Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    bursa maçını stad da izledim ve yeni geldim ilk yarı iyi oynayamadık 2. yarı bursa süperdi ama maçı kaybettik niye yazdığımı bilmiyorum

yarın iktisas hastahanesi nin oradaki buluışma noktasına geleceğimi belirtmek istedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Yoğun bir haftadan sonra merhaba dostlar...
    Bilecik organizasyonu varmış...
    Temmuzda emok festivali çerçevesinde gezdim gördüm güzel yerler...
    Gidiş yada dönüşte Ahı dağı geçidini kullanmayı öneririm yani Bilecik-Pazaryeri ilçesi üstünden gitmek yada gelmek lazım ki görülesi virajlardır...
    Görüşmek üzere..
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BUrada amaç deşarj olmak deil ki!Futbolla bir tutulmamasını talep ediyorum.Eğer ülkemizdeki motosiklet kültürünü geliştirmek istiyorsak desteklemeliyiz...Orada yarışçılarımızın yanında olmak en azından izlendiklerini hissettirmek onlar için çok önemli...Şehirler arası geziler yapıp onları sitede paylaşmak sanmıyorum ki ülkemizin motosiklet kültürüne yararı olsun.Sadece size yararı olur.Kenan Sofuoğlu'nun başarıları dolayısıyla dünya'da adımız bir kez daha üstüne basa basa geçildi...Koskoca Shoei firması ay-yıldızlı bir kask yaptı ve adını Kenan Sofuoğlu Replica yaptı.Bunun ne kadar muhteşem oldğuğu düşünün...

Açıkçası milyonlar kazanıp hala da kazanmaya devam eden futbol camiasının izlenmesini desteklemedim hiç biz zaman.Ama biraz işin içinde olanlar bilirler.Piste çıkmak ne kadar masraflıdır.Hep sizden yer.AMa hiç bir getirisi olmaz çok uzun süre...O yüsden en azından izlenmeye destek görmeye hakları var...Şunu da belirtmek isterim ben şu zamana kadar izleme fırsatım olmadı.Çünkü hep pazar günleri çalışıyordum.Üniversite dolayısıyla artık pazar günleri boşum.Fakat özel bir sebepten ötürü bu yarışa gidemeyeceğim...

Açıkçası motosiklete bakış açımızdan ötürü yaşayış tarzımız biraz farklı olabilir...Ben günlerimi hep bir gün yarışa atılacağımı düşünerek geçirdiğim için açıkçası böyle bir gezidense gidip yarışları izlemeyi tercih ederim...Belirtmek isterim ki bu sezon maddi imkansızlıklarım olmasaydı cbf250cup'ta yarışacaktım.Bu yüzden bu konuya karşı biraz fazla hassasım...

Bu arada çok konuştum kusura bakmayın gezinizde hayırlı yolculuklar diliyorum kazasız belasız tamamlayıp gelirsiniz inşallah...

arkadaşlar size alındım doğrusu akın üşenmemiş bunca şey yazmış kimse bi yorum bi destek vermemiş...
    merak etme akın benden tam destek tüm söylediklerine aynen katılıyorum

sanırım başka kimseye özel kask yapılmadı ülkesini temsil eden bi temayla...

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Arkadaşlar tüm hazırlıklar tamam.Umarım yarın hayırlısıyla güzel bir gezi yapar ve sorunsuz bir şekilde güzel Bursa'mıza geri döneriz.Allah yardımcımız olsun dualar benden...

Bu arada gezilerimize katılmaya tenzzül dahi etmeyen arkadaşlar tartışma ortamı yaratmaya çalışarak,acaba burayı Tv kanallarıylamı karıştırdılar da reyting peşine düştüler anlamadım.Gerçekten çok güzel oluşumlar içerisindeyiz ve bulandırılmasına müsade vermeyiz.Her şey dostluk ve iyi niyet üzerine mütevazi bir şekilde devam etsin lütfen.Biz tüm hata ve kusurlara rağmen yinede onları çok seviyoruz.

Bu arada Özgür kardeş gidiş güzergahımız Ahı dağından geçiyor zaten eminim arkadaşlar orayı çok beğenecekler,sen işi biliyorsun...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Alıntı Zakokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heyecanlandım yaff herkes hazır geziye Umarım havada güzel olur iyi bi gezi çıkar ortaya
    Fiyat listesini alda gel anladın sen onu....

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Son bir kez daha teyit etmek amacıyla yazıyorum;
    Sabah 9 da santral garajın orada hazır olacağız... Allah kaza - bela vermez ise !!!

Asya Scooter = Cansu
    YBR 125 = Orhan
    CustomCruiser = Selin - Çaka

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    sevgili bursa mt

üzülerek söylüyorum yarın ki geziye katılamayacağım. yarın dükkanda kalmak zorundayım :(

Allah kazasız belasız gidip gelmeyi kısmet etsin arkadaşlar resimleri heyecanla bekliyorum.

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    yapma be rıfat abi mami de gelmiyo zaten neyse ben hazırım kahwaltımı ettim giyindim yola cıkıyorum yawastan

Motosikleti
    Konuyu Toplam 4 üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    tbk_1980, ibrahim16, ruckerpark, n_tuncak
    Konuyu okuyanlar hala yola çıkmadımı ki haydin çabuk oluun????

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tüm hazırlıklar tamam.Umarım yarın hayırlısıyla güzel bir gezi yapar ve sorunsuz bir şekilde güzel Bursa'mıza geri döneriz.Allah yardımcımız olsun dualar benden...

Bu arada gezilerimize katılmaya tenzzül dahi etmeyen arkadaşlar tartışma ortamı yaratmaya çalışarak,acaba burayı Tv kanallarıylamı karıştırdılar da reyting peşine düştüler anlamadım.Gerçekten çok güzel oluşumlar içerisindeyiz ve bulandırılmasına müsade vermeyiz.Her şey dostluk ve iyi niyet üzerine mütevazi bir şekilde devam etsin lütfen.Biz tüm hata ve kusurlara rağmen yinede onları çok seviyoruz.

Bu arada Özgür kardeş gidiş güzergahımız Ahı dağından geçiyor zaten eminim arkadaşlar orayı çok beğenecekler,sen işi biliyorsun...
    Nevin abla neden bu kadar tepki gösterdin şaşırdım doğrusu...
    Akın neden gezimize tenezzül etmesinki böyle düşündüren nedir merak ettim...
    Tartışma ortamı, raiting, bu kelimeleri zaten hiç anlamış değilim....
    Bende Akını desteklediğim için bendemi ortalığı bulandırıyorum acaba...

Motosikleti
    Silverwing 600

Merhaba!

Selamlar.

Bursa'dan Emre.
    Yaş 30
    Bir kiz babasiyim - Ayse Naz

Gunluk otomobilim Citroen C2 1.4 HDI
    Sevgili Arkadasim Mustafa ile topladigimiz bir 1967 Mustang'imiz var. Hafta sonlari rastgelebilirsiniz.
    Yarın İzmir'e yolcuyum Silverwing FJS 600'umu almak icin.

En yakin tarihli organizasyonda bulusmak uzere. Saygi ve sevgiler!

Silverwing'imi teslim alayim, onun fotograflari da eklerim...

Motosikleti
    Kymco CK 125
    Bursa MT ye hoşgeldiniz. Mustang gerçekten hayranlık duyduğum arabaların başında geliyor. En az motosiklet kadar aşığım

umarım gezilere katılıp bizimle iyi vakit geçirirsiniz.

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı OEG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar.

Bursa'dan Emre.
    Yaş 30
    Bir kiz babasiyim - Ayse Naz

Gunluk otomobilim Citroen C2 1.4 HDI
    Sevgili Arkadasim Mustafa ile topladigimiz bir 1967 Mustang'imiz var. Hafta sonlari rastgelebilirsiniz.
    Yarın İzmir'e yolcuyum Silverwing FJS 600'umu almak icin.

En yakin tarihli organizasyonda bulusmak uzere. Saygi ve sevgiler!

Silverwing'imi teslim alayim, onun fotograflari da eklerim...
    tabiki her zaman bekleriz organizasyonlarımıza bu defalık rıfat ve ben katılamadık ama bi dahakine hep beraber oluruz

bu arada bu c2 hiç yabancı gelmedi bana nerde oturuyosunuz acaba?

Motosikleti
    Silverwing 600
    barannet ve M@M tesekkur ederim. hosbuldum.

barannet en guzel mustang'ler size insallah. keyifli, havali ve fakat hem madden hem de bedensel efor olarak yorucu, mesakkatli aletler.

M@M evim Mudanya yolu uzerinde. Isyerim ise K. balikli'da. Buttim, K. Balikli, yakin cevre yolu uzerinde yada evimin oralarda gormus olabilirsiniz.

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı OEG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    barannet ve M@M tesekkur ederim. hosbuldum.

barannet en guzel mustang'ler size insallah. keyifli, havali ve fakat hem madden hem de bedensel efor olarak yorucu, mesakkatli aletler.

M@M evim Mudanya yolu uzerinde. Isyerim ise K. balikli'da. Buttim, K. Balikli, yakin cevre yolu uzerinde yada evimin oralarda gormus olabilirsiniz.
    ben teleferikte oturuyorum...
    ama plaka kesinlikle yabancı gelmedi...

Motosikleti
    Kymco CK 125
    evet mami ayni siyah c2den bizim mahallede var biraz yukarıda bizim akrabamızda kesin o arabayla karıştırıyorsun.

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Arkadaşlar hayırlısı ile Bileciğe kadar gidip döndük nefis bir gezi oldu. Nevin hocam resimleri topic açıp upload edecek. Bi çok yeni arkadaş vardı hepsine teşekkürderiz bizi yanlız bırakmadıkları için. Yine herşey Dörtdörtlüktü Bursa MT farkıyla
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Alıntı Zakokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hayırlısı ile Bileciğe kadar gidip döndük nefis bir gezi oldu. Nevin hocam resimleri topic açıp upload edecek. Bi çok yeni arkadaş vardı hepsine teşekkürderiz bizi yanlız bırakmadıkları için. Yine herşey Dörtdörtlüktü Bursa MT farkıyla
    Daha nice gezilere ...

Bu geziye katılan geziyi organize eden yani emeği geçen bütün arkadaşlara çok çok teşekkürler daha nice gezilerde birlikte olmak dileği ile
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    evvet Geçmiş oLsun aRkadaşLar kaZasız ßeLasız 17 moto Gittik 16 ya düŞtük 17yi yoLda tamamLadık Ve geLdik(:
    Mami Ve Rıfat'ın oLmaması üZdü ßizi Mami'de SağoLsun Yeni Şehire kadar geLmiş akŞam üStü Sırf ßizimLe ßurSA'ya Dönmek iÇin.
    aRıza Yapan aßimiz için üzgünüz ama naSip ßuymuş ÇohK hoŞtu niCE geziLere.
    3 Kez poLis Tarafından ÇevriLdik ALLah'tan vaLiye yoL Vermedik YohKsa poLisLer anonS eDip Davet etmeSLerdi (:
    aRtık Nevin hoCamız ve eŞine kaLdık ßir An önCE görmek hatırLamak iÇ Çekmek diLeği iLe...
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Kymco CK 125
    evet arkadaşlar resimleri heyecanla bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler