Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence hiçbirşey için kendini sınırlama Çakabey ,zaten sen bunu yapsanda insanlara olan sevgin ve iyi niyetin buna asla müsade vermeyecektir,ve asla kıramayacaksın onları...

ibrahim abi ayıpsın tabiiki de Mami için korteje 2 motorla birden katılıcam,akrobat gibi
    Hepiniz harika arkadaşlarsınız
    işte olay bu
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Alıntı ibrahim16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepiniz harika arkadaşlarsınız
    işte olay bu
    O zaman bu akşam 18:00 da sen de bizmlesin

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    İnşallah diyeyim gelemediğim geziler ve toplantılarda gönlüm hep sizlerleydi akşam 18 00 Mudanyada görüşmek üzere
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

angelofdeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Lifan Roadstar 250
    Mustafa kardeşim haklısın pembe beni bozmadan formatı değiştiriyorum siyaha dönüyorum

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı feromen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır evlilik konusu açılmışken şahsi düşüncem olarak arkadaşa katılmıyorum,benim hayatımın en şerefli ve en düzenli hayatı olmuştur evlilik,ayrıca eşimin her zaman yanımda olmasını isterim hayatım boyunca.Bekarlık mı özenesim bile yok bekar olanlara duyurulur bir an önce evlenin ....
    biri bişeymi söyledi... askerden sonra askerden... artık ben gelene kadar kız bakın bana

Alıntı feromen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine katılmıyorum çünkü ben 24 yaşında evlendim.İnsanın içi huzurluysa dört duvar arası esaret olmaz duvarın camından odaya giren günışığı bile kalbi ısıtmaya yeter de artar bile...
    OFFF DELİ POLEMİK ÇIKIYO RAITING TAVAN...

Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yağmurda çıkçaktım ama dersten dolayı cıkmadım, inşallah ilerleyen günlerde hafif hafif yağar da bi tur atarım. Çünkü tüm stresimi alıyor yağmurda gezmek. Kaskta yarattığı ses çok güzel geliyor.
    +1000

Alıntı ibrahim16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam konuyu özetlemiş bazı sözlerimiz oldu mami için kortej olayı gibi işlerin yoğunluğundan birkaç geziye katılamadım ama askere gidecek bi kardeşimiz için karda yağsa yağmurda olsa motosikletlerimizle hep beraber olalım diye düşündüm.
    eksik olma ibrahim abi soğal beni düşündüğün için...

Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son gezim olduunu beyan ettim ancak ; m@mi nin asker eğlencesi var ve ona otobüs dahi olsa gelirim...
    sağolun beni yanlız bırakmadığınız için... zaten öle davullu zurnalı bi uğurlama olmayacak... muhtemelen bi pazar günü gezi falan ayarlarsınız muhtemelen yine ben saat vericem... misal saat 1 de evimizin önünde toplanıcaz bi dua okutup küçük bi ikram yapıcaz ve havlularımızı bağlayıp mahallemize şeklimizi koyucaz...
    sonra korteji 1 saatte bitiririz. ve geziye devam ederiz bende katılırım sizlere ve yine bi cafede mumu sondürürüz...

emin olunki beni en mutlu edecek olay şu mahallemde özelliklede motorlardan oluşan bi kortejin uğurlamasıdır...

tarihi bildireceğim netlik kazanmadı... ben şanslıyımdır eminim hava güzel olucak...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarihi bildireceğim netlik kazanmadı... ben şanslıyımdır eminim hava güzel olucak...
    Olmasa ne yazar kardeş ???

Yağmur yapıyor diye evde mi oturucaz, şahsım adına ben oradayım

Alıntı angelofdeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa kardeşim haklısın pembe beni bozmadan formatı değiştiriyorum siyaha dönüyorum
    Pempiş pempiş sana yakışmıştı kardişşş

Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çünkü tüm stresimi alıyor yağmurda gezmek. Kaskta yarattığı ses çok güzel geliyor.
    10 numerooo

Çok güzel bir duygudur. Bütün güzelliklerin ve tırsmanın bir arada olması...

Bir yanda kendinden geçiyorsun yağmur kaskında dans ediyor, tam özgürlük duygusu.

Tam buna alışırken arka tekerin kaymaya başlıyor, sen artık motorun sürücüsü olmuyorsun - altından akıp gidiyor kendi kafasına göre, bu esnada kaskın vizörü yağmura bulanmış , iki adım önünde olanı göremiyorsun, gidon ile boğuşmaya başlıyorsun, motoru yolda tutmaya çalışıyorsun...

Yani tam bir sentez oluşuyor o anda, can derdi ve canan derdi...

Ne candan geçebiliyorsun ne de canandan...

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    En güzeli de eğer doğa ile yakın sürüşler yapıyorsan yağmurda ,toprağın kokusunu hissediyorsun giderken ve o engin yaratılışta gizli güzelliklerin ıslaklığını görüyorsun çıplak gözle ve hissediyorsun yaratılan her şeyi sevmenin verdiği hazzı ta iliklerinde duyabilmeyi...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    En güzeli de eğer doğa ile yakın sürüşler yapıyorsan yağmurda ,toprağın kokusunu hissediyorsun giderken ve o engin yaratılışta gizli güzelliklerin ıslaklığını görüyorsun çıplak gözle ve hissediyorsun yaratılan her şeyi sevmenin verdiği hazzı ta iliklerinde duyabilmeyi...
    Bal Akıor hocam ağzınızdan bal, edebi yönlerinizde var ne güzel sporculuğunuzun yanında
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Sağol Mustafa;İnsan ya güzellik için konuşmalı ya da susmalı,pozitif ve mutlu bir dünya için kimse ile uğraşmadan,asla nefreti kalbinde barındırmadan cömertçe sevebilmeli yaşamı.(sende boş değilsin)..

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Sağol Mustafa;İnsan ya güzellik için konuşmalı ya da susmalı,pozitif ve mutlu bir dünya için kimse ile uğraşmadan,asla nefreti kalbinde barındırmadan cömertçe sevebilmeli yaşamı.(sende boş değilsin)..
    burası motosiklet.net mi? yoksa benmi yanlış geldim
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    akşama bir kişilik yerde ben istiyorum ayrıca bursadan motosikletle gelmek istemeyen , soğuktan korkan varsa arabayla alabilirim...

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Mami geç sen dalganı sevgi ve güzelliğin kime zararı olmuş,sende vatanı sev ve en güzel en hayırlı bi şekilde muhafaza et bizim için...

Rıfat gelde seni tanıyamama ihtimali var unuttuk gibi mi ne sanki,bi hatırlatırsın olmazsa...

Serhat ve eşide geliyor sağolsunlar.Oldukça kalabalık bir organizasyon olacak gibi.Sado akşam aradı çok istiyor gelmeyi ama 10:00 dan sonra katılabilecekmiş iş muhabbettinden dolayı,bu krizde tüm engelleri aşıp Sado'ya her daim bize katılım imkanı sağlayan bir iş bulma çabalarındayım yardım!...

He birde benim 2 arkadaş var uğrayacak,galiba yine gelen giden belli olmayacak...

Motosikleti
    Gemlik ekibi saat 17:00 ' da kontak açıyoruz...

Motosikleti
    SYM GTS 250
    herkese selam bizde 6.oo da çıkıcaz oğlumu dersaneden alıp mudanya papet kafede olucaz anladığım kadarıyla baya kalabalık olacak en kalabalık gürup hangisiyse oraya yonelcez anlaşılan orda görüşürüz

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    papet cafe nin tam nerede olduğunu bilmiyorum hatta hiç bilmiyorum adresi verirseniz gelmeye çalışıcam

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    abi mudanyaya git içine gir korsan cafeyi goruceksin ordan ilerle dewam et motorları gorursun zaten

Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi mudanyaya git içine gir korsan cafeyi goruceksin ordan ilerle dewam et motorları gorursun zaten

sağolasın sen geliyo musun

Motosikleti
    abi yarın sınawım war biraz da hastayım zaten bizimkilerde izin wermedi size iyi eglenceler

Motosikleti
    honda cbf150
    alayım istersen seni bende de biraz kırgınlık var araçla gitçem fazla da vaktim yok geç kalamam orda sabah erken işe gitçem

Motosikleti
    yok abi ya sagolasın ben oturiyim sınawıma calısıyım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler