Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    bu sefer bende gelirim. şimdi sado yanımdaydı anlattı daha da üzüldüm gelmediğime :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ::Yaşar kardeş özür napalım herkes yoğun ,iş-güç,kem-küm,tarihi geçtiği için hediye alamamışım bunada özür,artık alsakta anlamı yok en iyisi almayalım bunada özür,sen yinede iyiki doğdun.Şimdilik bu çiçeklerle idare et.
    Bu arada resimleri bu gün yetiştirme niyetimiz var...
    Tşk. ederim bu seferlik affediyorum seneye bahane istemem ona göre siz resimleri yetiştirin hediye olarak kabul ederim
    Alıntı tiki_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma yaşar kardeş pek profilleri takip edemiyom. Hadi nice yıllara
    hocam bende teşekür ediyorum bidahaki gezi yapılırsa yine varım
    Tşk. ederim hep beraber İşallah
    Alıntı ibrahim16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğum günün kutlu olsun kardeş önceden haberimiz olsaydı senin için özel bir şeyler yapardık.
    Tşk. ederim hep beraber İşallah hatırlamanız yeter özel birşeye gerek yok
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YAŞAR DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN EN KÖTÜ GÜNÜN BÖYLE OLSUN NİCE YILLARA
    Tşk. ederim hep beraber İşallah en kötü günümüz Bilecik gezimizdeki günümüz gibi olsun
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mami nasıl çalışıyo bilmiyosunuz tabi... iş yerimde 1 lere kadar çalışmıştım o zamanlar hem işlerimi hem resimlerimi hallediyodum evet bizim üzerimizden reklam yapmışlar ama bi fotomuz yok sanki otobüsle gidilmiş geziye bu arada nice yıllara abicim...
    Tşk. ederim hep beraber İşallah

Motosikleti
    ---------
    Arkadaşlar eşimle ben yoğun çalışmamıza rağmen resimlerin fazlalığı ve güzel kurgular oluşturmak için yayınlamakta geciktik.Bu duruma birde elektrik kesintisi eklenince işler hepten durdu.Anlayışınızı bekleyerek büyük ihtimalle yarın sabah yeni bir topic le resimler karşınıza gelecek.

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sefer bende gelirim. şimdi sado yanımdaydı anlattı daha da üzüldüm gelmediğime :(
    Rıfatım çok şey kaçırdın umarım resimlerle bu olayı sana anlatmaya çalışırız.

Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada buğün pardon yani dün (saat 24'ü geçmiş) benim doğum günümdü Bursa Enduro'dan mutlu yıllar mesajı yağdı (anladınız siz onu)
    Doğum günün kutlu olsun...

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Evet Arkadaşlar Ne Diyorsunuz Gezi Olayına Valla Motoru Kaldıracam Sırf Mamide Askere Gitmeden Bir Gezi Olsun Diye Erteleyebilirim Harita Hazır (bende Dünden Razıymışım Içimde Kalmış Gezmek"ben Hiç Gezmedim Abii Acıların Cocuğu Emrah") Yapıştırayımmı Ne Dersiniz GEZİ HARİTASINI 300 KM BELKİ BİRAZ DAHA FAZLA OLABİLİR.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    yapıştır abi bekliyorum nalet olsun içimizdeki gezi aşkına
    sezonun son gezisi olucak büyük ihtimalle.

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapıştır abi bekliyorum nalet olsun içimizdeki gezi aşkına
    sezonun son gezisi olucak büyük ihtimalle.
    GÜNAH BENDEN GİTTİ YAPIŞTIRDIM SON SON DİYE DİYE OCAK ŞUBAT GİDECEK GALİBA BÖYLE

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı feromen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu kadar iyi niyetle yazdıklarıma bu şekilde tepki verilmesini anlayamıyorum...Ne elde etmeye çalışıyorsunuz?Kimseye kötü birşey sölemedim kimseyi kırıcı konuşmadım.Kötü olan hiç bir şeyi yapmadım.Hala daha iyi niyetimle yaklaşıyorum.Çünkü çoğunuz beni tanımıyorsunuz...Yanlış anlaşılmak istemem....Sorun ne
    AKIN FİDAN

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada buğün pardon yani dün (saat 24'ü geçmiş) benim doğum günümdü Bursa Enduro'dan mutlu yıllar mesajı yağdı (anladınız siz onu)
    doğum günün kutlu olsun nice yıllara yaşar

sado memuru meymur feromen i de fenomen yaptın ya helal olsun beni gülgürdün allah ta seni güldürsün

yeni gezi isteyen arkadaşlara gelince söz vermek için biraz erken gibi katılmaya çalışırım işlerimde yalandan bi hızlanma var bakıcaz artık

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    GÜNAH BENDEN GİTTİ YAPIŞTIRDIM SON SON DİYE DİYE OCAK ŞUBAT GİDECEK GALİBA BÖYLE
    Toplamda kaç kilometreye tekabüll ediyor bu birde tarihne önümüzdeki pazarmı ?
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    aRkadaşLar Gezi ÇohK GüzeLdi Tekrar Tekrar Hepinize tŞkLer.
    anCak aÇıkça SöyLemem Gerekirki Düzen Sıfırdı.
    aRamıza vaLinin Konvoyu,
    Kamyon,
    minüßüs,
    otomoßiL,
    ßi aRa Tırda Girdi Sanırım (:
    Diyorum Ki ßir Takım kuraLLar koyaLım ßiLmeden oLsa ßiLe Canımıza Kastetmemizden iYidir ßenCe.
    Hani Grup Lideri ßeLLi Tbk_1980.
    en aRkada gRupßu ToparLayanda engindmn (zaten o oLmasaydı Yanmıştık.)
    aRaLardakiLerde kırıLmasın ßende ÇohK Hata Yaptım DiğerLeride.
    17 motosikLet aZ DeğiLdik aRkadaşLar.
    ALLah Göstermesin ßirimizin ßæşına uFak ßir Şey geLseydi nasıL Hesap Vericektik.
    Lütfen ßir Dahakine ßir Takım kuraLLar koyaLım Gerekirse Geziye ßæşLamadan önCe 1 Saat 2 Saat Tartışırız anLamayanLara uYguLamaLı anLatırız...
    özüR diLiyorum YanLış anLamayın...
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Grup sürüşlerinde kurallar vardır da zaten diğer araç sürücülerini bu kurallara nasıl uydurmayı düşünüyorsun ki =))
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    HONDA BEAT
    hay hay bana uyarda hafta içi olmaz yani öyle demişsin hafta sonu diyecektin sanırım yoksam benmi yanlış anlıyorum

hemen haritaları yapıştırayımmı mami
    gerçi pazar hava bulutlu 14 derece ama
    abi bide şimdi bak ufak bi yazım hatası var şimdi düzelttim
    hava kötü olursa ertelenir sonraki haftaya 20 derece altı olmaz çünkü...

Evet Arkadaşlar Ne Diyorsunuz Gezi Olayına Valla Motoru Kaldıracam Sırf Mamide Askere Gitmeden Bir Gezi Olsun Diye Erteleyebilirim Harita Hazır (bende Dünden Razıymışım Içimde Kalmış Gezmek"ben Hiç Gezmedim Abii Acıların Cocuğu Emrah") Yapıştırayımmı Ne Dersiniz GEZİ HARİTASINI 300 KM BELKİ BİRAZ DAHA FAZLA OLABİLİR.
    senin motor falan kaldırcağın yok abi adım gibi biliyom yeme bizi şimdi...

Motosikleti
    ultraukala (: hakLısın uYduramam aMa ßen Kamyonda oLsam 2 Fermuar düzende ßuLunan anCak aRaLarında 10 metre FArk oLan aRaya Girerim.
    ßæhsettiğim Fark_-_-_- oLarak Düşünürsen Fermuar Düzenini _(Bu) -(ve ßu) MotosikLetin aRasındaki Farktır (:
    aYrıca ßir Grup ßir Gruptur deiL Mi 2-3 oLmamaLıdır 1 Gurup DağıLmamaLıdır Ki Yakın oLaßiLdiğince kısa Saßit ßir hızLa VE Takip MesafeSini koruyarak oLmaLı.
    ßunLardan ßiri oLmassa GüvenLi Sürüş oLmaz deiL Mi ?
    yanLış anLamayın aRkadaşLar aMa ßir Takım ekSikLerimiz VArdı o Yüzden GüvenLi deiLdi.
    Ha ßu ßenim GörüŞüm...
    akın eVet hakLısın ZAten kuraLLarı Var ama ßen YAd eTmek hatırLatmak anLamında SöyLedim. (:
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar iyi niyetle yazdıklarıma bu şekilde tepki verilmesini anlayamıyorum...Ne elde etmeye çalışıyorsunuz?Kimseye kötü birşey sölemedim kimseyi kırıcı konuşmadım.Kötü olan hiç bir şeyi yapmadım.Hala daha iyi niyetimle yaklaşıyorum.Çünkü çoğunuz beni tanımıyorsunuz...Yanlış anlaşılmak istemem....Sorun ne
    akın bence bu muhabbetin bi yere varacağı yok... bence konuşmanında bi anlamı yok... çünkü bende hiç birşey çıkaramadım yazışmalardan... ki ben birazda olsa tanıyorum hocayı ve eşini... şaşırdım halada şaşkınım

Motosikleti
    evet aRkadaşLar Lütfen Tartışmanın anLamı YohK ßitirin ßu konuyu aRtık.
    GüzeL GüzeL Sohbet eTmek Var iKen.

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Bitirmesine bitirelim ama başlayan bişe yok...Saçma bir şekilde ters laflar söyleniyor ortaya atılıyor...Güzel bir şekilde yazılarımı yazıyorum.Seviyemi koruyorum kendimi ifade etmeye çalışıyorum lakin anlaşılmıyorum sanırım....

Ayrıca grup sürüşünde ne yaparsan yap araya birileri girmeye çalışacaktır bunu unutma...Çok yakın takip edemezsin bu zaten çok tehlikelidir her zaman uyarırım beni yakın takiip edeni...Çok yakın seyir halinde bulunup da gelişebilecek kazada bir çok kişi etkilenebilir...Açıkçası yapılabilecek tek şey 4ve + tekerlekli araç sürücülerinde biraz hoşgör beklemek =))
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grup sürüşlerinde kurallar vardır da zaten diğer araç sürücülerini bu kurallara nasıl uydurmayı düşünüyorsun ki =))
    sadonun bahsettiği özellikle fermuar, tek sıra vs. gibi gurup içi kurallar...
    bende gezinin son kısmında eşlik ettim, gerçekten grup çok düzensizdi...

Motosikleti
    o Gün oRada oLsaydın anLardın Demek iStediğimi anLatamadım ßuradan (:

Motosikleti
    HONDA BEAT
    harita bana fena gelmedi... ama biraz uzunmu ne sanki...
    bilen arkadaşlar farklı fikirleri olanlar haritayı şekillendirmemizde yardımcı olabilirler

Alıntı ShyTan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o Gün oRada oLsaydın anLardın Demek iStediğimi anLatamadım ßuradan (:
    evet sado beceremedin akınada bi yakıştırma bulursun dedim ama unu doğru yazmıın hayret

Motosikleti
    Mami uZucak ßeLLi
    Sadece YapıLması Gerekeni Yazdım aMa aKın o Gün oRada oLmadığı iÇin Ne Demek iStediğimi anLamadı ßi Gün Yine ßuLuşuruz Çay iÇer dertLeşiriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler