle meşgul olup kafayı bulunca Motorum ve ben Çıkışta bakıma gitmeyi unuttuk,Allah a emanet gelicem bişiy olursa beni bırakın siz devam edin ve oraya ulaşın.Dönüp arkanıza bile bakmayın...

GEZİ GÜNCELLEME
    29-09-2012 Mustafa kemal paşa kaplıcaları ve Su uçtu şelalesi gezisi...
    10:30 Kent meydanı Kafkas önü
    11:00 İzmir yolu Mintex tesisleri

1-search16
    2-Özcan1980(belki)
    3-n_tuncak
    4-Zekeriya
    5-Gökhancbr(belki)
    6-Muyat26(belki)
    7-Mert Aksoy
    8-Murat112
    9-Nail cbf
    10-Davut Emre Cin
    11-Salcano+2
    12-İşçi
    13-Espaniole
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz Mudanya grubu olarak 11.00 Minteks'te olacağız hiç kent meydanına erken saatlerde kasamıycam fakat foto-resim isterim,kent motorcularımızı oralarda takip etmeye devam edelimde bari simalarını unutmayalım(hıh).

Memo dayı Bandanalar eksik rütuşlarla hazırlanıyor yarın elimizde 10 civarı olacak herkes bandana başvurusu için gerekli belgelerini hazırlasın...(zekonun bu aralar internet problemi var diye atladım)

Search okulda bu gün sıcakta kale direği,pota,boya,badana işleriyle meşgul olup kafayı bulunca Motorum ve ben Çıkışta bakıma gitmeyi unuttuk,Allah a emanet gelicem bişiy olursa beni bırakın siz devam edin ve oraya ulaşın.Dönüp arkanıza bile bakmayın...

GEZİ GÜNCELLEME

1-search16
    2-Özcan1980(belki)
    3-n_tuncak
    4-Zekeriya
    5-Gökhancbr(belki)
    6-Muyat26(belki)
    7-Mert Aksoy
    8-Murat112
    9-Nail cbf
    10-Davut Emre Cin
    11-Salcano+2
    12-İşçi
    13-Espaniole
    Şimdiye kadar yolda motor bırakmadık, bırakmayızda. 12 yıllık tofaşlıyız. Motor indirir, rektefesini yapar, yerineda o motoru koyarız icabında.

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:38 ----------

Beyler yabancıya gitmesin diye yazıyorum. Temiz 93 model şahin var. Araç babamın. Kaporta orjinal, değişen yok. İki kapı garajdan çıkarken kapıya sürttüğü için boyandı. Haricinde boya bile orjinal. Fiyatı 6500tl. Fiyati babam belirledi ve pazarlıkta yapmaz.
    n_tuncak bunu beğendi.

bluesman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99 Modenas Kriss I
    Arkadaşlar, yarın için sizlere iyi eğlenceler... Umarım umduğunuzdan iyi bir gezi olur.
    Allah göstermesin, arıza falan olup da kamyonet ihtiyacı olursa beni arayabilirsiniz.
    (533) 695 4174

Fotoğraflarınızı bekliyoruz..
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    gv 250
    uzun yola çıkamam diyen eğliyet sıkıntım var gidemem diyen arkaşalara seslenıyorum sabah 10 da kent meydanındayız bi sabah çayı ufak bi şehir turu atarızz ufaktan lastıklerı ısıtırız (geziye katılmıyan arkadaşlar için )
    MhmtcnKoral bunu beğendi.

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gel deriz, olurda kontrolde caza yersen motorun bağlanınca bizden bilmeyeceksen gel tabiki. Her gezi gibi buda güzel olacak eminim. Ben 1996 dan buyana motor kullanıyorum. Daha bir defa kontrolde durduruldum. Ha bide bütçe açığından dolayı kontrollerin sıklaşıp ceza yeme olasılığında var. B ehliyetin varmı?

---------- Post added at 19:22 ---------- Previous post was at 19:19 ----------

Son durum nedir arkadaşlar, listede isimleri yazılı olan arkadaşların hepsi gelecek sanırım. Saatinden önce gelirseniz çıkış öncesi tanışma faslı yaparız. Fotolarımızı çekiniriz.
    Evet B ehliyetim var.Var ama bu bir işe yararmı?
    Korkarak yaşayamazsın!

Motosikleti
    gv 250
    Evet B ehliyetim var.Var ama bu bir işe yararmı?
    eğer geziye katılamazsan dostum kenardan kenardan gel kent meydanına sabah faslı yaparız hem tanısmıs oluruz nevin hocam kızacak şimdi bana

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Kent meydani ve mintekste kesin olacagim zaten tanışmak için

Motosikleti
    gv 250
    Kent meydani ve mintekste
    kesin olacagim zaten tanışmak için
    tamam dostum ben işten çıkıp gelıcem 9 civarı orda olucaz ercan arkaşımızla bi çaylanırız iyi gider poğça börek çörek

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    abiler ablalar sabah saat kaçta Kent Maydanında toplanmaya başlayacaksınız acaba sizinle ne kadar uzun süre beraber olursam benim için o kadar iyi umarım birazcıkta olsa uzun kalırsınız malum motorum olmadığı için ben gelemiyorum şimdiden size iyi geziler

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Tamam kardeşim bende motorun bin km bakimini yetiştirebilirsem 9 da ordayim Kaçta kent meydanindan ayrilacaksiniz?

Motosikleti
    gv 250
    10 kadar dururuz herhalde gelicek arkadaşlar varr onlarlada bi tanısma fırsatı bulucam

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    şimdi son saat kaç yani en erken kaçta geliceksiniz

Motosikleti
    CBR 250 R
    yarın mesai yapacağımdan dolayı size eşlik edemeyeceğim.siize hayırlı yolculuklar
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

Motosikleti
    Kymco CK125 / honda cbf 150
    çok uzun zamandır nete girmeye fırsatım olmuyor. Malum yeni atamalar sonucu okulumuzda çok fazla yeni aday öğretmen var, biraz onlarla ilgilendik biraz sene başı evrakları falan daha bir de yer değiştirmeler derken kaç sayfa yazı olmuş burda böyle...

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasada esnaf kalmamış. Varsada işi çıraklara teslim etmiş kendileri müşteri kaybettiklerinden habersizler. Motor birtürlü ayar tutmuyor. Ensonunda ben el attım işe. Bugün yaptıkları montajı baştan aşşağı inceledim. Karbüratör boğazına girişteki parçanın ucunu kırmışlar. Buradanda hava aldığından karışım bir türlü tutmuyor. Birde montajda motorun heryerini çizmişler. Işıklı düğmeti sabitlemek için japonla ön grenejın altına km satinin önündeki cama yapıştırmaya kalkmışlar, yapıştırıcı boya üzerinden ön fara kadar üç kanal akmış. Sonra silmeye kalkmışlar boyayı kaldırmışlar. Tamir takımında bulunan anahtarları kaybettiler. (teker teker çıkmaya başlamış) Taktıkları regülatör artçılı kasise girdiğinde lastiğe sürtüyor. Tam bir rezalet. İki gündür kavga ediyorum adamlarla. En kötüsüde deneme aşamasına denk geldim, resmen motoru 3 dk sehpada 7000 devirde çalıştırdılar. Bu motor iki güne kalmaz conta yakacak dedim hiç bişey olmaz dediler. Bugün işe gelirken çalıştırdım üst kapak contasından yağ gelmeye başlamış ve üfleme sesi var. Gelde gırtlaklama bunları.
    coşkun valla geçmiş olsun mu denir yoksa onlara mı hakaret edilir tam karar veremedim bu durumda. gerçi baya zaman geçti şimdi nasıl oldu motorun? inşallah ayar tutmaya başlamıtır.

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

Mustafa Doğru kardeş meslektaşmıyız yoksa,biraz kendini tanıt seninde olabileceğin zamanlara toplanıp,dağılmayalım......

Özcan aman çok ta takıp psikolojini bozma bu çantalar için,mantıklı ne kaldıki memlekette,sen Semanın düşmelerine odaklan onsuz kalmayalım...
    Nevin hanım daha önce yazmıştım ama yüz yüze sizinle görüşemedik hiç dolayısıyla sizinle tam olarak tanışamadık. geçtiğimiz yaz biraz hareketli geçti benim için istediğim gibi gezemedim motorla, ancak bazı arkadaşarla yüz yüze tanışma fırsatım oldu.
    Ben de İstanbulda matematik öğretmeniyim. ama gönlümüz Bursada tabi, eş durumundan seneye Bursaya gelebilirim inş bi aksilik çıkmazsa.
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    Kanuni TİGER

GEZİ GÜNCELLEME

1-search16
    2-Özcan1980(belki)
    3-n_tuncak
    4-Zekeriya
    5-Gökhancbr(belki)
    6-Muyat26(belki)
    7-Mert Aksoy
    8-Murat112
    9-Nail cbf
    10-Davut Emre Cin
    11-Salcano+2
    12-İşçi
    13-Espaniole
    hocam kendi motorumu size verir ben otobüsle devam ederim sizi yolda bırakmam ama allahın izniyle kazasız belasız gidip gelicez inşallah
    n_tuncak bunu beğendi.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler