Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mami geç sen dalganı sevgi ve güzelliğin kime zararı olmuş,sende vatanı sev ve en güzel en hayırlı bi şekilde muhafaza et bizim için...

Rıfat gelde seni tanıyamama ihtimali var unuttuk gibi mi ne sanki,bi hatırlatırsın olmazsa...

Serhat ve eşide geliyor sağolsunlar.Oldukça kalabalık bir organizasyon olacak gibi.Sado akşam aradı çok istiyor gelmeyi ama 10:00 dan sonra katılabilecekmiş iş muhabbettinden dolayı,bu krizde tüm engelleri aşıp Sado'ya her daim bize katılım imkanı sağlayan bir iş bulma çabalarındayım yardım!...

He birde benim 2 arkadaş var uğrayacak,galiba yine gelen giden belli olmayacak...
    yok estağfurullak dalga geçmek ne haddimize....

bu arada sanırım önümüzdeki sezon guruba bekar almamaya niyetleniyosunuz ufaktan... durum öyle gözüküyo bayaa arttı sayınız...
    banada bi kız bulun yav...askerden sonra
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu arada sanırım önümüzdeki sezon guruba bekar almamaya niyetleniyosunuz ufaktan... durum öyle gözüküyo bayaa arttı sayınız...
    banada bi kız bulun yav...askerden sonra
    evet artık damsız gelmek sanırım yasak bursa mt buluşmalarına bu akşam kanıtlandı yani...

Baktığımda masanın ucunu zor gördüm kalabalıktık bir hayli... Nerede o ilk buluşma 4-5 kişiyle şimdiki nerede..

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Bizgeldikkkkkk Bursa MT yine dev bir organizasyona imzasını attı. Kalabalık bir grup, Cansunun gitar eşliğinde şarkıları ve Haldunun yaramazlıklarıyla yine güzel bir gece geçirdik. Herkese Teşeşkkürü bir borç bilirim.
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Yuh yani Rıfat ve Mustafa uçtunmu naptın anlamadıkki,lodos o trafamı kopardı yoksa ışınlanmamı icat oldu haberimiz yok,bu ne hız.

Cidden çok kalabalıktı 20 yi geçmişti katılım ve damlı bayanlı,yağış yüzünden Gemlik grubunun erken kalması ile erken bitti ama Pınarı tanımak çok güzeldi,ilk defa benim kafadan ve benimle uyum sağlayabilecek kadar cesur,atletik,çılgın ve doğa sporlarını cesurca yapabilme yeteneğine sahip bir bayan tanıdım.:

Cansu gitar çalmaya başlayınca cafe tıklım tıklım oldu(Orhan ı unutmayalım).Sanatçıyı bizden çok diğer masalar alkışladı biz sahip çıkamadık sanatçımıza millet sahip çıktı

Haldun'un yaramazlıkları da yine tüm cafede showa dönüştü...

Serhatın eşini Banus'un kızkardeşini de burdan sevgiyle selamlıyorum,her zaman bekliyoruz..
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biz geldik baya kaydık yahu gelirken

haldunları kızılay rampasında fire verdik ve cansuyu
    sanırım tek ve biricik solist ben kaldım
    :D

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Hemen havalara girme leyynnnnn !!!!

Biz ne zaman kardeşimizi yolda bırakmışız, sana prim yaptırtmam... Cansu ' yu maaşa bağlıyacağız zaten yakında... Kadrolu sanatçı olaraktan...

Biliyorsunuz benim için bu jibüle tadında bir geziydi, bundan sonra yolu Gemlik ' e düşenleri beklerim. Belirsiz olan bir süre için ayrılıyorum. Herşey için çok teşekkür ederim...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    oooo millet gelmiş bile ben hala çalışıyorum...

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Herkese samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederim sayenizde harika vakit geçirdik çok samimi ve harikasınız hepiniz.Cansunun gitar ziyafeti ayrıca harikaydı istek parçamız için ayrıca teşekkür ederim

devamı için sabırsızlanıyorum
    çıkışta biz çıkıyoruz dediniz yani o nasıl bi sestir abi pist falan olsa kimse tutamicak valla sizi
    başıma iş açtınız valla cem şimdi vitesli alalım bizde demeye başladı ben nasıl kullancam

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkışta biz çıkıyoruz dediniz yani o nasıl bi sestir abi pist falan olsa kimse tutamicak valla sizi
    Haklısınız unuttum ben...

Çıkış sırasında tekerini yaktığım tüm arkadaşlardan özür dilerim, ama pişman değilim...

Enginim Dumanım, senin alet canafar olmuş be yafff

Bi ara verde bi bakayım 165 yapacak mı

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Güzel bir akşam geçirdik cansunun müzik ziyafeti eşliğinde eski yeni kalabalık sıcak ve samimi bi ortam katılan bütün arkadaşlara böyle bir gece için çok çok teşekkürler

WwW.MoToSiKLeT.NeT

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet artık damsız gelmek sanırım yasak bursa mt buluşmalarına bu akşam kanıtlandı yani...

Baktığımda masanın ucunu zor gördüm kalabalıktık bir hayli... Nerede o ilk buluşma 4-5 kişiyle şimdiki nerede..
    rıfat bizim son buluşmalarımız hep bu yöndeydi ama sana bieden şok etkisi yaptı sanırım

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    yani 20 kişiden fazlaydık ki birçok eksik vardı dün akşam gruptan.
    5 çift, 2 çocuk vardı dün akşam. tam bir aile olma yolunda adım adım
    ilerliyoruz

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    aksam geldim ama aranızda kalamadım cakabey kovmasaydı daha duracaktım
    sakası bir yana baya kişi vardı hos bir sohbet oldugu kesin ihşallah birdaki sefere bende aranızda sizi ugurlayana kadar kalırım
    iş guc yuzunden erken kacmak zorunda kaldım hayırlısıyla birdahaki sefere
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Pınarı tanımak çok güzeldi,ilk defa benim kafadan ve benimle uyum sağlayabilecek kadar cesur,atletik,çılgın ve doğa sporlarını cesurca yapabilme yeteneğine sahip bir bayan tanıdım.:
    Nevin seni tanımakta harikaydı baharda unutma yamaç paraşütüne gidiyoruz kimseyi kandıramadım elimden kurtulamazsın rüzgarı hissetmek nasılmış öğrenelim yakın çekim belki bizim gibi merakı olan arkadaşlarda çıkar Mt Bursa olarak atarız kendimizi uçurumdan

yanlız bizim evde olsaymış hayatta sığamazmışız bayacana kalabalıktık birde arkadaşların dediğine göre daha gelmeyenlerde olmuş artık ben sizi sokardım eve ben kaçardım

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben atlarım valla çağıranolur vede ölmemiş olursam zevk duyarım

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Pınar ne demek ben daha önce kapısına kadar gittim öğrenciydim özele param yetmedi,THy ye gittim tarihi geçmiş,sonrada kaldı nasip sanaymış...Şimdiden zor bekliyorum ama Orhan önce atlayacak ben onu itiricem.Sonra ona bir şey olmazsa iniş başarı ile gerçekleşirse bende arkadan gidicem...Paraşüt açılmazsa değiştiririz değilmi
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

angelofdeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Lifan Roadstar 250
    valla arkadaşlar dün akşam herşey çok güzeldi.Mustafacım dün akşam senin egzostlara bakamadık bi ara toparlarız.Dün akşam biraz zorlanarak gelebildik gemliğe ama herşey mükemmeldi.heee ayrıca cansucum,orhancım ağzınıza sağlık

Motosikleti
    SYM GTS 250
    ben atlarım valla çağıranolur vede ölmemiş olursam zevk duyarım
    Pınar ne demek ben daha önce kapısına kadar gittim öğrenciydim özele param yetmedi,THy ye gittim tarihi geçmiş,sonrada kaldı nasip sanaymış...Şimdiden zor bekliyorum ama Orhan önce atlayacak ben onu itiricem.Sonra ona bir şey olmazsa iniş başarı ile gerçekleşirse bende arkadan gidicem...Paraşüt açılmazsa değiştiririz değilmi
    Bugün 17:08 PM
    tamam nevin bu planı tuttum harika denemeyi orhan da yaparız bişey olmazsa bizde atlarız cansuyu ama katmayalım nolur nolmaz bitane sanatçımız yedekte kalsın orhan gönüllü oldu tebrik ediyorum kendisiniOrhan hiç merak etme biz sana yastık sararız bişeycik olmaz korkma sakın arkandayız

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    gece sigara dumanı hariç çok güzel oldu sanatçımızın sesi muhteşem canlı dinleyince çok farklı youtube dakinden çok daha güzeldi kendisine teşekkür ediyorum cafede çok güzeldi ancak yakında ufak gelebilir gibi yeni bi organizasyondabuluşmak üzere

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler