Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    naptın özgür abi sen zincir mi taktın yoksa

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümle müslümanların kandili mübarek olsun...

Desparadox ; nacizane kendi önerim, 200 - 250 cc lik scooter olacaktır. Elbetteki sürüş tecrüben arttıkça bu motor sana yetersiz kalacaktır, ancak birden bire bu denli seri bir alete binmeni pek tavsiye etmiyorum...

Fuar konusunda, ben çekimser kalıyorum. Zaten böylesi bir etkinliğe minibüs ile gitmek fikri pek bana uygun değil, gidecek arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim...

Vallahi kardeşim az - çok beni tanırsın irtibatta kalalım daha vakit var, kopar gideriz...
    gel çaka gelde hayatının sürüş deneyimini gör. Fuara özellikle de bu kadar uzak yoldan gelen birisinin motorla gitmeye kalkması eziyettir. Ben senin bindiğin daha kötü havalarda da biniyorum motora ama istanbul trafiğine ki birde yeşilköy diyorum motorla gitmek akıl karı değil. Konuştuğumuz şekilde dahi olsa ben motorla gitmeyeceğim. kaldı ki senin durumunda birsinin bun aklkışmasını garipsedim. bura sizin orası gibi değil.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Alıntı schatten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kardeşim ben memnunum motorumdan gidişi iyi bir sorunda çıkarmadı .Ama kadar nakitin varsa 2000 tl daha koy 600 cc lik bir makine al derim .
    kardes ben sadece ise gidip gelmek icin istiyorum ileride buyuk bir makina alacam ama daha zamanı var...
    Alıntı crane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar siteye yeni üye oldum.kandiliniz mübarek olsun.
    dostum MT ailesine hos geldin aramıza yollarda gorusmek uzere...
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kandiliniz mübarak olsun dostlarım...
    Pazar gününü boş geçirmedik, önce dağ sonra denizi gezdik,
    günün sonunda buluştuğum ve son turu attığım Nurhan ınma selamederim

http://www.facebook.com/album.php?ai...069235&l=52131
    ooooooo bizde pazar gunu calısalım nurhana cok selamlarımı ilet özletmesin kendin sende tabiki ....
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Dün akşam Cansu ile birlikte " esti - gezdik " gezisi yaptık. Şöyle ufaktan bir kumla-narlı sahil turu atıp geri geldik...

Fuar konusu da geçti aramızda, hemen Barış' ı aradık biletleri de garantiye aldık Sonuç; biz en az iki deli fuara motorla gidiyoruz. Rota - saat henüz konuşulmadı, tek kesin olan motora atlayıp motosiklet fuarına gidecek olduğumuz

Sizlerden de katılım olması halinde bi şekilde irtibata geçip yol planı yapılır. Zaten sonuçta iki deli bile kalsak biz c.tesi akşam 5 te kontak açmayı dahi düşünüyoruz. Amaç Barış' ın üzerine yük olmak, ağırlasın bizi

Motosikleti
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam Cansu ile birlikte " esti - gezdik " gezisi yaptık. Şöyle ufaktan bir kumla-narlı sahil turu atıp geri geldik...

Fuar konusu da geçti aramızda, hemen Barış' ı aradık biletleri de garantiye aldık Sonuç; biz en az iki deli fuara motorla gidiyoruz. Rota - saat henüz konuşulmadı, tek kesin olan motora atlayıp motosiklet fuarına gidecek olduğumuz

Sizlerden de katılım olması halinde bi şekilde irtibata geçip yol planı yapılır. Zaten sonuçta iki deli bile kalsak biz c.tesi akşam 5 te kontak açmayı dahi düşünüyoruz. Amaç Barış' ın üzerine yük olmak, ağırlasın bizi
    sen yük olup zevk almaya çalışıyorsun ama asıl zevki elinize istanbulun haritasını tutuşturup otobüse binince ben yaşayacağım dediğim gibi geçen fuara motorla gittim ve birdaha düşünmüyorum. Fuar zamanı 4 tekerlekli taşıtlara sokağa çıkma yasağı olursa çıkabilirim. YOksa başka türlü istanbul a girmem.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Pınarcığım yorumları dinledin sana en uyan ve en hayırlısı hangisiyse onu yap fakat erkek motorcularımız yorumlarını yazarken senin 45 kilo ve narin bir bayan olduğunu muhtemelen hesaba katmadılar ve de scooter tarzı motorların ağırlığını,ben 62 kiloda ve sporculuk hayatıma rağmen çok sık motor düşürüyorum yinede alacağın bayi ilede görüş hakkında hayırlısı olsun arkadaşım...

Bu arada dırdırımızdan yılmadan kadınlar günümüzü kutlayan tüm centilmen Mt üyelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz...

Fuar olayı ise kesinlikle motorlarla gidilmeli maksat gezi yapmak yol yapmak(biz napalım mankenleri) biz zaten Pınarla Rıfatın dediğine motorlu diye atlamıştık

Az önce bu mesele ile ilgili olarak (Arbetus)Barış ile görüştük bize rehberlik edecek birini ayarlıyacak hatta kendisi bu konuda yardımcı olacak.Ben Gezi yönünden İstanbulun hazinelerine aşığım şimdi bunları çıplak gözle görmek nebileyim motorla güzelim Boğazın üzerinden geçmek beni zevkten bitirecek umarım gezi günü bir aksilik çıkmaz şimdiden sabırsızlanıyorum...
    .
    Arkadaşlar siteye yeni üye oldum.kandiliniz mübarek olsun.
    Hoşgeldin kardeş umarım kalıcı olursun(ve gezici) seninde kandilin mübarek olsun..
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu hocam bu dağa çıkarken köpekler rahatsız etmedi mi? ben de biraz çıktım geçenlerde, köpekler rahatsız etti, pek tırmanamadan geri döndüm de..

[/B]
    Picasso biz defalarca çıktık köpek falan korkma yahu hoşt desen kaçıyorlar olmadı ısır birini kudursun önemli olan kurt ya da ayı çıkmasın
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    bana katılımcı adedi belirtirseniz davetiyeleri ayarlarım.

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    En az 10 civarı olur diye umuyorum fakat kesin sayı son gün bile değişebiliyor...(Sağolsun arkadaş giriş için ücret ödemektende bizi kurtaracak)

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Arkadaşlar, geçmiş Mevlid Kandilinizi tebrik ederim.

Pınar hanım, bence Kymco Xciting 250i senin için çok uygun ve kaliteli bir scooter ve daha büyük cc leri aratmaz, uzun yıllar kullanırsın 500 cc alma diyorum.

arkadaşlar, nasip olursa, motosikletler ile yapılacak olan ist. gezisine bende varım.

Hoşbulduk.adım cenk yaşım 33.denizciyim.bursaya yerleşeli yeni oldu.er5 motorsikletim var.bursadaki motorsiklet sever arkadaşlar tanışmak ve.teknnik konulardada tecrübelerimi paylaşmak isterim.
    hoşgeldiniz
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Gemlik' ten kesinleşmiş katılım listesi :

1 - Çaka
    2 - Cansu
    3 - Süha+Refiş
    4 - Murat
    5 - Sertaç

Ayrıca geçişler için Süha' da kart varmış onu kullanacağız, bir gün için kart almanıza gerek yok...

Motosikleti
    piaggio mp3
    arkadaşlar benim motorum çok yakıyor ama benide sayın fuar için gemlik den
    Ayrıca teşekkür ediyorum biletlere ücret ödemiyeceğimiz için

Motosikleti
    Alıntı muratyasalar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çakabey'e teşekkür edin. hepsini o ödeyecek :D

Sevgili ÇakaBey'in tüm yokuşa sürmelerine inat motorumu bitirmek üzereyim işte resimler

siz buraya teşrif edene kadar tamamen bitrimiş olurum büyük ihtimalle.

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı muratyasalar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay (cimri) muratta üye olmuş, hoşgeldin kardeş
    senin scooterın motorunu bir ustaya göster bence, km de 25 kuruş yakması normal değil..
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    ARBETUS

Acaba eskiden motorunun markası neydi ?

Bu arada fuara kesinlikle gelmek istiyorum ama benim motorumla istanbul trafiği zor olacağından arkadaşımın motoruyla gelebilirim
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Hatay'dan sevgiler saygılar öncelikle yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz,bütün motorcu dostlarımın geçmiş kandili mubarek olsun ,cuma günü sabah namazını kılıp 4 tekerlekli mağandalardan korunmak için Allah'a dua edip düştüm motorumla yollara önümde 1100 km.'lik yol dile kolay bide tek başıma,sabahın köründe esen lodos,fırtına adeta gitme der gibiydi ama motorumda bende rotayı çizmiştik rüzğarı yara yara çıktım Bursa'dan sonra Kütahya Afyon derken en sonunda Hatay'a her gidiş gelişimde en bitmek bilmeyen uzun ince Konya yoluna gelmiştimki tam yarısını geçtim ve Cuma namazı flan derken 1 saat mola verdim tekrar devam ve ve ve nihayet Pozantıdan otobana girdim 4 şeridide kullanarak kaymak gibi otobanda verdim coşkuyu motora aman allahım o ne yoldu öle Adana,Osmaniye derken aaa bide baktım İskenderun 80 km. kaldı aşka geldi motorda bende ama rakımın yüksekliği vede meşhur yarık kaya rüzgarı nedeniyle 3. vitese bile düştüğüm oldu viyadüklerden geçerken bi ara karşı şeritten gelen kamyon yan yatacaktı rüzgardan tekerleri 20 cm havaya kalktı geri topladı neyseki çok eğlenceli bir yolculuk oldu toplam 15 saat sürdü hiçbir sorun çıkmadı çok şükür ne motorumda nede bende tekrar görüşmek üzere Allah'a emanet olun arkadaşlar.Bu arada az kalsın unutuyordum aşağıda bilgilerini vereceğim abiye acil ulaşmam lazım Hatay'daki arkadaşım bu adamın üzerine kayıtlı 1991 model Honda cg almış beni görür görmez yapıştı tam bende seni arıyordum die devir işlemi için flan bu adamı bulması lazımmış bu abiye ulaşıp telefonunu bana gönderirseniz veya benim telefonu abiye verirseniz (538 368 19 44-542 749 74 11 )çok sevinirim ilgileneceğinizi biliyorum beni mahçup etmeyin arkadaşa ;
    Adı: ŞÜKRÜ ONA Baba Adı:SABRİ Adres:YENİCE MAHALLESİ 58. SK. No:38 KARACABEY/BURSA
    [B]SATMADIK DAVAYI,SATMADIK DOSTLARI,BU ÖMRÜ HELAL YAŞADIK... [/B]

işçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks 150 titanic
    ya akadaşlar bu sezon yapacağınız gezilerden haberdar edin tarih toplanma yeri gibi kanım kaynıyo valla

reis ben karacabeydeyim bakayım inşallah adres doğrudur da yardımım dokunur

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Hoşbulduk.adım cenk yaşım 33.denizciyim.bursaya yerleşeli yeni oldu.er5 motorsikletim var.bursadaki motorsiklet sever arkadaşlar tanışmak ve.teknnik konulardada tecrübelerimi paylaşmak isterim.
    hoşgeldiniz

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yük olup zevk almaya çalışıyorsun ama asıl zevki elinize istanbulun haritasını tutuşturup otobüse binince ben yaşayacağım dediğim gibi geçen fuara motorla gittim ve birdaha düşünmüyorum. Fuar zamanı 4 tekerlekli taşıtlara sokağa çıkma yasağı olursa çıkabilirim. YOksa başka türlü istanbul a girmem.
    geçen sene polis haftasına denk gelmişti bide klip çekimi vardı onun için trafik okadar sıkışıktı bu sene sıkışıklık olacağını sanmıyorum

[QUOTE=n_tuncak;1461552]
    Fuar olayı ise kesinlikle motorlarla gidilmeli maksat gezi yapmak yol yapmak(biz napalım mankenleri) biz zaten Pınarla Rıfatın dediğine motorlu diye atlamıştık

Az önce bu mesele ile ilgili olarak (Arbetus)Barış ile görüştük bize rehberlik edecek birini ayarlıyacak hatta kendisi bu konuda yardımcı olacak.Ben Gezi yönünden İstanbulun hazinelerine aşığım şimdi bunları çıplak gözle görmek nebileyim motorla güzelim Boğazın üzerinden geçmek beni zevkten bitirecek umarım gezi günü bir aksilik çıkmaz şimdiden sabırsızlanıyorum...
    .

hocam şu boğazın üzerinden geçmeye topkapı sarayını ,ortaköy camiini ,sultan ahmet ,eyüp sultan gibi maneviyat kokan yerleride eklesek.
    sizi dinlerler nolur

fuara davetiye eğer duran kardeşlere gelirse ben 5-10 tane temin etmeye çalışırım

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Yaşar iyi yol yapmışsın özendirdin çok istiyorum böyle yol yapmayı,neden erkek olmadığımı hala anlamış değilim ama napalım Yaratan bunu layık görmüş...

Sen ne diyorsun Ahmet ben zaten bunu söylemeye yol arıyordum,o kadar çok isterimki o maneviyatı yaşamayı,ordaki bilgilerimi tazelemeyi rehber arkadaşlardan şimdiden böyle bir ricada bulunuyoruz umarım bize bu konuda yardımcı olurlar.Canım İstanbul'da tam bir tarih yatıyor,ama olmazsada ayrı bir gezi yapılır Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi,Eyup Sultan vs.. çok yer var görülecek çok...

Motosikleti
    Nevin Hocam,

görmek istediğiniz yerleri fuarda harcayacağınız zamanı gidiş dönüş yolunu ve malumunuz trafiği de ön planda tutarak belirlerseniz günü öldürmeden asıl amaca hizmet ederek bir rota belirleyebiliriz.

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Sevgili Barış aracın fotolarda çok iyi görünüyor tebrikler devamı gelir heralde:

Arkadaşlar Barış ile uzun uzun konuşup biçtik gezi ve kültürel yerleri görebilme olanağını,fakat İstanbul zaten yeteri kadar karışık fuar günü bunu biraz daha karıştırırsak asıl amacından kayıp fuar olayı riske girecek gibi,bizde böyle kültürel ve manevi bir geziyi bahara bırakmayı zorunlu hallerden dolayı uygun gördük,

Sağolsun arkadaş kaptan ile haritayı en yakın zamanda gidiş-dönüş güzergahı olarak çizip sitede yayımlayacak.
    Şu anki katılım( 6 Gemlik)
    1 - Çaka
    2 - Cansu
    3 - Süha+Refiş
    4 - Murat
    5 - Sertaç
    (5 Bursa)
    7-n_tuncak(belki f_tuncak)
    8-Pınar
    9-Mert
    10-A. Banus
    11-Salvano

Gelmek isteyen diğer arkadaşların ücretsiz davetiye temini için bir an önce karar verip siteye yazmaları rica olunur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler