Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.
    hoş geldin

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar iyi hafta sonları.
    Her ne kadar şahsen tanışmasakta keyifli mutlu günler dilerim.
    sizede iyi akşam ve hafta sonları inşaalah tanışma fırsatıda buluruz sizinle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin schatten.. uluyolda kaynakçı yaşar var egzos işinden anlayan. Ama kıvırma aleti birçok egzoscuda var. eğer beşyola yakınsan araba egzoslarından anlayan ve kıvırma aleti olan nevzat usta var. biz arabamıza oradan spor egzos taktırdık ve dediğin gibi kıvırma aletiyle büktü. Ve fiyat olarak çok uygun.

son olarak ise tiger egzosun üretim yeri bursa. eski gemlik yolundalar..
    Barannet hoşbulduk kardeş . Valla ben bir kaç yere baktım ama kıvırma aleti yok dediler hipodromun orada biryerde motorlar üzerine modifiye yapan bir yer varmış orada yapıyor dediler ama tam bilmiyorum gidip araştırmak gerek oralarıda ama ondan önce dedigin yerlere bir gideyim ben beşyoldakine . tavsiyen için teşekkür ederim.

Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba kardeş, inşaallah hep beraber güzel gezilere imza atarız. ve sanırım adaşız

egzoz işine gelince sen onu çakaya bırak
    Merhaba salvano evet bende çok isterim hep beraber güzel yerleri keşfetmeyi gezmeyi en yakın zamanda planlıyalım ve gidelim bence .ÇakaBey serhat yazmış yanlışlıkla adım Sertaç yani Egzoz işine gelince çakaya danışmadan olmaz zaten -

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı schatten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÇakaBey serhat yazmış yanlışlıkla adım Sertaç yani Egzoz işine gelince çakaya danışmadan olmaz zaten -

aman diyeyim sertaç çakaya bırakırsan işi kendi motoruna döndürür mazallah motorda soğursun )):9)

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    teşekkürler, bilmukabele..

Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman diyeyim sertaç çakaya bırakırsan işi kendi motoruna döndürür mazallah motorda soğursun )):9)
    yawff kardeşim ya, illa çakayla polemik yapacaksın yani, sataşma haldunuma
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    engin abi sana katılıyorum kendi tipini bile bozdu motora napmaz :D

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    schatten o arora yı nalbantoğlunda bıraktığın oluyor muydu?

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Ne diyeyim kaşıntısı var Geçen sefer gençliğine verdim almadım elinden anahtarlarını. Biraz daha kaşınırsa tabanvay bırakıcam o olacak

Orhanım Reizim ; sen bi tek dur yavrucuğum sana da sıra gelir nasıl olsa

Salvano saolasın be dostum, yanlız gördüler vuruyorlar abalıya, sırf bunların yüzünden bırakıcam motoru customu o olacak.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    arkadaşlar selamlar. Fuara gelmek isteyen arkadaşlarım için bir duyurum olucak. kardeş sitemiz olan motordelisi.com bursa organizatörü arkadaşım bu sabah msnden bana 22 marttaki fuara gideceklerini soyledi.Belki gelmeyi düşünen olur.

GEZİ AYRINTILARI :

Etkinlik tarihi : 22 MART 2009

Etkinlik buluşma noktası : KENT MEYDANI

Etkinlik buluşma saati - haraket saati : 5 : 30 - 6 :00 kesin haraket

Etkinlik konteyjan sınırı : 22 + 3 KATILIMIN ÇOK OLMASI HALİNDE HAZIRDA ARAÇ MEVCUTTUR.

Etkinlik ücreti : GİDİŞ - DÖNÜŞ + FUAR BİLETİ 36 YTL

Araç özellikleri : 25 + 2 koltuklu full + full lüx Mercedes Sprinter.

ÖNEMLİ NOT :

Bu etkinliğe katılmak isteyen herkez en geç 19 mart akşamına kadar bana ulaşıp ücretlerini ödemesi gerekmektedir.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hazırlanıyorum önce motordan başladım sonra yola hazırlancamnevin sana çok büyük rakip olucam motor düşürme konusunda dün bi baktım motorlara şimdi kullandığımdan çok farklı ağırlıkları alışıncaya kadar sen bende gör esas nasıl düşülür işallah haşatını çıkarmam motorun sanırım bende muratınkinden alıcam xcıtıng 250cc o gece çok güzel görünüyordu nasıl motorcuyum ama demi görünüşe göre motor seçiyorum
    Pınar'cığım bu işe gönül vermen sevmen bile bence yeter,helede artçı olarak bile binemeyenlerin mevcut olduğu bir dünyada sürücü olabilecek cesareti göstermen takdire şayan fakat galiba cidden bana büyük rakip olacaksın hem yüksek cc motor hemde gücün yetmeyip düşürme konusunda,şimdiden komplekse girmeye başladım agresifim,asabiyim.

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.
    Ve Aleykum Selam,Ey Allah'ın kulu ve Mt üyesi aramıza hoşgeldin...

İyi dileklerinizi için tüm iyilikler ve güzellikler sizinle olsun

arkadaşlar selamlar. Fuara gelmek isteyen arkadaşlarım için bir duyurum olucak. kardeş sitemiz olan motordelisi.com bursa organizatörü arkadaşım bu sabah msnden bana 22 marttaki fuara gideceklerini soyledi.Belki gelmeyi düşünen olur.

GEZİ AYRINTILARI :

Etkinlik konteyjan sınırı : 22 + 3 KATILIMIN ÇOK OLMASI HALİNDE HAZIRDA ARAÇ MEVCUTTUR.

ÖNEMLİ NOT :

Bu etkinliğe katılmak isteyen herkez en geç 19 mart akşamına kadar bana ulaşıp ücretlerini ödemesi gerekmektedir.

Beni listeye dahil et Rıfat kimin gelip gelmediği mühim değil;madem organizasyon var ben en az 2 kişi ordayım tabii büyük bir aksilik olmazsa,ücretide sana kesinleşince bir şekilde ulaştırırım(Pınar sende geeeeeeeeeeeeeeel)...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi

GEZİ AYRINTILARI :

ÖNEMLİ NOT :

Rıfat abi bombayı patlatın çok da güzel oldu bende kesin gelicem yanımda 1 arkadaşım da olabilir
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    SYM GTS 250
    GEZİ AYRINTILARI :

ÖNEMLİ NOT :

herkese selam benide 2 kişi yazabilirsin Rıfat orda olucaz parayı nasıl ulaştırcam sana yada o günmü toplancak

Bu arada çarşamba motorumu alıyorum yaşasın Gilera Nexus 500

Nevincim iyice tripe girebilirsin kesin yerde olucam valla gezi olcağı zaman en azından motor hazır olcak eh bi arkadaş çıkar heralde demi ben artçı olurum o kullanır en azından uzak biyerlere giderken şimdilik ben alışana kadar öle idare ederiz

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    herkese selam benide 2 kişi yazabilirsin Rıfat orda olucaz parayı nasıl ulaştırcam sana yada o günmü toplancak

Nevincim iyice tripe girebilirsin kesin yerde olucam valla gezi olcağı zaman en azından motor hazır olcak eh bi arkadaş çıkar heralde demi ben artçı olurum o kullanır en azından uzak biyerlere giderken şimdilik ben alışana kadar öle idare ederiz
    Gilera Nexus 500 mü gerçekten süper makina tam bir hız canavarı hayırlı olsun pınar abla
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    keeway sl150
    arkadaşlar bu gün hava çok güzel dışarda güneş var en azından ben motorumu yıkadım ve çıkıyorum ikeada kahvaltı edeceğim eşimle ordanda gezeriz herhalde. toplanacaksanız bana mesaj atın ( 0541 544 33 33) no lu telefondan internete girmeyeceğim iyi pazarlar dilerim

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada

Hayırlı olsun Pınar,motoru kullanacak kimse çıkmasa bile benimle artçı gelirsin ben başkasına söz vermem,sen yeterki gel...(nede olsa emanet 0 motor ben cesaret edemezdim doğrusu)

Tüm Arkadaşların Kandilini Kutlarım,Allah iman ile yaşayıp iman ile ölmeyi nasip etsin...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Gilera Nexus 500 mü gerçekten süper makina tam bir hız canavarı hayırlı olsun pınar abla
    selam teşekkür ederim de
    ya dün aklım çok karıştı bi fikir verin bana o motora hasta oldum ama akşam bikaç arkadaşla konuştum delimisin diyorlar bi dövmedikleri kaldı arkadaşların 500 cc çok tehlikeliymiş ben motorun gücü için istemiyorum o motorun tipine hasta oldum
    aldığın ilk gün yerdesin diyorlar dönüşlerde ani frenlemede sorun yaşarmışım onu kullanmak o kadar zormu ben zaptedemezmiyim

Hayırlı olsun Pınar,motoru kullanacak kimse çıkmasa bile benimle artçı gelirsin ben başkasına söz vermem,sen yeterki gel...(nede olsa emanet 0 motor ben cesaret edemezdim doğrusu)
    sağol nevinde bu gidişle ben yaya kalcam gibi çok hoşuma gitti o motor yaa

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm Arkadaşların Kandilini Kutlarım,Allah iman ile yaşayıp iman ile ölmeyi nasip etsin...
    Hocam sizin ve Tüm Arkadaşlarımızın Kandili Mübarek olsun...

selam teşekkür ederim de
    ya dün aklım çok karıştı bi fikir verin bana o motora hasta oldum ama akşam bikaç arkadaşla konuştum delimisin diyorlar bi dövmedikleri kaldı arkadaşların 500 cc çok tehlikeliymiş ben motorun gücü için istemiyorum o motorun tipine hasta oldum
    aldığın ilk gün yerdesin diyorlar dönüşlerde ani frenlemede sorun yaşarmışım onu kullanmak o kadar zormu ben zaptedemezmiyim

Pınar hanım beğengiğiniz motor gerçekten çok güzel havalarda ısınmaya başlıyor yaza böyle bi motorla girmek çok arkadaşın hayali haddim değil ama benim düşüncem ilk motor olarak gücü biraz fazla acele etmeden düşünüp ölyle karar verin derim Nevin hocamda bu konuda size yardım eder kullanım amacına göre düşünmek lazım 250 cc bi motor ideal tabiki benim fikrim

Sonuç nasıl olursa olsun inşallah hakkınızda hayırlı olur.
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Pınar hanım beğengiğiniz motor gerçekten çok güzel havalarda ısınmaya başlıyor yaza böyle bi motorla girmek çok arkadaşın hayali haddim değil ama benim düşüncem ilk motor olarak gücü biraz fazla acele etmeden düşünüp ölyle karar verin derim Nevin hocamda bu konuda size yardım eder kullanım amacına göre düşünmek lazım 250 cc bi motor tabiki benim fikrim ideal.

Sonuç nasıl olursa olsun inşallah hakkınızda hayırlı olur.
    Merhaba ibrahim bey teşekkür ederim ilginize az önce nevinlede konuştuk oda aynısını sölüyor önce 200 veya 250 cc kullanmam lazım sanırım .Nevin ben bile kullana bilirmiyim bilmiyorum dedikten sonra ben sanırım o motoru hiç kullanamam joyridenin en uygun olacağı konusunda anlaştık onunkinden alacağım

herkesin kandili kutlu olsun arkadaşlar

schatten o arora yı nalbantoğlunda bıraktığın oluyor muydu?
    evet kardeş geçen hafta oraya bıraktım arada bazen bırakıyorum .

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Bursa MT uyesi olarak Tüm MT üyelerinin KANDİLİNİ KUTLARI
    NİCE KANDİLLERE

Alıntı:
    desparadox´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    selam teşekkür ederim de

abla merak etme kolay alısırsın hem motosiklet rahat kullanımı ile meshur hem sen ben bu motosikleti alıyorum dedigine göre kullana bilirsinde
    şimdiden hayırlı ugurlu olsun
    allah kaza bela vermesin .....
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Desparadox Şüper bir motor alıyorsun biraz inceledim motoru çok iyi yüksek cc sağlam bir motor hayırlı olsun . Anladığım kadarıyla yeni kullanıcısın kazasız belasız kullan .Birde senin hoşuna gittiyse al çünki gerçekten çok şekil bir makine 500 cc olması evet kalkışlarda virajlarda dikkat etmen gerek birde otomatik olduğu için hemen kaçar ama yavaş yavaş onlarada alışırsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler