Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    aslm eyy bursa MT.. su an malatyadayım.haftasonu eskısehıre donucem ve dondugumun ertesı gunu ısallah bursaya gelıcem.3 gunluk bı bursa kacamagı yapıcam.yanı yapmayı dusunuyom.haftaya pazar gunu veye cumartesı sabıt mekanda toplanırsanız yanınıza gelmek sızlerle tanısmak ısterım.ulasım bıraz sorun.uludag unıversıtesının arkasındakı KOY denen yere gıdıcem.ordan merkeze gelmek ölüm.metroyla rahat gelebılıceem bıyerlerde olursanız mutlaka gelmek ıstıom.hepınıze slmlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı seflek adlı üyeden alıntı
    ANLAŞILDI ARKADAŞLAR!

ZATEN 7 ARAÇLIK GRUPTA BİRİNİN BEYAZ RUSYADAN 100 YILDIR GÖREMEDİĞİ BİŞEYLERİ GELDİ, BİRİNİN ANAHTARI KAYBOLDU, DİĞERİ BAĞIRSAK ENFEKSİYONU GEÇİRİYOR, BİR DİĞERİNİN DE TMSF'NİN ŞİRKETİNE YANLIŞLIKLA ELKOYDUĞUNU İZAHA ÇALIŞMAKTAN VAKTİ KALMADI.

ZATEN BENİM DE CANIM TEKNEYLE GEZMEK VE BALIK TUTMAK İSTİYORDU.

YARINKİ MOTOR GEZİSİNE KATILAMAYACAĞIMI BİLDİRİR, TÜM ARKADAŞLARA MUTLU HAFTA SONU TATİLLERİ DİLERİM. SAYGILAR...

NOT: SABAH 09:00'DAN İTİBAREN KUMYAKA'DA OLACAĞIM. TEKNE VE BALIKTAN HOŞLANAN ARKADAŞLAR BUYURSUNLAR.
    Hepinize teşekkürler...

Cem abi çok güzeldi herşey,teşekkür ederiz. Yakın zamanda umarım tekrarı olur.. Bu sefer motorun anahtarını da yaptırırım, Freeman ın da motoru olur, hepimiz birlikte çıkarız..

Gelemeyen ya da dolaylı yoldan satışa getiren arkadaşlar.. Çok şey mi kaçırdık sanki diye sorabilirsiniz.. Evet! Çok şey kaçırdınız..

Önce Cem abinin kendi elleriyle aldığı (orta doğu ve balkanların en birinci börekçisinden) börekleri,kumyaka da afiyetle götürdük..
    sonra beraber f-ender,ben,eşim ve Cem abi(sadece 4 kişiydik), tekneyle trilye ye kadar gittik.. Deniz bulanık olduğu için denize girmedik ama epey yandık..

Geri döndüğümüzde Freeman ,nişanlısı ve nişanlısının kardeşiyle çay bahçesinde bizi bekliyordu. Keyifli sohbetten sonra sıra rakı-balık ikilisine geldi.. Bu arada f-ender bi koşu gidip kız arkadaşını aldı (hem biraz yol yapmış oldu ). Yemek yedik, sohbet muhabbet derken zaman nasıl geçti anlamadım, akşam oldu..

Çok keyifli bir pazar günüydü.. Arkadaşlar sizleri tanıdığıma çok memnun oldum.. Tekrar hepinize teşekkür ederim..

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Tekne, deniz, kum, güneş, rakı, balık, muhabbet... çok güzeldi yaaa!

İşte harika pazar görüntüleri...

1.resim Arda ve eşi Selin. (Selin çok dindar bir kızımız. bu sene ailecek umreye gidiyoruz.)

2.resim Ender kardeşimiz. (bu pozu verene kadar epey resim çektirdi)

3.resim (tanımadınız mı ya? denizden zeytinbağı)

4.ve 5.resim (şu abidin'in bir türlü beceremediği mutluluğun resmi)

5. resme özellike dikkat çekiyorum, sol baştaki balık etli sevimli ihtiyar ben oluyorum.

6.ve 7.resim de, grup başı motorcu ender ve kız arkadaşının...
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

Mangal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit
    Oh Oh,
    Ne geziymiş Allah'tan f-ender motoruyla gelmiş te motor resmi olmuş yoksa biri görse siteyi balıkçılık ve tekne sitesi sanırdı şaka bir yana ne iyi yapmışsınız öyle yahu. Balık filan demişsiniz ama tabaklar bomboş iyi açıkmışsınız sanırım, baksanıza tabakları ekmekle sıyırmışsınız....
    Afiyet olsun..
    ::zencii:: lere laf söyleme, çünkü sende bir ademsin

budoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok artık ama olacak en güzelinden...
    Yaaa arkadaşlar ben ne zamandır siteye giremiyorum. Burada hepinizden özür dilerim.
    Bu arada Cem Abi geleceğim geleceğim dedim ofisinde yalan oldu valla ne diyeceğimi bilemiyorum artıkhhh.....
    Ama grup gerçekten çok güzel.
    Hepinize sevgiler saygılar...
    bu ardaa Cem abi ofisine geleceğim bir ara tanışacağız seninle de
    Everything is ONE...

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    budoka, hala motorun yok mu?

Yoksa üzülme! Bu topic'te kimsenin yok zaten. olanlarınki de ya arızalı, ya da anahtarı kayıp. yüzakımız ender hariç tabi.

toipic'i de bursalı motorcular değil, bursalı motorseverler olarak değiştireceğiz zaten.

Ralf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mulhacén 659

Hoşcakalın

Bu forum başlığını ingiliz gibi terk etmemek için bir kaç şey yazayım dedim.

Gözlemlerim sonucu, motosiklet sevgimi bu başlık altında tatmin edemeyeceğimi fark ettiğim için başka bir gruba geçiyorum,

Hoşcakalın,
    __________________________________________________ ____________________________________

Forget the riders who let you down canceling trip at the last minute.

Forget the friends who disappeared because ashamed to learn.

Forget the riders who turned their bike because the night is made for sleeping not for riding.

Forget the bikes left in the garage because it is raining, it is cold, it is muddy, it is hot.

Forget the parades, the grand groups showing their courage by riding from bars to restaurants and from restaurants to hotels.

Forget the uniforms, the line up, the convoys, the rules.

Forget the titles, the status, the kudos, the friends who are friends to stay in the group, to wear a shirt or to stick a label on bike and helmet.

Forget the prudence, forget the clumsy slow riding, forget the wrong lines the wrong signals, forget the incompetence presented under the camouflage of fun and safety.

Forget the accessories, the shining motors, the new models, the fancy gear.

Forget the days when you had to sit at the table wasting time in futile talks when the road was waiting for you ahead.

Forget that crossing where you decided to turn back while just around the corner, in just one more mile, splendid landscape were waiting for you.

Forget the roads done millions of time, always the same, to feel secure and comfortable.

Forget the Sundays you stayed home because… the family, the rain, the time, the job, the movies, the TV.

Forget “I am the best, the oldest, the stronger, the braver, the faster”

FORGET ALL THIS. LET IT GO OUT OF YOUR MIND, LET IT SLIP OVER YOUR WINDSCREEN LIKE RAIN OF SPRING. AFTER ALL, YOU ALWAYS HAVE GOT YOUR BIKE!

TAKE IT AND RIDE OUT ALONE IN A CLEAR DAY, TRYING THE BEST COMBINATION OF GEAR, SPEED AND POSITION. FOCUS ON THE BIKE AND LISTEN TO THE ROAD.

NOW YOU WILL START TO REMEMBER.

Remember the friend picking up your gloves and helping you at the beginning of the trip.

Remember who stopped when you were in trouble, the rider that sacrificed his pleasure to share with you the pain of a broken bike.

Remember the fear of going too fast of risking too much mixed with the full sense of living.

Remember who was there when you overshot that corner to mend your bike and your pride.

Remember the crystal clear day of Anatolia when bike, rider, landscape, air, sun, clouds and all the Creation was moving perfectly around you and your machine.

Remember the long night when destination was far, the brain was finally empty of all worries, and you were thinking bike only.

Remember the Speed, your great lover, whispering in your ear words that you only know.

Remember the smile in your face, just out of the helmet, when you rode so well, so long and so happily more than you thought possible.

Remember the places you saw, the people you met, the stories you wrote.

Remember the friends who went a little further pushing you to try the new, the undiscovered, the exciting.

Remember the nights you spent in writing about our adventures, in planning new one, in creating new goals, in tantalizing with new itineraries, in describing this beautiful land we cross we our machine.

Remember the dawn, still cold on your fairing, waiting for the first sun to come out and signal the beginning of a new trip.

Remember the winter Sundays, alone in the rain, strong in the cold leaving behind you all commitment, all problems, all conventions.

Remember the waiting at the beginning of a trip, the lights of your friends coming from distance to wake you up for a new freedom.

Remember the adrenaline coming in with a long set of perfect corners with a voice inside questioning your own limits.

Remember the people that gave you advises and lessons, the one who kept pushing you a little further with their example.

Remember the bikers crossing your road, met at petrol station with the dust of distant lands carried by a foreign registration plate.

Remember riders without colors and without clubs, perfect riders and good mechanics always ready to welcome and to help you.

Remember the thousands and thousands of kilometers still unexplored, the historical place of this rich Country, the Castle, Palaces, Walls, Beaches, Ruins and the People that are still waiting for you and your bike.

FOR WHAT YOU FORGOT AND FOR WHAT YOU REMEMBER RIDE PROUD, RIDE HARD, RIDE ONE MORE MILE. ALWAYS.

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Bursa MT arkadaşlar 15-16 Temmuz da iznik gezimiz var sizlerde gelin tanışalım güzel vakit geçirelim
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16060
    Bursa ya selamlar
    KAMP ADAMLARI

Motosikleti
    velespit
    Ralf çok kızmış, biraz da haklı gibi duruyor, aslında tamamen haklı !!!
    Bursa MT'dekilerden bir özür bekliyor sanırım..

Sevgili Ralf,
    Her ne kadar dünkü geziye iştirak etmediysem de, senin sohbetinden mahrum kalmamak adına ve ben kendi adıma bu hatadan dolayı özür dilerim... Geri gel Allasen

fuser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD 250E-9

Hani Gezi Olacakti

Pazar günü geziye çıkan arkadaşlar
    gezi programı güzelmiş tekne balık falan.
    Ama benim anlamadığım Ralf inde dediği
    gibi değişikliklerin neden haber verilmediği.

Cumartesi günü hazırlıkları tamamlamış,
    depoyu fullemiş ve yollukları bile hazırlamıştım
    gece 23 sularında freeman ile konuşmasam
    bende pazar sabahı buluşma yerinde bekliyor olacaktım sanırım.

Pazar günü bende sizlerle olmak isterdim
    sebebi nedir bilmiyorum ama haberdar edilmediğim için bütün gün evde
    pineklemek zorunda kaldım.

Pazar günü telefon açıp haber vermeyen arkadaşlara
    teessüflerimi bildiririm...

Motosikleti
    velespit
    Önce Ralf'e haklı dedim ama tekrar okuyunca, milletin gelemeyeceğini yazıklarını gördüm.. E seflek, gümüsarda, freeman yazmış ya gelemeyeceklerini önceden....

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Emre, telefonun açıkken daha kolay aranabilirsin. Kapatırsan sana ulaşılamaz. (ben denedim aynen böyle oluyor.) Pazar günü seni de aradık emreciğim. neden konuşamadık bil bakalım?

Pazar günkü buluşma, aynı apartmanda oturduğumuz ender'le başlayan doğaçlama bir gelişmeydi. Bir gezi filan düzenlenmiş de birilerinden gizlenmiş değil.

Keşke her zaman böyle anlık gelişen, programsız buluşmalarımız olsa... güzel olan bir şey hakkındaki bu sitemkar konuşmaları, o haklı bu haksızları anlayamadım.

birolbirinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 125 - kanuni tiger
    slm arkadaşlar bursada yapılan gezilere katılmak istesemde mesafe buradan bursa 60 km den fazla oluyor birde dönüş ile birlikte 120 ara km lerle 150 yi buluyor arada bursa içi toplantılara uygun zamanlarda katılmak isterim aslında yada yolu kracabeye düşen arkadaşlarla tanışmak ve müsait zamanlarda boğaz gezisi yapmak isterim.
    ramzey 125 cc sport scooter
    kanuni motocar 200 cc

viper_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HUSSAR 125
    slm arkadaşlar

ben de gördüğünüz gibi ışıklar'da okuyorum ve aynı zamanda [Eskişehir-MT] grubunun bi üyesiyim...

sizinle de tanışmak , kaynaşmak ve çarşı izinlerimin elverdiği sürece gezilerinize katılmak isterim.....

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Alıntı birolbirinc adlı üyeden alıntı
    slm arkadaşlar bursada yapılan gezilere katılmak istesemde mesafe buradan bursa 60 km den fazla oluyor birde dönüş ile birlikte 120 ara km lerle 150 yi buluyor arada bursa içi toplantılara uygun zamanlarda katılmak isterim aslında yada yolu kracabeye düşen arkadaşlarla tanışmak ve müsait zamanlarda boğaz gezisi yapmak isterim.
    birol, şerif beyin yeğeniydin değil mi? seninle tanışmıştık, ama motor sevdalısı olduğunu bilmiyordum. ben av.cem şeflek.
    levent beyle ben karacabeye sıklıkla geliyoruz. sıklıkla da motorla. devlet hastanesinde doktor bir arkadaşla tanışmıştık karacabey'de, hyosung'u var. görürsen sen de tanış, çok iyi bir arkadaş. görsen, doktor demezsin
    buluşmak dileğiyle...

Alıntı viper_2 adlı üyeden alıntı
    slm arkadaşlar

ben de gördüğünüz gibi ışıklar'da okuyorum ve aynı zamanda [Eskişehir-MT] grubunun bi üyesiyim...

sizinle de tanışmak , kaynaşmak ve çarşı izinlerimin elverdiği sürece gezilerinize katılmak isterim.....
    geçici bir küskünlük yaşayan levent bey (ralf) de eskişehirli.
    seninle de görüşmek dileğiyle...
    (bu arada, sloganına cevap; zaten askerin işi konuşmak değil, savaşmaktır.)

Motosikleti
    velespit
    Sevgili Av Cem Şeflek,
    Bakıyorum tanımadığın yok, gören seni avukat değil de muhtar sanacak
    Ekuriniz Ralf'in küskünlüğü ne alemde ? Hala geçmedimi.
    Bu arada hafta sonu tatiliniz ( geziniz demiyorum, kızılıyor) harika geçmiş ama o kadar ağır yemekler yaş itibariyle sağlığınızı sıkıntıya sokmasın, ha dr.umda yanımdaydı derseniz o başka tabii

freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    cem abi motorun garanti olayını nasıl halledicez?daha 1 yıl garantisi var yarın servise götürcem motoru ufak tefek problemler var özellikle akü ve bujiler ile ilgili.

fuser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD 250E-9
    Alıntı seflek adlı üyeden alıntı
    Emre, telefonun açıkken daha kolay aranabilirsin. Kapatırsan sana ulaşılamaz. (ben denedim aynen böyle oluyor.) Pazar günü seni de aradık emreciğim. neden konuşamadık bil bakalım?

Pazar günkü buluşma, aynı apartmanda oturduğumuz ender'le başlayan doğaçlama bir gelişmeydi. Bir gezi filan düzenlenmiş de birilerinden gizlenmiş değil.

Keşke her zaman böyle anlık gelişen, programsız buluşmalarımız olsa... güzel olan bir şey hakkındaki bu sitemkar konuşmaları, o haklı bu haksızları anlayamadım.

Cem abi sanırım pazar günü hatlarda bi problem vardı
    çünkü telefonumu saat 10:30 gibi açtım.
    Amacım güzel olanı bozmak değil güzel olanın içinde bulunamamaktan
    dolayı canım sıkıldı sadece.

Benim istediğim sohbetinden keyif aldığım sizin gibi abilerimle ve ikiteker aşığı arkadaşlarla bir araya gelip güzel vakit geçirmek.

Cem abi ilk fırsatta bende 2 yada 4 teker olarak
    (tabi davet edilirsem ) tekne balık olayına dahil olmak isterim.

iyi günler dilerim..

Alıntı viper_2 adlı üyeden alıntı
    slm arkadaşlar

Selam.
    Burada Eskişehirliler olarak hızla artıyoruz galiba

Motosikleti
    velespit
    Viper_2 ve birolbirinç, hoşgeldiniz arkadaşlar,

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Alıntı Mangal adlı üyeden alıntı
    Sevgili Av Cem Şeflek,
    Bakıyorum tanımadığın yok, gören seni avukat değil de muhtar sanacak
    Ekuriniz Ralf'in küskünlüğü ne alemde ? Hala geçmedimi.
    Bu arada hafta sonu tatiliniz ( geziniz demiyorum, kızılıyor) harika geçmiş ama o kadar ağır yemekler yaş itibariyle sağlığınızı sıkıntıya sokmasın, ha dr.umda yanımdaydı derseniz o başka tabii
    valla yüce insan, tanrının yeryüzündeki gölgesi dr. ilkay bey pazar günü kan ve efor testlerinden geçirdi beni.
    sonuç; genç kız gibiymişim daha. 50-60 sene sonra arada bir asprin kullanmam gerekebilirmiş, o kadar. yaşlandığımda celal bayar'ın son hali torunum gibi görünecekmiş. yani gerisini sen anla.

Alıntı freeman adlı üyeden alıntı
    cem abi motorun garanti olayını nasıl halledicez?daha 1 yıl garantisi var yarın servise götürcem motoru ufak tefek problemler var özellikle akü ve bujiler ile ilgili.
    ilkaycığım, motorun garanti belgesi ithalatçıdan istenmişti. gelip gelmediğini kontrol edeyim.
    hatta tüketici yasasına göre; şu andaki arızasını da garantiye sokturabilirsek, motorun yenisiyle değiştirilmesini isteme hakkımız doğdu sanırım.
    bir ilgilenelim, haberleşiriz yüce ve bahtsız insan!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler