Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    McA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vitello Life 80
    12 - 1 civarı çekirge tarafında selamlaştıgım arkadaşlar siteden mi merak ettim
    Gunlerdir gozumun içine bakıp selamsız geçen motorlulardan sonra, selam veren motorcular gormek sevindirdi.
    -McA-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tattwamasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı freeman adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar motorumu çarşamba aldım çıktım trafiğe buttimden başladım demirtaş yunuseli hürriyet acemler görükle diye dolaştım.
    motorun sigortasını yaptırayım diye acemlere gittim gitmişken ruhsatınıda aldım.
    sonra bi tane kask aldım vizörlü.
    böylece trafikte kum moloz vs yüklü kamyonun arkasına denk gelince ağzım burnum pislikle dolmuyor.
    cuma günü fuser emre ile buluştuk iki çaylak dolaştık çalıya gittik büyüklerimizden cem ve metin abiyi aradıkcem abi mudanya'ya gidiyomuş metin abi telefonu açma zahmetinde bile bulunmadı bizde emre yle kendi kafamıza göre takıldık.
    3 gündür motorla haşır neşir olmaktan net e bağlanma fırsatım olmadı o yüzden
    şimdi destan yazıyorum.
    motorla gezmek süper ama biraz kondisyon gerektiriyor insanı hafif yoruyor.
    neyse sevgili abilerim kardeşlerim yarın buluşunca daha detaylı sohbet ederiz inşallah
    motorun hayırlı uğurlu olsun, kazasız-belasız sürüşler..
    ben de pazar günü geleneksel küçük sanayi antremanından sonra orhaneli yolu mu, hani misi köyüne giden, o tarafa gideyim dedim, ama ne kalabalıktı, her yer minibüs- kamyon ve onların penceresinden bakan abuk-sabuk insanlar
    Bu arada ben henüz ehliyetim ve yeterli deneyimim olmadığı için çok gözönünde yerlere gitmek istemiyorum, haftasonları çalı vb. taraflara gidenler olur ve eğer ki benim de gelmemin sakıncası olmazsa haber verirseniz sevinirim.
    [COLOR="SeaGreen"][/COLOR][FONT="Comic Sans MS"][/FONT]Gönül vermedikçe gönlü bulamazsın

Ralf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mulhacén 659
    Cumartesi - Pazar Orhaneli yolu kalabalık oluyor. Benim tavsiyem Bursa - Yenişehir güzergahı hem sakin trafikte hem otobanda ve hem de köy yolunda sürüş yapmış oluyorsun. Manzarada fena değil

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    arkadaşlar, pazar günü motovirusçülerin yalova/çınarcık kampına gittik. ender motoruyla geldi. (güzel alet valla) benim yanımda da bir çıtır vardı. (şeyma) (tamam neyle gittiğimi söylememi istiyorsunuz. evet, motorum yok, arabayla gittim)
    sonra da geldik. kampın özeti buydu!

Alıntı freeman adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar motorumu çarşamba aldım çıktım trafiğe buttimden başladım demirtaş yunuseli hürriyet acemler görükle diye dolaştım.
    motorun sigortasını yaptırayım diye acemlere gittim gitmişken ruhsatınıda aldım.
    sonra bi tane kask aldım vizörlü.
    böylece trafikte kum moloz vs yüklü kamyonun arkasına denk gelince ağzım burnum pislikle dolmuyor.
    cuma günü fuser emre ile buluştuk iki çaylak dolaştık çalıya gittik büyüklerimizden cem ve metin abiyi aradıkcem abi mudanya'ya gidiyomuş metin abi telefonu açma zahmetinde bile bulunmadı bizde emre yle kendi kafamıza göre takıldık.
    3 gündür motorla haşır neşir olmaktan net e bağlanma fırsatım olmadı o yüzden
    şimdi destan yazıyorum.
    motorla gezmek süper ama biraz kondisyon gerektiriyor insanı hafif yoruyor.
    neyse sevgili abilerim kardeşlerim yarın buluşunca daha detaylı sohbet ederiz inşallah
    doktorum, hakkında kullanamıyor filan diye o kadar atıp tuttuydum, beni mahcup ettin. bravo valla. hele metin dededen kurtuldun ya, değme motorcu olursun! ben sana en başta demiştim; motor kullanmayı benden, unutmayı dedenden öğreniceksin diye. sen de ısrarla metin dedenin kanatlarında öğrenmeye çalışıyordun. (tabi bir faydası olmuyordu)
    cesaretini tebrik ederim. olay bitmiştir benim motorcu doktorum.
    kaskın da hayırlı olsun.
    lakin dün bir, bugün iki, motoru bozmuşsun hemen! yine beyni mi kafayı yedi acaba?
    sahi, sigorta yaptırdıysan benimkini veriver bir ara!
    Alıntı Ralf adlı üyeden alıntı
    Yaw kardeşim, aradığın adamlardan birinin motoru yok, diğeri fizik tedavi görüyo. Arayacaktın Enderi yada beni ....
    sen de mi levent diyorum, başka birşey demiyorum.

Alıntı tattwamasi adlı üyeden alıntı
    motorun hayırlı uğurlu olsun, kazasız-belasız sürüşler..
    ben de pazar günü geleneksel küçük sanayi antremanından sonra orhaneli yolu mu, hani misi köyüne giden, o tarafa gideyim dedim, ama ne kalabalıktı, her yer minibüs- kamyon ve onların penceresinden bakan abuk-sabuk insanlar
    Bu arada ben henüz ehliyetim ve yeterli deneyimim olmadığı için çok gözönünde yerlere gitmek istemiyorum, haftasonları çalı vb. taraflara gidenler olur ve eğer ki benim de gelmemin sakıncası olmazsa haber verirseniz sevinirim.
    özge, mesajını akşamdan görmemişim bereket. yoksa uyku tutmazdı gözlerimi, bugünkü duruşmaları kaçırırdım.
    ayol bir insan bu kadar mı aşağılanır? motoru olmayanlar da insan sayılmaz mı? onların da bir kalbi yok mudur? yani biz montu ve ehliyeti olmayanlara bir şey diyor muyuz?

Cumartesi - Pazar Orhaneli yolu kalabalık oluyor. Benim tavsiyem Bursa - Yenişehir güzergahı hem sakin trafikte hem otobanda ve hem de köy yolunda sürüş yapmış oluyorsun. Manzarada fena değil
    levent'e katılıyorum. kestel'den sonra trafik yoğunluğu da yok.
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

fuser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD 250E-9
    ............................

amadeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 ve 600F
    Alıntı tattwamasi adlı üyeden alıntı
    Merhaba Betül,
    Eğer gitmediysen çoktan hoşgeldin
    Bi süredir siteye girmiyordum, şimdi okuduğum polemiklerden sonra bi yorum yapayım dedim.
    Sonuçta bu sitede veya başka bir yerde karşılaşan motorcu arkadaşların hepsinin amacı bir:Motor kullanmak. Bu Türkiye'de her ne kadar erkeklere mahsus gibi görülse de bu önyargı artık yavaş yavaş değişiyor.Ama yine de bayan olarak işimiz biraz daha zor. Dolayısıyla kendimizi daha iyi anlatmalı ve çok da alıngan olmamalıyız diye düşünüyorum.
    Ben henüz iyi bir kullanıcı değilim, buradaki arkadaşlara soruyorum, bilgi almaya çalışıyorum, bana yardımcı oluyorlar sağolsunlar. Ben kimseyi erkek-dişi diye ayırmadan sadece insan olarak görüyorum, ve ben onlara ya da onlar bana uymazsa da bunu bir cinsiyet ayrımcılığı olarak görmem. Yani kim nasılsa öyle olsun, kabaysa kaba vs. Kimse sırf sen bayan olduğun için istemediği bir tercihte bulunmak zorunda olmamalı. Asıl sana ya da bir başka bayana olması gerektiğinden daha fazla alaka gösterilse tuhaf olurdu bence.
    Umarım ileride görüşme fırsatımız olur...Ben de Bursa'da motor kullanan hemcinslerimle tanışmak isterim
    bende senin hemcinsinim ve tanışmak isterim özelden sana msn adresimi yolladım eklersen konusuruz. tanışmak isterim

Mangal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit

Merhaba

Merhaba Sayın site sakinleri,

Ben Bursa'dan Ali, Bir şirkette pazarlama bölüm sorumlusuyum, yaşım 40 ( orta yaş çizgisinin üstünde çocukça seksek oynuyorum ) . Eğer aranıza kabul edilirsem çok sevineceğim...

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Hoşgeldiniz.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

tattwamasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125

EEE ne zaman gidiyoruz

Alıntı seflek adlı üyeden alıntı
    :
    özge, mesajını akşamdan görmemişim bereket. yoksa uyku tutmazdı gözlerimi, bugünkü duruşmaları kaçırırdım.
    ayol bir insan bu kadar mı aşağılanır? motoru olmayanlar da insan sayılmaz mı? onların da bir kalbi yok mudur? yani biz montu ve ehliyeti olmayanlara bir şey diyor muyuz?
    Aaa ne demek aşağılamak öyle olmaz, sadece bana 5 beden büyük gelen montla ilgili söylediklerinizden sonra bir gerçeği dile getirdim, motor montsuz da kullanılabilir, ama ya motorun yoksa???

Alıntı amadeus adlı üyeden alıntı
    bende senin hemcinsinim ve tanışmak isterim özelden sana msn adresimi yolladım eklersen konusuruz. tanışmak isterim
    ooh tanıştık bile, ne güzel, tüm hemcinslerim burayaaaa

Alıntı Mangal adlı üyeden alıntı

Ben Bursa'dan Ali, Bir şirkette pazarlama bölüm sorumlusuyum, yaşım 40 ( orta yaş çizgisinin üstünde çocukça seksek oynuyorum ) . Eğer aranıza kabul edilirsem çok sevineceğim...
    Hoşgeldiniz Ali bey
    [COLOR="SeaGreen"][/COLOR][FONT="Comic Sans MS"][/FONT]Gönül vermedikçe gönlü bulamazsın

gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500

merhaba hoşgeldiniz..
    bende burda yeniyim ve henüz kimseyle de tanışma fırsatım olamadı ama ilk fırsatta düşücem yollara.. görükledeyim, ilk fırsatta tanışmak üzere...

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Alıntı fuser adlı üyeden alıntı
    Cem abi azönce İlkayla görüştüm bugün program yapıyormuşsunuz
    nerede nezaman kimkim buluşuyorsunuz?

Cem abi aşkolsun
    mesaj yazıyoruz hiç cevap vermiyorsun
    kim demiş? cem abin ekşın adamıdır, gelir, buluşur, hesabı öder ve gider. gerçi ilkay nişanlısından fırça yiyip erken kalkmasaydı daha da otururdum, muhabbet iyiydi. (ay volvo'm var diye ne görgüsüz oldum ben ya! gerçi motorumu iyi fiyata dr. ilkay'a kakalamasaydım nerde görücem volvo'yu? para pul şan şöhret insanı bu kadar mı değiştirir?
    levent bey, ilkay, emre ve ben sütaş'ta buluştuk bugün. ilkay ve emre, gencecik, raptorlu çocuklar. hem de okumuşlar, doktor olmuşlar...

iyi ki tanıştık emre! sevdim seni.

Alıntı amadeus adlı üyeden alıntı
    kızlar, öyle özelden görüşme filan yok!
    hem ne demekmiş öyle kızlar erkekler filan. metin dede diyor ki; hep kızlar, hep erkekler, biz nolcez?
    hemcins hanım, kendinizi tanıtsanız da biz de müşerref olsak? (26'sında siteye üye olup tek mesaj atmışsınız. yani?)

Hoşgeldin Ali amca! size dede diyebilir miyiz?
    Ayol sizin yaşınızdakiler hacca gidip torun bakıyor. ne işiniz var bu motor sevdalısı çoluk çocuğun arasında?
    şaka kardeş! ben (cem) ve metin67 de seninle yaşıtız.
    hoşgeldin, sefalar getirdin.
    topic'in evveliyatını okursan buradakileri de tanımış olursun.

Alıntı gumusarda adlı üyeden alıntı
    merhaba hoşgeldiniz..
    bende burda yeniyim ve henüz kimseyle de tanışma fırsatım olamadı ama ilk fırsatta düşücem yollara.. görükledeyim, ilk fırsatta tanışmak üzere...
    gümüşarda, dr.ilkay (freeman) ve motoru da görükle'de. hatta bu akşam eker'e buluşmaya geldi. sanırım onunla irtibat kurarsan toplantılardan daha sık haberin olur.

Motosikleti
    velespit
    Hoşbulduk, arkadaşlar,
    Sitenin geçmişini okudum, uzun sürdü ama bilgilerin tamamını aldım, ayrıca da bu bilgileri başkaları ile paylaşmayacağıma da söz veriyorum

Seflek kardeş, bana amca yada dede diyebilirsiniz sorun yok, yeterki birileri çıkıpta hala teyze filan demesinler Volvo'nu da güle güle kullan ( yahu bu nasıl oluyor, direksiyonda böyle kahkahkah filan gibi mi)..

Sitede epey dr var, avukat var, sanatçı var, öğretmen var, ticaret uzmanları var, çok kültürlü bir yermiş burası

Bir tek anlamadığım, üstteki yazınızda, bir arkadaşa Levent BEY demişsiniz, diğer arkadaşlara isimleri ile hitap etmişsiniz. Levent Bey'de lüx bir araba kullanıyor olmasın
    ::zencii:: lere laf söyleme, çünkü sende bir ademsin

Motosikleti
    Cem abi tanıştığımıza bende çoookk memnun oldum
    dün muhabbet çok güzeldi doğrusu
    Levent abide çok hoşsohbet bi abimiz
    Bu buluşmaları daha sık yapalım

Haaa unutmadan bidahaki sefere hesabı biz ödüyoruz ona göre

Ali bey aramıza hoş geldiniz

Buluşmak veya geziyapmak isteyen olursa vakit musait oldukça katılmak isterim

Ralf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mulhacén 659
    Oooo abilerim amcalarım, siz olgunlar hemen tanışıp kaynaşmışsınız bile , eee nede olsa şunun şurasında kaç kişi kaldınız ki, hem ne çok konuşulacak konunuz vardır şimdi sizin; harp ve inkılap yılları, hangi hastalığa hangi ilaç iyi geliyo, milli şef ismet paşa günleri, eski ramazanlar ve direklerarası, romatizma - alzhemier ve motor ilişkisi, cahiliye dönemi ve islamiyet dönemi motorcuları arasındaki farklar vs. vs. ahhh ahh.

Gezi bahanesi ile bir araya gelip (mesela 02.07.2006 pazar günü saat 10:00 gibi Özdilekte buluşup tercihan Tatwamasi için Bursa - Yenişehir - İznik - Bursa VEYA Bursa -Yenişehir - Bursa güzergahında bir gezi yapsak) Sizin gibi az sayıda kalan cumhuriyetin ilk motorcularının sohbetinden ve hayat tecrübesinden faydalansak, biz genç motorculara el verseniz nasıl olur ???

Motosikleti
    velespit
    Sevgili Ralf,
    Seninlede kaynaşmak isterim tabii , ama insan olgun ve amca kıvamında oldumu kaynaşmak biraz zaman alıyor, bana şöyle bir iki hafta izin verirsen, kendimi toparlayıp kaynaşmaya hazır olurum yaşlılık işte

Pazar günü için yaptığınız gezi programına da romatizma ve lumbaga gibi sebeplerden dolayı katılabileceğimi sanmıyorum öyle uzuuuuuunnn yollar bizim gibi 3. dereceden SİT alanı ilan edilmiş mahlukatlar için yorucu olabilir
    ::zencii:: lere laf söyleme, çünkü sende bir ademsin

BaByFaCe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r
    gezı olacaksa bana da haber verın..

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa'daki arkadaşlar.. bir buluşamadınız gitti ha. buluşun artık...
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Şu ayağımdaki alçı çıkıpta bir iyileşsem,yolları eskiteceğim herhalde.Sizlerlede tanışamadık bir türlü.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Oooo abilerim amcalarım, siz olgunlar hemen tanışıp kaynaşmışsınız bile , eee nede olsa şunun şurasında kaç kişi kaldınız ki, hem ne çok konuşulacak konunuz vardır şimdi sizin; harp ve inkılap yılları, hangi hastalığa hangi ilaç iyi geliyo, milli şef ismet paşa günleri, eski ramazanlar ve direklerarası, romatizma - alzhemier ve motor ilişkisi, cahiliye dönemi ve islamiyet dönemi motorcuları arasındaki farklar vs. vs. ahhh ahh.

Gezi bahanesi ile bir araya gelip (mesela 02.07.2006 pazar günü saat 10:00 gibi Özdilekte buluşup tercihan Tatwamasi için Bursa - Yenişehir - İznik - Bursa VEYA Bursa -Yenişehir - Bursa güzergahında bir gezi yapsak) Sizin gibi az sayıda kalan cumhuriyetin ilk motorcularının sohbetinden ve hayat tecrübesinden faydalansak, biz genç motorculara el verseniz nasıl olur ???
    Bu geziyi hemen somutlaştıralım. öncelikle katılacaklar isimlerini ve motorlarını, motorları yoksa artçı olmak isteyip istemediklerini bildirsin.
    liste oluşturmakla başlayalım. (sahi muhtemelen artçımız çift kabin kamyonet olacak. hem güvenlik, hem de arıza durumunda çok akılcı bir çözüm)

02/07/2006 Pazar Bursa-Yenişehir-İznik-Gemlik-Bursa gezisine katılacağını bildirenler
    Levent ERŞAHAN (Ralf) -------------------------------- Hyosung GT250
    Ergün YAŞAROĞLU + Cem ŞEFLEK (seflek) -------- Kamyonet Isuzu 3000
    Ender ANACUR (f-ender) + (kız arkadaşı artçı) ---- Hyosung GV250
    İlkay CEYLAN (freeman) + (nişanlısı artçı) ---------- Regal Raptor 250
    Emre ÇALI (fuser)---------------------------------------- Regal Raptor 250
    Özge ÇETİNKAYA (tattwamasi) ----------------------- Yamaha YBR125
    Arda GÜMÜŞ (gumusarda) + (eşi Selin artçı) ------ Kawasaki EN 500
    Gelecekler bildirsin, buraya ilave edelim.

Alıntı BaByFaCe adlı üyeden alıntı
    gezı olacaksa bana da haber verın..
    işte sana haber babyface!

Motosikleti
    Pazar günki gezi olayı güzel gibi duruyor
    eğer kesinleşirse ben gelebilirim.
    Ama bence Bursa- Yenişehir- Bursa daha güzel gibi duruyor.
    Hem Çevre yolundan kaptırıp gideriz hemde yenişehiri görmüş oluruz.

Ama henüz ehliyeti alamadık almasınlar motoru altımızdan

Cem abi volvo noldu satıp kamyonetmi aldın yoksa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler